Multi Platform The Crew Motorfest

TCM_KA_lowRez.jpg

سازنده: Ubisoft Ivory Tover
ناشر: Ubisoft
سبک: Racing
پلتفرم: xbox one, xbox series consoles, ps5, ps4, windows

از اونجایی که بحث های این بازی توی تاپیک نسخه دوم بود و اینکه بازی مورد استقبال اکثریت قرار گرفته لایق یه تاپیک هست این بنده خدا :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,970
نام
نـــــــویـــــــــد
IMG_20231125_220943_719.jpg

خب بعد از کلی فارم، بالاخره اولین ست رو تونستم واسه هایپرکارها جمع کنم. ست خوبی هم هست. ۲۵٪ xp بیشتر. دوس داشتم اول ست پول رو بتونم جمع کنم ولی خب نشد. ۷تا لاکی ۲۵.۵٪ هم با مقدار خیلی زیادی ری‌رول کردن، انداختم روشون و خلاصه چیز خیلی خوبی شد واسه فارم پول و xp و قطعات ماشین :D توی کرو ۲ اصن درگیر ست جمع کردن نبودم ولی توی موتورفست کلا منتظر بهانم که بشینم پای بازی :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,970
نام
نـــــــویـــــــــد
چه تخفیفای خوبی خورده بازی واسه بلک فرایدی. من توی تخفیف ۲۰% قبلی گرفتمش ولی الان با همون قیمت میشد گلد ادیشنش رو خرید :D

یعدا سیزن‌پسش شد ۱۰$ میزنیم تو‌ گوشش غصه نخور حسین :D
یوبی کلا دست به آفش خیلی خووبه. مشخص بود تو بلک‌فرایدی آف بهتری میزنه ولی نمیشد اینقدر برای خریدش صبر کرد :D

• Like
Reactions: Madridista

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,970
نام
نـــــــویـــــــــد
سیزن دوم از ششم دسامبر شروع میشه و بچه‌ها اینگونه با Hoonigan دل مارو آب میکنن :D

View attachment twittervid.com_TheCrewGame_3d9208.mp4

امروزم یه مسابقه خیلی جالب داشتم توی گرند ریس. آخرای مسابقه ۳تا ماشین شدیدا با هم درگیر بودیم و در نهایت پایان جالبی داشت :D درگیری طولانی بود ولی فقط آخرشو ضبط کردم. امرو برا اولین بار تو یکی گرند ریسا، هواپیما رو انتخاب کردم به عنوان کلاس دوم. خیلی جالب بود. ماشنیا از پایین و چندتا هواپیما از بالا، منظره خیلی باحالی خلق شده بود. امیدوارم در آینده قایق و مسابقات داخل پیست رو هم اضافه کنن به PvP.

View attachment 18c16b7b2b987-master_playlist.mp4

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,970
نام
نـــــــویـــــــــد
The Crew Motorfest Season 2 Quality of Life Improvements – November 29th

چه آپدیتی در راه است. عجب QoLی دادن بچه‌ها. یعنی پچ نوت رو خوندم عشق کردم
مهمترینش، اضافه شدن قابلیت سوئیچ کردن تمام قطعات از یه ماشین به ماشین دیگه هستش. توی کرو ۲ بودش و نبودش اینجا خیلی حس میشد اما قراره اضافه بشه که خیلی خوبه خصوصا وقتی چندتا ست مختلف داری و واسه هر مسابقه میخوای عوضشون کنی خیلی کارت ساده میشه.

میتونید کارا رو خفه کنید :D حالا یا کلا خفه شه یا جای خاصی که میخواید.

قراره اون بخش گرفتن جوایز تو پایان هر مسابقه سریعتر و خلاصه‌تر بشه.

قراره سیستم پیشروی خصوصا برای بلند مدت رو یه حال اساسی بهش بدن تا پلیرای بیشتری بتونن به صورت مداوم پای بازی بمونن.

دارن روی کرای‌پلی برای بخش فری‌راید هم کار میکنن ولی فعلا نباید منتظرش بود.

پچ نوت کامل و اصلی هفته آینده میاد.

و اما بالاخره تونستم توی سامیت، رنک پلت رو حفظ کنم :D
یعنی چقدر پیگیرن پلیرای این بازی. مجبور میشی امتیازت رو تا جایی که میتونی ببری بالا. میری و برمیگردی چند صدتا رفتی پایین تو لیدربورد. خیلی تجربه جالبی بود :D

IMG_20231129_184057_820.jpg

و دیگه اینگه سر کیسه رو شُل کردم و لامبو Revuelto رو هم خریدم :D
عروسک به معنای واقعی

IMG_20231129_185551_472.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,970
نام
نـــــــویـــــــــد
چه جوری پول بدست میاری خیلی کم میده

تموم کردن چلنجا. خیلی خوب پول میدن. شاید به تنهایی کم به نظر بیان اما وقتی چندتارو پشت هم تموم میکنی یهو میبینی پول خیلی زیادی جمع شده.
تکرار کردن مسابقاتی که توشون راحتی و سریع تموم میشن.
گرند ریس.
به نظرم اول ایونت Hummer Express رو با ماشین هایپر فارم کن. یه روشی هست میشه تو ۷۰ ۸۰ ثانیه تمومش کرد. من خودم تا ۶۸ ثانیه هم تونستم بیارم پایین تایم رو. یه سری پارت بنفش اکوئیپ کن و رو همشون هم استت لاکی رو بذار. اینجوری شانست واسه به دست آوردن پارت طلائی خیلی زیاد میشه. وقتی بتونی سِتی که ۱۵٪ پول بیشتر گیرت میاد رو جمع کنی کارت راحتر میشه. حتما Legend Point هم توی بخش Rich استفاده کن که بازم پول بیشتری بگیری از ریوارد ایونت‌ها. در کل اگه بتونی واسش وقت بذاری، خیلی راحتر از کرو ۲ میشه پول به دست آورد. من حقیقتش اینقدر از بازی لذت میبرم که مُدام دارم ایونت‌های مختلف رو تکرار میکنم. الانم هیچ مانی گلیچی وجود نداره که بتونی یهو پول به دست بیاری. تنها راهت اینه که تو بازی وقت بگذرونی و پول دراری.

• Like
Reactions: guppy and m.d.makan

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,970
نام
نـــــــویـــــــــد
پلی‌لیست جدید که قراره اضافه بشود

image0.jpg

Screenshot_20231202-205002_Discord.jpg

یاد کن بلاک افتادم! روحش شاد و یادش گرامی.

این اولین پلی‌لیستی هست که به بازی اضافه میشه و مطمئنا بازم اضافه خواهند شد. امیدوارم از بین برندهای معروف، پلی‌لیست مخصوص فراری رو هم ببینیم. در مورد این پلی‌لیست Gymkhana، چیز خیلی خفنی به نظر میرسه و خودشونم خیلی هایپش کردن. ببینیم چی پختن واسمون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر