The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
جاهایی هستن که ادعای کذب "نمایندگی" رو دارن و هرازگاهی اسمشون رو پشت مجلات میبینیم!
به هر شکل! پایتخت طبقه‌ی دوم فروشگاه مدیا. همه‌ی انواع ماوس و پد رو میشه گفت داره.
همچنین اگر از خریدتون مطمئنید به طبقه‌ی همکف درست زیر همین مدیا هم سر بزنید. اونجا هم پره از ماوس و پد و گیم پد های خوب. (لاجیتک و ریزر و مایکروسافت و استیل‌پد منظورمه!)
باتشکر....

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
شما موس رو مي گي يا کيبوردو ؟
منظورش کیبورده .
درست هم میگه . حدود 100 هست .
=====
محمدحسین یه موس پد خوب پیشنهاد بده .
موسمم که میدونی چیه .
منتظرم .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
شرمنده . سرعت نتم پایینه نمیتونم لینک رو ببینم .
اگر منظورت اینه که زده 200 خوب قیمتش چرت و پرته .
مطمئناً چرت و پرت .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
منظورش کیبورده .
درست هم میگه . حدود 100 هست .
=====
محمدحسین یه موس پد خوب پیشنهاد بده .
موسمم که میدونی چیه .
منتظرم .
از اون آبی‌هاش گرفتی بالاخره؟؟! خوش به حالت! من هر ازگاهی واقعا حسرت اون یه دکمه رو میخورم! (گرچه توی بازی قضیه فرق داره!)
خوب گیم پد:
استیل پد امسال بازم چیزای جدید زده که یکیشون مثل یه شرکتی!! پد شیشه‌ای هست و شیشه‌است دیگه! چیز خاصی نداره (اگه فیرمور ماوست رو آپدیت کنی روی شیشه‌ی میزت راحت جواب میده. البته برای تو فکر نکنم لازم باشه ولی برای من لازم بود!)
ببین چون الان من نمیدونم اوضاع بازار چطوریه اول از همه پد سخت S&S رو پیشنهاد میکنم که هم قیمتش خوبه و هم واقعا پد بینظیریه برای ماوس‌های لاجیتک...(خودم به شخصه به موقع با ماوس پرواز میکنم و به موقع وایمیسم!) و هم همیشه تو بازار بوده! (من خودم از داتکام خریدم!! پایتخت که همیشه هست اگه میای تهران) قیمتش 22 بود بدون کیف.
نمیدونم اگه برادرا محصولات 2008 استیل پد رو آورده باشن یه پد سخت دیگه هست به اسم SP که اون هم چیز خوبیه (اونایی که داشتن میگن خوبه!). مثل همون S&S میمونه حالا یکم جدیدتر!....قیمتش رو توی سایت زده 39 دلار.حالا نمیدونم اینجا چنده (S&S رو هم زده 29 دلار.به خدا ما از بازار ایران سر در نیاوردیم که نیاوردیم!).
همین. باتشکر...
پ.ن. استیل پد بالاخره ماوس هم زد! به اسم Ikari که یه فاکتوری داره به اسم CPI (که ما هم نفهمیدیم فرقش با DPI چیه) و SPS (Samples Pers Second)q که اینم تا حالا نشنیده بودم! فقط هرچی هستن یکم زیادن! منتظر Review های سایت‌ها هستم که بگه چطوری این ماوس.
کیبورد جدید استیل پد هم به اسم 7G هم ریلیز شد که از خصوصیاتش مثل همیشه ساده بودن! (البته هرچیزی هم حدی داره! دکمه بالای اینتر رو برداشتن گذاشتن کنار Z! اصولا وسیله باید خودشو با آدم تطبیق بده نه بر عکس) و طراحی سوئیچ‌ها و باز هم اکترود و کانکتور‌های طلای 18 عیار! (حتی برای کانکتور هدفون!).
همچنین این قابلیت‌ رو داره که تمام دکمه‌هاش رو با هم فشار بدین و مشکلی هم پیش نیاد...
در کل این هم مثل قبلی قیمت زیادی داره (150دلار) و همونطور که قبلا گفتم برای گیمر‌هاییه با انگشتانی به سرعت نور...
همین.
باتشکر....

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
سلام
دوستان، اینجا موس razer lachesis پیدا میشه؟ قیمتش چنده؟
همینطور پد destructor
والا خیلی وقتی هست موس های جدید انگار وارد نمیشه. آخرین چیز هایی که من دیدم آوردم ( البته اینی هم که میگم مال الان نیست) Microsoft Habu و Logitech G9 بوده. از موس های جدید Razer مثل DeathAdder و Boomslang و Lachesis هیچ خبری نیست. پد Destructor هم که از اینا جدیدتر هست قاعدتا نباید اورده باشن. البته یه دو ماهی هست خبر ندارم ولی تا اونجایی که میدونم نیاوردن Lachesis و Destructor رو.
اول پیشنهاد میکنم یه سر به مغازه ی Blizzard رو به روی پاساژ ایران بزن. اونجا فقط لوازم Gaming داره. اگه اونجا نداشت همونطور که محمدحسین گفت برو پایتخت. امیدوارم که گیر بیاری.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
از اون آبی‌هاش گرفتی بالاخره؟؟!
آره . قابل تو رو هم نداره . بفرستمش برات ؟
محمدحشین من خو سر در نیاوردم چی گفتی :D
بدون در نظر داشتن قیمت پیشنهاد نهایی رو بده .
Logitech G9
امید توضیحات لطفاً .
خدااااا!
بابا اینجا کیبورد G15 رو میده 84 تومن کجاش گرونه؟!
من که گفتم نمیتون لینک رو ببینم و با توجه به 200 تومن گفتم .
84 کاملاً مناسبه . منم دقیقاً همین قیمت رو دارم .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
آره . قابل تو رو هم نداره . بفرستمش برات ؟
محمدحشین من خو سر در نیاوردم چی گفتی
بدون در نظر داشتن قیمت پیشنهاد نهایی رو بده .
بفرست! خیلی دوستش دارم! تقریبا میشه MX-518 با قابلیت تغییر وزن...(البته من اخیرا خیلی وقت نداشتم بازی کنم درن تیجه وزنو متعادل نگه داشتم تا بعد....)
پرهام شفا! نظر کلی اینه که با این ماوس روی پدهای سخت بازی کنی. اگر تونستی (که بعید میدونم) پد SP استیل پد رو بگیر. ولی امکانش کمه...
SP رو که پیدا نکردی! برو سراغ S&S که من تاییدش میکنم...فکر کنم بقیه هم همینکارو بکنن. فقط S&S Solo بگیر که ما آخرش نفهمیدیم مگه آدم چقدر میخواد گیم نت بره که 10 دلار بیشتر بده! تو این مملکت...بیخیال! همون مثل رفتگر و ماهیانه و رئیس جمهور و از این چیزاس!!!
باتشکر....
پ.ن پرهام پس شد چی؟ اول SP نبود S&S (از نوع Solo بدون کیف)

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Help ME
اقا من قبلا يه Patch داشتم كه Mouse هاي Laser روي Pad هاي S&S,ICEMATE ... درست كار ميكرد دنبال اونم هيجا هم پيدا نميكنم ( يادم نمياد كه اين Patch تو SP2 مشكل داشت يا نه چون الان من نميتونم تو XPsp2 يا vista با موس Laser كاركنم چون lag ميزنه ) دنبال Patch ي چيزي ميگردم ؟ مرسي

يه كنم ديگه ميخوام برم Mouse بگيرم چيه بگيرم (به غيير از G5,510,518 ) از نظر size مثل 510,g5 ميخوام تو دست جابشه نميدونم Habu بگيرم

آخرین ویرایش:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
امروز رفتم DeathAdder بگيرم همه جا روي گشتم پيدانكردم . در اخر فهميدم فقط گلسان محصولات جديد Razerوارد كرده
پد هم كه نه SX,SPيا حتي اين سري جديد SteelSeries نبود., قديمي ها بودن . نميدونم چرا اين طوري شده .

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
هر كي ميخواد محصولات جديد Razer بگيره GoalSun وارد كرده امروز DeathAdder,ِDestructor گرفتم (قيمتش هم مناسبه ) (قصدم تبليغ نبود اطلاع رساني بود )

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
هر كي ميخواد محصولات جديد Razer بگيره GoalSun وارد كرده امروز DeathAdder,ِDestructor گرفتم (قيمتش هم مناسبه ) (قصدم تبليغ نبود اطلاع رساني بود )
جناب میگی DeathAdder رو چند گرفتی ؟! همچنین Destructor ؟
من 3 هفته پیش برام از Dubai آوردن. (البته نمیدونستم توی ایران پیدا میشه) در ضمن ببینم روی Destructor خوب جواب میده ؟! مشکلی نداری ؟ من خودم الان S&S دارم مشکل خاصی ندارم. اینم بگم که کلا با sens بالا بازی میکنم. یه توضیحی بدی ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر