The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
اگر بخوای مجموعه عکس از Oblivion داشته باشی، اون xfire بهترین چیزه. فقط هردفعه بخوای عکساتو ببینی، باید فیل بشکنی :d
راستی صحبت از مجموعه عکس شد... عکس شخصیت خودتو می تونی اینجا بزاری؟ منم الان پای یه سیستم دیگه ام، فردا شاید بزارم.
کلاً هر کی یه عکس از شخصیت خودش بزاره بد نیست. تا موقعی که skyrim بیاد سرگرم میشیم! :D

• Like
Reactions: ДmirД†m

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
ایشون هم نورد ما هستن کاملا warrior »

20653123515814088546.jpg

93798217150130474759.jpg

74803861732628477580.jpg

76762776721040768880.jpg

* فقط یه سوالی : اون دوتا آیتم اولی تو قسمت جادو ها تو عکس آخر چیه ؟ همیشه صفر بوده !

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
واو... آفرین، آفرین... دیدن کاراکترهای دیگران خیلی جالبه! :D
راستی مثل اینکه بیماری داره شخصیتت، برو به درگاه خداوند دعا کن تا خوب شه! :D
اون 2 تا هم پاور هات هستن. یعنی اینا قدرت هاییه که خود نورد ها دارن. در روز هم یه بار میشه استفاده کرد ازشون فکر کنم.

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
واو... آفرین، آفرین... دیدن کاراکترهای دیگران خیلی جالبه! :D
راستی مثل اینکه بیماری داره شخصیتت، برو به درگاه خداوند دعا کن تا خوب شه!
اون 2 تا هم پاور هات هستن. یعنی اینا قدرت هاییه که خود نورد ها دارن. در روز هم یه بار میشه استفاده کرد ازشون فکر کنم.

بیماری ؟ یعنی میگه سرما خورده ؟! ای بابا ! چه کنیم ؟ آدرس یه دکتر خوب رو بده ببرمش ویزیتش کنه ... :D
راستی پایین آخرین تصویر نوشته »

spell effectiveness : 95 درصد ...

یعنی چی ؟ چی میخواد بگه ؟

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
راستی صحبت از مجموعه عکس شد... عکس شخصیت خودتو می تونی اینجا بزاری؟ منم الان پای یه سیستم دیگه ام، فردا شاید بزارم.
کلاً هر کی یه عکس از شخصیت خودش بزاره بد نیست. تا موقعی که skyrim بیاد سرگرم میشیم! :D

لطفا بهم بگو چطور بزارم

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
لطفا بهم بگو چطور بزارم

بهترین راه عکس گرفتن: برید از Documents پوشه My games بعد Oblivion و بعد Oblivion.ini رو پیدا کن. توش ctrl+F رو بزن و AllowScreenshot رو پیدا کن و مساوی 1 کنش. حالا تو بازی هر وقت Print Screen بزنی یه عکس از بازی می تونی بگیری.

که تو محل نصب بازی ذخیره میشه ...
اگر هم منظورتون به فضای نت آوردنشه که باید رو یه فضایی آپلودش کنید ... مثلا اینجا » axgig.com

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
بیماری ؟ یعنی میگه سرما خورده ؟! ای بابا ! چه کنیم ؟ آدرس یه دکتر خوب رو بده ببرمش ویزیتش کنه ... :D
راستی پایین آخرین تصویر نوشته »

spell effectiveness : 95 درصد ...

یعنی چی ؟ چی میخواد بگه ؟
منظور مبین اینه که یحتمل disease (همون بیماری) گرفتی. منم تایید میکنم، چون luck و fatigue به شدت پایین اومده که قطعا تحث تاثیر بیماری هست.
همینطور که مبین گفت باید بری به کلیساها (هر شهر یدونه داره) یا مقبره خدایان و برای درمان تقاضا کنی ازشون. (توی اون محراب وسط space بزن) یا اینکه از معجونهای cure disease استفاده کنی.
نشونه بیماری اینه که در تب آخر قسمت جادوها، قسمتی هست که نشون میده تحث تاثیر چه جادوهایی هستی.

اون SE هم درصدی هست که ممکنه جادوهات روی حریفا تاثیر بزاره که با disease یا جادوهای دیگه یا شرایط خودت میتونه کمتر از 100% باشه. خیلی مهم نیست.
دوستان من هنوز این بازیو انجام ندادم...الان بازیش کنم گرافیکش تو ذوق نمیزنه؟
به نظر من که توی بازیهای RPG گرافیک در مرحله دوم و سوم قرار میگیره، یه gameplay خوب یا داستان و صداگذاری قوی میتونه یه RPG رو شاهکار کنه. (همونطور که در اون سال GOTY شد و هنوز که هنوز میلیونها طرفدار داره) ولی به نظر من بازی تو زمینه گرافیک اصلا کم نداره
اگر به گرافیک بود که ویچر و DA باید موفق میشدن.
اگر خیلی به گرافیک اهمیت میدی، صبر کن تا نسخه بعدی (پس از 5سال) بیاد. حدودا 20 آبان میشه

ویچر هم موفق شد که
yahoo_4.gif
برای من نمره 4تا سایت مهم نیست
yahoo_4.gif

هم خودم خوشم نیومد، هم اکثر اطرافیانم خوششون نیومد و نهایتا چند هفته بیشتر بازی نکردن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Thomas_Anders

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
منظور مبین اینه که یحتمل disease (همون بیماری) گرفتی. منم تایید میکنم، چون luck و fatigue به شدت پایین اومده که قطعا تحث تاثیر بیماری هست.
همینطور که مبین گفت باید بری به کلیساها (هر شهر یدونه داره) یا مقبره خدایان و برای درمان تقاضا کنی ازشون. (توی اون محراب وسط space بزن) یا اینکه از معجونهای cure disease استفاده کنی.
نشونه بیماری اینه که در تب آخر قسمت جادوها، قسمتی هست که نشون میده تحث تاثیر چه جادوهایی هستی.

اون SE هم درصدی هست که ممکنه جادوهات روی حریفا تاثیر بزاره که با disease یا جادوهای دیگه یا شرایط خودت میتونه کمتر از 100% باشه. خیلی مهم نیست.

به نظر من که توی بازیهای RPG گرافیک در مرحله دوم و سوم قرار میگیره، یه gameplay خوب یا داستان و صداگذاری قوی میتونه یه RPG رو شاهکار کنه. (همونطور که در اون سال GOTY شد و هنوز که هنوز میلیونها طرفدار داره) ولی به نظر من بازی تو زمینه گرافیک اصلا کم نداره
اگر به گرافیک بود که ویچر و DA باید موفق میشدن.
اگر خیلی به گرافیک اهمیت میدی، صبر کن تا نسخه بعدی (پس از 5سال) بیاد. حدودا 20 آبان میشه
گرافیکش خیلی خوبه.من که باهاش مشکلی نداشتم:-"
ویچر هم موفق شد که:d

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
من اول فک کردم شوخی می کنه مبین ...
حالا این کرکتر ما مریض باشه مگه چی میشه ؟
راستی از کجا فهمیدید مریض شده ؟
پس یادم باشه فردا دفترچه بیمه شو برداریم با هم بریم بیمارستان :d

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
یه توضیحی درباره چطور بالا بردن این Skill'sمیدید
Athletic's
Alteration
illusion
Mysticism

---------- نوشته در 09:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:21 AM ارسال شده بود ----------

اینم ادم من تقریبا سعی کردم یه چیزی بین IntelligencenوWarriorباشه, شرمنده یخورده زیاده و اینکه نتونستم بزارمش تو تایپک

URL]

URL]

URL]

URL]

URL]

URL]

URL]

عکس بالا اونجا کلا هرچی قرمز بشه یعنی ادممون این مریضی رو داره

دکتر جان یک نسخه ای برامون بپیچ
در اخر مجبور به انجام چنین کار شرم اوری شدم :-&

راستی ایشون Mergan هستن

آخرین ویرایش:

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
RasXtors جان درسته کاملا عکسات نمیان ... تو 333.ir آپلود کن بعد لینک مستقیم برای انجمن رو کپی کن ...

v61ukf2lutqhx8gt9gll.jpg

امیرجون گفتی تب آخری نشوشن دهنده جادو هاییه که تحت تاثیر اونایی ؟
:d
این نورد بد بخت ما که ترکیده . فک کنم تحت تاثیر مواد رادیو اکتیو هم باشه ...
نمیره این نورد ما ...

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
اینم از عکسای ما

این شخصیت جدید ما است، به اسم Goldawk :d یه نژاد ساختگی هست که از اینترنت دانلود کردم. شبیه نژاد troll های وارکرفت ساخته شده. لباسش هم روی خود ماد بوده. یکی دو هفته ای level 15 کردمش و از شخصیت بعدی هم جلو زدم :)) تخصصش توی Blunt هست و الان توی level 82 هست توی این skill :x

این خاجییته منه که اسمش هست "Shabiit" :d بیشترین تعداد روز رو با این داشتم، اما به دلیل انتخاب نادرست skill خیلی کم level up شده. خودمم نمیدونم چرا با این بازی میکردم. فقط توی fighter guild و KotN مستر نیست :d

خوب بهرحال هرکسی توی دوران Oblivion بازیش، یه female میسازه و خوشگلش میکنه دیگه :d:"> لباسها و صورتش ماد هستن و از نت دانلود شدن.

خودمم یادم نبود این رو ساخته باشم :)) یه Archer خوش قیافه.
(برای امتحان تخصص های متفاوت کارکتر جدید میسازم)

ایشون یه لباس محشر داشتن که به دلیل حذف ماد دیگه اون لباسه پیدا نشد :d یه سرباز کشتم، اینا رو تنش کردم :))
ولی بدون استفاده از ماد خیلی خوشگل شده :"> (دوتا female دیگه هم داشتم که به دلیل حذف ماد اصلا لود نشدن، یکیشون فیس آنجلینا جولی رو داشت :d)

اینم ایمپریالی به اسم خودم :d به شخصه یادم نیست چطور اون اسلحه رو به اسم خودم کردم :d شاید ماد ساختم و خبر نداشتم :))

ایشون هم یکی از کارکترهای female قوی من هستن که الان vampire تشریف دارن.

اینم james که اصلا یادم نمیاد ساخته باشمش ولی از قرار معلوم کلی باهاش بازی کردم و الان ته ماموریت اصلی بودم :d یه dark elf قوی

یه Orc و یه Argonian و دوتا زن دیگه هم ساخته بودم، که نه ارزش عکس گرفتن داشتن، نه درست و حسابی لود شدن :d فقط redguard تا حالا نساختم =))

یه توضیحی درباره چطور بالا بردن این Skill'sمیدید
Athletic's
Alteration
illusion
Mysticism
عکسات بالا نمیاد، توی یه سرور عکس درست و حسابی آپلود کن. مثلا
اینا همه جادوهای مخصوصی هستن که علی رغم اینکه بهشون کم لطفی میشه اما جادوهای بسیار محشری دارن، مثل illusion
بهترین حالت اینه که وقتی کارکتر جدید میسازی، اینا رو جزو major skill ها قرار بدی، و گرنه بخوای از level 8 شروع کنی، دهنت صاف میشه :d
level-up همه جادوها به این صورته که با هربار استفاده از جادوهای اون دسته، یک امتیاز میگیری. یعنی هرچه بیشتر روی موجودات زنده پیادشون کنی زودتر level-up میشی.
Athletic هم که با شنا کردن و دویدن خود به خود زیاد میشه.
RasXtors جان درسته کاملا عکسات نمیان ... تو 333.ir آپلود کن بعد لینک مستقیم برای انجمن رو کپی کن ...
امیرجون گفتی تب آخری نشوشن دهنده جادو هاییه که تحت تاثیر اونایی ؟
:d
این نورد بد بخت ما که ترکیده . فک کنم تحت تاثیر مواد رادیو اکتیو هم باشه ...
نمیره این نورد ما ...
آره، همون اولیه اون بیماری هست که گرفتی. هرچقدر بیشتر بدوی، بجنگی یا بپری، به میزان بیشتری از fatigue (خستگی) بازیکنت کم میکنه. مثلا دویدن هم از الان از fatigue کم میکنه.
یا برو دنبال معجون cure disease یا از کلیساها بخشش بطلب :d
نترس نمیمیره :d

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
اینا همه جادوهای مخصوصی هستن که علی رغم اینکه بهشون کم لطفی میشه اما جادوهای بسیار محشری دارن، مثل illusion
بهترین حالت اینه که وقتی کارکتر جدید میسازی، اینا رو جزو major skill ها قرار بدی، و گرنه بخوای از level 8 شروع کنی، دهنت صاف میشه :d
level-up همه جادوها به این صورته که با هربار استفاده از جادوهای اون دسته، یک امتیاز میگیری. یعنی هرچه بیشتر روی موجودات زنده پیادشون کنی زودتر level-up میشی.
Athletic هم که با شنا کردن و دویدن خود به خود زیاد میشه.

آره، همون اولیه اون بیماری هست که گرفتی. هرچقدر بیشتر بدوی، بجنگی یا بپری، به میزان بیشتری از fatigue (خستگی) بازیکنت کم میکنه. مثلا دویدن هم از الان از fatigue کم میکنه.
یا برو دنبال معجون cure disease یا از کلیساها بخشش بطلب :d
نترس نمیمیره :d[/QUOTE]

الان میگه دست از سرمون بر نمیدار)x
میتونی بگی کاراییشون چی و با زدن چه جادوهایی LevelUpمیشن؟

اون Athletic's که میدونم بقیش رو لطفا بگو:p

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر