TGS 2010 | کپکام سرانجام تایید کرد: یک DMC جدید از Ninja Theory

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
dmc43.jpg

کپکام بالاخره تایید کرد که یک Devil May Cry جدید به نام DMC توسط Ninja Theory ساخته خواهد شد.

در تریلری که نشان داده شد، دانته، شخصیت محبوب این سری، کاملا جوان به نظر می‌رسید و در جایی شبیه به یک تیمارستان ایستاده بود. عکسی از تریلر

او سریعا به دور خود می‌چرخد و با هفت‌تیر‌های دوقلوی معروفش به یک دشمن حمله می‌کند.

بعد از آن یک گوی مکانیکی به دانته نگاه می‌کند و می‌پرسد " نام تو چیست؟" و در جواب می‌شوند" اسم من دانته‌ست".

Keiji Inafune می‌گوید که فعلا برای صحبت در مورد تاریخ انتشار خیلی زود است.

Source

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
آقا جان این بازی کلاً reboot هست و به اون DMC های قبلی اصلاً ربطی نداره...

ولی به قول مهدی باز باید صبر کرد و دید اینا چی میگن تا TGS خیلی نمونده

الان تو کنفرانس TGS کپکام رو نمایی شد دیگه چی میخوای از TGS

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سورپرایزهای کپکام تقریبا مشخص شدن:
قسمتهای مهمی از کنفرانس کپکام:
اعلام شد DR Case 0 که مقدمه ای برای بازی Dead Rising 2 بود،بیشتر از 500 هزار تا فروخته. پس چرا یه موخره نداشته باشیم؟؟ Dead Rising 2 : Case West همون موخره هست که توش Frank West کاراکتر اصلی بازی اول برمیگرده! این موخره هم انحصاری 360 هست.
همچنین کپکام قصد خرید استودیوی Blue Castle سازنده ی DR2 رو داره و قراره یه استودیوی جدید باهاشون درست کنه : Capcom Games Studio Vancouver
یک IP جدید به نام Asura's Wrath معرفی شد که به سبک اکشن و با انجین UE3 توسط استودیوی Cyber Connect 2 برای PS3 , X360 در دست ساخته.
چند بار تاکید شد که تا کپکام زنده است صنعت بازی ژاپن نمرده!!
بازی بعدی هم همون DMC بود که با توجه به اینکه اسم بازی Devil May Cry هست اجتمالا REBOOT کامل باشه. سازنده هم همونطور که میدونید NT هست. اینافونه گفت که نگران اینکه سازنده امریکایی هست نباشید!
ویرایش: عکسها رو اضافه کردم
asura_title-logo_eng-copy-300x168.jpg

dmc_title-logo-copy-300x212.jpg

آخرین ویرایش:

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
اصلا چه ربطی به prequel داره این عکس؟
این موهاش مشکیه
عین زابلی هاست
capcom چه دلیلی می خواد برای این چهره بیاره
من dmc رو به خاطر دانته و استایلش دوست دارم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
والا من اصلا فن DMC نیستم و ازش خوشم هم نمیاد، ولی این یارو خیلی قیافش داغونه:D
به قول فردین شبیه G*a*y هاست:D

بیچاره طرفداران دانته و DMC ...:D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
الان تو کنفرانس TGS کپکام رو نمایی شد دیگه چی میخوای از TGS
شاید N t چیزهای بیشتری رو نمایی کنه!

شما لیست برنام شون رو داری ؟؟؟
رو کن خو... دعات میکنن 80 میلیون نفر

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اصلا چه ربطی به prequel داره این عکس؟
این موهاش مشکیه
عین زابلی هاست
capcom چه دلیلی می خواد برای این چهره بیاره
من dmc رو به خاطر دانته و استایلش دوست دارم
prequel کیلو چند؟ بازی کلا دوباری سازی شده و اصلا اهمیت نداره که قبلا دانته سفید بوده بنفش بوده یا ...
--------------------------------------
من فقط موندم اینو کجا نمایش دادن و بعید میدونم که نمایش در حضور طرفداران بازی بوده باشه مگرنه باید تا الان خبر به آتش کشیدن اونجا میرسید

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,550
من نمیخوام زود قضاوت کنم ولی فعلا از عکسهایی که دیدم خوشم نیومده.این دانته قبلا پیتزا میخورد الان سیگار میکشه!!!:-o
این کپکام داره تو این نسل چه غلطی میکنه؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یه اسم reboot میندازم وسط خودشونو خلاص کنن.

اما خدایی از شوخی گذشته با این استایلی که گرفته برا خودش و با سابقه ای که از این گروه می شناسیم به عنوان یه IP متفاوت فکر کنم بازی جالبی بشه اما به عنوان یه DMC .... حرفی برای گفتن ندارم :D فیلم نگیر آقا :D

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
آیا کاراکتر نشان داده شده دانته است؟
جواب:
1- جوانی است معتاد به کراک که بر اثر زیاده روی در مصرف، دچار توهم شده و ادعای دانته بودن می کند.:d
2- یکی از مدیران کپکام است که بر اثر عذاب وجدان ناشی از نابود کردن نام این کمپانی در سال های اخیر دچار جنون شده اعمال فوق الذکر از وی سر زده است.)x
3- روح دانته آلگیری مرحوم است که از عالم دیگر آمده تا نام خود را زنده کند.b-)
4- این شخص فقط دانته است با استایل کمی تغییر کرده در راستای پسندیده شدن در غرب.:((

هنوز که چیزی معلوم نیست شاید باید یه کم دیگه صبر کنیم تا اخبار کامل تری به دستمون برسه. شاید تا اون موقع معجزه ای رخ داد.:-/

• Like
Reactions: qwertywolf

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
دلمون خوش بود بالاخره ما هم یک DMC بازی کنیم :d قبلیاش که قسمت نشد!
این دیگه چه کوفتی ـه معرفی کردند ؟ غربی تر شدن منظورشون این بود ؟ :d باز POP جدید شد قیافه باحالی داشت ولی این ...
به تمام فن ها و نیمه فن های DMC تسلیت میگم! انشاالله غم آخرتون باشه .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
ورداشتن یه بچه 17 سالرو کردن شخصیت اصلی بلکه تو امریکا اروپا گیمشون بیشتر فروش کنه . اینه فیلم های هالیوودیه در پیت که teenager ها شخصیت اصلی هستن بعدم فیلم درپیت(twilight) مثل ... فروش میکنه . دیگه مد شده اینا فهمیدن اگه در پیت ترین بازی و فیلم هم شخصیتش یه بچه 17-18 ساله باشه فروشش تضمین شدست . گند به زنه به کپکام با این بازی ساختنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر