The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
بچه ها، تاحالا تو اين بازي جيب كسي رو زدين؟
تو Morrowind اينكارو كردم و يه نكته در مورد لوازمي كه داخل وسايل هركي كه جيبشو ميزنين هست و اينه كه به LUCK بستگي داره.
به نظرمن این LUCK توی بازی خیلی تاثیر داره...توی ماموریت آخر انجمن دزد ها من یه سپر با قیمت 1500 پیدا کردم(LUCK من 50)در حالی که برادرم دقیقا همونجا هیچ چیز خاصی پیدا نکرد...(LUCK برادرم 32)راستی توی ماموریت یکی مونده به آخر انجمن دزد ها یک چاله ی آب خیلی عمیقی بود که تونستم به لطف یک جادوی بسیار عالی برای تنفس زیر آب تا آخرش برم.بعد از این که یه ماهی رو کشتم راهم رو ادامه دادم تا به در رسیدم که بعد از باز کردن در از کف یک رودخونه در نزدیکی های Bravil سر در آوردم...:love:

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.من توی یکی از جعبه های fighters guild توی anvil یه عالمه آیتم جادویی خیلی خوب گذاشته بودم که حالا نیست؟چی کار کنم؟چون توی دو جای دیگه هم مقدار زیادی آیتم گذاشتم که میترسم اونا هم از دست برن....:((

Raminmgpop

کاربر سایت
Oct 8, 2006
65
شما در درجه ی اول اگر می توانید بازی را لود کنید که آیتم ها تون را به دست بیاورید اگر که بازی کردید و روش سیو کردید که دیگه بهتر بی خیال آن آیتم ها بشید در درجه ی دوم که همین الان بهتر این کار را انجام بدهید این است که اگر پول دارید بروید و یک خانه بگیرید که این کار را باید از اول بازی انجام داد که از هر چی که فکرش را بکنید تو بازی مهمتر است بعد به خانه ی هیچ یک از این گروه ها توجه نکنید که اصلا جای مناسبی برای گذاشتن آیتمها نیست و امن ترین جای ممکن همان خانه هست خانه ی 2000 تایی در وسط نقشه خیلی برای اول بازی مفید هست که چون من این بازی را خیلی وقت پیش انجام دادم نمی توانم آدرس دقیقی بدهم و از این جهت معذورم شما تو نقشه بزرگه
شهر وسطی بعد در این شهر وسطی شش محله هست تو نقشه شما از راست بالاترین را که بروید تو یکی از این مغازه ها یک خانمی هست که باید مخش را بزنید آن موقع با 2000 سکه می توانید یک خانه بخرید ور در ضمن هر جا که آیتم دارید آن ها را به خانه هاتون منتقل کنید چون احتمالش هست یک دفعه از بین برود

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
سلام.من توی یکی از جعبه های fighters guild توی anvil یه عالمه آیتم جادویی خیلی خوب گذاشته بودم که حالا نیست؟چی کار کنم؟چون توی دو جای دیگه هم مقدار زیادی آیتم گذاشتم که میترسم اونا هم از دست برن....:((

عزیز ارزون ترین خونه رو باید توی امپریال سیتی بخری که یه کلبه محقر نزدیک فانوس دریایی هستش....همون جا که کشتی ها لنگر انداختن. ( و یکیشون تبدیل به کافه شده ) . خب حالا از کی باید بخری دقیق مغازشو یادم نیست ولی توی market هست.و یه زن فروشندست. باید قابلیت مخ زنیت بالا باشه. همین طور اگه آیتم ها یا لباس هایی داری که محبوبیت یا همون پرسونالیتی رو بالا میبره رو بپوش.چون در جعبه ها که چیزی بذاری میان بر میدارن دارو ندارت بر باد میره :-"

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
خب پول نداری جاش به چه دردی میخوره؟ باید پول جمع کنی...

جاش رو هم گفتم پایین ترین منطقه در امپریال سیتی که فانوس دریایی داره..میری اونجا بهد یه دروازه مانند هست که به دریا راه داره....( همونجا که کشتی ها لنگر انداختن ..ته تهش! دست چپ ) میر یاونجا یه سری کلبه محقر هست...اولی از راست کلبه آرماند ( اسمش و دقیق یادم نیست ) همون عضو گروه دزد هاست که مشعل به دست به شما ماموریت میده اولای غعضویت در باشگاه دزد ها. دومین خونه خونه شماست که میتونی بخری.

اصلن اگه در گروه دزد ها عضو هستی یادت میاد اون ارماند که مشعل به دست میگرفت کجا میومد وامیستاد؟ اونجا رو میگم توی اون منطقه.

ولی باید بخریش. نمیدونم اگه دزدکی بری توش ( با لاک ) وسایلتو بذاری توش بر میدارن یا نه! ( چون تو اون خونه کسی نمیاد متعلق به شماست که بخریش )ولی ریسک نکن بخرش.

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
ولی باید بخریش. نمیدونم اگه دزدکی بری توش ( با لاک ) وسایلتو بذاری توش بر میدارن یا نه! ( چون تو اون خونه کسی نمیاد متعلق به شماست که بخریش )ولی ریسک نکن بخرش.
میدونم کجا رو میگی چون ماموریت های انجمن دزدها رو تا آخر رفتم.ولی من نمیدونم باید از کی بخرمشوببین من یه جای دیگه هم آیتم دارم توی دارک برادر هود توی یکی از اون صندوق های کنار تخت خواب...البته مال کسی نیست چون ماموریت های این انجمن رو هم تموم کردم
و زدم همه رو کشتم.
خب حالا ممکنه تو این جا هم کسی برداره؟

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
ببین من امتحان نکردم چون من همون اوایل خونه خریدم. ممکنه چون رییس شدی ( اگه تا اخرش رفتی ) بذاری کسی برنداره...و لی کلن جایی که بقیه رفت و امد دارن نمیشه ریسک کرد. میتونی امتحان کنی. یه سری اشیای به درد نخور مثل لباس و میوه..شمشیر معمولی.....بذار تو صندوق بذار چند روز بگذره ( همون جا که هستی چند روز برو جلو !)بیا اگه هیچی کم نشده بود. میتونی بذاری.ولی اینو بدون هیچ جا خونه ادم نمیشه تو این بازی.اگه ماموریت باشگاه دزد ها رو هم تا اخرش رفتی و کلاه گری فاکس رو گرفتی توی مرکز دزد ها هم میتونی رفت و آمد کنی. اونجا هم میشه گذاشت. فقط من موندم تو که دو تا از سخت ترین ماموریت های جانبی رو رفتی ( باشگاه دزد ها و دارک برادر هود ) چه جوری پول نداری حقیر ترین خونه سیرودیل رو بخری!؟ الان این همه شر خر داری ! ( از صدقه سر باشگاه دزد ها ) برو کلی چیز بدزد بفروش! جواهری امپریال سیتی رو خالی کردی؟ یا نه؟

برای خریدن خونه هم بهت گفتم : توی امپریال سیتی یه جا هست اولش اینه : market اونجا دو تا مجسمه هست که دور تا دورش مغازه هست. تو یکی از مغازه ها یه فروشنده زن هست. ( البته چند تا فروشنده زن داره اون مغازه ها بقیشون هم مردن ولی این یکی یه کم مسن هست و جوون نیست ) بری پیشش باهاش صحبت کنی یکی از گزینه هایی که فعال میشه مربوط به خریدن خونه هست .

در ضمتن بهتون یه پیشنهاد میکنم میدونم یکم سخته ولی کارتون کلی راه میفته! بشینید از اول تاپیک رو بخونید. باور کنید جواب اکثر سوال هاتون اینجا هست. بشینید وقت بذارید از اول بخونید جاهایی که فکر میکنید به در د میخوره رو یادداشت کنید. مثلن آدرس دقیق مغازه این زنه که شما میخوای رو من میدونم تو این تاپیک گذاشته بودن. من خودم اوایل که بازی میکردم اومدم همه تاپیک رو خوندم اون موقه 140 صفحه بود. کلی کارم راه افتاد و خیلی چیزا دستگیرم شد.

آخرین ویرایش:

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.
از آخر مشکلم حل شد و اون خونه هرو خریدم..هر چند فهمیدم نیازی هم به این کار نبود...میتونستم از اتاق خودم توی انجمن دزدا استفاده کنم که خیلی هم زیباتر و بزرگتره...حالا توی ماموریت های خط داستانی بازی گیر کردم...در حقیقت مشکل از من نیست..اون قسمتی از بازی که باید تمام دروازه های آبلیویون اصلی که در نزدیکی شهرها هستند رو ببندیم من نزدیک Leyawiine دوتا دروازه بود که بستم ولی هنوز هم کنت اون شهر نیرو نمیفرسته....اگه میشه یه عکس بزارین که دروازه کجای نقشه هست...

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
كسي تا به حال اسب تك شاخ رو پيدا كرده؟!
اگر پيدا نكرديد تو قسمت جنوبي نقشه توي جنگلي كه ميناتائور (سر گاو مانند دارند) تك شاخ هم همونجاست.
يه سوال : پادزهري براي خوناشامي وجود داره؟

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
هر شهر یه دروازه اصلی داره نه دو تا. حتمن شما دروازه اصلی رو نبستی.:confused:
خب میدونم که هر شهر یه دروازه داره..ولی من حدس میزدم هر کدوم از اون هایی که بستم شاید دروازه ی اصلی باشه....حالا که فکر میکنم دیگه مطمئنم دروازه ی اولی که بستم اون اصلیه بوده..چون هم معماریش متفاوت بود..هم محیطش بزرگ تر بود و با بقیه فرق داشت و از اون یکیه دیگه به شهر نزدیک تر بود.ولی نمیدونم چرا این کنته قبول نمیکنه....
كسي تا به حال اسب تك شاخ رو پيدا كرده؟!
اگر پيدا نكرديد تو قسمت جنوبي نقشه توي جنگلي كه ميناتائور (سر گاو مانند دارند) تك شاخ هم همونجاست.
يه سوال : پادزهري براي خوناشامي وجود داره؟
من هنوز دنبال اون تک شاخ نرفتم..توی صفحات قبلی یکی از دوستان جاشو دقیقا نشون داده بود.البته ظاهرا اون مال یه ماموریتیه برای همین اگه برداری برمیگرده سر جاش.منظورت از پادزهر برای خون آشامی اینه که یه چیزی باشه که ازش پیشگیری کنه یا یه چیزی که درمانش کنه؟اگه منظورت درمان هست اون طور که یادمه باید بری پیش کنت skingrad و ازش در این باره بپرسی و اونم برای شما ماجراش رو تعریف میکنه و به شما آدرس یه زنی رو میده که در اولین مرحله باید براش پنج تا grand soul gem خالی بیاری.در کل به نظر من اصلا چیز بدی نیست این خون آشامی...

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
هر شهر یه دروازه اصلی داره نه دو تا. حتمن شما دروازه اصلی رو نبستی.:confused:
خب الان کلا ماموریت aid for bruma رو تموم کردم:love:حالا باید برم ظاهرا برای مارتین یک زره پیدا کنم....واقعا سخته.../:)
پشت اون دروازه ی اول هم گیر کردم....:sick:
البته احتملا بکب بگردم مشکلم حل میشه چون برای پیدا کردن یه ریموتی چیزی خیلی وقت نداشتم...

آخرین ویرایش:

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
من هنوز دنبال اون تک شاخ نرفتم..توی صفحات قبلی یکی از دوستان جاشو دقیقا نشون داده بود.البته ظاهرا اون مال یه ماموریتیه برای همین اگه برداری برمیگرده سر جاش.منظورت از پادزهر برای خون آشامی اینه که یه چیزی باشه که ازش پیشگیری کنه یا یه چیزی که درمانش کنه؟اگه منظورت درمان هست اون طور که یادمه باید بری پیش کنت skingrad و ازش در این باره بپرسی و اونم برای شما ماجراش رو تعریف میکنه و به شما آدرس یه زنی رو میده که در اولین مرحله باید براش پنج تا grand soul gem خالی بیاری.در کل به نظر من اصلا چیز بدی نیست این خون آشامی...[/QUOTE]

من پيش اين پيرزنه رفتم ، اما گفت بايد بري قلب خوناشام و خون يكي و... پيدا كني تا پادزهر رو آماده كنه. من همه رو پيدا كردم ولي ولي يكي از اين مواد سه تا شاخه از نوعي گياه كه بيشتر عطاري رو گشتم تا پيداش كردم ولي هركاري مي كنم از من نمي گيره .
نمي دونم چيكار كنم. اگر كسي اين كار رو كامل انجام داده مرا راهنمايي كنه.
درسته خوناشامي چيز بدي نيست ولي بيشتر ماموريت ها در صبح هستش و صبح هم يعني خورشيد و خورشيد هم يعني مرگ.
از اين بدتر من كاراكترم رو خوشگل درست كردم حالا با اين خوناشامي گند مي زنه به زحمات من.
در كل اگر كسي مرا راهنمايي كنه ممنون مي شم .
باتشكر

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
من خیلی وقته که مراحل اصلی این بازی و مراحل اصلی پکهای بازی رو تموم کردم اما کلی از مراحل فرعی مونده که نمی دونم باید چه کار کنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر