Tekken Tag Tournament 2 | PS3

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,492
نام
Nightwing
جین و برمیداری با دویل جین وقتی عوض میکنی اون میره این میاد! بعد سوال پیش میاد چرا این تبدیل نمیشه اینا روی هم رفته 1 نفرن ها!:))
کیفیت لیزر زدن کازویا در حد ps one کار شده :D
بازی که فوق العادست شخصیت هاش خیلی زیادن!

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
جین و برمیداری با دویل جین وقتی عوض میکنی اون میره این میاد! بعد سوال پیش میاد چرا این تبدیل نمیشه اینا روی هم رفته 1 نفرن ها!:))
کیفیت لیزر زدن کازویا در حد ps one کار شده :D
بازی که فوق العادست شخصیت هاش خیلی زیادن!
اینو نمی گی وقتی جین و دیل جین رو بر می داری بعد از بردن بازی اون حرکتشون که جین به دویل و دویل به جین خیلی سینماتیکه من با تبدیل شدن دویل به جین خیلی حال می کنم .
آپدیت جدید هم جز اسلیم باب (مثل PS3 Slim:d) بین کارکترا با اینکه اینم کمبو هاش 99% تکراری بودن ولی بهتر از اون دوتا دوست شایو و سباستین که 100% کپی بودن بود .
البته اون تیکت ها که می شه چسبوند کاش کیفیت بالاتری داشتن ولی واقعن حال می دن من که جین رو با تیکن و کلی اسکلت تومار جاپونی پرش کردم خیلی با حال شده منتظر این آپدیت ها هنوز هستیم .
البته ناگفته نماند که بخش اضافه شده به آنلاین فوق العاده کارامد هستش و خیلی ها می تونن دوستان نشون رو راحت تر پیدا کنن (تقسیم بندی ریجن ها به حالت اتاق ).
ولی آخرین گزینه همون استور، کاش از بازی وصل بود به استور نه مستقیم بندازمون تو استور خیلی این حرکت تو بازها رو اعصابه.

این بهترین نسخهبعد از پنجمین تیکن از سری اصلی در زمان ps2 برام بحساب می یاد ، حرف نداره .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا حسین بیا آنلاین بزنیم وقت کردمt البته الان وضعیت اینترنت داغونه حتی به یه مچ معمولی هم وصل نمی شم :(.

ولک مهرداد نمیشه بازی کرد اوضاع اینترنت وحشت ناک خرابه اینکاری شبکه رو بستن مگر نه حرفی نبود باهات بازی میکردم

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
حسین تاپیک Tekken هم خز کردی رفت دیگه ؟ >:d

این بهترین نسخهبعد از پنجمین تیکن از سری اصلی در زمان ps2 برام بحساب می یاد ، حرف نداره .

من Tekken 5 رو هیچوقت فراموش نمیکنم ، مخصوصاً با اون Cut-Scene های با اون گرافیک وحشتناکش در اون زمان ! :x

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
نمی دونم چند نفر از این خبر دارن یا نه ولی من می گم که اگه کسی نمی دونه بدونه :
قسمت teeken tunes وقتی می خوایید آهنگ برای زمین ها مشخص کنید می تونید با 2 بار R1 زدن قسمت original sound library از آهنگایی که تو هارد هست استفاده کنید .
قابلیتی که من دوست دارم تو هر بازیی باشه .

zerti

کاربر سایت
Aug 29, 2012
119
نام
طاها
با درود
به عقیده من بهترین کاراکتر هایی که میشه با هم بگیری و مچ هستن خیلی باگ میشن
1. کینگ و آرمور کینگ
2.بروس لی و پسرش
3. جین کازویا
4. نینا . آنا
بیشتر تاکید دارم رو کینگ و آرمور کینگ

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
منم انجل رو دارم ... کارکتر جالب و قویه ... قدرتش مثل دویل جینه ...

واب خداییش دیروز که این بازی رو دیدم کف کردم ... حرف نداشت ... بعد از افتضاح تیکن 6 امیدم به این فایتنگ قطع شده بود ... ولی خداییش سر این تگ تورنومنت شاهکار کرده روانی .... گرافیک فوق العاده ... گیم پلی عالی .. افکت ها فوق العاده ... فن های جدید استثنایی ...

و بهتر از همه پایان دادن به حکومت paul و law و heihachi .... دیگه مثل تیکن 5 نیست که شخصیت تضمین پیروزی باشه ...

تگ تیم من که دو تا فرشته فوق العاده و استثنائی و زیبا asuka وlili هستن ... تیم خارق العاده ایه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر