The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
G15 80-90 تومنه قیمتش :D

سلام

بخشید من می پرم وسط. من G15 رو برج 5 خریدم، 82 . با گارانتی اواژنگ که دو سال گارانتی داره.

فقط یه مشکلی که داره اینه که روی این کیبورد پنل حفاظتی نداره و خیلی زود خاک میگیره. از نمایندگی هم پرسیدم برای محافظ روی کیبورد که گفتن براش نیست. البته انگار این G15 ضد اب هم هست. البته امتحان نکردم. احمد گفت امتحان کن، منم :(( مشم اگه خراب بشه. در کل از نظر خوش دست بودن کیبورد بی نظیریه. این نظر من. خیلی خوش دسته. به خصوص اون پنلی که پایین کیبورد نصب میشه خیلی کار رو راحت می کنه باهاش.

ممنون. ببخشید که پریدم وسط.

یا علی ...

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام

بخشید من می پرم وسط. من G15 رو برج 5 خریدم، 82 . با گارانتی اواژنگ که دو سال گارانتی داره.

فقط یه مشکلی که داره اینه که روی این کیبورد پنل حفاظتی نداره و خیلی زود خاک میگیره. از نمایندگی هم پرسیدم برای محافظ روی کیبورد که گفتن براش نیست. البته انگار این G15 ضد اب هم هست. البته امتحان نکردم. احمد گفت امتحان کن، منم :(( مشم اگه خراب بشه. در کل از نظر خوش دست بودن کیبورد بی نظیریه. این نظر من. خیلی خوش دسته. به خصوص اون پنلی که پایین کیبورد نصب میشه خیلی کار رو راحت می کنه باهاش.

ممنون. ببخشید که پریدم وسط.

یا علی ...

راستش قیمت های لاجیتک خیلی نوسان داشته این مدت.
تابستون همون G15 شده بود 75 تومن حدودا...اصلا نمیشه حساب کرد روی قیمتهاش...من MX-518 خراب شد,دیگه گیر نیاوردم...G5 گرفتم 68 تومن در حالی که خیلی جاها دارن میدن 75 تومن...ولی به جاش مثلا X-540 رو 105 گرفتم که تا 100 تومن هم میشه گیر اورد...
کلا 5-10 تومن ارزش وقت تلف کردن رو نداره:D
موفق باشید

Red Army

کاربر سایت
Aug 25, 2007
60
نام
امین
سلام من یه سوال داشتم میخوام یه موس خوب بخرم بین G7 و copperhead موندم کدومو بگیرم کسی هست ازاین دوتا اطلا عات دقیق تری به من بده.

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
سلام من یه سوال داشتم میخوام یه موس خوب بخرم بین G7 و copperhead موندم کدومو بگیرم کسی هست ازاین دوتا اطلا عات دقیق تری به من بده.
به نظر من بهترین کار اینه که تو یه گیم نتی جایی هردو تا موس رو دستت بگیری و خودت امتحان کنی.. چون حتی ممکنه یکیشون از لحاظ سخت افزاری بهتر باشه ولی ممکنه با اون موس راحت نباشی . من خودم یادمه خودم اولین بار که موس Razer رو دستم گرفتم باش اصلا راحت نبودم ولی برعکس با G5 خیلی راحت بودم.کلا یه چیز سلیقه ای هست.من G7 رو پیشنهاد میکنم.

Remember The Name

کاربر سایت
Mar 10, 2008
24
G7

Specifications:

• [*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Tracking Resolution: 2000dpi

[*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Image Processing: 6.4 megapixels/second

[*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Max. Acceleration: 20g

[*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Max. Speed: 45-65 inches/second (depending on surface)

• [*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] USB Data Format: 16 bits/axis[/FONT]
    [*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] USB Report Rate: 500 reports/second[/FONT]
    [*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Sleep Mode: Disabled[/FONT]
    [/FONT]
    [/FONT]
    [/FONT]
Features:

• [*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] 2000 dpi laser engine

[*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Full-speed USB + 2.4 GHz cordless

[*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Two fast-swap ultra-light Li-ion packs

[*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Battery-level indicator[/FONT]
    [*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Polytetrafluroethylene (PTFR) gaming feel[/FONT]
    [*] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] In0game sensitivity switching[/FONT]
    [/FONT]
    [/FONT]
    [/FONT]
[/FONT]

Copperhead

Buttons
• 7 buttons, all independently programmable
• Optimized with Razer's Hyperesponse technology for ultra tactile button feedback
Sensor Type
• Laser (320 nm)
Sensor Engine By
• Razer Precision
Sensor Resolution
• 2000 dpi
Motion Detection Speed
• Up to 45 ips (inches/s) and 20 G
Sensor Frame Rate
• Over 7,080 fps
Data Path
• 16-bits
Polling Rate
• 1000 Hz
Response Time
• 1 ms
Onboard Memory
• 32 KB
Dimensions
• 5.04" long x 2.5" wide x 1.54" high
• 12.8 cm long x 6.35 cm wide x 3.9 cm high

Connectivity
• Mouse cord (7-feet, lightweight, non-tangle)
• Gold-plated USB connector

Available LED Colours
• Anarchy Red
• Chaos Green
• Tempest Blue

Special Features
• On-the-fly sensitivity adjustment
• Supports Razer Pro-Tools (but this will void your warranty)

فکر کنم ديگه راحت بتونی خودت انتخاب کنی با توجه به گفته ها و اين مشخصاتی که از هر 2 داری ميبينی و راحت ميتونی مقايسه کنی.
اينکه کدومش برات خوش دست تر خواهد بود کاملاً سليقه اي هست و بايد خودت تستش کنی.
در کل اگه بتونی با copperhead خيلی راحت باشی به نظر من بهتر هست مخصوصاً برای cs
اگه کلاً برای gaming ميخوای g7 يه چيزی هست که جوابشو پس داده و مشکلی نداره.
کاملاً سليقه اي ، هرکدومشو بگيری مطمئناً ضرر نميکنی!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
هر دوی ماوس ها خوبن فقط باید ببینی کدومش توی دستت راحت تره...
فقط یادت باشه G7 نگیر به جاش G5 بگیر...با اینکه 2 تا باتری داره درده سره بازم.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
ملت یکم کمک .
اول اینکه یه دونه spdif میخوام برای اسپیکرم . نوری نباشه .
اگر کسی میتونه برام بگیره و بفرسته شماره حساب لطفاً .
دوم اینکه بحث G15 رو پیش کشیدین دلم آب شد .
منم قراره یکیشو بگیرم . یعنی قرار بوده با سیستمی که بستم بگیرم که متأسفانه این دوستم گیر نیاورد .
حالا آدرسی شماره تلفنی چیزی بدین که این دوستم رو بفرستم سراغش .
سال نوتونم مبارک .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من میخواستم بگیرم، نظرم عوض شده الان میخوام WoW بگیرم. البته G15 کیبورد خیلی خوبیه. اما خب بخاطر اینکه لاجیتک مارو تحریم کرده فعلاً سخت میتونی گیر بیاری ولی هست. اما تهران.

Remember The Name

کاربر سایت
Mar 10, 2008
24
09352220520
(بنایی)

همين سايت رايانه هست که فروش انلاينم دارن ، تهرانه تماس بگيريد تو سايتشون زده که G15 رو موجود دارن ..
ميتونی به اين شماره تماس بگيری برای G15
برای spdif هم يه سؤال از همين بکن شايد داشته باشن امّا اينارو ديگه بايد بری تو بازار خودت گير بياری spdif و اينارو چون هرجايی ندارن ..

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
همين سايت رايانه هست که فروش انلاينم دارن ، تهرانه تماس بگيريد تو سايتشون زده که G15 رو موجود دارن ..
ميتونی به اين شماره تماس بگيری برای G15
برای spdif هم يه سؤال از همين بکن شايد داشته باشن امّا اينارو ديگه بايد بری تو بازار خودت گير بياری spdif و اينارو چون هرجايی ندارن ..
ممنون برای کمکت .
من تهران نیستم .
spdif رو گفتم اگر یکی از بچه ها بتونه برام بگیره و پست کنه عالی میشه .
کیبورد رو هم باید دوستم که سیستم رو برام جمع کرده به عنوان همکار سفارش بده .
چون من پولش رو بهش دادم .
=====
سیاوش تو با من بودی ؟
منظورت اینکه به جای کیبورد رفتی وارکرافت گرفتی ؟ !

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
بحث کیبورد شد؟؟
اسم Steelpad رو که یادتون نرفته؟؟
کیبوردش ظاهر ساده ای داره ولی ماشا.. 100 تومن قیمتشه!
من اگه قرار بود بخرم اینو می گرفتم...
(حالا بین خودمون بمونه ولی G15 یکم مشکل سازگاری داره...البته اون دکمه هاشو می گم! حالا با هر درایور هر دفعه چندتا بازی اضافه میشه...اما در کل بین کیبوردا اونقدر هم فرق نیست...استیلپد به درد FPS بازا میخوره...G15 هم یه جورایی همه فن حریف....قیمتا؟ سر ها به فلک!)
باتشکر....

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
الان بهترین موس و کیبورد چی هست ؟ ( خودم بیشتر Razer مده نظرم هست! )
لطفا یه راهنمایی کوچولو + قیمت بکنید؛ ممنون

Remember The Name

کاربر سایت
Mar 10, 2008
24
سلام
خواهش ميکنم وظيفه بود.
البته اگه نظر من رو بخوای فکر نميکنم sp/dif گرفتن زياد چيز مفيدی باشه
حتماً خودت ميدونی که اصلاً کارش چی هست که ميخوای بگيری و نيازی به توضيح نداره امّا دليلم برای اينکه ميگم فايده نداره چون کيفيت بهتری ميتونی با کار ديگه بگيری اين هستش که spdif صدا digital pcm 2.1 ميفرستی و خود گيرنده با decoder dolby ميکنتش 5.1 dts ، اين خيلی ارق داره با اينکه صدا از قبل تو game 5/1 dts بياد REcord بشه و عينن اونو پخش کنه
البته بعضی خروجيهاش هستن که خروجی کامل 5/1 بدن ولی مثلاً سری کارت های creative x-fi ندارن.
حتماً 5/1 canal داری که ميخوای بگيری ديگه. بقيه هم که نرم افزاری صدا از 2.1 ميشه 5.1
پس کلاً بيخيال اين خروجی شو مگه اينکه بخوای pc رو به tv وصل کنی بعد صدا رو مثلاً با cable optical يا covaxial بدی به tv
به هر حال اگه واقعاً ميخوای بگيری و پيدا نکردی بگو برات پيدا ميکنم بری بگيری :)
يه کابل 1000 تومنی بيشتر نيست که !
موفق باشی

ممنون برای کمکت .
من تهران نیستم .
spdif رو گفتم اگر یکی از بچه ها بتونه برام بگیره و پست کنه عالی میشه .
کیبورد رو هم باید دوستم که سیستم رو برام جمع کرده به عنوان همکار سفارش بده .
چون من پولش رو بهش دادم .
بارها گفتيم سليقه اي هست و اگه شما چيز ديگری جز razer که دلت پيششه بگيری ميگی اين بده razer بهتر بوده.
کلاً هر جور حساب کنی logitech توی چه mouse و چه keyboard در کل Brand هست که امتحانش رو پس داده و بهترين هارو در اختيار داره.
قيمت هاشونم بستگی به اون model داره که ميخوای بگيری ديگه. فکر کنم اگه پست های قبلی رو بخونی راحت تر به جواب ميرسی تا اينکه سؤال بپرسيد.

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ریزر کیبوردهاش واقعا نکته‌ی خاصی نداره که بشه بهش اشاره کرد....
بستگی به نوع استفاده‌ات باید ببینی. مثلا G15 با اینکه خیلی کیبورد خوبیه ولی بیشتر به کار RPG بازها و Strategic بازها میخوره با امکاناتش.
یا S&S یه کیبورد مخصوص بازی‌های FPS و در کل سبک Action محسوب میشه. کلید‌هاش طراحی خاص خودش رو داره و احیانا اگه انگشتاتون با سرعت نور حرکت بکنه، واستون اکترود‌های طلا با عیار 18 گذاشتن!
اما در کل کیبورد واقعا تاثیرخاصی رو کار نداره. بری توی کار ماوس بهتره...
نظر من اینه که جای کیبورد‌های Gaming بری یه مدل از کیبورد‌های Logitech رو انتخاب کنی و از جنست مطمئن باشی. آواژنگ هم که گارانتیش میکنه دیگه حرف نداره!
باتشکر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر