The Darkness

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
261 نفر که گيم پلی 25 دقيقه از مرحله اول اين بازيرو ديدن و امتيازی که به بازی دادن هنوز 9.7 هست
خيلی جالبه هنوز افت امتياز نداشته....البته هيچيزی بازی کردن نمیشه...نمیشه از روی ديدها نظر داد
بايد دسترو بگيری دستت بازی کنی بعد

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
تو اين بازي فقط بايد بشيني تلويزيون نگاه كني !! كه تعدادشون هم تو بازي زياده اونم چه فيلم هايي ، از كارتون ملوان زبل گرفته تا فيلم ها سينمايي چندين ساعتي !!
اين فيلم ها بطور كامل در بازي هستند . كه سازندگان در PS3 مشكل نداشتند
چون Blu-ray حجم بالايي رو ساپورت ميكنه . اما در 360 از تعداد فيلم ها كم كردن تا حجم بازي كمتر بشه.

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
اقا من یه دمو از این بازی دیدم یجا داشتن تیرندازی میکردن یه 3 یا 4 نفری تو صفحه بودن بعد به نظر من که افت فریم داش حالا میخوام بدونم که شما اطلاعاتی در این مورد دارین یا نه ؟

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
اقا من یه دمو از این بازی دیدم یجا داشتن تیرندازی میکردن یه 3 یا 4 نفری تو صفحه بودن بعد به نظر من که افت فریم داش حالا میخوام بدونم که شما اطلاعاتی در این مورد دارین یا نه ؟

دموهای اوليه و دموی قابل بازی the darkness دارای افت فريم زيادی بود که سازندها گفته بودن تماميه اين مشکلاترو
حل میکنن و حل هم کردند.....شما همون ويديو 25 دقيقه آی که گذاشتمو برو ببين
اون ديگه از خوده بازيه اصليه و به نظر نمیرسه افت فريمی داخل بازی وجود داشته باشه

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
این بازی الان به دست من رسید
گراقیک بازی وحشتناکه ، تمامی جزئیات به دقت نشون داده شده ، تا اونجایی که من بازی کزدم افت فریم نداشت و روون اجرا می شد .
انصافا بازی خفنی هستش و شاید بشه گفت که گرافیک بازی با Gow برابری می کنه و در بعضی جاها بالاتره .
گیم پلی بازی هم خیلی عالی هستش و محیط ترسناکی رو واسه شما طراحی کرده
خلاصه که حتما بازی رو بخرید ، که از دستتون میره

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
من از قديم كه تريلرهاشو ميديدم با ديدن گرافيك محيط يكجوري به طرز خفن(:eek:) ميشدم و مثل اينكه حدسم داره به واقعيت تبديل ميشه يعني Darkness جزو 10 بازي برتر 360 از نظر گرافيك

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
اقا بیشتر عکسهایی که از این بازی دیدم یه موجودی همیشه کنار سمت چپ صفحه بود کسی میدونه اون چیه؟:)

يك موجودي هم هميشه سمت راست هست :cheesygri دو تا موجود مار مانند هميشه همراهت هستند كه اگه اشتباه نكنم هديه شيطان به شخصيت اول بازي پس از مرگ براي گرفتن انتقام از قاتلان همين يارو هستند

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
اها
ایول...:)
یعنی کمکت میکنن تو بازی؟!
چطوری؟ یکی توضیح بده...

يك جورايي البته همينجوري براي خوشگلي نيستند و بايد بهشون قلب آدمها رو بدي تا بخورند موقعي كه باهاشون ادمهارو ميكشي بعد اگه نزديكشون بشي با زدن كليد دكمه A اونها بطرز بي رحمانه اي قلب ادم بيچاره رو ........

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من امروز رفتم Max Game ديدم داره بازي ميكنه گفتم داري گفت الان سورسشو گرفتم امتحان كنم از فردا واسه فروش ميذارم..

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
اها
ایول...:)
یعنی کمکت میکنن تو بازی؟!
چطوری؟ یکی توضیح بده...
توی این بازی اون دوتا مار نقش مهمی ایفا میکنن یعنی یه جورایی شخصیت اصلی بازی اونا هستن:cheesygri ولی اگه در معرض نور قرار بگیرن فاتحشون خوندس کلا توی این بازی اصلی ترین رقیب و دشمن برای شما نور و روشنایی هست.در مورد کشتن ادمها از طریق اونها هم مثلا میتونی اونهارو از طریق کانال کولر بفرستی توی یک اتاق و دخل ادمهارو بیاری.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
توی این بازی اون دوتا مار نقش مهمی ایفا میکنن یعنی یه جورایی شخصیت اصلی بازی اونا هستن ولی اگه در معرض نور قرار بگیرن فاتحشون خوندس کلا توی این بازی اصلی ترین رقیب و دشمن برای شما نور و روشنایی هست.در مورد کشتن ادمها از طریق اونها هم مثلا میتونی اونهارو از طریق کانال کولر بفرستی توی یک اتاق و دخل ادمهارو بیاری.
البته از همون اول اين موجودات با شما نيستن.....بايد به يسری مرحل برسی تا به اونا دست رسی
پيدا کنی...مثلاً هر شخصيت مهمی که میکشی ، اون شخصيت سياه طرف تبديل به موجودات شيطانی میشه
و به سلطه شما در میآد......

سلام
آقا این بازی اصلا برایpc نمیاد؟
یا علی مدد

نه...

این بازی الان به دست من رسید
گراقیک بازی وحشتناکه ، تمامی جزئیات به دقت نشون داده شده ، تا اونجایی که من بازی کزدم افت فریم نداشت و روون اجرا می شد .
انصافا بازی خفنی هستش و شاید بشه گفت که گرافیک بازی با Gow برابری می کنه و در بعضی جاها بالاتره .
گیم پلی بازی هم خیلی عالی هستش و محیط ترسناکی رو واسه شما طراحی کرده
خلاصه که حتما بازی رو بخرید ، که از دستتون میره

آقا مارو درياب:(........من که امتحان دارم فعلاً نميتونم بگيرم اشالا 3 شنبه..ولی تا اون موقعه از بازی
برامون بگو وگرنه دق میکنم.......از 10 به اين بازی چه نمره آی میدی شما؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر