The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
آقا من الان گرگ نما شدم بعد رفتیم تو یه قعله که رئیش گرگ نما ها رو کشته بودن پیدا کردیم و ...
چجوری و با چه دکمه ای تبدیل به گرگ نما بشم؟

آخرین ویرایش:

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
آقایون ، من تو اون مرحله ای گیر کردم که لباس هامو عوض می کنم و به یک مهمانی میرم. همونجایی که میگه که باید یک شلوغ کاری در بیاری و بعدش با یکی میری تو آشپزخونه. بعد طرف بهت میگه که باید بری دنبال یک کلید. من چطوری باید دنبال کلید برم که به من شک یا حمله نکنند یا چطوری باید باهاشون بجنگم. چون نه اسلحه ای دارم و هم زود کلاس منو تعطیل می کنند.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
تو ماموریت اول imperial army به همراه گروه میریم برای کشتن شورشی ها و اینا که به یه در بزرگ میرسم که برای باز کردنش به Ebony Claw نیازه. اینو از کجا باید گیر اورد؟

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
یعنی حتی مدل ریش و مو اینا رو هم نمی تونه عوض کنه؟
تا اونجاییکه من میدونم نه نمیشه دیگه کاری کرد . بازی رو ادامه بده ریش یارو رو میخوای چکار . من یه کلاه میزارم سرم اصلا صورتم معلوم نمیشه شما دنبال ریش هستی ؟!

چجوری و با چه دکمه ای تبدیل به گرگ نما بشم؟
توی قسمت Magic ها قسمت Power ها باید باشه . عین بقیه جادوها باید استفاده بکنید

آقایون ، من تو اون مرحله ای گیر کردم که لباس هامو عوض می کنم و به یک مهمانی میرم. همونجایی که میگه که باید یک شلوغ کاری در بیاری و بعدش با یکی میری تو آشپزخونه. بعد طرف بهت میگه که باید بری دنبال یک کلید. من چطوری باید دنبال کلید برم که به من شک یا حمله نکنند یا چطوری باید باهاشون بجنگم. چون نه اسلحه ای دارم و هم زود کلاس منو تعطیل می کنند.
اگر Sneak بالا داشتی میشد مخفیانه از بغلشون رد بشی . ولی در کل ابزارهای شما رو بهتون پس میده . من با تیروکمان همشون رو یکی یکی و آروم نفله کردم و رفتم جلو ...

تو ماموریت اول imperial army به همراه گروه میریم برای کشتن شورشی ها و اینا که به یه در بزرگ میرسم که برای باز کردنش به Ebony Claw نیازه. اینو از کجا باید گیر اورد؟
اون دور و بر باید رو زمین افتاده باشه .. این Claw ها اکثرا یا زمین افتادند یا اینکه قبل اش بصورت تابلویی بهتون میده که وردارید .

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
تا اونجاییکه من میدونم نه نمیشه دیگه کاری کرد . بازی رو ادامه بده ریش یارو رو میخوای چکار . من یه کلاه میزارم سرم اصلا صورتم معلوم نمیشه شما دنبال ریش هستی ؟!

خوب بازی نقش آفرینی همین چیزاش حال میده!!
نمی دونم چرا من همش تو راهم! کل بازی به این ور اون ور رفتن می گذره! یه اسبم دزدیم حالا هرچی سرباز می رسه بهم گیر میده! انگار gps گذاشتن روم!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
ببخشید دوباره.
یه جا هست که به یه مهمونی میره.
باید در مورد بازگشت اژدها اطلاعات جمع کنم. اول میره تو یه صندوق رو میگرده. بعدش هرجا میگردم چیزی نیست!!!
یه کلید هم از صندق برداشته.
چی کار کنم؟

------
ای بابا. پیدا کردم!!
تا میپرسم پیدا میشه

ویرایش:
تو skills مثلا وقتی می خوام power shot رو ببرم بالا به 30 تا requires احتیاجه. منظورش کدوم requires ؟

آخرین ویرایش:

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
با بازی خیلی حال میکنم اما قبول کنید خیلی جاها باید بیشتر کار میکردن و نکردن. 1جورایی میشه گفت کمکاری کردن. یه نگاه به راه رفتنش روی سنگ ها و پستی و بلندی های روی زمین بندازین. یه نگاه به پایین اومدنش از سراشیبی خیلی تند بندازین. یه سری چیزاش واقعاً توی ذوق میزنه اما...
اما بازی رو طوری ساختن که میشینی پاش نمیفهمی 5ساعته که نشستی و از جات تکون نخوردی... :d

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
اگر Sneak بالا داشتی میشد مخفیانه از بغلشون رد بشی . ولی در کل ابزارهای شما رو بهتون پس میده . من با تیروکمان همشون رو یکی یکی و آروم نفله کردم و رفتم جلو ...

هیچ ابزار و لباسی به من پس نمیده. منظور من همون مرحله ای هستش که باید با Malborn صحبت کنی. فقط به من میگه برو دنبال کلید و حرف نزن وگرنه جفتمون کشته میشیم. منم فقط یک لباس پیدا می کنم ، ولی اونم فایده ای نداره. هیچ راهی هم نداره آدم سربازا از پشت سر خفتشون کنه.

این Sneak چطوری باید استفده کنیم؟! منظورت اینکه همون LS رو فشار بدیم؟!

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
ببخشید دوباره.
یه جا هست که به یه مهمونی میره.
باید در مورد بازگشت اژدها اطلاعات جمع کنم. اول میره تو یه صندوق رو میگرده. بعدش هرجا میگردم چیزی نیست!!!
یه کلید هم از صندق برداشته.
چی کار کنم؟

------
ای بابا. پیدا کردم!!
تا میپرسم پیدا میشه

ویرایش:
تو skills مثلا وقتی می خوام power shot رو ببرم بالا به 30 تا requires احتیاجه. منظورش کدوم requires ؟

تو skill tree زیر هر شاخه که اسمشو نوشته لولش هم بقلش نوشته مثلا Archery اگه 29 باشه باید این skill ت رو افزایش بدی تا بتونی این شاخه رو بیشتر اپگرید کنی
با بازی خیلی حال میکنم اما قبول کنید خیلی جاها باید بیشتر کار میکردن و نکردن. 1جورایی میشه گفت کمکاری کردن. یه نگاه به راه رفتنش روی سنگ ها و پستی و بلندی های روی زمین بندازین. یه نگاه به پایین اومدنش از سراشیبی خیلی تند بندازین. یه سری چیزاش واقعاً توی ذوق میزنه اما...
اما بازی رو طوری ساختن که میشینی پاش نمیفهمی 5ساعته که نشستی و از جات تکون نخوردی... :d

بازی تمرکزش رو اول شخصه بخاطر همین هست که احتمالا اینطوره من خودم زیاد این چیز هارو احساس نکردم همش اول شخص بازی میکنم
دوستان چطور وقتی گرگ نما میشم به حالت عادی برگردم؟
نمیشه باید صبر کنی خودش از تو اون حالت خارج شه میتونی wait رو بزنی تا دوباره برگردی به حالت قبل

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
هیچ ابزار و لباسی به من پس نمیده. منظور من همون مرحله ای هستش که باید با Malborn صحبت کنی. فقط به من میگه برو دنبال کلید و حرف نزن وگرنه جفتمون کشته میشیم. منم فقط یک لباس پیدا می کنم ، ولی اونم فایده ای نداره. هیچ راهی هم نداره آدم سربازا از پشت سر خفتشون کنه.

این Sneak چطوری باید استفده کنیم؟! منظورت اینکه همون LS رو فشار بدیم؟!

ابزارها و وسایل ضروری ات باید توی جعبه توی اتاق بغل آشپزخونه باشه یارو خودش میگه گذاشتم اونجا ؟ صبر بکن ببینم !!!!!!! نکنه شما قبل اش لوازم ضروریت رو ندادی به quest دهنده ؟

اول از شما میپرسه لوازم ضروریت رو بده که اونجا لازمت میشه و شما هیچی ندادی سوار درشکه شدی بسم الله ؟

اگر اینجوری است که خدا رحمتتون کنه!! باید با دست خالی بری جلو .. یا اینکه تو رو دیدن بگو نه نه من اونی نیستم که شما فکر میکنید . من کلا اشتباهی بودم =)) بازی رو با فکر و توجه بازی نکردن این مشکلات رو هم داره !

Sneak اره دولا که شد یعنی رفت تو حالت مخفیانه .

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
ابزارها و وسایل ضروری ات باید توی جعبه توی اتاق بغل آشپزخونه باشه یارو خودش میگه گذاشتم اونجا ؟ صبر بکن ببینم !!!!!!! نکنه شما قبل اش لوازم ضروریت رو ندادی به quest دهنده ؟

اول از شما میپرسه لوازم ضروریت رو بده که اونجا لازمت میشه و شما هیچی ندادی سوار درشکه شدی بسم الله ؟

اگر اینجوری است که خدا رحمتتون کنه!! باید با دست خالی بری جلو .. یا اینکه تو رو دیدن بگو نه نه من اونی نیستم که شما فکر میکنید . من کلا اشتباهی بودم =)) بازی رو با فکر و توجه بازی نکردن این مشکلات رو هم داره !

Sneak اره دولا که شد یعنی رفت تو حالت مخفیانه .
اتفاقا منم همین مشکل رو داشتم هیچ وسایلی رو تو جعبه نزاشتم و دست خالی مرحله رو شروع کردم.تا اون قسمتی که یه زندانی رو دارن شکنجه میدن بصورت مخفی و یا بدو بدو رد کردم.:d
تو اون قسمت هم یدونه اسلحه رو طبقه ها بود ورداشتم دهن سربازه رو سرویس کردم و بقیش رو هم همین طوری ادامه دادم رو خلاصه مرحله رد کردم وسایل تو مخفی گاه اون دختره پیدا کردم و برداشتم.:d

---------- نوشته 16-11-2011 در 12:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 15-11-2011 در 11:33 PM ارسال شده بود ----------

دوستان نمیشه گرگ نما بودن رو درمان کرد؟
میشه هم گرگ نما بود هم ومپایر؟
اگه ومپایر باشم همیشه مردم بهم حمله میکنن و دیگه اصلا نمیتونم گرگ نما بشم؟

خونه خریدن چه مزایایی داره؟
برای کتاب خوندن هیمنطور باید کتاب رو ورق بزنم؟چه فایده ای داره؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر