The CREW 2

dv1g_tc2b-main-header-v3-desktop_ncsa.wdp_(2).jpg

نام بازی: The Crew 2
سازنده و ناشر: Ubisoft
سبک: MMO Racing
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 29 JUN 2018 ( 8 تیر 1397 )

یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که توسط Ivory Tower طراحی شده و توسط Ubisoft برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس منتشر شده است. این دنباله ای برای The Crew 2014 است. بازی دارای ویژگی یک محیط باز در جهان باز برای گردش ازاد در محیطی سراسر تفریحی کوچک شده ایالات متحده است. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا انواع وسایل نقلیه شامل اتومبیل، موتور سیکلت، قایق و هواپیما را کنترل کنند. این بازی در تاریخ 29 ژوئن 2018 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
824
نام
سید محمد حسین
اقا چقدر ضایعست crew motorfest تاپیک نداره تازه همینم که هست سوت و کوره :D
من از صبح که بازی باز شد۴ ساعتی بازیش کردم واقعا بازی خوشگله وگرافیک خوبی هم داره البته بالانس نیست توی جنگل و دشت و طبیعت گرافیک بالاست اما تو محیط شهری و مدلینگ کاراکترها لنگ میزنه.پلی لیست های بازی واقعا جذابه مثل made in japon و پورشه ۹۱۱
کلا برای ما سونی فن ها که فورزا هورایزن نداریم خیلی حال میده البته قطعا در سطح اون نیست ولی بازم کاچی بعض هیچی .
استفاده از دوال سنس هم خیلی خوبه و بازی اصلا افت فریم نداره در ضمن فیلتر هم نیست راحت میشه بازیش کرد

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,445
نام
مــاکــان
اقا چقدر ضایعست crew motorfest تاپیک نداره تازه همینم که هست سوت و کوره :D
من از صبح که بازی باز شد۴ ساعتی بازیش کردم واقعا بازی خوشگله وگرافیک خوبی هم داره البته بالانس نیست توی جنگل و دشت و طبیعت گرافیک بالاست اما تو محیط شهری و مدلینگ کاراکترها لنگ میزنه.پلی لیست های بازی واقعا جذابه مثل made in japon و پورشه ۹۱۱
کلا برای ما سونی فن ها که فورزا هورایزن نداریم خیلی حال میده البته قطعا در سطح اون نیست ولی بازم کاچی بعض هیچی .
استفاده از دوال سنس هم خیلی خوبه و بازی اصلا افت فریم نداره در ضمن فیلتر هم نیست راحت میشه بازیش کرد
من بنظرم از هورایزن هم بهتره.
درسته از لحاظ ویژوال قطعا و تکنیکی شاید هورایزن در کل پکیج خفن تریه.
ولی جای دیگم گفتم سیستم پیشرفت Crew خیلی خیلی بازی رو جذابتر میکنه.
تو تایم بالاتر که این زرق و برق اوایل بازی که برات یکنواخت شد هورایزن واقعا خسته کننده میشه چون بهت انگیزه ای برای ادامه نمیده (بس که ماشین و ... میندازه تو گاراژت)
ولی سیستم پیشرفت Crew واقعا اونجا جذابیت خودش رو نشون میده.
اینکه برای اینکه فلان ماشین رو بگیری و آپگریدش کنی باید واقعا تلاش کنی که خب در آخر که میگیریش لذتی که بهت میده واقعا خیلی جذابتر از سیستم دست و دلباز تو هورایزنه.
=====
در مورد تاپیک کلا ریسینگهای Ubi/کدمسترز اینجا یتیمن:D
ما یک تاپیک داریم برای Grid که با @NaViiDii این 4-3 نسخه آخر رو اونجا ادامه دادیم و تاپیک جدیدی نزدیم براش :))
GRID: Autosport | pc

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
824
نام
سید محمد حسین
من بنظرم از هورایزن هم بهتره.
درسته از لحاظ ویژوال قطعا و تکنیکی شاید هورایزن در کل پکیج خفن تریه.
ولی جای دیگم گفتم سیستم پیشرفت Crew خیلی خیلی بازی رو جذابتر میکنه.
تو تایم بالاتر که این زرق و برق اوایل بازی که برات یکنواخت شد هورایزن واقعا خسته کننده میشه چون بهت انگیزه ای برای ادامه نمیده (بس که ماشین و ... میندازه تو گاراژت)
ولی سیستم پیشرفت Crew واقعا اونجا جذابیت خودش رو نشون میده.
اینکه برای اینکه فلان ماشین رو بگیری و آپگریدش کنی باید واقعا تلاش کنی که خب در آخر که میگیریش لذتی که بهت میده واقعا خیلی جذابتر از سیستم دست و دلباز تو هورایزنه.
=====
در مورد تاپیک کلا کدمسترز اینجا یتیمه:D
ما یک تاپیک داریم برای Grid که با @NaViiDii این 4-3 نسخه آخر رو اونجا ادامه دادیم و تاپیک جدیدی نزدیم براش :))
GRID: Autosport | pc
اینکه از هورایزن بهتره واقعا حالمو بهتر میکنه راستش من چون تو اکوسیستم ایکس باکس نیستم و بازیش نکردم نظری نمیتونستم بدم ولی دمش گرم اگه از هورایزن بهتره:x

• Like
Reactions: m.d.makan

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
نمیدونم یوبیسافت فازش چیه، نسخه بتا سری اس 60 فریم بود

موقع لانچ شد 30 فریم... فکر میکنم بعدا با پچ درست بشه... اینم گفتم برا اون دسته کسانی که سری اس دارن مد نظر داشته باشن.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
18a9e3c3a0250-screenshotUrl.jpg

18a9dcfe89a60-screenshotUrl.jpg

خب ۵ساعت Trial هم تموم شد و در یک قدمی خریدش قرار گرفتیم خصوصا اینکه شریکم هم شدیدا خوشش اومده با اینکه ریسینگی جز GT نظرشو جلب نمیکنه :D واقعا از هر نظر فوق‌العادس این بازی. به شدت تجربه‌ی لذتخشیه. حتی مسابقه هم نخوای بدی، تو همون Free Roam اینقدر ساید اکتیویتی و چلنج و کالکتیبل داره که ساعت‌ها میتونن سرگرمت کنن. نکته‌ی خیلی خووبش اینه که پول دراوردن راحتر شده نسبت به کرو ۲. اینقدر هم تفاوتشون زیاده که کاملا حس میکنی. کلا سیستم پیشروی بازی و ریواردینگ بودنش همونطور که @m.d.makan اشاره کرد، اینقدر خوبه که به راحتی میتونه پلیر رو برای مدت خیلی طولانی پای بازی نگه داره. کرو ۲ که کیفیتش نصف این بازی هم نبود تا همین لحظه هم پلیرای فعال خیلی زیادی داره دیگه چه برسه به موتورفست. ایونتای روزانه و هفتگی و ماهانه هم بماند. این پولیش بودن بازی خیلی خوبه اونم برای لانچش. اینقدر همه چی خوشگل و ترتمیزه که چشمات حال میان.
تنها مشکلی که دیدم این بود که نتونستیم با دوستان بازی کنیم. فقط یه بار تونستیم جوین شیم که سریع انداخت بیرون. یه سرچی هم زدم که ظاهرا مشکل همگانی هستش و احتمالا باید منتظر باشیم با آپدیت درست بشه.

موفق باشیم.

در مورد تاپیک کلا ریسینگهای Ubi/کدمسترز اینجا یتیمن:D

واقعا خیلی پدیده‌ی جالب و عجیبیه که فقط تو بازیسنتر شاهدش هستیم :D

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم تا الان خیلی لذت بردم از بازی.
تنها چیزی که باعث جلوگیری از لذتم شده این گفت و گو شخصیت ها تو ایونت هاست. واقعا به شدت می‌ره رو اعصاب به خصوص اون made in Japan که کرینج کامل هم بود دیگه. تا الان حتی چند بار کنترل ماشین از دستم خارج شده به خاطر این صحبت ها. تو حساس ترین زمان ممکن یک دفعه شاهد کل کل چند تا شخصیت مقوایی و مسخره هستیم. یا اون ایونت مخصوص هاوایی که مثلا قراره از محیط و طبیعت لذت ببریم طرف کلشو صحبت می‌کنه و از تاریخچه هاوایی میگه.

یک چیز دیگه ای هم که خیلی دوست داشتم بخشی بود که بهمون ماشین جایزه میده. اون ویدیو نمایش ماشین به شدت عالیه. یکی از بهترین بخش های بازی بوده برای من تا به الان.

پ.ن: نقد بازی رو خودم می‌نویسم.
View attachment 1000027899.mp4

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,423
نام
مهیار
منم تا الان خیلی لذت بردم از بازی.
تنها چیزی که باعث جلوگیری از لذتم شده این گفت و گو شخصیت ها تو ایونت هاست. واقعا به شدت می‌ره رو اعصاب به خصوص اون made in Japan که کرینج کامل هم بود دیگه. تا الان حتی چند بار کنترل ماشین از دستم خارج شده به خاطر این صحبت ها. تو حساس ترین زمان ممکن یک دفعه شاهد کل کل چند تا شخصیت مقوایی و مسخره هستیم. یا اون ایونت مخصوص هاوایی که مثلا قراره از محیط و طبیعت لذت ببریم طرف کلشو صحبت می‌کنه و از تاریخچه هاوایی میگه.

یک چیز دیگه ای هم که خیلی دوست داشتم بخشی بود که بهمون ماشین جایزه میده. اون ویدیو نمایش ماشین به شدت عالیه. یکی از بهترین بخش های بازی بوده برای من تا به الان.

پ.ن: نقد بازی رو خودم می‌نویسم.
View attachment 309689
Screenshot_20230916_233951_Twitter.jpg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شماره اول هم هست پس:D
تو ایونت معرفی بازی هم همین طوری پر حرفی کردن.
حالا این صدا رو کم کنی باز یک سری چیزا رو از دست میدی مثل gps که البته اونم اکثرا می‌ره رو اعصاب.

• Like
Reactions: mahyarxbox

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
و منی که برعکس اکثریت با نسخه ی 2 حال کردم، حالا با این نسخه ی جدید چه شود.

نسخه دوم، بازی خوب و سرگرم کننده‌ای بود. پلیر بیس بزرگی هم داشت. خودم بالای ۱۰۰ ساعت توش وقت گذروندم ولی موتورفست کلا چیز دیگریست.

• Like
Reactions: m.d.makan

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
نسخه دوم، بازی خوب و سرگرم کننده‌ای بود. پلیر بیس بزرگی هم داشت. خودم بالای ۱۰۰ ساعت توش وقت گذروندم ولی موتورفست کلا چیز دیگریست.
مرسی نوید جان، حتما میرم سراغش
_ تو سبک شبیه ساز هیچ استعدادی ندارم و نرفتم سراغش کلا (gt7) با اینکه همیشه حصرتش رو میخورم و ویدئو میبینم در موردش، ولی میترسم برم سراغش.
_ بازی forza h 5 هم خیلی بازی کردم و واقعا عالی بود و همچنان بازی میکنم ،
_ nfs unbound هم بخش داستانیش رو تموم کردم. و خیلی لذت بخش بود برام، ( هیجان بالایی داشت)
_اون اوایل dirt 5 رو هم بازی کردم ( وقتی رو پلاس اومد) ولی اصلا در حد یه بازی ریسینگ خوب نبود، ( گیمپلی و طراحی مراحل «پیست ها» اصلا برام جالب نبودن)
منتظر یه بازی ریسینگ خوب بودم برا ps5 که امیدم به این موتورفست بود که خدا رو شکر با فیدبک های شما امیدوار شدم بهش

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: NaViiDii

KingHamid_Iran

کاربر سایت
Jan 14, 2023
41
نام
حمید رضا
واقعا عالیه این ریسینگ من اول تریال ریختم فهمیدم چیه خریدمش برای PS5 در نبود فورزا تشنه این ریسینگ خوش ساخت عالی بود پلی استیشن گیم پلی عالی غنی از کانتنت و مراحل صدا گذاری همه چی عالی گرافیک چطور یوبی بی سر و صدا عرضه کرد! عنوانشم پر فروش شده فوق العادس رو PS5 نرم 60 فریم با دسته دوال سنس آسفالتم احساس میکنی غنی از ماشین متور هواپیما طراحی عالی سیستم اب و هوا مغز طراحی مراحلو باید طراحشو بوسید باید عرق بریزی ایتم خوب گیرت بیاد کروو عنوان آینده داریه نزدیک به فورزاس :x

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان بازی motorfest رو برای ps5 از کجا تهیه کردین ؟ ( منظورم اکانتش هست اگر اکانتی گرفتید)
چون هیچ کدوم از سایت های معتبر و معروفی که ازشون خرید میکنم ندارنش
یکی دوتا کلاهبردار دارنش که وضعیتشون خوب مشخص هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر