The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
ابزارها و وسایل ضروری ات باید توی جعبه توی اتاق بغل آشپزخونه باشه یارو خودش میگه گذاشتم اونجا ؟ صبر بکن ببینم !!!!!!! نکنه شما قبل اش لوازم ضروریت رو ندادی به quest دهنده ؟

اول از شما میپرسه لوازم ضروریت رو بده که اونجا لازمت میشه و شما هیچی ندادی سوار درشکه شدی بسم الله ؟

اگر اینجوری است که خدا رحمتتون کنه!! باید با دست خالی بری جلو .. یا اینکه تو رو دیدن بگو نه نه من اونی نیستم که شما فکر میکنید . من کلا اشتباهی بودم =)) بازی رو با فکر و توجه بازی نکردن این مشکلات رو هم داره !

Sneak اره دولا که شد یعنی رفت تو حالت مخفیانه .

آبروم رفت!!! :| والا تا اونجایی که من یادم میاد ، من فقط یک لباس و کفش مهمانی رو تحویل گرفتم.

یعنی من همونجا قبل از سوار شدن روی درشکه باید همۀ وسایلم رو بدم به دختره؟! یا اینکه اونجا صندوقچه هستش؟! تو که تا اینجا راهنمایی کردی ، اینم بگو ما رو خلاص کن.

آخرین ویرایش:

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
دوستان من نمی دونم مشکل از منه یا هر چی اما من خیلی زود می میرم! یعنی با 3 4 تا ضربه می میرم! چطوریاس باید چی کار کنم؟!

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
سلام من تو مرحله ي Joining the StormCloaks تو قسمت سوگند (take the oath) موندم
چكار بايد بكنم . تو نقشه هم چيزي نشون نميده

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
یعنی من همونجا قبل از سوار شدن روی درشکه باید همۀ وسایلم رو بدم به دختره؟! یا اینکه اونجا صندوقچه هستش؟! تو که تا اینجا راهنمایی کردی ، اینم بگو ما رو خلاص کن.
آره دیگه قبلش باید وسایل ضروری رو به دختره میدادی :|

دوستان من نمی دونم مشکل از منه یا هر چی اما من خیلی زود می میرم! یعنی با 3 4 تا ضربه می میرم! چطوریاس باید چی کار کنم؟!
اول سعی بکن یه Companion درست حسابی اجیر بکنی .. میتونی از توی Inn های شهرهای مختلف این افراد رو گیر بیاری و Hire بکنی . یا به افراد سطح شهر کمک بکنی و بعدش بگی تو رو Follow بکنن

با کمک اون ها و به دست گرفتن یه شمشیر و سپر میتونی رفته رفته گلیم خودت رو از آب بکشی. ;)

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
دوستان جواب من رو ندادین:
نمیشه گرگ نما بودن رو درمان کرد؟
میشه هم گرگ نما بود هم ومپایر؟
اگه ومپایر باشم دیگه اصلا نمیتونم گرگ نما بشم؟

برای کتاب خوندن هیمنطور باید کتاب رو ورق بزنم؟چه فایده ای داره؟
من اون گردنبند amulet of mara رو گرفتم و خونه هم دارم چطور ازدواج کنم؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,120
نمیشه گرگ نما بودن رو درمان کرد؟
اگه ماموریت های گروه Companions رو انجام بدی، تو یکی از ماموریت هاش بهت میگن باید چیکار کنی.
برای کتاب خوندن هیمنطور باید کتاب رو ورق بزنم؟چه فایده ای داره؟
به اطلاعات خودت اضافه میشه:D

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
آره دیگه قبلش باید وسایل ضروری رو به دختره میدادی :|

عجب داستانی شده این مرحله!)x من میرم پیش دختره و اون لباس های مهمونی رو به من میده و میگه لباس ها تو عوض کن و منم می پوشم. بعد میگه حاضری بری و منم میگم آره و بعدش تمام اسلحه هام غیب میشن و من سوار درشکه میشم. ولی وقتی به مهمونی و بعدش اشپزخونه میرم صندوق خالیه. یعنی ممکن این مرحله باگ داشته باشه؟! برای دادن وسایل باید کار خاصی انجام بدم؟!!

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
دوستان من روی quest های اصلی فوکاس کردم.... می خواسم بدونم که مثل fallout یا dragon age هست که بعد از پایان بازی نشه دیگه questرفت؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
عجب داستانی شده این مرحله!)x من میرم پیش دختره و اون لباس های مهمونی رو به من میده و میگه لباس ها تو عوض کن و منم می پوشم. بعد میگه حاضری بری و منم میگم آره و بعدش تمام اسلحه هام غیب میشن و من سوار درشکه میشم. ولی وقتی به مهمونی و بعدش اشپزخونه میرم صندوق خالیه. یعنی ممکن این مرحله باگ داشته باشه؟! برای دادن وسایل باید کار خاصی انجام بدم؟!!
نه باگ نداره ! ...فقط رابطه کاربریش خیلی بد طراحی شده
در یک کلام تو ساختمان ها بگرد و همه رو بکش ... و حتما بگردشون و کلید هارو پیدا کن ! ...
تو یک از ساختمون ها پله هارو برو پایین و یه 2 نفر میلان جلو ..بکش اونارو در یه جای مثل زندان هست باز کن اونو و از اونجا برو بیرون ! ... فقط حواست به همون 2 نفر باشه !

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
اول سعی بکن یه Companion درست حسابی اجیر بکنی .. میتونی از توی Inn های شهرهای مختلف این افراد رو گیر بیاری و Hire بکنی . یا به افراد سطح شهر کمک بکنی و بعدش بگی تو رو Follow بکنن

با کمک اون ها و به دست گرفتن یه شمشیر و سپر میتونی رفته رفته گلیم خودت رو از آب بکشی. ;)

خوب اینجوری که هی باید پول خرج کنیم! لباس و شمشیر اینام بدک نیست! اما نمی دونم چرا اینجوریه! Nord هم هستم. من که مثلا بخوام یه اژدها بکشم کافی دو بار آتیش بگیره روم مردم! اما من باید 20 25 تا بزنم تا بمیره! عجیبه واقعا! راستی کسی می دونه چقد احتیاج به خواب هست؟ چقد باید بخوابیم و بخوریم و اینا؟

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
نه باگ نداره ! ...فقط رابطه کاربریش خیلی بد طراحی شده
در یک کلام تو ساختمان ها بگرد و همه رو بکش ... و حتما بگردشون و کلید هارو پیدا کن ! ...
تو یک از ساختمون ها پله هارو برو پایین و یه 2 نفر میلان جلو ..بکش اونارو در یه جای مثل زندان هست باز کن اونو و از اونجا برو بیرون ! ... فقط حواست به همون 2 نفر باشه !

آخه من بدبخت چیزی برای مبارزه کردن ندارم. خالی خالیم. این جادو ها هم زور زیادی ندارن. با 4 ، 5 تا ضربه کشته میشم. هر کدوم از سربازها هم که مثل هرکول هستند ، اصلاً خونشون به نصفم نمیرسه.

خیلی بده آدم این همه با بازی حال کنه ، بعد 48 ساعت تو یک مرحلۀ بیخود معطل بشه. شیطونه میگه دسته رو بکوبم به کنسول.)x

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
اگه ماموریت های گروه Companions رو انجام بدی، تو یکی از ماموریت هاش بهت میگن باید چیکار کنی.

به اطلاعات خودت اضافه میشه:D
پس این چی؟

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
دوستانی که از سخت بودن بازی و اینکه با 4تا ضربه میمیرن اعتراض میکنن...
بابا درجهء سختی رو برای همین موقع ها گذاشتن دیگه. بازی رو 1درجه آسونتر کن راحت بازی رو ادامه بده. بازی روی درجه های سخت باشه خوبه ولی اینکه بخواد بره روی اعصاب آدم و هی بمیری که بدرد نمیخوره!
راستی من از کسی که استخدامش کردم به عنوان حمال استفاده میکنم!!! :d هرچی اضافی دارم و با ارزشه و بعداً میشه فروخت میدم به اون! از کجا بفهمم کسی که استخدام کردم قوی هست نیست...
1 سوال دیگه اینکه آهنگری میخوام بکنم ولی هرباری که میخوام یه شمشیر رو ارتقا بدم میگه اول باید توی Skill هات پیشرفت کنی و ارتقا دادن این شمشیر رو باید یاد بگیری. خوب اینجوری که من اصلاً توی آهنگری پیشرفت نمیکنم که بخوام چیزهای دیگه ش رو آزاد کنم

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
اون موقع که میگه لباس هاتو عوض بکن تو هم باید اون وسایل ضروریت رو Store یا Give بکنی براش .. اگر نمیکنه پس باگ هستش .

گردنبند رو بنداز گردنت و بیوفت تو شهر دنبال دختر نجیب :d دخترهایی که مدنظرت است رو باهاشون صحبت بکن ببین مکالمه های مشکوک باشه یعنی مبارکه !:d

انگار با پسرها هم میشه ازدواج کرد البته من امتحان نکردم اگر کسی علاقه داشت امتحان بکنه ...:d

خوب اینجوری که هی باید پول خرج کنیم! لباس و شمشیر اینام بدک نیست! اما نمی دونم چرا اینجوریه! Nord هم هستم. من که مثلا بخوام یه اژدها بکشم کافی دو بار آتیش بگیره روم مردم! اما من باید 20 25 تا بزنم تا بمیره! عجیبه واقعا! راستی کسی می دونه چقد احتیاج به خواب هست؟ چقد باید بخوابیم و بخوریم و اینا؟
حالا ۵۰۰ تا میخوای بدی یه آدم اجیر کنی ها ! بابا دیگه مرغ رو هم بکشی توش ۵۰۰ تا سکه پیدا میشه !!! :d در مورد سوال بعدیت هم عزیز من داری اژدها میکشی ها جوجه تیغی نیست ! بهتره فعلا اژدهارو نکشی یا اینکه بری پشت سنگ سنگر بگیری با تیروکمان بزنیش .. خواب هم زیاد جدی نگیر مثل fallout نیست که آب نخوری بیماری کم آبی دچار شی . من کلا ۲ بار خوابیدم تا الآن ! البته توی بازی :d

1 سوال دیگه اینکه آهنگری میخوام بکنم ولی هرباری که میخوام یه شمشیر رو ارتقا بدم میگه اول باید توی Skill هات پیشرفت کنی و ارتقا دادن این شمشیر رو باید یاد بگیری. خوب اینجوری که من اصلاً توی آهنگری پیشرفت نمیکنم که بخوام چیزهای دیگه ش رو آزاد کنم
شما احتمالا داری شمشیر دارای enchantment رو آهنگری میکنی که این امکان رو باید از SKILL ها با PERK بازش بکنی وگرنه نمیشه . میخوای پیشرفت بکنی بشین DAGGER و شمشیر و لوازم مختلف و ساده رو درست بکن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر