The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
واقعا اگر مدال اشغال ترین بازی امسال رو بگیره تعجب نداره یکی از ضعیف ترین عنوان های امسال بود البته از نظر من گرافیک بازی چنگی به دل نمی زنه مخصوصا گراف تکستچر های بازی گیم پلی بازی بسیار خسته کننده و گیج کنندست و کلا بازی از هیجان به دوره حیف حتی 2000 تومان پول که پای این بازی خرج بشه فقط به حجم بازیهام اضافه شد
/:)
هیجان میخوای modern warfare بزن . با skyrim چیکار داری ؟؟؟؟

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اشکان جان من این سبک رو خیلی دوست دارم بازی هم سبکش dark missia عشقم بود ولی این حتی در حد dark missia که چند سال پیش ساخته شده بود هم نبود خلاصه ارزش خریدن نداشت

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اشکان جان من این سبک رو خیلی دوست دارم بازی هم سبکش dark missia عشقم بود ولی این حتی در حد dark missia که چند سال پیش ساخته شده بود هم نبود خلاصه ارزش خریدن نداشت
خوب مشکل اینه که شما این بازی رو داری با یه بازی اکشن که فقط اسمش نقش آفرینی بود مقایسه می کنی
دارک مسایح یه اکشن عالی بود که به اشتباه اسم rpg پایه قوالش خورده بود

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان یکی جواب بده ....کسانی که بازی نصب کردن بگن همینه حجمش یا نه ..... شک کردم که مشکل داشته باشه نسخه من ؟
بله دوست گرامی.حجم این بازی دقیقا همینه.و هیچ اشکالی در نسخه ای که شما دارید نداره.
از نکات جالب این بازی هم همین حجم عجیب غریبش هست.(نسخه PC هم 6 گیگه)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
واقعا اگر مدال اشغال ترین بازی امسال رو بگیره تعجب نداره یکی از ضعیف ترین عنوان های امسال بود البته از نظر من گرافیک بازی چنگی به دل نمی زنه مخصوصا گراف تکستچر های بازی گیم پلی بازی بسیار خسته کننده و گیج کنندست و کلا بازی از هیجان به دوره حیف حتی 2000 تومان پول که پای این بازی خرج بشه فقط به حجم بازیهام اضافه شد
:|
شوخی میکنید دیگه؟!
با یکی از بهترین بازی های 2011 و یکی از اصلی ترین مدعی های Goty امسال طرف هستیم،اونوقت شما میگی آشغال ترین بازی؟
احتمال میدم شماب ا بازی های RPG آشنا نباشید و از این سبک هم خوشتون نیاد...

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بچه ها یه چیزی تو مایه های DRAGON AGE2 هست از لحاظ گیم پلی و سبک؟؟؟ چون من اصلا با این بازی حال نکردم ! یا مثل فال اوت هست؟؟ یک عکس از محیط بازی و گرافیکش می زارید؟

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,625
نام
کورش
خوب مشکل اینه که شما این بازی رو داری با یه بازی اکشن که فقط اسمش نقش آفرینی بود مقایسه می کنی
دارک مسایح یه اکشن عالی بود که به اشتباه اسم rpg پایه قوالش خورده بود

یک توضیح کوچیک و البته بیربط به تاپیک اینجا لازمه بدم. درسته Dark Messiah of Might and Magic یک بازی اکشن اول شخص بود ولی اشتباهی اسم rpg روش نذاشته بودند. دلیل این قضیه این بود که این بازی قرار بود شماره 10 از rpg معروف might & magic باشه که یک بازی rpg اول شخصه و یک زمانی بهمراه wizardry پرچمدار سبک rpg بودند( شماره 9 این بازی جزو 5 بازی برتر عمرمه) ولی از اونجایی که 3do صاحب ip این بازی ورشکست شد ( بخاطر ورود به بازار کنسول و یک سری مسائل دیگه) امتیازش افتاد دست Ubi و از اونجایی که Ubi تخصص خاصی در خراب کردن داره با موفقیت تونست این عنوان رو خراب کنه. بالاخره وقتی 9 شماره از یک بازی در سبک rpg ساخته میشه ناخوداگاه شماره بعدی هم یجورایی به rpg ربط پیدا میکنه و دلیل این قضیه این ـه. ضمنا این M&M 6 ( خرابکاری جدید Ubi ) که اینروزها در بازار پیدا میشه ربطی به اون 9 شماره M&M نداره و این ادامه بازی heores of might & magic هست (spin off از M&M ) که Ubi تونست طی یک عملیات پیچیده و حیرت اور اسمش رو به might & magic: heroes تغییر بده و در واقع با قاطی کردن اینها خرابکاریهاش رو تکمیل کنه. پایان off topic.

• Like
Reactions: LES BLEUS

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
بچه ها یه چیزی تو مایه های DRAGON AGE2 هست از لحاظ گیم پلی و سبک؟؟؟ چون من اصلا با این بازی حال نکردم ! یا مثل فال اوت هست؟؟ یک عکس از محیط بازی و گرافیکش می زارید؟
سیستم مکالمه بازی به سبک دراگون ایج 1 ــه تقریبا.بازی هم بصورت اول شخص و با فشردن LS بصورت سوم شخص در میاد.
مبارزات خوب و سریع هستن.در کل بازی به هیچ وجه پیچیدگی یه نقش آفرینی کلاسیک رو نداره.محیط ها وسیع و بزرگ هستن
که میشه با اسب یا کالسکه یا .... جابه جا شد.
اتفاقات بازی در طبیعت رخ میده.تغیرات آب و هوایی بصورت دینامیکه.شک نکن گرافیک بازی عالیه.یعنی با این محدودیت کنسول ها
برای یک نقش آفرینی با محیط های باز (مثلا مس افکت بخاطر اینکه بیشتر در محیط های بسته و سفینه ها هستش
طبیعیه که گرافیک بهتری مخصوصا در چهره ها داشته باشه) خیلی خوبه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یک توضیح کوچیک و البته بیربط به تاپیک اینجا لازمه بدم. درسته Dark Messiah of Might and Magic یک بازی اکشن اول شخص بود ولی اشتباهی اسم rpg روش نذاشته بودند. دلیل این قضیه این بود که این بازی قرار بود شماره 10 از rpg معروف might & magic باشه که یک بازی rpg اول شخصه و یک زمانی بهمراه wizardry پرچمدار سبک rpg بودند( شماره 9 این بازی جزو 5 بازی برتر عمرمه) ولی از اونجایی که 3do صاحب ip این بازی ورشکست شد ( بخاطر ورود به بازار کنسول و یک سری مسائل دیگه) امتیازش افتاد دست Ubi و از اونجایی که Ubi تخصص خاصی در خراب کردن داره با موفقیت تونست این عنوان رو خراب کنه. بالاخره وقتی 9 شماره از یک بازی در سبک rpg ساخته میشه ناخوداگاه شماره بعدی هم یجورایی به rpg ربط پیدا میکنه و دلیل این قضیه این ـه. ضمنا این M&M 6 ( خرابکاری جدید Ubi ) که اینروزها در بازار پیدا میشه ربطی به اون 9 شماره M&M نداره و این ادامه بازی heores of might & magic هست (spin off از M&M ) که Ubi تونست طی یک عملیات پیچیده و حیرت اور اسمش رو به might & magic: heroes تغییر بده و در واقع با قاطی کردن اینها خرابکاریهاش رو تکمیل کنه. پایان off topic.
منظور من از اشتباه این نبود که یوبی واقعا به اشتباه نام ژانر نقش آفرینی رو روی این بازی گذاشته بلکه منظورم این بود که اونها روی یه بازی اکشن اسم نقش آفرینی گذاشته بودن و الا دارک مسایح به عنوان یه اکشن صرف بازی خیلی خوبی به حساب میاد

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بابا بیخیال
یعنی همچین بازی ای ارزش 2 تومنم نداره ؟ :|
ما منتظر goty شدن بازی هستیم ( البته هنوز خودم بازی نکردما )

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
آقا کسانی که بازی کردن جواب بدن:
من بعد از فرار از قلعه و اژدها الان با اون یارو رفتیم توی یک دهکده که باید با یک خانمی صحبت کنم و انگار کاری داره ولی هرچقدر که باهاش صحبت می کنم هیچ تغییری نمی کنه و ماموریتی بهم نمیده.کسی می دونه باید چیکار کرد؟(همون خانمی که مواد غذایی می فروشه و کنار اون آسیاب آبی وایساده)
به نظر من بازی قشنگه و داره همون خاطرات ابلیویون رو برام زنده می کنه.بر عکس دارک سولز با این یکی انگار خیلی حال کردم

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
آقا کسانی که بازی کردن جواب بدن:
من بعد از فرار از قلعه و اژدها الان با اون یارو رفتیم توی یک دهکده که باید با یک خانمی صحبت کنم و انگار کاری داره ولی هرچقدر که باهاش صحبت می کنم هیچ تغییری نمی کنه و ماموریتی بهم نمیده.کسی می دونه باید چیکار کرد؟(همون خانمی که مواد غذایی می فروشه و کنار اون آسیاب آبی وایساده)
به نظر من بازی قشنگه و داره همون خاطرات ابلیویون رو برام زنده می کنه.بر عکس دارک سولز با این یکی انگار خیلی حال کردم

باید یه هدیه ازش بگیری
biggrin1.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر