The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
دوستانیکه خون آشام شدند حالا به دلیل تماس با خون آشام ها یا هرچیزی ، اگر از خون آشام بودن تون ناراضی هستید میتونید متن پنهان رو بخونید :
خون آشام بودن مرحله های مختلفی داره که از به مرحله ۴ برسید یعنی خون آشام کامل هستید و یک سری مزایا و معایب داره از جمله مخفی بودن در شب و .. و از ایرادهاش اینه که زیر نور آفتاب STAMINA پر نمیشه و از اینجور مسائل. اگر به درجه ۴ نرسیده باشید میتونید از طریق مثلا SHRINE OF TALOS خودتون رو درمان بکنید . ولی اگر به مرحله ۴ رسیده باشید یعنی اون درصدهای ایرادها از 25٪ گذشته باشه راهی نیست جز بجا آوردن مراسم ترک اعتیاد .. ببخشید ترک خون آشامی :d
برای اینکار ابتدا شب داخل منزل شده یا از طریق BANDIT ها باید خون یه نفر رو بالا بکشید ! یعدش صبح میرید به شهر Morthal و مهمون خونه شهر رو پیدا کرده و در مورد شایعات سطح شهر میپرسید و اون به شما میگه شخصی بنام Falion در مورد همین خون آشام ها تحقیق میکنه . این فرد رو پیدا میکنید و QUEST جدید شما آغاز میشه . باید نزدیک طلوع آفتاب به محل ترک اعتیاد بیایید تا مراسم انس با خدا ! اجرا بشه .. نباید دوستان مشکلی داشته باشند .

فقط دقت بکنید که باید موقع طلوع آفتاب یک نفر رو قبل اش خونش رو خورده باشید و اون عطش خون آشامی رفع شده باشه از شما وگرنه Falion از شما فرار خواهد کرد .

اگر در هنگام ملاقات با Falion به باگ برخوردید مثلا مکالمه شروع نمیشه یا مراسم آغاز نمیشه به من PM بزنید تا راهش رو بهتون بگم ...
دوستان بالاخره نگفتید که:
اگه ومپایر بشم دیگه نمیتونم گرگ نما بشم؟
محل اون قصره که ملکه ومپایر ها توش هست کجاست؟من وقتی میرم پیش ومپایر ها تا منو گاز بگیرن آتش میفرستن طرفم و چنگ میزنن اصلا گاز نمیگیرن!!!

• Like
Reactions: 3line

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
اگه ومپایر بشم دیگه نمیتونم گرگ نما بشم؟
محل اون قصره که ملکه ومپایر ها توش هست کجاست؟من وقتی میرم پیش ومپایر ها تا منو گاز بگیرن آتش میفرستن طرفم و چنگ میزنن اصلا گاز نمیگیرن!!!

اصلا یکی از راه های رفع خون آشام شدن در مرحله های پایینتر خون آشامی همین گرگ نما شدن است . یعنی راهی است برای درمان . جواب شما اینجوری میشه که اگر گرگ نما بشی دیگه ومپایر نمیشی ///

برای خون آشام شدن نیازی به ملکه و این چیزها نیست . بالای نقشه سمت چپ غاری است به نام RIMROCK BURROW که توش پر است از خون آشامها که موقع دعوا بری بچسبی بهشون آخرش خون آشام ات میکنن !

• Like
Reactions: 3line

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
اصلا یکی از راه های رفع خون آشام شدن در مرحله های پایینتر خون آشامی همین گرگ نما شدن است . یعنی راهی است برای درمان . جواب شما اینجوری میشه که اگر گرگ نما بشی دیگه ومپایر نمیشی ///

برای خون آشام شدن نیازی به ملکه و این چیزها نیست . بالای نقشه سمت چپ غاری است به نام RIMROCK BURROW که توش پر است از خون آشامها که موقع دعوا بری بچسبی بهشون آخرش خون آشام ات میکنن !
من الان گرگ نما هستم.یعنی تو قسمت magic هام دارمش.اگه برم تو اون غاره که توش خون آشام هست و منو گاز بگیرن اونوقت چی میشه؟گرگ نما بودنم حذف میشه؟یا فقط غیر فعال میشه و وقتی خون اشام بودنم رو درمان کنم دوباره میتونم از تو قسمت magic هام انتخابش کنم؟

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
من الان گرگ نما هستم.یعنی تو قسمت magic هام دارمش.اگه برم تو اون غاره که توش خون آشام هست و منو گاز بگیرن اونوقت چی میشه؟گرگ نما بودنم حذف میشه؟یا فقط غیر فعال میشه و وقتی خون اشام بودنم رو درمان کنم دوباره میتونم از تو قسمت magic هام انتخابش کنم؟
من این رو امتحان نکردم ولی فکر میکنم در زمانیکه گرگ نما هستید دیگه خون آشام نمیشید . بعد اینکه خون آشامی رو درمان کردید دیگه توی magic ها چیزی وجود نداره برای فعال کردن .

یعنی چی خون یه نفرو بالا بکشیم؟!؟ یعنی بکشیمش خودش گزینهی خوردن خون میده؟ یکی راهنمایی کنه بچه ها....:((
مردم که شب میشه و میرن بخوابند میری یواشکی بالا سرشون و pickpocket رو میزنی گزینه خون آشامی اضافه میشه ... #:-s

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
یه مرحله ازمون میخواد که حلقه رو از جیب یه نفر بدزدیم بزاریم توی جیب یکی دیگه. حلقه رو میدزدم اما نمیدونم توی جیب کی بزارم. یکی لطفاً توضیح بده دقیقاً بعد از دزدی حلقه باید چی کار کنم؟

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی

من اصلا غاری به این نام ندارم.حسابی نقشه رو گشتم ولی پیداش نکردم.اگه میشه یه عکس از مکانش بزاری ممنون میشم.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
607
نام
سینا
خب دوستان من چندتا سوال دارم كه فكر كنم خيلي ها همين سوالات رو دارن.

1:چطور توي بازي بايد خونه خريد؟
2:چطور توي بازي بايد ازدواج كرد؟
3:سريع ترين راه براي بالا بردن LEVEL توي بازي چيه؟
4:چطور بايد ماموريتهاي اصلي رو از ماموريتهاي فرعي تشخيص داد؟(من كه به كل قاطي كردم ماموريتهارو)
5:چطور بايد فريادهاي اژدهامون رو اپگريد كنيم؟(فكر كنم ميشه همچين كاري كرد،اخه اولين فريادي كه توي بازي گرفتيم بعد از چند مرحله خيلي قوي شده)
6:چطور بايد توي بازي مخفيانه همه رو بكشيم؟(من هر كاري ميكنم همه ميفهمن)

يه تعداد ديگه هم هست كه بعدا ميپرسم.

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
آخرین داشبورد رو میخاد یا با 13599 هم اجرا میشه؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

من که آخرین داشبورد رو دارم و تقریبا مطمئنم که آخرین آپدیت رو می خواد

4:چطور بايد ماموريتهاي اصلي رو از ماموريتهاي فرعي تشخيص داد؟(من كه به كل قاطي كردم ماموريتهارو)
5:چطور بايد فريادهاي اژدهامون رو اپگريد كنيم؟(فكر كنم ميشه همچين كاري كرد،اخه اولين فريادي كه توي بازي گرفتيم بعد از چند مرحله خيلي قوي شده)

1. واسه خونه خریدن یهو میبینی دو نفر دارن حرف می زنن در مورد خونه فروختن میری باهاشون حرف می زنی و اینا! بیشتر خونه ها رو در ازای انجام دادن کار واسه دیگران به دست میاری
2. واسه ازدواج کردن یه مدال هست که باید اون رو گیر بیاری و بپوشی بعد بیای با بقیه صحبت کنی تو یوتیوب فیلماش هست
3. انجام دادن questها ، گشت و گذار
4. آخرین گزینه از questها مربوط میشه به ماموریتای فرعی، کلا وقتی با دیگران حرف بزنی تو شهر و اینا ماموریت فرعی میگیری
5. باید بری معبد جادوگرا ، یه سری کتاب ایناست و باید اژدها بکشی
6. این بخشش رو شک دارم که بشه انجام داد!

لازم به ذکره که جوابهام بر اساس بازی کردن خودم بود!

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی

تا اونجایی که میدونم جواب میدم:
1-باید تو هر شهر که میخوای خونه بخری به قصرش بری و با مشاور jarl صحبت کنی ازش بخری. 5000 تا سکه میخواد.(اگه نشد باید چند تا ماموریت واسه خود jarl انجام بدی تا اعتمادش رو جلب کنی)
2-باید بری به معبد mara تو شهر Riften و چند تا کوئست انجام بدی تا یه گردنبند بهت بدن و بندازی گردنت اونوقت میتونی ازدواج کنی.
3-اینکه فعلا ماموریت های فرعی برو تا level ات بره بالا تا تو کوئست های اصلی دچار مشکل نشی.
4-هر کوئست که از تو منو نگاه میکنی یه آرم بالاش داره اگه آرم اژدها داشته باشه ماموریت اصلی هست.
5-نمیدونم.
6-دقیق نمیدونم ولی فکر کنم نمیشه مخفیانه کشت ولی اگه بطوری که طرف تو رو ندید بهش ضربه وارد کنی 3 برابر damge بیشتری بهش وارد میشه.

------------------------------
حالا یکی سوالات منو جواب بده لطفا :
1-من تو یه سایت خارجی خوندم میشه گرگ نما بودن رو با یه کوئست تو companian حذف کرد ولی بعدش به هیچ وجو دیگه نمیشه گرگ نما شد.یعنی دیگه هر کاری کنید نمیتونید گرگ نما بشید.حالا سوالم اینه خون آشام بودن هم اینطوریه؟اگه درمانش کنی دیگه نمیشه دوباره خون آشام شد؟
2-الان من گرگ نما هستم در حالتی که در ظاهر انسانی هستم هم قدرتم از ادم های معمولی بیشتره؟
3-ارزش داره برم گرگ نما بودنم رو حذف کنم بعدش خون آشام بشم؟قدرتم خیلی بیشتر میشه؟
4-کلا میشه یکی گرگ نما بودن رو با خون آشام بودن مقایسه کنه ضعف ها و برتری هاشون رو بگه.ممنون میشم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: i am dead

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
تا اونجایی که میدونم جواب میدم:
1-باید تو هر شهر که میخوای خونه بخری به قصرش بری و با مشاور jarl صحبت کنی ازش بخری. 5000 تا سکه میخواد.(اگه نشد باید چند تا ماموریت واسه خود jarl انجام بدی تا اعتمادش رو جلب کنی)
4-هر کوئست که از تو منو نگاه میکنی یه آرم بالاش داره اگه آرم اژدها داشته باشه ماموریت اصلی هست.

1: حتما که نباید جایی باشه که قصر داشته باشه! حتی میشه اگه یه جا خونه ی تکی بود بزنی صاحبش رو بکشی ماله خودت بکنیش! کلا خریدن خونه کاره درستی نیست بهتره که به دستش بیاری چون هم level بالا میره حین انجامش هم یه سری نفعهای دیگه!

4: فکر کنم اون آرم رو اگه A رو بزنی روی هر questیی میذاره!

در مورد سوالاتم فکر می کنم در مورد گرگنما درست باشه. اینکه کدوم بهترن بستگی به خودت داره. گرگ نما قویتره سخت جونتره خون آشام سریعه. در کل اختلافای افسانه ایه بینشون هستش دیگه!

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,564
نام
کورش

همه رو بقیه جواب دادن.این رو من جواب میدم. هر shout از 3 قسمت تشکیل شده که برای رسیدن به قویترین حالت اون باید هر 3 تا رو پیدا کنید. نکته ای که هست اینکه ممکنه 3 قسمت یک shout در مکانهای دور از هم و در ماموریتهای مختلفی باشه پس سعی کنید همه جا رو با دقت بگردید. هرکدوم رو که پیدا کردید یک روح اژدها باید مصرف کنید تا فعال بشه پس هر shout کامل به 3 روح اژدها نیاز داره.

اسپویل:
با لول 18 تونستم stormcall رو بگیرم که واقعا کار سختی بود چون جایی که این shout در اون قرار داره منطقه فوق العاده خطرناکیه و دو سه ساعتی معطلش شدم و البته ارزشش رو داره چون این shout فوقالعاده قوی ـه و افکت بصری شاهکاری داره و کلا از اول بازی بدنبال این بودم.

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
همه رو بقیه جواب دادن.این رو من جواب میدم. هر shout از 3 قسمت تشکیل شده که برای رسیدن به قویترین حالت اون باید هر 3 تا رو پیدا کنید. نکته ای که هست اینکه ممکنه 3 قسمت یک shout در مکانهای دور از هم و در ماموریتهای مختلفی باشه پس سعی کنید همه جا رو با دقت بگردید. هرکدوم رو که پیدا کردید یک روح اژدها باید مصرف کنید تا فعال بشه پس هر shout کامل به 3 روح اژدها نیاز داره.

اسپویل:
با لول 18 تونستم stormcall رو بگیرم که واقعا کار سختی بود چون جایی که این shout در اون قرار داره منطقه فوق العاده خطرناکیه و دو سه ساعتی معطلش شدم و البته ارزشش رو داره چون این shout فوقالعاده قوی ـه و افکت بصری شاهکاری داره و کلا از اول بازی بدنبال این بودم.
میشه مکانی که بتونم این stormcall رو بدست بیارم بگی؟تو wiki خود این بازی سه مکان رو اشاره کرده بود.یعنی تو هر سه تا باید برم؟
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Storm_Call

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,564
نام
کورش
میشه مکانی که بتونم این stormcall رو بدست بیارم بگی؟تو wiki خود این بازی سه مکان رو اشاره کرده بود.یعنی تو هر سه تا باید برم؟
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Storm_Call

دقیقا همین لینکی که خودتون دادین یعنی Forelhost . من همین اولی رو گرفتم و فوق العاده قویه. فقط دقت کنید که فوق العاده مشکله و قبلش سعی کنید میزان زره و همچینین مقاومت در مقابل جادو رو بالا ببرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر