Multi Platform Tekken 7

اولین اطلاعات عنوان Tekken 7 لیک شد

logo_main.png

Information

• Tekken 7 در اوایل سال 2017 بر روی PS4, X1 و PC عرضه خواهد شد.
  • Tekken 7: Fated Retribution معرفی شد. نسخه آپدیت شده Tekken 7 که شخصیت های بیشتر و آپدیت های بیشتری به همراه خواهد داشت. این نسخه برای عرضه بر روی آرکید و کنسول ها در نظر گرفته شده است.
  • Akuma از Street Fighter به عنوان شخصیت مهمان در T7: FR حضور خواهد داشت.
  • بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 در دست ساخت است.
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان Rage Drive به بازی اضافه شده که امکان کنسل کردن یک حرکت و ادامه دادن کمبوها با حرکات دیگر را می‌دهد. این قابلیت همانند دیگر قابلیت ها تنها در وضعیت Rage در دسترس بوده و انجام دادن آن، این حالت را از بین می‌برد.
  • مبارزات به صورت 1 به 1 دنبال خواهند شد و خبری از حالت 2 به 2 نیست.
  • داستان بازی پیرامون خاندان میشیما خواهد بود و به ریشه های داستانی و چگونگی شکل گیری ژن شیطانی باز خواهد گشت. به گفته کاتسوهیرو هارادا، بسیاری از اسرار این سری در این نسخه فاش خواهند شد.
  • شخصیت Kazumi در این نسخه حضور خواهد داشت و نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.
  • 2 مکانیزم جدید به بازی اضافه شده است: Rage Art که زمانی که خط سلامتی به مقطعی بحرانی رسیده باشد، به بازیکن این اجازه را خواهد داد که علاوه بر افزایش قدرت ضربات، فنونی بسیار قدرتمند را پیاده سازی کند / Power Crush که به بازیکن اجازه خواهد داد که حرکات خود را علی رغم ضربه خوردن از حریف دنبال نماید، اگرچه ضربات دریافتی همچنان سلامتی را کاهش خواهند داد.
  • سیستم Bound که باعث پرت شدن حریف به هوا و دنبال کردن کمبو توسط بازیکن میشد، تا حد زیادی کمرنگ شده است و تعداد فنونی که این حرکات را انجام میدهند، زیاد نخواهند بود. علاوه بر این بازیکن قادر نخواهد بود که در میانه کمبو از این سیستم استفاده کند.
  • برای جبران کمرنگ شدن سیستم Bound، به بسیاری از حرکات، کمبوهای جدیدی اضافه شده تا به گسترش دادن کمبو کمک کند.
  • در صورت استفاده از Rage Art، وضعیت Rage از بین می‌رود.
  • برخلاف دو عنوان قبلی، بازیکن در حالت Rage، افزایش ضربات نخواهد داشت و فقط امکان دسترسی به Rage Art رو خواهد داشت.
  • Rage Art تمامی شخصیت ها لزوما همانند یکدیگر نمی‌باشد و برای برخی از شخصیت ها به صورت دیگری عمل میکند.
  • قابلیت جدیدی به نامِ Super Slow Motion به بازی اضافه شده است. زمانی که هر دو بازیکن خونِ کمی داشته باشند و به عبارتی توی حالت Rage باشند، زمانی که همزمان با هم حمله کنند، صحنه اسلو موشن شده و به نقل از هارادا، حسی هیجان انگیزِ سینماتیک به بازیکن ها منتقل میکند. که یا ضربه ها خطا میروند، یا Double K.O اتفاق میوفتند و یا K.O رخ میدهد.
  • به گفته هارادا شخصیت Katarina برای تازه واردان مناسب خواهد بود.
  • دوربین بازی نسبت به Tekken Tag Tournament 2 عقب تر گذاشته شده است.
  • تعداد شخصیت ها نسبت به TTT 2 کمتر خواهند بود.
  • افکت های گرد و خاک، آب و عرق کردن شخصیت ها در بازی وجود خواهد داشت.
  • مکانیزم دوربین بازی این اجازه را به بازیکنان خواهد داد که طرف مورد علاقه خود را برای شروع مسابقه انتخاب کنند. بسته به انتخاب بازیکنان، دوربین در طرفین مناسب قرار خواهد گرفت.

txcy_char_t7.png

5nsi_btn_josie_off.png
h2u_btn_chloe_off.png

k2fv_btn_gigas_off.png
b5th_btn_claudio_off.png

k2z5_btn_kazumi_off.png
czuj_btn_katarina_off.png

zzok_btn_kuma_off.png
ieb7_btn_panda_off.png

nfjy_btn_shaheen_off.png
n6ed_btn_lee_off.png

y2ow_btn_mraven_off.png
69kt_btn_miguel_off.png

536g_btn_eliza_off2.png

ghsk_btn_heihachi_off.png
9o6a_btn_gouki_off.png

tqnj_btn_kazuya_off.png
3qvd_btn_jin_off.png

w3qf_btn_hwoarang_off.png
7yto_btn_devil_off.png

kmaw_btn_dragunov_off.png
7a34_btn_feng_off.png

205h_btn_lars_off.png
80tj_btn_king_off.png

r29p_btn_asuka_off.png
1om7_btn_alisa_off.png

yfvt_btn_bryan_off.png
wmx4_btn_bob_off.png

r39t_btn_nina_off.png
rpk_btn_xiaoyu_off.png

cwid_btn_lili_off.png
gn96_btn_leo_off.png

s1s_btn_law_off.png
d1ib_btn_steve_off.png

0fef_btn_paul_off.png
jq8p_btn_yoshimitsu_off.png

x2qd_btn_jack_off.png

siy_t7.png

0gyf_btn_articsnowfall_on_%282%29.png
xtx4_btn_abandonedtemple_on_%282%29.png

7qf_btn_dragonsnest_on_%282%29.png
ksx_btn_devilspit_off_%282%29.png

owyz_btn_jungleoutpost_on_%282%29.png
rtq2_btn_forgottenrealm_on_%282%29.png

ykif_btn_mishimadojo_on_%282%29.png
txr4_btn_mishimabuilding_on_%282%29.png

w94o_btn_twilightconflict_on_%282%29.png
owjx_btn_souq_on_%282%29.png

آخرین ویرایش:

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
انتشار بازی به عمر ps4 قد نمیده ! ایشالله برای ps 4.5 منتشر میشه

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

یعنی بازی فقط برای اون کنسول میاد!؟ یعنی نسخه ای انحصاری برای 4.5ئه!؟
آقا من این نظرات رو که میخونم فقط شاخ در میارم :D

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
خودم به تنهایی یه سری کمبوهای جدید درست کردم با آسوکا 100% جدیدن کلا آسوکا بازا ببین بشدت میگرخن:D چون بازی دیگه آخراشه تمام تلاشمو کردم بهترین کمبو آسوکا رو درست کنم. البته یکی دیگه هم درست میکنم اون از اینم بهتره منتها یکم زمان میخواد:D Cmv هم 12 روز دیگه حاضر میشه 12 نفر شرکت کردن و 35 تا کمبوی خفن و اونم حاضر شد میذارم اینجا:D البته من تو اون ویدیو مهمانم و خوشبختانه edit ایناش با خودم نیست:D
واسه آهنگ ویدیو 2 هفته الکی وقتم گرفته شد واقعا پیدا کردن آهنگ مناسب سختترین کار ممکنه:D
پسورد اون نسخه کم حجم asuka

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,387
من آخرش نفهمیدم این بازی منتشر شد؟
اگه شده برای ps4 xbox one اومده یا نه
و آیا قراره برای PC هم بیاد یا نه
اگه نیومده کی قراره بیاد

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
لباس جدید لئو:

u5j42pxso0f0eyifqi6v.jpg

خیلی زشته :| اون قبلی به اون قشنگی چه-ش بود :| بعد طراحی لباس های FR خیلی سینوسیه. یکی در میون خوب و بد میشن :| :D
به نظره من که خیلی خوشگله :D قبلی هم خوشگل بود کلا خوشگله :D

• Like
Reactions: NoctisSasuke

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,528
نام
Nightwing
من آخرش نفهمیدم این بازی منتشر شد؟
اگه شده برای ps4 xbox one اومده یا نه
و آیا قراره برای PC هم بیاد یا نه
اگه نیومده کی قراره بیاد
نه نشده هنوز
یکم رو هواس فعلا هیچیش هم معلوم نیست
امیدوارم E3 یه خبرایی بشه چون دیگه خیلی دارن کش میدن

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نه نشده هنوز
یکم رو هواس فعلا هیچیش هم معلوم نیست
امیدوارم E3 یه خبرایی بشه چون دیگه خیلی دارن کش میدن
اینا توی TGS که بغل دهنشونه و خونه بازی های ژاپنی هست، نمیان اونوقت بیان توی E3؟ :D
البته هارادا و اونو همیشه توی E3 میرن ولی هارادا بعیده چیزی رونمایی کنه :D

• Like
Reactions: Kainé

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من هر بار میام تو این تاپیک و نظرات کاربر zerti رو میخونم از اومدنم تو تاپیک به کل پشیمون میشم :|

تا چه حجم میشه چرت و پرت گفت آخه؟!

h2p1_lei_wulong_tekken_7_ft.jpg

حضور Lei Wulong در Tekken 7 FT عشق من
h2p1_lei_wulong_tekken_7_ft.jpg

حضور Lei Wulong در Tekken 7 FT عشق من

ینی این عکسو به یه بچه ی ۱۰-۱۲ ساله نشون بدی میفهمه که فیک بودن ازش میباره :|

سلام داش Lei Wulong جزو با سابقه ترین کاراکتر های تیکن هست کاراکتر 2 روزه نیست که فک کنی مثل kunimtsu - alex - violet - or miharu باشه
البته تغصیری هم نداری شما تیکن رو فقط در پست ها و نظرات و تریلر ها دنبال میکنین .

شما که تکن رو از رو جاهای معتبر دنبال میکنی اول یادت باشه عکس فیک نذاری :)) بعد با یه ایدی دیگت لایکش کنی :))

بدببختی حریف هم نداریم تو ایران:> . ای کاش کره جنوبی متولد میشدم :(

دیگه اینجا هم که به نهایت رسوند چرت و پرت گوییو :)) آقا سقف اینجا واست کوتاهه اصن :)) پاشو برو هر جا میخوای :))

تو اولین فرصت که تکن 7 اومد اولین کاری که میکنم اینه که اددت کنم و باهات بزنم ببینم تا چن وقت میای تو این سایت یا نه :))

( واقعا خیلی تحمل کردم چیزی نگم نشد خدایی :| )

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
'[Tekken X Street Fighter] is on hold at the moment' - Katsuhiro Harada notes difficulties in timing for project delays

همون اول میگفتین :)) شما که زورتون میاد همون T7 رو بسازین و عرضه کنین لازم نکرده روی پروژه سختی مثل TxSF کار کنین که توانشو ندارین :) لازم هم نکرده روی 4تا پروژه همزمان کار کنین که بعدش اینجوری بشه :)
این بازی سال 2010 معرفی شده و الان بعد از 6 سال میگن ساختشو فعلا متوقف کردیم :) همیشه هم میومدن میگفتن بازی هنوز در دست ساخته :)
به قول یکی:
Tekken X Street Fighter: Forever Rebellion
:))

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
این بازی ساب 2010 معرفی شده و الان بعد از 6 سال میگن ساختشو فعلا متوقف کردیم :) همیشه هم میومدن میگفتن بازی هنوز در دست ساخته :)
به قول یکی:
Tekken X Street Fighter: Forever Rebellion
:))
حالا فعلاً نخود و لوبیاهاشو انداختن تو آب، گذاشتن یه 6 سال قشنگ خیس بخوره که گیمش خوب جا بیافته مثلاً. (:|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالا فعلاً نخود و لوبیاهاشو انداختن تو آب، گذاشتن یه 6 سال قشنگ خیس بخوره که گیمش خوب جا بیافته مثلاً. (:|
سناریو از این قراره:

اینا 2010 بازی رو معرفی میکنن.
2012 عنوان TTT2 عرضه میشه.
2012 عنوان SC V هم میاد.
2013 عنوان Tekken Revolution میاد.
2014 عنوان T7 معرفی میشه.
2014 عنوان Pokken Tournament هم معرفی میشه.
2015 عنوان Summer Lesson هم معرفی میشه.
2015 عنوان Lost Reavers هم عرضه میشه.

توی همشون هم هارادا بلا استثنا شرکت داشته در قالب تهیه کننده و کارگردان :)) با این وضعیت دست به آب هم نمیتونه بره چه برسه بازی ساختن :) هیچ حرفی ندارم. خودتون مشاهده کنین :)

یه سری گفتن طول بکشه بهتر از اینه که زود بیاد و خوب نشه. یکی هم در جوابش گفت آره ممکنه هم مثل Duke Nukem Forever بشه :)) این بازی کنسل شده دوستان. هارادا نمیخواد رک بگه تا دمیج کنترل کنه ;) شایدم 13 سال دیگه برای کنسول های نسل پونزدهم بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر