Multi Platform Tekken 8

سازنده
Bandai Namco Studios
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,652
نام
hamid
بچه ها من اولين باره فايتينگ ميرم دموى اينو رفتم بعدش اركيد قسمت تمرينك رو رفتم تمرين كردم حس كردم خوب داره ياد ميده و سريع دستم مياد .. همين بخش تمرينى كلشو برى تقريبا ميتونى انلاين پلى بدى و يه بازيكن خوبى بشى حالا نه حرفه اى ولى بازيكنى كه بلد باشه چيزاى بيسيك بازيو و حركتايى بزنه تو بازى ؟
خيليم خوشم اومد واقعا حال داد
😁 هايپ شدم برا خريدش

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,687
بچه ها من اولين باره فايتينگ ميرم دموى اينو رفتم بعدش اركيد قسمت تمرينك رو رفتم تمرين كردم حس كردم خوب داره ياد ميده و سريع دستم مياد .. همين بخش تمرينى كلشو برى تقريبا ميتونى انلاين پلى بدى و يه بازيكن خوبى بشى حالا نه حرفه اى ولى بازيكنى كه بلد باشه چيزاى بيسيك بازيو و حركتايى بزنه تو بازى ؟
خيليم خوشم اومد واقعا حال داد
😁 هايپ شدم برا خريدش
بازی یه مود به اسم Ghost Battle داره که توش میتونی با هوش مصنوعی که بر اساس بازیکن های واقعی درست شده بازی کنی، حتی با هوش مصنوعی خودت :D
مثلا تو این ویدیو یوتیوبر سطح بالا جلوی AI خودش بازی میکنه :D AI بعد از چند دست mixup کازویا رو یاد میگیره :D

• Like
Reactions: king of north

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,652
نام
hamid
بازی یه مود به اسم Ghost Battle داره که توش میتونی با هوش مصنوعی که بر اساس بازیکن های واقعی درست شده بازی کنی، حتی با هوش مصنوعی خودت :D
مثلا تو این ویدیو یوتیوبر سطح بالا جلوی AI خودش بازی میکنه :D AI بعد از چند دست mixup کازویا رو یاد میگیره :D
واقعا اونقدرام كه ميگن سخت نيست درسته؟ همين دستت كه عادت كنه به دكمه ها تمرينى ها رو برى يمدت دستت راه ميفته اگه اشتباه ميكنم و سخت تر از اين حرفاست بگيد 😁

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,687
واقعا اونقدرام كه ميگن سخت نيست درسته؟ همين دستت كه عادت كنه به دكمه ها تمرينى ها رو برى يمدت دستت راه ميفته اگه اشتباه ميكنم و سخت تر از اين حرفاست بگيد 😁
کلا تو این ژانر چیزی به اسم بازی آسون نداریم، تکن فقط سطح پایینش آسونه چون زدن 99% حرکت ها حتی از مورتال کامبت هم آسون تره چون فقط یه جهت میگیری و دکمه میزنی، بخوای سطح بالا یاد بگیری یکی از سخت ترین بازیاست

• Like
Reactions: noorihamid99

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,652
نام
hamid
کلا تو این ژانر چیزی به اسم بازی آسون نداریم، تکن فقط سطح پایینش آسونه چون زدن 99% حرکت ها حتی از مورتال کامبت هم آسون تره چون فقط یه جهت میگیری و دکمه میزنی، بخوای سطح بالا یاد بگیری یکی از سخت ترین بازیاست
Stick پيشنهاد ميشه؟ ميگن كارو راحتتر ميكنه درسته؟ در اين مورد يكم توضبح ميدى

• Like
Reactions: mostafa_rez

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,687
Stick پيشنهاد ميشه؟ ميگن كارو راحتتر ميكنه درسته؟ در اين مورد يكم توضبح ميدى
Stick علاوه بر این که خریدنش تو ایران مال پولداراست اصلا بازی رو آسون تر نمیکنه :D برای 99% کاراکتر های تکن اول کیبورد بعد dpad دسته کنسول برای 1 درصد هم اول دسته بعد کیبورد :D
اگر کنسول بازی و پولدار یا خارج نشین هستی برو یه Hitbox یا چیز شبیه به اون (Arcade stick که دکمه داشته باشه واسه حرکت) بخر اگرم نداری همون دسته پلی استیشن و ایکس باکس خوبه، اگر هم پی سی بازی یه کیبورد گیمینگ داشته باشی کافیه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,453
من یکمی رفتم بازیو، گرافیکش خوبه خداییش، خیلی نزدیک به MK1 هست شاید یذره پایین تر.

و اون special controls باب اینه که بازیو‌ یاد نگیری و فقط با دوستان چیزکلک بازی در بیاری :D

داستانیشم که خوارمادر anime و ست پیسه

بنظرم خیلی میفروشه این نسخه

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,687
من یکمی رفتم بازیو، گرافیکش خوبه خداییش، خیلی نزدیک به MK1 هست شاید یذره پایین تر.

و اون special controls باب اینه که بازیو‌ یاد نگیری و فقط با دوستان چیزکلک بازی در بیاری :D

داستانیشم که خوارمادر anime و ست پیسه

بنظرم خیلی میفروشه این نسخه
Special Controls میگن تا حدودی کاربرد داره و حرکت های standing رو باهاش میشه از full crouch زد :))

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
582
نام
Dani
سلام دوستان یه سوال ابن دایناسوره برای تیکن سه اسمش ظاهرا Gon بود شنیدم قراره برای تبکن 8 هم بیاد الان جزوه Dlc ها هستش یا خیر قرار بعدا بیادش؟یا شایعس؟واقعا کارکتر نوستالژیه توی فایتینگا برام

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
سلام دوستان یه سوال ابن دایناسوره برای تیکن سه اسمش ظاهرا Gon بود شنیدم قراره برای تبکن 8 هم بیاد الان جزوه Dlc ها هستش یا خیر قرار بعدا بیادش؟یا شایعس؟واقعا کارکتر نوستالژیه توی فایتینگا برام
گون شخصیت مهمان بود احتمال دوباره مهمان شدنش خیلی پایینه
اون دایناسوری هم که میگن ممکنه توی 8 برگرده الکس هستش نه گون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر