TGS 2015

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
65565588774888206490.jpg

20 - 17 September
(26 - 29 شهریور)

Countdown To TGS 2015

طی هماهنگی که انجام شد، قرار شده که تمام اخبار مربوط به Tokyo Game Show 2015 توی این تاپیک قرار بگیره (عکس سر در هم بنر رسمی همایش هست که هر سال یکی از اینا میدن8-|)

• مایکروسافت عدم حضور خود را اعلام کرده است.
  • سونی در برنامه حضور خواهد داشت و از عناوین مختلفی پرده برداری خواهد کرد.
  • کنفرانس سونی در تاریخ 15 سپتامبر (24 شهریور) برگذار خواهد شد.
  • نمایش بازی های بیشتری در رابطه با Project Morpheus از جانب سونی.
  • تایید عنوان Phantasy Star Online برای PS4 و دموی قابل بازی در نمایش.
  • رونمایی از عنوان جدید Yakuza Team (سازندگان بازی Yakuza و Binary Domain)
  • رونمایی از عنوان جدید ATLUS
  • رونمایی از عنوان جدید خالفان Dragon Crown و Odin Sphere (شرکت ATLUS و VanillaWare)
  • امکان رونمایی از Soul Calibur VI
  • امکان رونمایی از بازی جدید استودیو Sucker Punch
  • امکان رونمایی از بازی جدید استودیو Japan Studio
  • امکان رونمایی از بازی جدید استودیو Quantic Dream
  • امکان رونمایی از بازی جدید استودیو Level - 5
  • امکان رونمایی از عنوان Gran Turismo 7
  • امکان رونمایی از نسخه جدید Parasite Eve
  • دنباله عنوان Gravity Rush
  • کاتسوهیرو هارادا، خالق عنوان Tekken در برنامه حضور خواهد داشت. احتمالا نمایش های از Tekken 7, Summer Lesson, Pokken و Tekken x Street Fighter خواهیم داشت.
  • معرفی عنوان جدید Sega

• لاین آپ Namco Bandai:
    • Digimon World: Next Order
    • Disney Infinity 3.0
    • God Eater Off Shot Cross-Play Pack & Anime Vol. 2
    • God Eater Resurrection
    • JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven
    • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
    • Project X Zone 2
    • Pro Yakyuu Famista Returns
    • Saint Seiya: Soldiers’ Soul
    • Sword Art Online: Lost Song and Re: Hollow Fragment
    • Tokyo Ghoul: Jail
    • TV Anime The Idolmaster: Cinderella Girls G4U! Pack
  • لاین آپ Koei Tecmo:
    • Angelique Retour
    • Arslan: The Warriors of Legend
    • Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book
    • Attack on Titan
    • Dead or Alive Xtreme 3: Fortune
    • Dead or Alive Xtreme 3: Venus
    • Deception: Trap Girls
    • Dynasty Warriors Online
    • Hyrule Warriors Legends
    • Kiniro no Corda 4
    • Nobunaga’s Ambition Online
    • Romance of the Three Kingdoms XIII
    • Samurai Warriors 4: Empires
    • Uncharted Waters Online
    • Yoru no Nai Kuni
  • لاین آپ Square Enix:
    • Final Fantasy XV
    • World of Final Fantasy
    • Dragon Quest Heroes II
    • Seiken Densetsu
    • Dragon Quest VII
    • Dragon Quest X
    • Imperial SaGa
    • Gunslinger Stratos
    • Final Fantasy Brave Exvius
    • Kingdom Hearts Unchained Chi
    • Star Ocean: Integrity and Faithlessness
    • Dragon Quest Builders
    • Final Fantasy XIV: Heavensward
  • لاین آپ Capcom:
    • Resident Evil Zero HD
    • Street Fighter V
    • Monster Hunter X
    • Monster Hunter Stories
    • Monster Hunter Spirites
    • Pokapoka Airoumura
لینک های مرتبط:

TGS Official Website
Sony to Reveal More Project Morpheus Titles at TGS 2015 - VRFocus
Tokyo Game Show 2015 to Be the Biggest Ever; Will Use The Whole Venue For the First Time | DualShockers
Sony***8217;s Shuhei Yoshida Teases PS4 Lineup At The Tokyo Game Show � GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog
Microsoft to skip Tokyo Game Show 2015 - Gematsu
Level-5 President Akihiro Hino to Speak at Tokyo Game Show Keynote
Phantasy Star Online coming to PS4. Will be playable at TGS
Project Soul Teases SoulCalibur 6, Asks For Fans Favorite Characters In Survey | Attack of the Fanboy
CAPCOM:東京ゲームショウ2015
Sega to announce new console game at TGS: ***39;We***39;d like to win back consumer trust***39; | Alien: Isolation News | The Australian PS4 Community
Rumour: New Parasite Eve game to be revealed at TGS, directed by Toriyama | Mognet Central - The Final Fantasy & Square Enix Community
出展タイトル|東京ゲームショウ2015|バンダイナムコエンターテインメント公式サイト
Yakuza Creator Has An Exciting New Game To Announce At Tokyo Game Show 2015 - Siliconera
PlayStation Tokyo Game Show 2015 Press Conference Dated
東京ゲームショウ2015 | SQUARE ENIX
https://www.gamecity.ne.jp/tgs2015/title.html

آخرین ویرایش:

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
احتمال کنسل شدن رزیدنت ایول 7 هم قوت گرفته چون هیچ خبری ازش نیست اصلا
به احتمال زیاد همینه
فروش بالای ریمستر و همچنین اصرار طرفارها برای ساخته شده عنوان بعدی تو سبک revelation 2 شاید کپکام رو سر عقل آورده
چون اخرین باری که از کپکام شنیدیم قرار بود که شماره دارها اکشن باشه و برای طرفداران مدرن اما دیگه خبری نشد...حتی شایعه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به احتمال زیاد همینه
فروش بالای ریمستر و همچنین اصرار طرفارها برای ساخته شده عنوان بعدی تو سبک revelation 2 شاید کپکام رو سر عقل آورده
چون اخرین باری که از کپکام شنیدیم قرار بود که شماره دارها اکشن باشه و برای طرفداران مدرن اما دیگه خبری نشد...حتی شایعه

Resident Evil 7 کنسل شده باشه؟!!!! حتی شوخیش هم جالب نیست. RE پرفروشترین IP کپکامه به هیچ عنوان دنباله اصلیش کنسل نمیشه و امکان هم نداره بعد از فروش وحشتناک نسخه های قبلیش یه دفعه ای کپکام بیخیال اکشن بودن بازی بشه.

به نظر من دلیلی که خبری از RE7 نشنیدیم، همون دلیلیه که تا الان از DMC5 چیزی نگفتن. همون دلیلی که باعث شد SF V روی UE4 باشه و همون دلیلی که باعث گم و گور شدن Deep Down شده. به نظرم کپکام با انجین جدیدش به مشکل برخورده و دلیل اصلیی که تا الان همه اش داریم ریمستر میبینیم و خبری از بازی جدید نیست (حتی Deep Down هم گم شده) همین مشکلیه که احتمالا با Panta Rhei دارن. اوایل معرفی انجین اعلام کردن که قراره جای MT رو توی این نسل برای کپکام بگیره و این تصویر رو در مورد برنامه شون برای استفاده از انجیناشون دادن بیرون:
fxRFN.jpg

الان بیشتر از دو سال از اون زمان میگذره. نه تنها کپکام بازی جدیدی با PR معرفی نکرده بلکه همون یه بازی معرفی شده هم کاملا غیبش زده و هیچ خبری ازش نیست. پارسال یه نفر توی گف یه تاپیک زده بود که از روی مصاحبه ها و نبود Deep Down به این نتیجه رسیده بود که مشکل کپکام با PR ـه ولی خب مطمئن نبود و داشت حدس میزد. الان با توجه به اینکه یه سال دیگه هم گذشته و باز وضعیت همونه به نظرم دیگه میشه با اطمینان گفت که دست کم کپکام در یه برهه با انجین جدیدش به مشکل برخورده و دلیل دیر معرفی شدن بازیای جدیدش هم احتمالا همینه. (خصوصا اینکه SF هم داره با UE4 ساخته میشه بدجوری به این فرضیه قدرت میده)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,306
نام
ماکان
به نظر من بهتره فعلا کپکام عجله ای برای عرضه شماره جدید نداشته باشه. بازار RE که با عرضه این ریمیک ها حسابی داغه. فن های بازی هم گویا راضین. بهتره مدت بیشتری به RE استراحت بدن و هروقت واقعا زمانش رسید، یعنی ایده های درست و حسابی برای ادامه دادن درست بازی داشتن، برگردن سراغ RE7.

من فکر میکنم این اتفاقیه که برای DMC5 افتاده. بعد از DMC4 هرچند عجیب بود اما کپکام علاقه ای به ساخت شماره های بعدی آبکی نشون نداد. سعی کرد فن هارو با DmC راضی نگر داره اما بازی شماره دار نساخت. اینه که الان بعد از این همه سال انتظار واقعا هممون منتظر معرفی شماره بعدی بازی هستیم. شخصا فکر میکنم DMC5 به لحاظ ایده پردازی تو گیم پلی و داستان یه چیز قرص و محکمی خواهد بود.

از نظر من اگه کپکام تا 2017 سراغ RE7 نره به مراتب حرکت عاقلانه تریه.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
Resident Evil 7 کنسل شده باشه؟!!!! حتی شوخیش هم جالب نیست. RE پرفروشترین IP کپکامه به هیچ عنوان دنباله اصلیش کنسل نمیشه و امکان هم نداره بعد از فروش وحشتناک نسخه های قبلیش یه دفعه ای کپکام بیخیال اکشن بودن بازی بشه.

به نظر من دلیلی که خبری از RE7 نشنیدیم، همون دلیلیه که تا الان از DMC5 چیزی نگفتن. همون دلیلی که باعث شد SF V روی UE4 باشه و همون دلیلی که باعث گم و گور شدن Deep Down شده. به نظرم کپکام با انجین جدیدش به مشکل برخورده و دلیل اصلیی که تا الان همه اش داریم ریمستر میبینیم و خبری از بازی جدید نیست (حتی Deep Down هم گم شده) همین مشکلیه که احتمالا با Panta Rhei دارن. اوایل معرفی انجین اعلام کردن که قراره جای MT رو توی این نسل برای کپکام بگیره و این تصویر رو در مورد برنامه شون برای استفاده از انجیناشون دادن بیرون:
fxRFN.jpg

الان بیشتر از دو سال از اون زمان میگذره. نه تنها کپکام بازی جدیدی با PR معرفی نکرده بلکه همون یه بازی معرفی شده هم کاملا غیبش زده و هیچ خبری ازش نیست. پارسال یه نفر توی گف یه تاپیک زده بود که از روی مصاحبه ها و نبود Deep Down به این نتیجه رسیده بود که مشکل کپکام با PR ـه ولی خب مطمئن نبود و داشت حدس میزد. الان با توجه به اینکه یه سال دیگه هم گذشته و باز وضعیت همونه به نظرم دیگه میشه با اطمینان گفت که دست کم کپکام در یه برهه با انجین جدیدش به مشکل برخورده و دلیل دیر معرفی شدن بازیای جدیدش هم احتمالا همینه. (خصوصا اینکه SF هم داره با UE4 ساخته میشه بدجوری به این فرضیه قدرت میده)

البته Deep Down رو من شنیده بودم که دارن روش یک سری تغییرات اساسی میدن رزیدنت ایول 7 رو هم دو دلیل داره که کنسل شده باشه 1- اول این که بازی به شدت اکشن بوده و چون ساختش از دسامبر سال 2012 شروع شده و اون زمان هنوز ریمستر ها و رولیشنز 2 معرفی نشده بودن کپکام تازه فهمیده که رزیدنت ایول ترسناک هم هنوز طرفدار داره و خوب هم میتونه فروش کنه دومین دلیلش اینه پروژه رزیدنت ایول 7 خیلی بزرگ بوده و کپکام هم اون زمان ساخت بازی دچار بحران مالی شدید شده بود و نمیتونسته ساخت بازی رو ادامه بده. البته امیدوارم که اگر بازی اکشن بوه کنسلش کرده باشن چون واقعا حیف این همه زحمت بکشن و یک بازی مثل 6 از آب در بیاد. در کل من منظورم از کنسل شدن این نبود که کلا بازی کنسل شده بلکه منظورم اون طرح اولیه بازی کنسل شده و داره دوباره ساخته میشه دلیل اینکه با وجود اینک هیکی از سران کپکام هم گفته بود بازی تو E3 2014 معرفی نشد هم احتمال زیاد همین بود من که فکر میکنم اون بازی اکشنی که قرار بوده باشه کنسل شده و دوباره دارن ساخته میشه. بعد از معرفیش احتمال بعدها ما شاهد تصاویری از Resident Evil 7 beta هم خواهیم بود. شاید جالب باشه امروز Capcom Uk تو تویترش یک تویت جالب گذاشته که شاید به نوعی میخواسته ما رو برای معرفی رزیدنت ایول 7 آماده کنه ویدئوی تبلیغاتی برای معرفی RE6

3 years ago we made a mini advert with our Resident Evil fans

[video=youtube;JVQZmtsU7oM]https://www.youtube.com/watch?v=JVQZmtsU7oM[/video]

آخرین ویرایش:

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin

fxRFN.jpg

علی من منظورم این نبود که کلا اویل 7 ساخته نمیشه...حتی تو یه بحثهای انجمن اویل خودمون هم گفتم کپکام به هیچ عنوان اویل رو رها نمیکنه چون فروش بازی خیلی بالاست "حتی بعضی از عناوین اویل در حد st فروش کردند" ...منظور من ا کنسل شدن رهایی طرح اولیه یعنی اکشن 6 و داستانهای بیهوده ای مثل جیک و شری هست "که با توجه به 6 میفهمیم داستان جیک ادامه داره " مبنی استان 7 هم رسوندن جیک به اوج قهرمانی بود توی 6 معرفی شد و در 7 هم... در واقع طراحی جیک براساس همین بود که جایگزین شخصیتهای اول قدیمی که سنشون داره میره بالا بشه...اما واکنش منفی طرفدارها به جیک، فروش بالای ریمستر و اصرار طرفدارها برای ساخته شدن عنوان بعدی تو مایه revelation 2 ممکنه باعث تجید نظر سازندگان بشه. میدونیم کپکام چقدر به نظر طرفداران همیت میده نمونش عنوان چهارم دویل که قرار بود داستان فقط و پایه نیرو باشه اما به علت اعتراض طرفداران با دانته تقریبا نصف مراحل طراحی شد... تریلر اویله DmC رو هم دیدیم اما بازم به علت واکنش منفی طرفداران کلا داستان شد دنیای موازی و اونچه توی تریر اولیه دیدیم با اونچه توی بازی دیدیم متفاوت بود! پس این عجب و دور از ذهن نیست که طرح اولیه اویل 7 کنس شه و دوباره با یه سری تغییرات (نمیگم ترسناک محض ولی ترکیب ترسناک و اکشن بصورت متعادل) ساخته بشه... توی تاریخچه اویل هم محال نیست اویل دو اولیه در مراحل نهایی کنسل شد و بعد وباره ساخته شد...
و راستی یه نکته ای هم بگم که شمره دارها دنباله اصلی دیگه نیستن شاید بیشترشون باشن اما الزما همشون نیستن مثلا 6 کدوم ابهامات رو برطرف کرد یا چه داستان اصلی داشت؟ یه نسخه تجاری با حضور لیان و کریس و درگیری ایدا باهم! رسما داستان فرعی بود فقط اسم شماره ار اومد روش اما در مقابلش revelation 2 که شماره دا اصلی نبود چقدر مسائل اصلی رو (صرف نظر میکنیم از اشکالات داستانی) برطرف کرد کد ورونیکا هم نمونه دیگه

راجب دویل 5 هم باید گفت اول قرار بود ادامه DmC ساخته بشه و داستان اصلی بازم برهمین اساس اعلام شه اما نظرات طرفداران به نوعی باعث تغییر نظر کپکام و ساختن دویل 4 se شد...احتمالا علت عدم اعلام دویل 5 مشکلات انجین جدیده اما کنسل شدن طرح اولیه اویل 7 (بازم میگم نه کنسل شدن ساخته شدن ادامه بلکه طرح اولیه اول 7 بازسازی اویل جدید) احتمالا همینه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
علی من منظورم این نبود که کلا اویل 7 ساخته نمیشه...حتی تو یه بحثهای انجمن اویل خودمون هم گفتم کپکام به هیچ عنوان اویل رو رها نمیکنه چون فروش بازی خیلی بالاست "حتی بعضی از عناوین اویل در حد st فروش کردند" ...منظور من ا کنسل شدن رهایی طرح اولیه یعنی اکشن 6 و داستانهای بیهوده ای مثل جیک و شری هست "که با توجه به 6 میفهمیم داستان جیک ادامه داره " مبنی استان 7 هم رسوندن جیک به اوج قهرمانی بود توی 6 معرفی شد و در 7 هم... در واقع طراحی جیک براساس همین بود که جایگزین شخصیتهای اول قدیمی که سنشون داره میره بالا بشه...اما واکنش منفی طرفدارها به جیک، فروش بالای ریمستر و اصرار طرفدارها برای ساخته شدن عنوان بعدی تو مایه revelation 2 ممکنه باعث تجید نظر سازندگان بشه. میدونیم کپکام چقدر به نظر طرفداران همیت میده نمونش عنوان چهارم دویل که قرار بود داستان فقط و پایه نیرو باشه اما به علت اعتراض طرفداران با دانته تقریبا نصف مراحل طراحی شد... تریلر اویله DmC رو هم دیدیم اما بازم به علت واکنش منفی طرفداران کلا داستان شد دنیای موازی و اونچه توی تریر اولیه دیدیم با اونچه توی بازی دیدیم متفاوت بود! پس این عجب و دور از ذهن نیست که طرح اولیه اویل 7 کنس شه و دوباره با یه سری تغییرات (نمیگم ترسناک محض ولی ترکیب ترسناک و اکشن بصورت متعادل) ساخته بشه... توی تاریخچه اویل هم محال نیست اویل دو اولیه در مراحل نهایی کنسل شد و بعد وباره ساخته شد...
و راستی یه نکته ای هم بگم که شمره دارها دنباله اصلی دیگه نیستن شاید بیشترشون باشن اما الزما همشون نیستن مثلا 6 کدوم ابهامات رو برطرف کرد یا چه داستان اصلی داشت؟ یه نسخه تجاری با حضور لیان و کریس و درگیری ایدا باهم! رسما داستان فرعی بود فقط اسم شماره ار اومد روش اما در مقابلش revelation 2 که شماره دا اصلی نبود چقدر مسائل اصلی رو (صرف نظر میکنیم از اشکالات داستانی) برطرف کرد کد ورونیکا هم نمونه دیگه

راجب دویل 5 هم باید گفت اول قرار بود ادامه DmC ساخته بشه و داستان اصلی بازم برهمین اساس اعلام شه اما نظرات طرفداران به نوعی باعث تغییر نظر کپکام و ساختن دویل 4 se شد...احتمالا علت عدم اعلام دویل 5 مشکلات انجین جدیده اما کنسل شدن طرح اولیه اویل 7 (بازم میگم نه کنسل شدن ساخته شدن ادامه بلکه طرح اولیه اول 7 بازسازی اویل جدید) احتمالا همینه

آرمین اگه کپکام چیزی در مورد بازی گفته بود یا تریلری ازش نشون داده بود و بعد به یه سکوت طولانی مدت میرفت اونوقت میتونستم تا حدودی حرفت رو قبول کنم. ولی وقتی رسما هیچ خبری از بازی نبوده و اصلا هیچ حرفی ازش به میون نیومده، نمیشه همینطوری گفت پس حتما یه ایده دیگه داشتن و بعد زدن کنسلش کردن و الان دوباره دارن بازی رو میسازن. اینا فقط حدسیات هستند که هیچ پشتوانه ای هم ندارن. حتی اگر RE7 بیاد و بیشتر ترسناک شده باشه و خبری از جیک هم توش نباشه باز نمیشه گفت حتما بازی چیز دیگه ای بوده و کنسل شده و بعدا این بوجود اومده. تا وقتی رسما حرفی نزنند یا چیزی لیک نشه این حرفا بی معنی اند.

در مورد DmC و DMC هم باز همینطوره. بعد از عرضه DmC هیچ حرفی از دنباله سری زده نشد و کوچیکترین خبری هم در موردش نیومد پس اینکه بگیم کپکام داشته DmC2 رو میساخته ولی بعدا نظرش برگشته و اومده سر وقت DMC4SE درست نیست چون هیچ مدرکی دال بر درست بودن این حرف وجود نداره. حتی اگرم فرضا قبول کنیم زمانی کپکام به فکر این بوده که DmC2 رو بسازه و بعدا تصمیم گرفته بیخیالش بشه و برگرده سروقت سری اصلی، بازم این مورد چیزی رو در مورد RE7 و کنسل شدن اون ثابت نمیکنه چون شرایط این دوتا کاملا با همدیگه فرق دارن.

پ.ن: شاید بعدا اصلا اعلام بشه که واقعا RE7 ایده اولیه اش یه چیز دیگه بوده و بعدها کپکام تغییرش داده ولی خب الان در حال حاضر، زدن این حرف غیر منطقیه چون هیچ مدرکی پشتش نیست. صرف اینکه زمان ساخت یه بازی طولانی میشه دلیل بر کنسل شدنش نیست. نمونه اش Last Guardian که بخاطر مشکلات تکنیکی سالها پروسه ساختش طول کشید ولی هنوز که هنوزه بعد از این همه سال همون ایده اولیه رو داره و قراره همونی بشه که موقع معرفی نشونش دادن. تازه این الان یه بازیی که معرفی شده، RE7 که نه تنها معرفی نشده بلکه حتی در حد یه تاییدیه زبونی هم از مسئولای کپکامی چیزی در موردش نشنیدیم. کلا زدن همچین حرفی به نظرم الان اشتباهه چون احتمال داره معرفی نشدن بازی 1000 تا دلیل دیگه داشته باشه که ما ازش بی خبریم.

پ.ن2: من هنوز فکر میکنم مشکل(یا حداقل بخش بزرگی از اون) از PR ـه/بوده. اون لینکی که پست قبلیم دادم خیلی خوب نشونه ها رو کنار هم گذاشته بود و به نظرم منطقی ترین نتیجه گیریه که فعلا میشه بهش رسید.

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
آرمین اگه کپکام چیزی در مورد بازی گفته بود یا تریلری ازش نشون داده بود و بعد به یه سکوت طولانی مدت میرفت اونوقت میتونستم تا حدودی حرفت رو قبول کنم. ولی وقتی رسما هیچ خبری از بازی نبوده و اصلا هیچ حرفی ازش به میون نیومده، نمیشه همینطوری گفت پس حتما یه ایده دیگه داشتن و بعد زدن کنسلش کردن و الان دوباره دارن بازی رو میسازن. اینا فقط حدسیات هستند که هیچ پشتوانه ای هم ندارن. حتی اگر RE7 بیاد و بیشتر ترسناک شده باشه و خبری از جیک هم توش نباشه باز نمیشه گفت حتما بازی چیز دیگه ای بوده و کنسل شده و بعدا این بوجود اومده. تا وقتی رسما حرفی نزنند یا چیزی لیک نشه این حرفا بی معنی اند.

در مورد DmC و DMC هم باز همینطوره. بعد از عرضه DmC هیچ حرفی از دنباله سری زده نشد و کوچیکترین خبری هم در موردش نیومد پس اینکه بگیم کپکام داشته DmC2 رو میساخته ولی بعدا نظرش برگشته و اومده سر وقت DMC4SE درست نیست چون هیچ مدرکی دال بر درست بودن این حرف وجود نداره. حتی اگرم فرضا قبول کنیم زمانی کپکام به فکر این بوده که DmC2 رو بسازه و بعدا تصمیم گرفته بیخیالش بشه و برگرده سروقت سری اصلی، بازم این مورد چیزی رو در مورد RE7 و کنسل شدن اون ثابت نمیکنه چون شرایط این دوتا کاملا با همدیگه فرق دارن.

پ.ن: شاید بعدا اصلا اعلام بشه که واقعا RE7 ایده اولیه اش یه چیز دیگه بوده و بعدها کپکام تغییرش داده ولی خب الان در حال حاضر، زدن این حرف غیر منطقیه چون هیچ مدرکی پشتش نیست. صرف اینکه زمان ساخت یه بازی طولانی میشه دلیل بر کنسل شدنش نیست. نمونه اش Last Guardian که بخاطر مشکلات تکنیکی سالها پروسه ساختش طول کشید ولی هنوز که هنوزه بعد از این همه سال همون ایده اولیه رو داره و قراره همونی بشه که موقع معرفی نشونش دادن. تازه این الان یه بازیی که معرفی شده، RE7 که نه تنها معرفی نشده بلکه حتی در حد یه تاییدیه زبونی هم از مسئولای کپکامی چیزی در موردش نشنیدیم. کلا زدن همچین حرفی به نظرم الان اشتباهه چون احتمال داره معرفی نشدن بازی 1000 تا دلیل دیگه داشته باشه که ما ازش بی خبریم.

پ.ن2: من هنوز فکر میکنم مشکل(یا حداقل بخش بزرگی از اون) از PR ـه/بوده. اون لینکی که پست قبلیم دادم خیلی خوب نشونه ها رو کنار هم گذاشته بود و به نظرم منطقی ترین نتیجه گیریه که فعلا میشه بهش رسید.

ok :d دقیقا درسته ...تقریبا میتونیم بگیم بیشتر این موضوعات گمانه زنی هستن و تا وقتی کپکام چیزی مشخص نکرده نمیشه گفت حتما فقط میتونیم برحسب احتمال نظر بدیم که اونم معتبر نیست ...امیدوارم هرچه سریعتر ان مشکلات و موانع برطرف بشن
=======================================================
کاری به بقیه ریمسترها ندارم ول بیصبرانه منتظر ریمستر عنوان دومم که تازه یه سر خبر ازش اومده...نسخه کامل که دیگه نیست که انلود کرد اگه نسخه کامل هم داشته باشی نه کاتسینها دیده میشه و نه میشه بازیو سیو کرد..بعضی مواقع هم بازی سر مواقع اضطراری گیر میکنه دیگه بالا نمیاد..."خب بایدم گفت بازی ویندوز 98 روی ویندوز 8 یا 7 اجرا نمیشه" طرفداها هم نسخه رو بازسازی کردن ولی واقعا رو اعصاب بود...خیلی دوستدارم این ریمستر رو از کپکام ببینم
عنوان 0 ریمستر هم نسبت به قبل به نظر میاد خیلی بهتر شده...دیگه باید تا عرضه صبر کرد:)

The Iceman

کاربر سایت
Aug 22, 2011
13
کاش میشد حالا که بازار ریمیک و این داستانا گرمه، کونامی هم Suikoden 3 رو برای نسل جدید ریمیک میکرد. :(
یکی از معدود عناوینی که حسرت بازی کردنش همیشه به دلم مونده.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه خبری امروز تو VG خوندم که داشتم از خوشحالی بال در میاوردم :D

Twisted Metal, Dark Chronicle rated for PS4 release | VG247

تویستد متال بلک ( ماشین جنگی خودمون :D ) یکی از خوف ترین بازی های دوران طلایی برای ps4 لیست شده ! حالا من خودم دوتا احتمال میدم . یا قراره ریمیک بشه یا بخش PS2 classics قراره برا PS4 راه اندازی بشه :D البته اولی احتمالش بیشتره .
دارک کرونیکلز هم که هیچی ! شونصد سال دنبال دیسکش بودم برا PS2 امیدوارم فقط تایید رسمی بشن و رو 4 هم بیان :D

سونی جون هرکی دوست داری فردا این tmb رو برای 4 تایید کن :D

ویرایش :

گویا اون احتمال دومی که راجبش حرف زدم داره اتفاق میوفته :D ! خداکنه PSOne کلاسیک هم بدن من چنتا بازی ps1 دارم باید دوباره بازی کنمشون :D

http://www.eurogamer.net/articles/2015-09-14-pegi-listings-hint-at-ps2-classics-for-playstation-4

Officially, only the PlayStation 3 is currently capable of accessing games from the PS2 Classics range, but these new listings suggest that Sony's engineers have cracked emulation for the latest hardware.
We've reached out to Sony to ask if these listings are correct and, if so, whether we can expect to see even more PS2-era games on the PS4 in the near future. We'll update this story when we learn more.

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ر حال حاضر، زدن این حرف غیر منطقیه چون هیچ مدرکی پشتش نیست.

مدرکش هموناییه که گفتم و اتفاقا خیلی هم منطقی به نظر میاد حالا بعدا خواهیم دید. که بازی رزیدنت ایول 7 اول یه چیز دیگه قرار بوده باشه و یک چیزه دیگه شده دقیقا مثل اتفاق که برای رزیدنت ایول 5 افتاد بر عکس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر