Multi Platform Tekken 8

سازنده
Bandai Namco Studios
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
کاکا هنوز شروع هم نشده 😁 یاد گرفتن تکن خیلی ارتباطی با تروفی هاش نداره.

دوستان من خیلی خونه نبودم دنبال کنم این بازی چطوری کرک شد؟ مگه دنوو نداشت؟
الان خودم ورژن 1.103 دانلود کردم DoDi ببینم چی میشه
آنلاین فیکس هم داره احیانا؟:D

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
دوستان، بیایید باهم یک کاری، ی حرکتی و ... بزنیم! اخه اینطوری که نمیشه!! این همه صبر کردیم تا بازی ریلیز بشه که آفلاین بازی کنیم؟!! تیکن زدن مزش فقط آنلاینه و بس! به کجا باید اطلاع رسانی کنیم که این بازی رو از فیلTرینگ بیرون بیارن؟ نمیشه دست رودست گذاشت! الان من فکر میکنم فرصت خوبی باشه ( این روزها ...8-| ) احتمالا نتیجه بده! به این آقای چی بود؟ . زارع پور اینا، یه پیام بدیم:D احتمالا یه برسی انجام بده .. چی بگم والا دیگه هنگ کردم...

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
من گشتم و شماره ایشون رو پیدا کردم :D انگار فقط با SMS و پیام رسان داخلی! ( نمیدونم یعنی چی! ) میشه به ایشون پیام داد و مثل اینکه به سرعت پیگیری هم انجام میدن! طبق چیزی که شنیده بودم!... . فقط دوستان ی کاری انجام ندید که طرف عصبی بشه بزنه کل بازیارو فیلTر کنه ها:D ( شوخی بود) من با SMS موضوع رو میگم ، شما هم انجام بدین.. یک دست صدا نداره!!! همه باهم ... B-);)
09122996321 شماره وزير ارتباطات.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,582
کاکا هنوز شروع هم نشده 😁 یاد گرفتن تکن خیلی ارتباطی با تروفی هاش نداره.

دوستان من خیلی خونه نبودم دنبال کنم این بازی چطوری کرک شد؟ مگه دنوو نداشت؟
الان خودم ورژن 1.103 دانلود کردم DoDi ببینم چی میشه
آنلاین فیکس هم داره احیانا؟:D
فکر کنم از رو exe دمو کرکش کردن چون دمو همه سوراخ سنبه هاش باز بود و مردم داشتن با چیت انجین کاراکتر ها رو آنلاک میکردن توش :))

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
من گشتم و شماره ایشون رو پیدا کردم :D انگار فقط با SMS و پیام رسان داخلی! ( نمیدونم یعنی چی! ) میشه به ایشون پیام داد و مثل اینکه به سرعت پیگیری هم انجام میدن! طبق چیزی که شنیده بودم!... . فقط دوستان ی کاری انجام ندید که طرف عصبی بشه بزنه کل بازیارو فیلTر کنه ها:D ( شوخی بود) من با SMS موضوع رو میگم ، شما هم انجام بدین.. یک دست صدا نداره!!! همه باهم ... B-);)
09122996321 شماره وزير ارتباطات.
چی نوشتی براش ؟

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
خلاصه تو SMS نوشتم: گیمر هستم و این بازی TEKKEN 8 فیلTر شده سرورهاش .. خواهشا مشکل رو برطرف نمایید. این شکلی نوشتم . البته من تنهایی جواب نمیده، باید همه همکاری کنیم شاید نتیجه بده ...:(

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
خلاصه تو SMS نوشتم: گیمر هستم و این بازی TEKKEN 8 فیلTر شده سرورهاش .. خواهشا مشکل رو برطرف نمایید. این شکلی نوشتم . البته من تنهایی جواب نمیده، باید همه همکاری کنیم شاید نتیجه بده ...:(
یه نفر دیگه هم هست به اسم احسان خرامید
به ایشون هم دارن پیام میدن بعضی از دوستان . معلوم نیست اصن دست کیه این قیلترینگها
به شماره ای که گذاشتید منم پیام دادم اما فکر نکنم بشه امیدوار بود

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Behnamm467

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
یه نفر دیگه هم هست به اسم احسان خرامید
به ایشون هم دارن پیام میدن بعضی از دوستان . معلوم نیست اصن دست کیه این قیلترینگها
به شماره ای که گذاشتید منم پیام دادم اما فکر نکنم بشه امیدوار بود
که اینطور!! عجب!! ... واقعا که... . به هر حال خیلی خیلی ممنونم از توجه شما دوست خوبم، مرسی بابت پیام و همکاریتون، نا امید نباشید و از دوستان دیگه هم خواهش میکنم که همکاری کنند تا بلکه این بازی رو بتونیم بدون مشکل آنلاین انجام بدیم.

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر