The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
حالا ۵۰۰ تا میخوای بدی یه آدم اجیر کنی ها ! بابا دیگه مرغ رو هم بکشی توش ۵۰۰ تا سکه پیدا میشه !!! :d در مورد سوال بعدیت هم عزیز من داری اژدها میکشی ها جوجه تیغی نیست ! بهتره فعلا اژدهارو نکشی یا اینکه بری پشت سنگ سنگر بگیری با تیروکمان بزنیش .. خواب هم زیاد جدی نگیر مثل fallout نیست که آب نخوری بیماری کم آبی دچار شی . من کلا ۲ بار خوابیدم تا الآن ! البته توی بازی :d

اتفاقا خیلی راحت می تونی همه دشمناتو بکشی فقط باید هی این ور اون ور کنی اینجوری حال نمیده یه جوریه!! از کوه صاف پایین میاد طرف اما از سنگ تو جاده گیر میکنه!

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
دوستان من روی quest های اصلی فوکاس کردم.... می خواسم بدونم که مثل fallout یا dragon age هست که بعد از پایان بازی نشه دیگه questرفت؟؟؟؟
نه می تونی ادامه بدی با خیال راحت بازی کن ... :-b

اتفاقا خیلی راحت می تونی همه دشمناتو بکشی فقط باید هی این ور اون ور کنی اینجوری حال نمیده یه جوریه!! از کوه صاف پایین میاد طرف اما از سنگ تو جاده گیر میکنه!
خوب من که گفتم میتونی اینور اونور نکنی دشمنا رو .. از نعره ها SHOUTS استفاده بکن یه نعره بکش یارو از کوه پرت اش بکن بره اون دنیا ... یا اینکه یه تیروکمان وردار مخفی بکش .. مخفیانه تیر زدن ۳ برابر DAMAGE میزنه و مراحل بسیار ساده میشه .

در مورد حرکت روی سنگ و کوه رو قبول دارم که کم کاری شده و دقیقا همون ویژگی موتور قبلی است و اصلا بهبودی روش انجام نشده ولی به قول دوستان حرکت عادی در سوم شخص بسیار بهتر از قبلی شده دیگه ایرادها رو باید کمی صرف نظر کرد.

• Like
Reactions: hitman rocker

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
همه حرف من این هستش که واقعا برام جای سوال داره که این بازیا که هیچکسی به خاطر مبارزه هاش نمی خردشون چرا اینجوری طراحی می شن؟! باز skyrim رو میشه رفت جلو اما dark souls پدر آدمو در میاره! آخه من نمی دونم یه چوب رو با یه انیمیشن زدن تو سره یه اسکلت که هیچ ری اکشنی انجام نمیده و انگار داری میزنی تو هوا چه حالی داره! واقعا اگه این تیپ بازیا بیشتر روی انتخابهای آزاد و گرافیک بالاتر کار می کردن خیلی بهتر بود.

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
الله اکبر ، الله اکبر، ... هموطنان عزیز به گوش باشید ، هموطنان عزیز به گوش باشید ...، بالاخره من تونستم اون مرحلۀ شاخ رو رد کنم.:d دخترۀ احمق بعد از اتمام ماموریت اسلحه ها رو تو خونه تحویلم میده.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
همه حرف من این هستش که واقعا برام جای سوال داره که این بازیا که هیچکسی به خاطر مبارزه هاش نمی خردشون چرا اینجوری طراحی می شن؟! باز skyrim رو میشه رفت جلو اما dark souls پدر آدمو در میاره! آخه من نمی دونم یه چوب رو با یه انیمیشن زدن تو سره یه اسکلت که هیچ ری اکشنی انجام نمیده و انگار داری میزنی تو هوا چه حالی داره! واقعا اگه این تیپ بازیا بیشتر روی انتخابهای آزاد و گرافیک بالاتر کار می کردن خیلی بهتر بود.
ای قربون آدم چیز فهم . خدایش حرف دل منو زدی

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
الله اکبر ، الله اکبر، ... هموطنان عزیز به گوش باشید ، هموطنان عزیز به گوش باشید ...، بالاخره من تونستم اون مرحلۀ شاخ رو رد کنم.:d دخترۀ احمق بعد از اتمام ماموریت اسلحه ها رو تو خونه تحویلم میده.
عزیز اگه sneaking رو level up میکردی تو اون مرحله به مشکل بر نمیخوردی.در ضمن تا وقتی درست و حسابی level up نکردی دورو بر mainquest ها نرو;)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان در حال انجام اولین کوئست مهم بازی باید Golden Claw رو بدست میاوردم که اوردم ولی یه کوئست دیگه مونده الان رسیدم پشت یه در که باید سه نشان رو درست کنار هم قرار بدی تا در باز بشه یه فیل هست یه پروانه و یه بلوط اگر اشتباه نکنم:dاینجا چه کنم؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام
دوستان در حال انجام اولین کوئست مهم بازی باید Golden Claw رو بدست میاوردم که اوردم ولی یه کوئست دیگه مونده الان رسیدم پشت یه در که باید سه نشان رو درست کنار هم قرار بدی تا در باز بشه یه فیل هست یه پروانه و یه بلوط اگر اشتباه نکنم:dاینجا چه کنم؟
ترتیبشون زیر همون Golden Claw هست.....اینه اگه اشتباه نکنم:
خرس(فیل!)
پروانه
جغد(بلوط!:d)

• Like
Reactions: Lord Stark

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
help me plz

سلام...... کممممممممممممممممممممممک!!! بچه ها چرا ماموریت اصلیم و مبرم همه مبریزن سرم؟! قبلا تو این شهر هیچکس نمیزد ولی الان حتی اون دختره که باید باهاش حرف بزنمم میگیره میزنه منو!؟!؟ من چنتا اژدها کشتمو از لونشون چنتا نیرو جذب کردم ولی کمرنگن و وقتی میخوام سلستشون کنم میگه دراگون سوول میخواد.!!؟ چیکار کنم؟ اون active power هایی که قرمزن و تو طول روز به ضررمن چطوری حذف کنم؟ بعضی جاها که قبلان میرفتم الان تا میرم میگن ومپایر ومپایرو میزننم....؟!؟ بچه ها چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
سلام...... کممممممممممممممممممممممک!!! بچه ها چرا ماموریت اصلیم و مبرم همه مبریزن سرم؟! قبلا تو این شهر هیچکس نمیزد ولی الان حتی اون دختره که باید باهاش حرف بزنمم میگیره میزنه منو!؟!؟ من چنتا اژدها کشتمو از لونشون چنتا نیرو جذب کردم ولی کمرنگن و وقتی میخوام سلستشون کنم میگه دراگون سوول میخواد.!!؟ چیکار کنم؟ اون active power هایی که قرمزن و تو طول روز به ضررمن چطوری حذف کنم؟ بعضی جاها که قبلان میرفتم الان تا میرم میگن ومپایر ومپایرو میزننم....؟!؟ بچه ها چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خون آشام شدی رفت:d
من خودم تا حالا خون آشام نشدم ولی میگن اگه خون آدم ها تغزیه کنی قیافت بر نمیگرده و مردم بهت حمله نمیکنن.(مثل اینکه باید تو خواب خونشون رو بخوری)
-----------------------------------------------------------------
دوستان اگه ومپایر بشم دیگه نمیتونم گرگ نما بشم؟
محل اون قصره که ملکه ومپایر ها توش هست کجاست؟من وقتی میرم پیش ومپایر ها تا منو گاز بگیرن آتش میفرستن طرفم و چنگ میزنن اصلا گاز نمیگیرن!!!

آخرین ویرایش:

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
عزیز اگه sneaking رو level up میکردی تو اون مرحله به مشکل بر نمیخوردی.در ضمن تا وقتی درست و حسابی level up نکردی دورو بر mainquest ها نرو;)

این sneak چطوری باید ارتقا بدیم؟! والا من فقط قدرت بدنی ، خون و جادوگری رو level up می کنم.

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
دوستانیکه خون آشام شدند حالا به دلیل تماس با خون آشام ها یا هرچیزی ، اگر از خون آشام بودن تون ناراضی هستید میتونید متن پنهان رو بخونید :
خون آشام بودن مرحله های مختلفی داره که از به مرحله ۴ برسید یعنی خون آشام کامل هستید و یک سری مزایا و معایب داره از جمله مخفی بودن در شب و .. و از ایرادهاش اینه که زیر نور آفتاب STAMINA پر نمیشه و از اینجور مسائل. اگر به درجه ۴ نرسیده باشید میتونید از طریق مثلا SHRINE OF TALOS خودتون رو درمان بکنید . ولی اگر به مرحله ۴ رسیده باشید یعنی اون درصدهای ایرادها از 25٪ گذشته باشه راهی نیست جز بجا آوردن مراسم ترک اعتیاد .. ببخشید ترک خون آشامی :d
برای اینکار ابتدا شب داخل منزل شده یا از طریق BANDIT ها باید خون یه نفر رو بالا بکشید ! یعدش صبح میرید به شهر Morthal و مهمون خونه شهر رو پیدا کرده و در مورد شایعات سطح شهر میپرسید و اون به شما میگه شخصی بنام Falion در مورد همین خون آشام ها تحقیق میکنه . این فرد رو پیدا میکنید و QUEST جدید شما آغاز میشه . باید نزدیک طلوع آفتاب به محل ترک اعتیاد بیایید تا مراسم انس با خدا ! اجرا بشه .. نباید دوستان مشکلی داشته باشند .

فقط دقت بکنید که باید موقع طلوع آفتاب یک نفر رو قبل اش خونش رو خورده باشید و اون عطش خون آشامی رفع شده باشه از شما وگرنه Falion از شما فرار خواهد کرد .

اگر در هنگام ملاقات با Falion به باگ برخوردید مثلا مکالمه شروع نمیشه یا مراسم آغاز نمیشه به من PM بزنید تا راهش رو بهتون بگم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر