The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition | Xbox 360

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان ارزش داره بخرمش؟:)

جک سال :D خوب اگه اسکایرم رو بازی کردی دیگه پرسیدن نداره اگه هم اسکایرم رو اصلا سمتش نرفتی دیگه نمی دونم چی بگم :D ی تریلر ازش ببین بیین خوشت می یاد یا نه . من خودم اسکایرم رو بیشتر از 6 ماه بازی کردم :D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اگه وارد اسکایریم بشی، معلوم نیست خارج بشی!:d
من فقط یه بار بخش داستانیش رو مثل برق و باد تموم کردم.نگران بودم لنز دستگام خراب نشه:dاخه تو هارد نباید نصب میکردیم.ولی الان که اخر نسله،دیگه نگران لنز نیستم و بازی رو واقعا شروع میکنم.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من فقط یه بار بخش داستانیش رو مثل برق و باد تموم کردم.نگران بودم لنز دستگام خراب نشه:dاخه تو هارد نباید نصب میکردیم.ولی الان که اخر نسله،دیگه نگران لنز نیستم و بازی رو واقعا شروع میکنم.
اون اوایل اگه از روی هارد بازی میکردی فقط بعضی از تکسپر ها لود نمیشدن :|
که بعد یه مدت یه title update دادن که مشکل حل شد :|
+
من خود بازی اصلی رو تهشو در آوردم و 100 تاییش کردم،این 3 تا dlc چند تا اچیومنت اضافه میکنن؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اون اوایل اگه از روی هارد بازی میکردی فقط بعضی از تکسپر ها لود نمیشدن :|
که بعد یه مدت یه title update دادن که مشکل حل شد :|

+
من خود بازی اصلی رو تهشو در آوردم و 100 تاییش کردم،این 3 تا dlc چند تا اچیومنت اضافه میکنن؟
این قضیه رو مطمعنی؟جون من؟:bighug:با تایتل اپدیت کاملا این مشکل حل شد یا بازم یم مشکل هست؟
اقا کسی این قضیه رو تایید میکنه.اصلا منبعی هست که در اون این قضیه ذکر شده باشه؟
این بهترین خبر بود.
کسایی که تجربه دارن خواهشن اطلاع رسانی کنن.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این قضیه رو مطمعنی؟جون من؟:bighug:با تایتل اپدیت کاملا این مشکل حل شد یا بازم یم مشکل هست؟
اقا کسی این قضیه رو تایید میکنه.اصلا منبعی هست که در اون این قضیه ذکر شده باشه؟
این بهترین خبر بود.
کسایی که تجربه دارن خواهشن اطلاع رسانی کنن.
داداش اوایلش اگه از روی هارد اجرا می کردی تکسچر هاش کامل لود نمی شد البته وقتی مقایسه تصویری رو چندتا از سایتهای بازی گذاشتن مشخص بود چیزی نبود ک کسی با چشم راحت متوجه بشه زیاد ملموس نبود بعد چند تا اپدیت دادن همون 1 ماه بعدش حدودا مشکل برطرف شد ..کلا هر کی بخواد بازی رو الان شروع کنه ی اپدیت حتما باید بزنه ک تمام باگ ها و مشکلهاش برطرف بشه اگه هم نمی تونید اپدیت بزنید باید از روی dvd بازی کنید ...البته ی سری راه دیگه هم هست ک می شه افلاین اپدیت هارو از سایتها گرفت رو هارد دستگاه ریخت .نیازی ب جیتگ و .. هم نداره ... من هنوز با این بازی کار دارم ب خاطر جمع شدن بازی ها رو هم تو اون 6 ماه گذاشتمش کنار و بازی های دیگه رو شروع کردم :D حالا تا هفته ای دیگه منم دوباره می رم سراغ بازی :) کلا نسل بعد هم همون اولش ی elder scrol معرفی کنن می شه اورجینال خرید و تا 2 سال سرگرم بود :D تا دستگا کپی خور بشه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
داداش اوایلش اگه از روی هارد اجرا می کردی تکسچر هاش کامل لود نمی شد البته وقتی مقایسه تصویری رو چندتا از سایتهای بازی گذاشتن مشخص بود چیزی نبود ک کسی با چشم راحت متوجه بشه زیاد ملموس نبود بعد چند تا اپدیت دادن همون 1 ماه بعدش حدودا مشکل برطرف شد ..کلا هر کی بخواد بازی رو الان شروع کنه ی اپدیت حتما باید بزنه ک تمام باگ ها و مشکلهاش برطرف بشه اگه هم نمی تونید اپدیت بزنید باید از روی dvd بازی کنید ...البته ی سری راه دیگه هم هست ک می شه افلاین اپدیت هارو از سایتها گرفت رو هارد دستگاه ریخت .نیازی ب جیتگ و .. هم نداره ... من هنوز با این بازی کار دارم ب خاطر جمع شدن بازی ها رو هم تو اون 6 ماه گذاشتمش کنار و بازی های دیگه رو شروع کردم :D حالا تا هفته ای دیگه منم دوباره می رم سراغ بازی :) کلا نسل بعد هم همون اولش ی elder scrol معرفی کنن می شه اورجینال خرید و تا 2 سال سرگرم بود :D تا دستگا کپی خور بشه
من به لایو دسترسی دارم.فقط وصل بشم به لایو،خودش اپدیت میکنه و تمومه دیگه؟
..
راستی امروز شنیدم اسکایریم داره در 2 دی وی دی عرضه میشه و قسمت فورج داره و یه سری چیزهای جدید اضافه شده.قضیه چیه؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من به لایو دسترسی دارم.فقط وصل بشم به لایو،خودش اپدیت میکنه و تمومه دیگه؟
..
راستی امروز شنیدم اسکایریم داره در 2 دی وی دی عرضه میشه و قسمت فورج داره و یه سری چیزهای جدید اضافه شده.قضیه چیه؟

گرفتی مارو برادر...؟؟؟!!
داری توی تاپیک مربوط به همون نسخهء 2DVDای این حرف رو میزنی؟؟؟o_O
در کل بله یک نسخه ی دو دیسکی هست و DVD1همون بازی اسکایریم هست و دومیش هم DLCهایی هست که تا بحال برای بازی عرضه شدن...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
گرفتی مارو برادر...؟؟؟!!
داری توی تاپیک مربوط به همون نسخهء 2DVDای این حرف رو میزنی؟؟؟o_O
در کل بله یک نسخه ی دو دیسکی هست و DVD1همون بازی اسکایریم هست و دومیش هم DLCهایی هست که تا بحال برای بازی عرضه شدن...
چی شد؟:-sحواسم نبود تو تاپیک اصلی اسکایریم نیستم:d
....
چه خوب.این دی لی سی ها باید باحال باشن.الان میشه اسکایریم رو مولتی بازی کرد؟
حتما این نسخه رو میگیرم و حسابی از خجالتش در میام.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
خدایی مولتی میشه؟م.لتیش چطوریه؟دارم ذوق مرگ میشم:bash:
یعنی ممکنه مثلا وارد یه غاری بشی و بر حسب تصادف من هم انجا باشم و ترتیبت رو بدم؟:d

یکی بال های این رو قیچی کنه نخوره به سقف...!!!
واقعا فکر کردی راست گفتم؟؟
داره هنر دیالوگ گوییم خوب میشه ها!!:D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یکی بال های این رو قیچی کنه نخوره به سقف...!!!
واقعا فکر کردی راست گفتم؟؟
داره هنر دیالوگ گوییم خوب میشه ها!!:D
دروغ گفتی؟:|چرا با احساسات ادم بازی میکنین؟[-(بدم از ریشه بنت کنن؟:p
نباید احترام بزرگتر رو نگه داری؟;;)(ولی من شنیدم نسخه کامپیوتر،مولتی داره.اینم مخ کار گیری بود؟)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دروغ گفتی؟:|چرا با احساسات ادم بازی میکنین؟[-(بدم از ریشه بنت کنن؟:p
نباید احترام بزرگتر رو نگه داری؟;;)(ولی من شنیدم نسخه کامپیوتر،مولتی داره.اینم مخ کار گیری بود؟)

عذرخواهی مراپذیرا باش ای بزرگتر...
من که نسخهء pcش رو بازی نکردم دوستانی که خبردارن بیان یک خبری به این برادردینی ما بدن{نمیخوام دوباره یه کاری کنم سرش گیج بره;-)}

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر