The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
دوستان من یه جا گیر کردم:
(خطر لو رفتن داستان)

تو یکی از مراحل اصلی بازی به اسم Learn the location of elder scroll پیش یک کتابدار میرم و میگه یک کپی از کتاب Last King of the Ayleids رو واسم پیدا کن بازی یک غار رو نشون میده میرم تو غار یک صندوق هست که علامت روش هست و کتاب باید توش باشه ولی صندوق خالیه!!!فکر کنم تو یکی از مراحل قبلی به این غار اومدم و هر چی تو صندق بود رو بردم فروختم!!!حالا چیکار کنم؟از کجا اون کتاب رو پیدا کنم؟

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان كسي يه نقشه ي كامل از اسكايرم نداره؟
كه تمام مكان هاي مخفي توش پيدا باشه.
دوستان اخرين levle تو اسكايرم چنده

آخرین ویرایش:

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
سلام دوستانو برای بازی پچ ریلیز نشده؟(texture ها و ....)

برای تکسچرها نه
(خطر لو رفتن داستان)

تو یکی از مراحل اصلی بازی به اسم Learn the location of elder scroll پیش یک کتابدار میرم و میگه یک کپی از کتاب Last King of the Ayleids رو واسم پیدا کن بازی یک غار رو نشون میده میرم تو غار یک صندوق هست که علامت روش هست و کتاب باید توش باشه ولی صندوق خالیه!!!فکر کنم تو یکی از مراحل قبلی به این غار اومدم و هر چی تو صندق بود رو بردم فروختم!!!حالا چیکار کنم؟از کجا اون کتاب رو پیدا کنم؟

من به این بخش بر نخوردم. اما این رو می دونم اگه امکان پذیر نبود failed می داد. احتمالا می تونی یه جایی بخریش! ( من فکر نمی کنم قبلا برداشته باشیش احتمالا باید یه کار دیگه بکنی )
ویرایش : ظاهرا یه باگی تو این مرحله وجود داشت بچه ها قبلا حرفش رو زدن اگه خوب خاطرم مونده باشه!

دوستان كسي يه نقشه ي كامل از اسكايرم نداره؟
كه تمام مكان هاي مخفي توش پيدا باشه.
دوستان اخرين levle تو اسكايرم چنده

آخرین level پنجاه هستش

آخرین ویرایش:

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
این توضیحی چیزی نداره ؟ فقط لینک دانلوده ؟

نه توضیحی نداره. البته یادمه که یه جا خوندم که Bethesda گفته تو آپدیت بعدی این مشکل حل میشه. این آپدیت تاریخش 20 نوامبره یعنی دیروز. یعنی هیچ کسی نیست که بازی رو اورجینال تهیه کرده باشه تو لایو ببینه چه خبره؟!!!!

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
من الان لول 8 ام تا حالا اسب نداشتم امروز یه اسب خریدم پسر چه حالی میده تو مبارزات که ازش پیاده میشم میزنه دشمانرو جر میده چقد قویه لا مصب
تا چند وقت پیش حتی نمیدونستم میتونی یه پیرو دائمی داشته باشی که بادیگاردیتو بکته :d

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
آپدیت رو استفاده کردم احساس می کنم گرافیک یکمی بالا رفته چون هوا مه دار بود و مه ش حجم دار بود!! تکسچر سنگ فرشا اینا کم کم لود می شد!البته شاید چون کنسولم داره می ترکه اینجوری شده :D . در کل چون آپدیت 2 مگابایت توصیه می کنم دوستان انجامش بدن.

دوستان level up تا چند ادامه داره؟؟؟من الان 54 هستم چقدر مونده؟

آخرین اچیومنت مربوط به levelها 50 هستش پس شما اضافه بر سازمان رفتی! خودشون هم گفتن Level 50 هستش در یک زمینه. شاید شما خیلی زیاد بازی کردین!البته من تو یه فروم خارجی دیدم که یکی گفته بود لول 73 هستش که البته کسی تحویلش نگرفته بود!

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
(خطر لو رفتن داستان)

دوستان کسی نمیدونه چیکار باید بکنم؟چطور این مرحله رو رد کنم؟حتی یه نسخه از همین کتاب رو از خودش خریدم فایده نداشت.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
کسی این آپدیت رو تست کرده؟ به گمونم آپدیت لود تکسچرها باشه!

سلام دوستان
اپديت بعد از دانلود چطوري نصب ميشه رو كنسول

---------- نوشته در 02:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:21 AM ارسال شده بود ----------

سلام
دوستان اجراي بازي از هارد فقط ايراد لود تکسچرها رو داره يا برا كنسول هم خطري داره

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان کسی نمیدونه چیکار باید بکنم؟چطور این مرحله رو رد کنم؟حتی یه نسخه از همین کتاب رو از خودش خریدم فایده نداشت.
اون کتاب به هیچ وجه قابل فروش نیست ! ...برو تو کتاب های باید اونجا باشه ! ...یه کتابی که رول شده و سفید رنگه برو بالای کوه و کتاب رو باز کن ! ...
دوستان اجراي بازي از هارد فقط ايراد لود تکسچرها رو داره يا برا كنسول هم خطري داره
اجرای بازی از روی هارد هیچ خطری نداره ! ... تو هیچ بازی خطر نداره !!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا پیوستن به این گروه های مختلف مثل dark brotherhood و imperial legion و thieves guild و ... تاثیری به پایان داستان نداره که ؟ میشه به همشون پیوست دیگه ؟ به پایان بازی تاثیر منفی یا مثبت نمیزاره ؟
در ضمن level رو چجوری سریع افزایش میدین ؟ من 2 هفتس بازی میکنم هنوز level 17 هستم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر