The Conduit‌ چشم همه چيز بين!

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

cover_large.jpg

يك اكشن اول شخص عالی براي ‌Wii

چشم همه چيز بين!

بازي ‌The Conduit‌ یک بازي اكشن اول شخص درست و حسابي برای ‌Wii‌ ه . تبليغات و سر و صداهاي جانبي كه سازنده‌هاي آن در استوديوي ‌Hight Voltage‌ برايش ايجاد كردند، باعث شد چشم‌هاي زيادي به آن دوخته شوند. براي قضاوت در مورد ‌The Conduit‌ بايد مراقب باشيد تا زود قضاوت نکنید چون این بازی جزو بهتریناست.

large.jpg

يك خصوصيت كلي كه در همه جاي بازي ‌The Conduit‌ ديده مي‌شود، اين‌است كه سازنده‌ها واقعا سعي كرده‌اند بيشترين استفاده را از امكانات محدود خودشان بكنند. شك نكنيد كه موتور پايه كوانتم‌هرچقدر هم قوي باشد، در برابر بازي‌هاي اكشن اول شخص روز دنيا در ديگر پلت‌فرم‌ها كم مي‌آورد. بنابراين براي اين‌كه بشود از ‌The Conduit‌ يك اثر ماندگار ساخت، سازنده‌ها به‌خوبي مي‌دانسته‌اند كه بايد به همه بخش‌هاي بازي تا حد امكان بپردازند.

large.jpg

اول از داستان شروع مي‌كنيم. قهرمان بازي مايكل فورد نام دارد كه توسط شخصي به نام جان آدامز كه رهبر يك گروه مشكوك به نام تراست است،‌دعوت به كار مي‌شود. هدف او باز پس گيري يك دستگاه پيش‌ساخته تراست از دست تروريستي به نام پرومتيوس است.

large.jpg

در ادامه كار داستان به‌طور كامل برمي‌گردد. هنوز نيمي از داستان نگذشته كه مي‌بينيد مشغول هم‌كاري با پرومتيوس هستيد و آدامز تبديل به شخصيت منفي داستان مي‌شود. در اين بين بايد با سربازهاي تحت فرمان آدامز و آدم‌فضايي‌هايي كه به واشنگتن حمله كرده‌اند مبارزه كنيد. داستان در ادامه باز هم مي‌چرخد و چند سورپريز ديگر هم برايتان دارد.

large.jpg

شخصيت‌پردازي در ‌The Conduit‌ به‌نحو احسن انجام شده و از حد و اندازه‌هاي يك اكشن اول شخص معمولي بالاتر است. به‌خصوص كه از گوينده‌هاي حرفه‌اي براي صداگذاري اين شخصيت‌ها استفاده شده است. گوينده‌هايي كه به جاي پرومتيوس و آدامز در بازي صحبت مي‌كنند، به خوبي به ديالوگ‌ها و درگيري‌هاي لفظي جان بخشيده‌اند. با اين‌كه از ميان پرده‌هاي سينمايي متعدد و دموهاي ‌CG‌ خفن خبري نيست، اما باز هم نويسنده‌ها موفق شده‌اند يك داستان جذاب را در يك اكشن اول شخص پياده كنند كه جاي تقدير دارد. داستان بازي پايان درست و حسابي ندارد و بايد منتظر باشيم در شماره بعد از سرنوشت شخصيت‌ها آگاه شويم.

large.jpg

روند بازي كاملا استاندارد است. يك اكشن اول شخص پر زد و خورد با ضرب آهنگ بالا در انتظار علاقمندان به اين سبك است تا در 9مرحله بخش تك‌نفره و سناريوهاي بخش چندنفره ساعت‌ها آنها را سرگرم كند. مراحل بسيار متنوع هستند و تغيير لوكيشن‌ها به‌خوبي تكراري بودن مبارزه و روند بازي را تعديل مي‌كند. هر چند وقت يك‌بار هم بايد با ‌Invader‌ها روبرو شويد كه در حكم »غول آخر«هاي بازي به‌شمار مي‌آيند. ‌ ‌

large.jpg

بازي‌هاي خوش ساخت هر ژانر، معمولا در كنار تكرار كردن كليشه‌هاي موفق، يك قابليت منحصر به فرد را هم در بازي وارد مي‌كنند. در ‌The Conduit‌ اين قابليت منحصر به فرد در قالب وسيله‌اي به نام ‌ASE‌ يا ‌All Seeing Eye‌ ارائه مي‌شود. يك كره عجيب كه در طول مراحل سكوها، درها يا ديگر عناصر مخفي لازم براي پيشرفت در بازي را نشان مي‌دهد. در بخش چند نفره اين ‌ASE‌ سوژه يك حالت جالب مانند ‌Bombing Run‌ هاي معروف آنريل 2004 مي‌شود.

large.jpg

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
این بازی نسخهی HD اش برای اندروید اومده
من یادمه وقتی اینو بازی کردم خیلی خوشم اومد اما افت فریم هم کم نداشت

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بازی واقعا خوبی هست یک اول شخص ناب برای wii ودر انحصار wii .
اگه اشتباه نکنم نسخه ۲ بازی هم اومده؟؟

آره بازی خوبیه

یکی از بهترین اول شخص ها wii ه که فقط انحصاری wii ه

آره نسخه دوم بازی خیلی وقته اومدخ

این بازی نسخهی HD اش برای اندروید اومده
من یادمه وقتی اینو بازی کردم خیلی خوشم اومد اما افت فریم هم کم نداشت

من دارمش این نسخه بازی قشنگیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر