Tekken 6 psp version

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
به نظر من هم اگه گرافیک نداشته باشه به درد نمیخوره. این بازی بخاطر گرافیک بالا و گیم پلی عالیش شهرت داره

اصلا و ابدا...گرافیک مهمه اما همه چیز نیست!این بازی بین بازی های Fight بهترین داستان رو کرکتر پردازی رو داره...گرافیک یکی از عناصر مهمه!بعدشم گرافیک این بازی ظاهرا سلیقه ای هست!مثلا از این گرافیک خوشم اومد...فلانی بدش اومد!همونطور که یجا گفتم تعریف هر چیز خوب و بد از نظر هر کس یه چیز هست!بعدشم اگر بقیه عناصر بازی خوب باشه میشه از گرافیک متوسط یا بد(از نظر طرف)گذشت!

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

اصلا و ابدا...گرافیک مهمه اما همه چیز نیست!این بازی بین بازی های Fight بهترین داستان رو کرکتر پردازی رو داره...گرافیک یکی از عناصر مهمه!بعدشم گرافیک این بازی ظاهرا سلیقه ای هست!مثلا از این گرافیک خوشم اومد...فلانی بدش اومد!همونطور که یجا گفتم تعریف هر چیز خوب و بد از نظر هر کس یه چیز هست!بعدشم اگر بقیه عناصر بازی خوب باشه میشه از گرافیک متوسط یا بد(از نظر طرف)گذشت!

دوست من این سلیقه من نیست بلکه همه میگن افت داشته .حالا چرا چون قرار بود این بازی خیلی قبل از اینا بیاد اما به دلایل نامعلوم دائم تاخیر خورد.نتیجه شد این :امتیاز 3 از 5 توسط چند سایت بازی و در بعضی ها حتی کمتر از این.. که نشان دهنده عمق فاجعه هستش:sick:البته شاید اگه 2 سال پیش میومد باز خوب و قابل قبول بود اما الان:biggrin1:

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
بازی خوب بود اینجوری نگید کلا ما عادت کردیم گیر میدیم به کوچیکترین ضعف هر چیزی اون موقع از کلش افتضاح میسازیم در کل بازی خب بود

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
پسر چه جنگي شده ! بيخيال حالا ... به نظر من به نظر همديگه بايد احترام بزاريم ...

مثلا يه نفر اگه گرافيك خوب نباشه ولي شخصيت پردازي بازي خوب باشه ميتونه قيد گرافيك رو بزنه يه

نفر مثل من عمرا نميتونه !...

بعدشم هنوز كه نيومده , پس حداقل فعلا بيخيال !... (وقتي اومد حسابي جنگ ميكنيم !...)

البته با اين وضعيت من فكر نميكنم آش دهن سوزي بشه ! (نظر شخصي) .

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
به نظر من فيزيك ، كاركاتر ها و داستان بازي خيلي مهمتر از گرافيكه...

در كل اگه بدترين گرافيك و گيم پلي رو هم داشته باشه بازم من قبولشس دارم... عشق تكن دارم شديدا

:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر