The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

ArashEzio

کاربر سایت
Dec 27, 2009
61
دوستان من ميخوام يه موس Razer Imperator بخرم برا CoD 4 (به صورت حرفه اي بازي ميكنم.) نظرتون چيه...؟ الان خودم Razer Diamond Back دارم ولي فك ميكنم اين خيلي بهتر از موس خودمه...! نظرتون چيه؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,785
نام
فرشید
دوستان من ميخوام يه موس Razer Imperator بخرم برا CoD 4 (به صورت حرفه اي بازي ميكنم.) نظرتون چيه...؟ الان خودم Razer Diamond Back دارم ولي فك ميكنم اين خيلي بهتر از موس خودمه...! نظرتون چيه؟
خب موس ها از لحاظ آرگونومیک برای کاربران مختلف تجربه ی متفاوتی دارن،همه ی مدلها واسه همه مناسب نیستند
مدل Imperator از لحاظ مشخصات که یه مدل حرفه ای هست و نقدهای خیلی خوبی هم داشته ،اما بستگی به خودت داره که نسبت به موس خودت ارزش خرید داشته باشه یا نه

منم الان یه Razer Copperhead دارم که بخوبی جوابگوی نیازم هست و لزومی به تعویضش نمی بینم هنوز.

ArashEzio

کاربر سایت
Dec 27, 2009
61
من از فرم كلي موس هاي ريزر خيلي خوشم مياد فك كنم با اينم بتونم سطح بازي ـم رو بالا ببرم.
ممنون از راهنمايي ـتون ;)
راستي يه سوال ديگه. به نظر من كيبرد به اندازه موس توي بازي تاثير نداره. اين درسته...؟ يعني اين كه با يه كيبورد 12-13 تومني بازي كنم يا اين كه برم يه كيبرد 100 تومني بخرم خيلي تفاوتش ـه...؟

آخرین ویرایش:

dc_error691

کاربر سایت
Apr 14, 2008
186
نام
علی
با سلام خدمت بچه های بازی سنتر
من شهرستانم و میخواستم موس Razer Naga و اسپیدپد Belkin n52te رو بگیرم نمیدونم تهران یا کرج گیر میاد یا نه
شنیدم شرکت پارسی گیم نماینده Razer هست اگه کسی از دوستان آدرس و شماره تلفن داره ممنون میشم بذاره
اگر هم نه که آدرس دقیق جایی توی تهران یا کرج که این دو قلم جنس یا یکیشون رو داشته باشه
با تشکر:)

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
اگه میشه یه کیبورد mmorpg ارزون قیمت معرفی کنید multideia بودشنش اصلا مهم نیست فقط یه جوری باشه استیلش که از کت و کول نیفتیم(مچ کتف زیاد ازیت نشه)

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
پس از مدت طولانی موس و کیبورد و پد درست حسابی گرفتم

موس logitech mx 518
کیبورد microsoft sidewinder x4
پد gigabyte ghost

موسش که عالیه .
کیبورد و پد رو هم تو بازی درست حسابی باید تست کنم .

البته دنبال پدهای qck+ یا qck heavy یا qck 4hd بودم که فقط qck+ با قیمت 35 پیدا کردم که در مقایسه یا gigabyte که 17 خریدم فکر نکنم خیلی بهتر باشه.

در کل تو رده قیمتی متوسط (تو بازار حرفه ای البته) فکر کنم بهترین انتخابها باشه.

۞۩ محمد ۩۞

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,783
نام
امیر
سلام ...

چند مدل موس و کیبرد خوب برای انواع و اقسام کارها باضافه بازی , لطف میفرمایید به من معرفی کنید ؟

قیمتش ام مناسب باشه لطفا ....

ممنون از شما ...

نظرتون راجع به موس و کیبرد های وایرلس چیه ؟ ....

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
سلام میشه یک موس و کیبرد خوب معرفی کنید که به درد بازی بخوره و برای بازی ساخته شده باشه؟ میخوام قیافشون قشنگ و با ابهت باشه:D

اگه میشه قیمت هم بگید.

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
سلام دوستان
یه موس خوبی معرفی می کنید قیمت هم تا 50-60 تومن باشه واسه گیمینگ میخوام و البته راحت هم باشه و مهمتر از همه عمرش بالا و کیفیت بالا داشته باشه.
ممنون.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان ممنون میشم قیمت حدودی اینا رو بگید و تو تهران(سمت پایتخت) کجا دارن ممنون میشم این مورد رو pm کنید:
Keyboard X7 G800
Keyboard X7 G700
و
Razer Deathadder Black
و یا یه موس ارزون تر و با کارایی خوب
ممنون میشم در همه موارد قیمت و نظر خودتون در مورد خرید کدوم جنس رو بگید.

با تشکر

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان ممنون میشم قیمت حدودی اینا رو بگید و تو تهران(سمت پایتخت) کجا دارن ممنون میشم این مورد رو pm کنید:
Keyboard X7 G800
Keyboard X7 G700
و
Razer Deathadder Black
و یا یه موس ارزون تر و با کارایی خوب
ممنون میشم در همه موارد قیمت و نظر خودتون در مورد خرید کدوم جنس رو بگید.

با تشکر
دوستان ممنون ميشم يه راهنمايي بكنيد خيلي عجله دارم.
انشاالله جبران كنم.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
دوستان ممنون ميشم يه راهنمايي بكنيد خيلي عجله دارم.
انشاالله جبران كنم.

دوست عزیز بقیه هم مثل خود شما ممکنه اطلاع دقیقی نداشته باشن، مضافا اینکه A4tech خیلی کم شده تو بازار و گلسانم که نماینده محصولات Razer بود ترکید رفت.

به هر حال من دو جا میشناسم یکی تو پایتخت یکی تو ایران که روی لوازم جانبی گیمینگ کار میکنن، یکی پایتخت فکر میکنم طبقه دوم بود که اصلا از ویترین مغازش تابلوه اسم فروشگاه یادم نیست ولی معمولا همه چی داره، یکی هم ایران فروشگاه که درست از پله برقی که میری بالا روبه روت میشه فروشگاه اسمش رو نمیدونم ولی مغازه اسمش علیاریه.

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دوست عزیز بقیه هم مثل خود شما ممکنه اطلاع دقیقی نداشته باشن، مضافا اینکه A4tech خیلی کم شده تو بازار و گلسانم که نماینده محصولات Razer بود ترکید رفت.

به هر حال من دو جا میشناسم یکی تو پایتخت یکی تو ایران که روی لوازم جانبی گیمینگ کار میکنن، یکی پایتخت فکر میکنم طبقه دوم بود که اصلا از ویترین مغازش تابلوه اسم فروشگاه یادم نیست ولی معمولا همه چی داره، یکی هم ایران فروشگاه که درست از پله برقی که میری بالا روبه روت میشه فروشگاه اسمش رو نمیدونم ولی مغازه اسمش علی‌یاریه.
ممنون
پس با این حساب کسی قیمت ها رو هم نمیدونه! باید یه حمتی بزنم برم پایتخت.
راستی با این حساب باسه خرید موس و کیبرد Razer و a4tech خوبن و زیاد وسواس به خرج ندم؟!

بازم ممنون

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
ممنون
پس با این حساب کسی قیمت ها رو هم نمیدونه! باید یه حمتی بزنم برم پایتخت.
راستی با این حساب باسه خرید موس و کیبرد Razer و a4tech خوبن و زیاد وسواس به خرج ندم؟!

بازم ممنون

والا Razer که عالیه اگه باشه منتهی قطعا گرونه. کیبورد گیمینگ از Razer و Microsoft و Logitech مطمئنا خیلی قیمتشون بالاست. A4tech در عوض خیلی ارزونتره. بهترین کار اینه که یه روز وقت بگزاری بری پایتخت و ایران قشنگ بگردی و دست اخر انتخاب کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر