Tekken Tag Tournament 2 | Xbox 360

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا یه قلطی کردیم این GH .B رو با همه کاراکترا رفتیم! حالا دیگه با هرکی بازی میکنیم همه دان 20-30! دهنم سرویس شده!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کسی از دوستان اگه آنلاین میزنه ایدیشو بزاره اینجا تا با هم رقابت کنیم.

من توی PSN ـم.
XVSting

نوب که خودتی با این طرز حرف زدنت
ببین با من درست حرف بزن دهنم رو باز نکن که یه حرف هایی بهت بزنم که تا 100 سال دیگه یادت نره
اول طرف مقابلتو بشناس بعد به خودت جرئت بده
اصلا شما چند سالته؟ هنوز 13 سالت هم شده؟
نوب بودن که ایرادی نداره عزیز من. بعضی ها نوبن. مثل شما. اصولا نوب بودن فحش نیست. نوب نوبه :))

شمایی که ایرادت به طراحی بعضی از لباسهای فرعیه، ولی هیچ ایده ای از گیم پلی نداری یعنی نوب. مودبانه ترین همین نوبه :D

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اول اینکه هرکسی ممکنه هرچیزی رو فراموش کنه
هرکسی ممکنه هرچیزی رو فراموش کنه همه که مثل جنابعالی انیشتین نیستن

ببین دوست تازه وارد به قول شما یکی مثل من میشه انیشتین، میپذیرم :D.
نوب بودن که ایرادی نداره عزیز من. بعضی ها نوبن. مثل شما. اصولا نوب بودن فحش نیست. نوب نوبه :))

شمایی که ایرادت به طراحی بعضی از لباسهای فرعیه، ولی هیچ ایده ای از گیم پلی نداری یعنی نوب. مودبانه ترین همین نوبه :D
ولی یکی هم مثل شما میشه نوب دیگه:)) تو هم بپذیر

نوب که خودتی با این طرز حرف زدنت
ببین با من درست حرف بزن دهنم رو باز نکن که یه حرف هایی بهت بزنم که تا 100 سال دیگه یادت نره
اول طرف مقابلتو بشناس بعد به خودت جرئت بده
اصلا شما چند سالته؟ هنوز 13 سالت هم شده؟
بعدشم ادب حکم میکنه آدم با پیشکسوتش درست صحبت کنه، همین دوستمون که بهش این حرفارو زدی افتتاح کننده تاپیک بوده، کی؟ دو سال پیش که شما هنوز شاید کنسولتم نخریده بودی. پس حداقل بفهم با کی چجوری حرف بزنی. خیلیا ممکنه بتونن خیلی حرفارو بزنن که تا 100 سال از یاد کسی نره، ولی هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.

unborn

کاربر سایت
Jun 21, 2009
46
نام
ali
بازیش خیلی‌ باحاله بیشتر از تکن ۶ حال میده
ولی‌ بدیش بنظرام اینه که هنوز بازی ۱سری سوراخ هارو ور نداشته که ۱کم این بازی نسبت به Tekken Tag 1 نمی‌شه گفت ضعیف تر ولی‌ جذابیتشو کمتر می‌کنه
مثلا رفیق من با ۷Lars تا سالتو روا هوا میگیره یا با DevilJin سمت دوربین می‌شه لیزر زد بنظر من اینا ۲دلیل داره ۱کی‌ این که توی این TEkken فنونی که حریف از زمین بلند می‌کنه اضافه شده و Stage های بسته باعث شده ۱کم مقدار کمبو‌ها تا نزدیک بینهایت بالا بره امیدوارم پتچ بیادو ۱سری از این مشکلات حل کنه ولی‌ بازم Love TekkeN
درضمن بچه‌ها کسی‌ از آمدن DLC CHaracters خبر نداره؟ Unknown خیلی‌ از فنّ هاش شبیه TErry تو King of fighters شده

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بازیش خیلی‌ باحاله بیشتر از تکن ۶ حال میده
ولی‌ بدیش بنظرام اینه که هنوز بازی ۱سری سوراخ هارو ور نداشته که ۱کم این بازی نسبت به Tekken Tag 1 نمی‌شه گفت ضعیف تر ولی‌ جذابیتشو کمتر می‌کنه
مثلا رفیق من با ۷Lars تا سالتو روا هوا میگیره یا با DevilJin سمت دوربین می‌شه لیزر زد بنظر من اینا ۲دلیل داره ۱کی‌ این که توی این TEkken فنونی که حریف از زمین بلند می‌کنه اضافه شده و Stage های بسته باعث شده ۱کم مقدار کمبو‌ها تا نزدیک بینهایت بالا بره امیدوارم پتچ بیادو ۱سری از این مشکلات حل کنه ولی‌ بازم Love TekkeN
درضمن بچه‌ها کسی‌ از آمدن DLC CHaracters خبر نداره؟ Unknown خیلی‌ از فنّ هاش شبیه TErry تو King of fighters شده
DLCـش همین امروز اومد که شخصیت های Sebastian, Slim Bob و Miharu به علاوه چندتا استیج داره.

Unknown هم بزودی میاد. همشون هم فری. هارادا دمت گرم.

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
DLC کلن سه مگابایت بود :)
همونجوری که دوستمون گفت سه تا کارکتر جدید،چند تا زمین جدید،اضافه شدن market place به منوی اصلی،اضافه شدن ویدیوهای اول و آخر کاراکترا مخصوص نسخه های Tekken,Tekken 2,Tekken 3,Tekken Tag Tournament 1 داخل گالری (البته این قسمت باید جدا دانلود بشه)و همینطور میتونین تو قسمت کاستومایز کردن کاراکترتون برای روی لباس با بدنش حالت تتو یا لوگو رو انتخاب کنین...

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
والا این همون DLC بود که اول بودش. واسه من یه کد داشتم وقتی زدم 4 تاش باز شدم. منتها ندیدم که بفروشنش.
شما منظورتون واسه PS3 هست که کد زدید یا Xbox هم چنین قابلیتیو داره؟ من هلاک این کونیمیتسوام و تگش با Jaycee

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
PS3. فکر کنم کلا همه قتی بازی رو بخرن داره توی بازی یا یه همچین چیزی. چون مثلا توی انلاینش همه دارنشون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر