The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
چرا جوش میزنی حالا!!
در مورد مشکل کلیک اضافه من که این حرفو نمیزنم....
با یکی (آشنا هستین!) صحبت کردم پرسیدم گفت آره بعضی وقتها....
خود ریزر هم که با عرضه اون پوسته کاذب Razer Pro Tools نشون داد که این نقص برش وارده....دیگه اینو من که نمیگم....
در مورد تجربه پارسیا بحثی نیست.
اما هدف من از بحث حتی اگه اطلاعاتم کم باشه اینه که اطلاعات دو طرف افزایش پیدا کنه نه اینکه یکی حرفش به کرسی بشینه.بد میگم؟
من هم مخالفت زیادی که نکردم!
در مورد Q!!! اشتباه میکردم گوشزد کرد من به اطلاعاتم اضافه شد!
در مورد طراحی دکمه هم من تذکر دادم حالا نمیدونم اونور چی شد!!!
من که بعد از 25 سال هنوز سایزش کوچیکه این موس کاملا بزرگ و برای من با apm بالا مایه دردسره
میگم در زمینه APM ریزر مدل Krait شعارش APM بالاست.اگه فرجی حاصل شد و 300 ات به فلان رفت اینو یه تستی بزن.ما که دستمون کوتاهه!
دو نکته .. . Fatal1ty has quit pro gaming and leagues .. !
پهلوانان نمیمیرند!
من منظورم نوع استفاده و وسایل مورد استفاده اش بود! حالا چه فرقی داره که چیکار میکنه!
حداکثر دیگه دوتا حساسیت.برا ProGaming....
مخالفتی نیست این وسط!!
این برادرای مومن!! هم خوبه خودت میگی عادت کردن.به ما و شما چه ربطی داره؟!!!!!!!!
من فقط ایده خودمو میگم و تجربیاتمو.برای همه که یکی نیست!
بگین چی داره چی نداره ما هم بدونیم....به جایی بر نمیخوره.
شما هم Sujoy نیستی! ریویوهای بقیه یکم هیجانیه.آخر هر ریویو به این نتیجه میرسن که بهترین جنس بازاره!
آدم حرف هم زبونشو بهتر میفهمه به هر حال.
باتشکر.....

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
در مورد دکمه ها هم من که چیزی نگفتم.یه ایراده دیگه حالا هرچی میخواد باشه.
اصلا کسی اینجا قصد اینکه بخواد حرفشو به کرسی بشونه وجود نداره ها! نه؟:laughing:
آخر هر ریویو به این نتیجه میرسن که بهترین جنس بازاره!
احتمالا چون تو آخر اکثر review ها g5 امتیازش کم می شه به این نتیجه رسیدی؟

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
با یکی (آشنا هستین!) صحبت کردم پرسیدم گفت آره بعضی وقتها....
خود ریزر هم که با عرضه اون پوسته کاذب Razer Pro Tools نشون داد که این نقص برش وارده....دیگه اینو من که نمیگم....
اینو میتونم من اثبات کنم که هیچ کسی توی این سایت حداقل 1/1000 م منم با CopperHead کار نکرده(حالا بگزریم). حالا فکر کردی من میام میگم اینجوری مثلا میخوام بگم CopperHead اینجوری هست خوبه فلانه و یا تبلیغ کنم ؟! خیر اصلا اینجوری نیست من فقط اومدم بگم اینی که شما گفتی که CopperHead مشکل کلیک داره اشتباه هست و همچین چیزی در مورد این موس صدق نمیکنه.
این برادرای مومن!! هم خوبه خودت میگی عادت کردن.به ما و شما چه ربطی داره؟!!!!!!!!
شما فقط توی پست هات صحبت از عادت کردی ... !
اما هدف من از بحث حتی اگه اطلاعاتم کم باشه اینه که اطلاعات دو طرف افزایش پیدا کنه نه اینکه یکی حرفش به کرسی بشینه.بد میگم؟
کسی اینجا نمیخواد حرفشو به کرسی بشونه ! ولی خوب چیز هایی در مورد CopperHead گفته میشه که نشان از بی اطلاعی کامل در مورد این موس هست.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
شما فقط توی پست هات صحبت از عادت کردی ... !

عادت رو ولش کن .. علاوه بر عادت من مشکل کمبود امکانات دارم. یعنی کمبود انگشت

به عکس زیر توجه کنید.

دست سمت راست مال من و دست سمت چپ متعلق به یکی دیگر از اعضای معلوم الحال کلن می باشد.
همانگونه که در تصویر مشاهده می فرمایید دست ایشان یک بند انگشت از دست من بزرگتر می باشد.
اگه بخواد میتونه Y و H رو هم bind کنه ... ولی من برای زدن T و G مشکل دارم . یکجورهایی با هر موس هم که بخواد میتونه کار کنه .. با یک چرخش مچ میتونه دو برابر من موس رو بچرخونه .. ولی من هر موسی نمیتونم دست بگیرم . نمیشه .. مثلا سیاوش بنیه بدنی برای کار با موس های غول پیکر رو داره. ولی 300 بدون وزنه هم برای من سنگینه .. بیخودی هم دلت رو صابون نزن که من 518 میگیرم و کلیدهاش رو میدم بهت.

پ.ن : دست برای سیاوش نیست

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ست سمت راست مال من و دست سمت چپ متعلق به یکی دیگر از اعضای معلوم الحال کلن می باشد.
همانگونه که در تصویر مشاهده می فرمایید دست ایشان یک بند انگشت از دست من بزرگتر می باشد.
اگه بخواد میتونه Y و H رو هم bind کنه ... ولی من برای زدن T و G مشکل دارم . یکجورهایی با هر موس هم که بخواد میتونه کار کنه .. با یک چرخش مچ میتونه دو برابر من موس رو بچرخونه .. ولی من هر موسی نمیتونم دست بگیرم . نمیشه .. مثلا سیاوش بنیه بدنی برای کار با موس های غول پیکر رو داره. ولی 300 بدون وزنه هم برای من سنگینه .. بیخودی هم دلت رو صابون نزن که من 518 میگیرم و کلیدهاش رو میدم بهت.

پ.ن : دست برای سیاوش نیست
:):biggrin1::biggrin1:;)
اینم یه جورشه.....!!!
کسی اینجا نمیخواد حرفشو به کرسی بشونه ! ولی خوب چیز هایی در مورد CopperHead گفته میشه که نشان از بی اطلاعی کامل در مورد این موس هست
گفتم که! یه مقاله ای! نوشته ای! تجربیاتی! چیزی که ما هم اطلاعات کسب کنیم ارائه بدید!
اون یک هزارم هم سرتو از مانیتور بالا بیار اطراف رو نگاه کن شاید دیدی!!! ;);) (حالا بگذریم به قول خودت!!!)
بازم میگم! مقاله،تجربیات،مزایا،معایب خریداریم!
باتشکر....

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
اون یک هزارم هم سرتو از مانیتور بالا بیار اطراف رو نگاه کن شاید دیدی!!! (حالا بگذریم به قول خودت!!!)
من که چیزی نمی بینم بیا نشونم بده اگه شما میبینی (اتفاقا اینجارو نمی گذرم):) فکر کردی خیلی اینجا غنی از اطلاعاتی و ما اینجا 4 تا گاو هستیم !!!
در مورد یه Review هم آدم برای دیوار چیزی نمی نویسه ! (همون بالا مشخص شد چی به چی هست ...)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
احتمالا چون تو آخر اکثر review ها g5 امتیازش کم می شه به این نتیجه رسیدی؟
چقدر بد فکر میکنی!
اصلا انگار همه میخوان به هم بپرن....
من همه ریویو ها رو میگم....توی خود IGN هم G5 هست هم G7 هم Copperhead آخرش هم همه به این نتیجه میرسن که :این همون ماوسیه که به درد شما میخوره!
ما که بالاخره نفهمیدیم....
من که چیزی نمی بینم بیا نشونم بده اگه شما میبینی (اتفاقا اینجارو نمی گذرم) فکر کردی خیلی اینجا غنی از اطلاعاتی و ما اینجا 4 تا گاو هستیم !!!
من که هرچی فکر میکنم میبینم چیز خاصی راجع به گاو و اطلاعات و غنائت چیزی نگفتم! :) خودت اصرار داری!
منظروم من از سرتو ار مانیتور بیار بالا دور و بر حقیقی خودت (و نه مجازی) بودش....نشون به اون نشونی که عکس ماوسهای صفحه قبل! 3 تا ماوس! مال 3 نفر!
حالا یک هزارم نه ولی یک صدم که آره!
دیدی بد فکر کردی؟؟
اصلا کسی اینجا قصد اینکه بخواد حرفشو به کرسی بشونه وجود نداره ها! نه؟
مرسی دقت!!! :clap:
در مورد یه Review هم آدم برای دیوار چیزی نمی نویسه ! (همون بالا مشخص شد چی به چی هست ...)
خواستم یه چیزی بگم....ولی...!!! :)
من رو که دیوار محاسبه میکنین! بقیه هم ان شاا.... دیوار و ستون و سنگ و آجر محسوب میکنین؟(فرض اینکه یه نفر به دنبال اطلاعات باشه فرض شیرینیه!)
بازهم میگم!
جای جنگ و دعوا از مزایا،معایب،تجربیات و هر چیزی که درباره محصول مورد استفاده! تون میدونین بگین.
خوب یه درصد احتمال نمیدین شاید من با بعضیها....!!! فرق کنم و شاید نظرم عوض بشه جای این همه دعوا؟(دیوار!!!)
باتشکر....
_______
پ.ن.! من هنوز به قدر کافی تجربه ندارم که بخوام کل کل کنم.پس انقدر تحریکم نکنین!

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
سخن آخر این بحث!
چون از همه از هر نظر کوچکترم وظیفه منه(حتی اگر هم نبودم بازهم وظیفه من بود!)
اول دلیلی که من به پارسیا پریدم این بود که با یه کاربر نوب دیگه اشتباه گرفتمش گفتم داره رو هوا حرف میزنه.ببخشید! اگر ناراحت شدید عذرمیخوام!
در مورد قضیه دکمه ها هم من اون محصول Razer Pro Kit tools رو دیدم خودم شک کردم.برای همین هم از یکی از کاربرها پرسیدم گفتش بعضی وقتها اینجور میشه!
من حرفم این بود که اگه این قضیه نبود ریزر اون پوسته کاذب رو بیرون نمیداد....
در کل.اگر من ناراحتی ایجاد کردم بازهم ببخشید.من تجربه ام برای کار با ریزر به چند دقیقه بیشتر نمیکشه.پس در حدی نیستم که بگم این چیز درسته یا غلط.فقط بر اساس خونده ها و شنیده ها اظهار نظر میکنم.
برادران نیک!! اگر ناراحتی ایجاد شد پوزش!
من هفشده بار گفتم که دوستان لطفا تجربیات و مزایا و معایب دستگاه خودتون رو بگین.
خدایی غیر از پارسیا شد یکی یه بار همچی کاری بکنه که من بعد از خوندن بگم چشم شما درست میگین؟!
فقط یه بار گفته شد:نه من همچین مشکلی رو نداشتم.....همین!
فقط گفته شد که اونجا اینجوریه،اون اینو میگه،اینجا اینو نوشته و.....کسی نگفت من اینطور.
خوب یه درصد احتمال میدادین حرفهای شما برای من کفایت کنه.نه حرف و تجربیات بقیه...
من هم همینکارو کردم نمیگم بیگناهم! ولی از شما خواستم....چرا کسی توجهی نکرد؟
دوستان من بازهم عذر میخوام.اگر ناراحتیی ایجاد شد.
سعی کنیم که از این به بعد به تجربیات و یافته ها و مشکلات و مزایای دستگاهمون بپردازیم!
بازهم ببخشید!
باتشکر....

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
برای همین هم از یکی از کاربرها پرسیدم گفتش بعضی وقتها اینجور میشه!

من رو که دیوار محاسبه میکنین! بقیه هم ان شاا.... دیوار و ستون و سنگ و آجر محسوب میکنین؟(فرض اینکه یه نفر به دنبال اطلاعات باشه فرض شیرینیه!)
من منظورم از دیوار شما نبودی ! منظورم این بود که شما برو از همون کسی که پرسیدی تجربیات و نکات مثبت و منفی و کسب کن ! حرف من که تا اینجا برای شما ارزشی نداشته !
نشون به اون نشونی که عکس ماوسهای صفحه قبل! 3 تا ماوس! مال 3 نفر!
من هنوز هم پای حرفم هستم. شاید باورت نشه .
فقط یه بار گفته شد:نه من همچین مشکلی رو نداشتم.....همین!
من چیزه دیگه ای گفتم به نظرت !

من نیومدم اینجا دعوا راه بندازم دارم میگم که منی که دارم 2 سال با CopperHead کار میکنم و حتی 1 بار هم به همچین مشکلی برنخوردم بعد شما میگی من از طرف پرسیدم میگه اره ... خوب این زور میگه ! مثل اینه که بگم G5 اونجاش اونجوری هست چون اون یکی اینو گفته در صورتی که باهاش اصلا کار نکردم (نمیخوام بگم شما با CopperHead کار نکردی)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
شما درست میگی! من بد گفتم.ببخشید!قبول دارم.(جدی میگم! شوخی هم ندارم!!!!!! :))
شروعی دوباره!
________________-
Steel Pad S&S Works Great
تازه الان بازی با این خوشگله!! داره بهم مزه میده.
تازه به قول سیاوش حس میکنم مداد دستم گرفتم!!!
لامصب این استیل پد،پدهاش جنسش چیه؟؟؟
مثل یه تیکه پلاستیکه ولی وقتی تفلون ماوس میاد روش عین اسکیت میشه!!! انگار لاشون هوا جریان داره....
خوشبختانه زیر پد رو هم مثل همیشه لاستیک "پاشیدن" که لیز نخوره.جدا" هم نمیخوره تا این لحظه.
دفعه بعد فنی تر مورد بررسی قرار میدم.
اما تا همین الان به هر کسی که تو کار بازی هست یا تو کار گرافیکه این پد رو بهش پیشنهاد میکنم که اگه نداشته باشه نیم عمرش بر فناست! حرکات خیلی ریز و یا حرکات خیلی سریع و بزرگ فرقی نداره.همه جوره جواب میده
باتشکر....

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
خوب:D اولا من اینو بگم که منم دورو برم رو نگاه کردک کسی رو ندیدم که 1/1000 امید با کاپرهد کار کرده باشه(اشکان گیر ندی:D):laughing:
منم اول مثل تو محمد حسین نسبت به کاپر هد بد بین بودم ولی وقتی واقعا فکر کردم دیدم همش به عادت و حالت دست ادم بستگی داره! به طوری که من از اول که بازی رو درست حسابی و از گیم نت شروع کردم,به دست گرفتم ماوس های لاجیتک واسم عادت شد(مدل ماوسش نمیدونم چیه.ولی ما بهش میگفتیم بلک:D ولی با دیدن mx 300.mx 510 موج تازه ای در ذهنمون ایجاد شد و پس از اینکه لیدرمون رفت دایموند بک خرید فهمیدیم بابا فقط لاجیتک نیست! یه شرکت خفن دیگه هم هست!)خوب من خودم بیشتر از چند دقیقه با دایموند کار نکردم برای همین نمیتونستم درست کنترلش کنم و به قول شما بعضی وقت ها دستم اشتباهی میرفت روی دکمه ها! ولی این مشکل از ماوس نیست! از منه.البته منم مثل سیاوشم:D فقط mx 518 :cheesygri
واقعا بین این ماوس ها (razer diamoundback,logitech mx 510,300,600 va g5-g7) که استفاده کردم احساس کردم 518 برای دست من یه چیزه دیگس و واقعا توی دستمه.نمیتونم احساسم رو نسبت به این ماوس بگم ولی با هیچیش مشکل ندارم! نه با سنسش و نه با استایلش.تازه خوشگلم هست:D
قصد من از خوندن این همه روضه چی بود؟
اینکه بگم مطمعن باش ماوس های ریزر هم بسیار عالین و در بعضی وقت ها از لاجیتک بهتر(حد اقل از نظره قیمتی دم ریزر گرم! )
ولی نمیشه اینارو نسبت به هم بگیم فلان ماوس برتریه 100% داره چون بر میگرده به حالت دست و عادت ادم .
پ ن : من واقعا نفهمیدم بحث سره چی بود؟:laughing: و چرا یهو محمد حسین لحنت عوض شد! تو که ماوس و پدت رو خریدی:D دیگه چرا میخوای ریزر رو بکوبی؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اون 1/1000 رو ولش کن! الان سه نفری میریزن سرم!!!
ولی دیگه قیمته رو بیخیال شو! تا موقعی که من میخواستم بخرم هر مدل ریزر با مدل مشابهش تو لاجیتک 10 دلاری اختلاف قیمت داشت(بیشتر بود). الان رو بیخبرم!
اگر هم من اشتباه میکنم!!! به بنچ مارک پارسیا در صفحاتی پیش مراجعه کنید که از نظر Price Value مقایسه کرده.....
در مورد لحن هم نمیدونم! روانکاویم کنین ببینین چمه! شاید آدم شدیم!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
امروز از بیکاری زده بودیم تو کاره وبگردی:laughing:

نازک ترین ماوس دنیا، یکی از شاهکار های مینیاتور سازی است که در دسترس عموم قرار گرفته. این ماوس که اسمش DaoKorea’s Slim G۴ است، فقط ۵ میلیمتر ضخامت داره و درست به اندازه اسلات PCMCIA در نوتبوک ها است و در اون جا میگیره. چون سیم اون هم قابل جمع شدنه، همیشه میتونید توی لپتاپ خود بگذاریدش و با خودتون حملش کنید. من که خودم شیفته اش شدم و به محضی که فهمیدم از کجا میشه خریدش، به شما هم خبر میدم. ابعادش دیگه ترجمه نمیخواد:
  • باز نشده: ۹.۴x ۵.۳ x ۰.۵ cm (طول x عرض x ارتفاع)
  • باز شده: ۱۰x ۵ x ۳ cm (طول x عرض x ارتفاع)
  • وزن: ۴۳ گرم +/- ۱۰%
  • Interface standard : USB
  • طول کابل: ۶۵cm، داخل خود ماوس جمع میشود.
  • دکمه ها: ۲ دکمه (چپ و راست)
  • چرخ: Touch scroll wheel
  • رزولوشن: ۸۰۰ DPI
ادامه عکس ها را ببینید.
slim-mouse-0.jpg

slim-mouse-1.jpg

slim-mouse-2.jpg

slim-mouse-3.jpg

slim-mouse-4.jpg

slim-mouse-5.jpg

slim-mouse-6.jpg

slim-mouse-7.jpg

slim-mouse-8.jpg

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اون 1/1000 رو ولش کن! الان سه نفری میریزن سرم!!!
ولی دیگه قیمته رو بیخیال شو! تا موقعی که من میخواستم بخرم هر مدل ریزر با مدل مشابهش تو لاجیتک 10 دلاری اختلاف قیمت داشت(بیشتر بود). الان رو بیخبرم!
اگر هم من اشتباه میکنم!!! به بنچ مارک پارسیا در صفحاتی پیش مراجعه کنید که از نظر Price Value مقایسه کرده.....
در مورد لحن هم نمیدونم! روانکاویم کنین ببینین چمه! شاید آدم شدیم!!

منو حساب نکردی؟:laughing:
تو خیلی وقت نیست خریدی!یعنی قیمتا همین بوده! قیمت میخوای؟
Razer krait 25
razer Dia,oundback 35
razer Copperhead 55
خوب میبینی که یه موس 2000 دی پی ای خوف قیمتش 55 تومنه در صورتی که g5 75 تومنه!!!!!
والا من رشتم روانپزشکی نیست:cheesygriالانم ادمی;)فقط نمیدونم چرا با منم دعوا داری نیومده:confused:
راه؟:D حال داشتی بیا خونمون تستش کن:D ببین قالب سریه G با mx 518 یکیه.فقط قیافش فرق داره با موتورش و چند تا چیزه دیگه:D من با G7 مقایسه کردم G7 یکم خداییش تو DPI بهتر عمل کرد(که طبیعی هست!)ولی من بازم 518 رو ترجیح میدم!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
جدا به نظر میاد من دعوا دارم؟؟ عجب....!!!
الان سعی کنین یه آدمو شنگول رو در نظر بگیرین جلوتون نشسته صحبت میکنه!
اینا قیمت الان بود؟؟
چون من ماوسم رو خریدم 65.اونموقع کاپرهد 75 بود.G7 بودش 95!!!
راه؟:D حال داشتی بیا خونمون تستش کن:D ببین قالب سریه G با mx 518 یکیه.فقط قیافش فرق داره با موتورش و چند تا چیزه دیگه:D من با G7 مقایسه کردم G7 یکم خداییش تو DPI بهتر عمل کرد(که طبیعی هست!)ولی من بازم 518 رو ترجیح میدم
بچه کدوم محلی؟!!! :);)
قالبش رو که آره! برا همین قدیما از سیاوش خواستم بیاد یه توضیحی بده چجوریاست! فکر کنم ندید!
میخوام بیشتر ببینم وزنش اینا چجوریه که خودم یه دور تنظیم کنم....
راستی! اگه رو جعبه اش نوشته ببین چند گرمه.
در ضمن همین که فرضا شما یا بقیه 518 رو ترجیح میدن هم میخوام ببینم دلیلش چیه؟؟؟؟ چون اگه قضیه عادت بود که قالبهاش یکیه انگار.
باتشکر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر