The Cave | PC

250px-The_cave_video_game_cover.png

سازنده:Double Fine Productions
ناشر:Sega
طراح:Ron Gilbert
پلتفرم ها:PC , Wii U, PlayStation 3, Xbox 360
سبک:Platform-adventure

سیستم مورد نیاز:
Minimum System Requirements:
1.8 GHz dual core CPU
1 GB RAM
256 MB GeForce 8800, Radeon 3850, or Intel HD 2000 Graphics
9.0c
Windows XP SP3
1.5 GB HD space
DirectX Compatible Sound Card
اطلاعات بیشتر بزودی
http://forum.bazicenter.com/thread67555/
مشکلات The Cave (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...)

تصاویر:

Last edited by a moderator:

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
من یه دور تموم کردم ... با دوقولو ها .. ادونچر و مسافر زمان بود کدوم بود :D

تو این سبک بعد از لیمبو این اولین بازی بود که بار معنایی بسیار عالی داشت ... مخصوصا که راوی حسابی به زیبایی بازی می افزاید :D

چیزی که من از کل هدف بازی دستگیرم شد :‌

این بازی بیشتر به اعمال انسانها پرداخته یعنی یه جوری این Cave رو مثل دنیا تصور کرده و راوی هم که صاحب و خود غار هستش فکر میکنم استعاره از خدا باشه ...
در اخر هم هر کس چیزی که از این بازی به دست میاره یا میتونه یه سری چیزا رو تغییر بده
یعنی جبران اشتباهات گنده زندگی ...
یا بد بمونی و چیزیم تغییر نکنه این کارمای بازی تو حلقم ... من که کارمام خیلی ناجور بود در حد اویل کارما همرو فدا میکردم تا به هدفم برسم :D

از دست ندینش

و چندین بار بازی کنین

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
من یه جایی گیر افتادم ...
یه معدنچی هس که میگه سه تا جعبه ی حمل مواد واسم بیار ! من دوتاشو بردم ولی آخریه که خالیه هرکاری میکنم نمیشه بردش پیش یارو !!! :d

کسی میدونه چطور ردش کنم ؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
من یه جایی گیر افتادم ...
یه معدنچی هس که میگه سه تا جعبه ی حمل مواد واسم بیار ! من دوتاشو بردم ولی آخریه که خالیه هرکاری میکنم نمیشه بردش پیش یارو !!! :d

کسی میدونه چطور ردش کنم ؟
آخری که خالی هست رو هلش بده با یکی از کرکترهات اون بیل رو هم بگیر دستت بعد بشین توی اون جعبه ها (توی راهش باید با اون بیل بزنی روی یه چیز شاسی مانند تا جهتت عوض بشه) :D

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
آخری که خالی هست رو هلش بده با یکی از کرکترهات اون بیل رو هم بگیر دستت بعد بشین توی اون جعبه ها (توی راهش باید با اون بیل بزنی روی یه چیز شاسی مانند تا جهتت عوض بشه) :D

ایول ...:d
رسیدم به سگه که جلوی در یه خانه ای خوابه !

در کل الان کجایه بازیم ؟ اولاشه یا وسطاشه ؟ b-)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ایول ...:d
رسیدم به سگه که جلوی در یه خانه ای خوابه !

در کل الان کجایه بازیم ؟ اولاشه یا وسطاشه ؟ b-)
همونطور که میدونی این بازی 7 تا کرکتر داره هر کرکتر هم دو پایان خوب و بد داره ! در نتیجه حدود 5 تا حداکثر 6 بار باید بازی رو تموم کنی (اگر واقعا به این بازی علاقه مند باشی :D) هر بار فقط میشه 3 کرکتر رو انتخاب کرد و بازی رو باهاشون پیش برد البته سرش بی حوصلگی به خرج نده هر کرکتر مرحله منحصر به فرد خودش رو داره که باعث میشه هر بار تجربه جدیدی از بازی داشته باشی :D
الان تقریبا وسطاشی !

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
757
نام
علی
دوستان من اینجا گیر کردم:

هر چی که قالیچه ها بالا تر میره طنابی از بالا نمیوفته و قالیچه ها غیب میشن و کاراکترام سقوط میکنن و میمیرن.کمک کنید.

solid_snake!

کاربر سایت
Sep 15, 2012
2
to ba 3 nafaret bazi ro tamum kon bad dobare 3 nafare dige ro bardar rasti mishe begi kia ro bardashti???????????

---------- نوشته در 12:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 PM ارسال شده بود ----------

fuse ro bardar bro unja ke sosis midad bro sosis bardar bendaz jelo ghole bad ba dastgahe domesho begir.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
تاپیک زیر خاکی رو بالا بیارم
من کلا بازی رو از زمان اکس باکس ۳۶۰ بازی نگرده بودم
دیدم الان تو اکانتمه نصبش کردم !
رسیدم به جایی که اژدها پرنسس رو خورد و یک قبل موند برامون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر