The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
wow ... عجب سرعتی داری تو بابا :D بذار پست من خشک بشه :D

فقط تنها مشکلی که داره اینه یه کم زود کثیف میشه به خاطر براق بودنش باید زود زود تمیزش کنی :D

این عکس ـش

پ.ن:سویچ برای عوض کردن DPI برای کسایی که به سرعت بالا عادت ندارن داره.:D

email.jpg

11.jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
wow ... عجب سرعتی داری تو بابا :D بذار پست من خشک بشه :D

فقط تنها مشکلی که داره اینه یه کم زود کثیف میشه به خاطر براق بودنش باید زود زود تمیزش کنی :D

این عکس ـش

email.jpg

11.jpg
:D

من یه مدلش رو دیدم پشتش دقیقا جنس پشت p1i بود خیلی باحال بود حتما برو گیرش بیار بگیر دستت تهه حاله:)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
والا محمد هم میگه یه مدل دیده که فن داره :D برای کسایی که دستشون عرق میکنه(خوراک احسان ـه :D)
جالبیش هم اینه که هم به جا کولر کار میکنه هم به جای بخاری :D هم گرم میکنه هم سرد :D

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
تایپک توپیه !
منم میخوام موس و کیبورد بخرم بودجم 50 تومنه !
میخوام مخصوص گیم باشه(گیم باشه یعنی بار همه چیز کار کنه:biggrin1::biggrin1:)
چی پیشنهاد میدید؟
خوش دست بودنش خیلی مهمه !
من با Gigabyte GM-2C راحتم ! اما میخوام بهتر از این باشه !(یعنی خیلی بهتر از این باشه):biggrin1:
Manual_Model.aspx

ضمنا یک پد موس توپ هم میخوام !(من نمیدونم پد مسو ها چه جوری تقسیم میشن یکی بهم بگی چه جوریان اما پارچه ای ها خیلی خوبن خودم دارم پلاستیکی دسته آدم بهش میچسبه موس تکون نمیخوره:biggrin1:

ElMiNo21

کاربر سایت
May 6, 2007
52
Hubo چطور موسيه؟ قيمت؟
G9 رو پسنديدم , اما مگه دست چپ هم داره چون يك سري كليد سمت راستش هستش؟
رو پد QCK جواب ميده؟ **كدام مدل QCK خوبه؟**

هدست هم اون Siberia Neck Band كيفيتش پايينه؟چون اون موهاتو اذيت نميكنه خيلي عاليه. اما اگه تفاوت بالا باشه من قبول ميكنم.

حالا اگه تلفن بديد كه ديگه.. :blushing: راحت سفارش بدم.

بازم مرسي:smile:

بابا اين همه پست زدين من چي؟؟؟ :((

به من بگيد چه كنم؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
بابا اين همه پست زدين من چي؟؟؟

به من بگيد چه كنم؟
خوب تو چرا دست چپ شدی؟!! منم دست چپم ولی ماوس رو دیگه باید با راست گرفت! استانداردشه!!
من دقت نکردم راست میگی. G9 هم دست راسته.
خوب. من که همیشه اول به لاجیتک نظر میندازم. پس از نظر من برو سراغ MX-610. هم بیسیمه و هم ارگونومی دست چپ رو داره. از سری ماوس‌های لیزری لاجیتکه پس مشکلی توی DPI اش هم نیست....
اما از اون طرف اگه حساب کنیم میرسیم به ریزر.
ریزر دوتا مدل به درد خور شما داره. یکیش Lachesis و اونیکی هم Copperhead. من اطلاعی زیاد ندارم دربارشون. میتونی بری سایت خودش قشنگ توضیح داده: www.razerzone.com
باتشکر....

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من از موس و کیبوردم خیلی راضیم ...
فکر کنم روهم 80-90 تومن خریدم (شایدم 40-50 تومن:laughing:)...
موسم هم همه ی کارایی هاش عین موس جواده (اصلا همونه فقط رنگش فرق می کنه).. .
فقط موندم کی می تونه با این 2500Dpi بازی کنه :eek: (1سانت تکون می دی 1 متر تکون می خوره:biggrin1:)
موس :
2vls1v8.jpg

کیبورد :
2iaymg9.jpg

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
دوستان جایی رو سراغ دارید که تعمیر بکنن موسهای Logitech رو؟
من یه MX510 خسته دارم که الان چند وقته scrollـش خراب شده، بازش هم کردم ولی متاسفانه یه قسمتی از بدنش که پلاستیکه شکسته، در واقع اگر یه بدنه سالم گیرم بیاد میتونم ردیفش کنم...
ممنون میشم راهنمایی کنید

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همه آقا من یه موس خرید A4Tech XL - 740K این 3600 DPI هستش می خواستم بپرسم موسی که خریدم خوبه یا نه من که ازش فعلا راضی هستم خیلی توپه قیافه زیاد نداره ولی کاراییش خوب بوده تا الان
500455333333333333333333333333.jpg

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
سلام به همه آقا من یه موس خرید A4Tech XL - 740K این 3600 DPI هستش می خواستم بپرسم موسی که خریدم خوبه یا نه من که ازش فعلا راضی هستم خیلی توپه قیافه زیاد نداره ولی کاراییش خوب بوده تا الان
Best Mouse Devices are used not made!!!1
منظور اینکه اگه همینجوری بپرسی میگیم A4tech جنساش در حد Logitech و Razer و Microsoft نیست. اما اصل کار اینه که ببینی خودت راحتی یا نه. اگه راحتی که خوب دیگه مشکلی نیست!
باتشکر...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
Hellooooooo! THIS is me you....oh shit

FG1000_09.jpg

این ماوس رو دو سه روز پیش وقتی که ناامیدانه در حال جست و جوی یه مکان برای خرید محصولات Zalman بودم، دیدم!! (استفاده‌ی به جا و به موقع از کاما)
البته مهمترین نکته‌ی که برام بوجود وامد این بود که خداییش اینو چطور دست میگیرن؟؟؟
....
بگذریم. ماوس FG1000 محصول شرکت کره‌ای Zalman که پیشتر به خاطر ساخت سیستم‌های کولینگ میشناختیمش. طراحی این ماوس یه جورایی مثل قبضه‌ی یه پیستول طراحی شده و دست گرفتنش هم به همون شکله:
FG1000_02.jpg

دسته‌ی خوب و به نظر راحتی میاد. حداقل چند ریویویی که واسش در اومده همینو میگن.
شما رو نمیدونم.
اما به نظر من این ماوس طراحی واقعا بینظیری داره و معلومه که کلی روش فکر شده.
ماوس پنج تا دکمه‌ی مختلف داره که کلید‌های اصلی نقش ماشه رو توش ایفا میکنن و اسکرول ماوس و دکمه‌های Next و Back اون کنار شصت قرار گرفتن (همونجایی که همیشه بودن. اسکرول البته روی شصت شاید عجیب باشه اما انگار چیز خوبیه. برای اثباتش هم به Trackball های لاجیتک نگاهی بندازین)
FG1000_05.jpg

علاوه براین، مثل ماوس‌های گیمینگ دیگه،‌این ماوس هم به دکمه‌ی تغییر حساسیت هنگام بازی مجهزه که میزان حساسیت رو با تغییر رنگ اسکرول نشون میده که در نوع خودش جالبه:
FG1000_07.jpg

FG1000_06.jpg

آبی برای کم، بنفش متوسط و قرمز ماکزیمم.

حالا شاید فکر کنین "خوب قبشه‌ی اسلحه که هست. چرا انقدر دراز شده ماوس؟"
جوابش هم اینجاست:
FG1000_03.jpg

سنسور ماوس رو بر خلاف ماوس های دیگه جلوی ماوس تعبیه کردن. چرا؟
از نظر فنی، اینطوری ماوس "میدان دید" بیشتری داره و شما با هربار چرخش، مقدار بیشتری رو مورد پوشش قرار میدین.
از نظر خودم هم یکم فکر کنین!! فکر کنین الان اسلحه دستتونه. اگه سنسور جلوی ماوس باشه، مثل اینه که سر اسلحه رو دارین به یه سمت میگیرین...هوم؟ نه ته اسلحه!
FG1000_01.jpg

علاوه بر این‌ها، ماوس پایه‌هایی از جنس تفلون داره و همینطور فیش USB اون با طلا روکش شده. Response Rate ماوس 1 میلی ثانیه‌است.
ماکزیمم رزولوشن ماوس هم 2000dpi.
FG1000_02.gif

اینم ریز اطلاعات:
Tracking Resolution - Programmable up to 2000 dpi
- Default Presets - 1600/800/400 dpi
Image Processing 6400 fps (frames per second)
Maximum Acceleration 15 g
Maximum Speed 40 ips (inches per second)
USB Data Format 16 bit
USB Report Rate 1000 Hz
Weight 6.38 oz (181 g)
Dimensions 169 x 75 x 85 mm (L x W x H)
درکل.
من فکر نکنم این چیزی باشه که بخواد جای ماوس ‌های مارو بگیره.(فک کن ببریش گیم نت!!!)
اما به شدت دلم میخواد یه دور هم که شده تستش کنم...
راستی.
قیمت ثابتی پیدا نکردم. اما حول و حوش 60-70 دلار میچرخه.
باتشکر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر