Tekken 6 psp version

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
این عکس ها =افتضاح!!!!!!!!!

این عکسا با اینکه اسکرین شات از صفحه PSP هستش (که میدونید چون پیکسل ها محدوده تمام بافت ها تو عکس از بین میره) اما گرافیکش با 5 تفاوتی نداره.. پس اگه پیشرفتم نداشه باشه پس رفت نداشته... فکرم نمی کنم بازی با گرافیک تیکن 5 رو PSP باشه... اما بازم به نظر من سایه و شیدر ها قوی تر شده، محیط هم با کیفیت تره... نمی دونم بدی این بازی کجاس؟:-"

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما برین gow یا gtp رو ببینید ,باید از این بهتر بزنن.
این چندمین بار شما این بحث رو وسط میکشید. و همیشه هم نظرات (عذر می خوام منظوری ندارم) چرت و پرت میدید.

دوستان خودتون رو خسته نکنید: نرود میخ آهنین در سنگ.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
این چندمین بار شما این بحث رو وسط میکشید. و همیشه هم نظرات (عذر می خوام منظوری ندارم) چرت و پرت میدید.

دوستان خودتون رو خسته نکنید: نرود میخ آهنین در سنگ.

مسئله به اینجا ختم نمیشه بلکه واقعآ فرهنگ نداریم جایگاه خودمونو بدونیم و زیاده روی تو کاری که بهمون سپردن نکنیم
عزیز من یک بار از تحریره اینجا انتقاد کردم و بن شدم ببین عزیزم من اول هم مثل شما اینجا دادو بیداد میکردم ولی آخر چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ داشتم دخالت در کار بزرگان میکردم من برای چی پست کم میدم؟ میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟ چون بعضی افراد مثل شما میان جایگاه خودشونو بالاتر فرض میکنن و به اینو اون میپرن
امیدوارم یک مقدار به کار خودتون برسین و از دعوا و عصبی گری بپرهیزید
یادش بخیر روزی میدیدم ممد-جواد-سمیر-کسرا-روهام میومدن مشکل بچه هارو حل میکردن و بهشون به درستی گوش زد میکردن ولی الان برعکس شده

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
این عکس ها =افتضاح!!!!!!!!!
بچه ها طبق قوانین هر کسی حق نظر دادن داره,و نظر هر کسی هم محترمه
آریو جان هم فقط نظر شخصیش رو گفت,اگه بهترین بازی سال رو هم میگفت افتضاحه , حتما از دید خودش مسخره اس,پس ما حق نداریم بهش توهین کنیم و بگیم:چرا از نظر تو این بازی مسخره است؟
شما بجای این که بگید کمتر از بازی ایراد تکراری بگیر کار رو به توهین کشیدید
خداییش حقش این نیست واسه یه نظر همه بهش گیر بدن

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
مسئله به اینجا ختم نمیشه بلکه واقعآ فرهنگ نداریم جایگاه خودمونو بدونیم و زیاده روی تو کاری که بهمون سپردن نکنیم
عزیز من یک بار از تحریره اینجا انتقاد کردم و بن شدم ببین عزیزم من اول هم مثل شما اینجا دادو بیداد میکردم ولی آخر چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ داشتم دخالت در کار بزرگان میکردم من برای چی پست کم میدم؟ میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟ چون بعضی افراد مثل شما میان جایگاه خودشونو بالاتر فرض میکنن و به اینو اون میپرن
امیدوارم یک مقدار به کار خودتون برسین و از دعوا و عصبی گری بپرهیزید
یادش بخیر روزی میدیدم ممد-جواد-سمیر-کسرا-روهام میومدن مشکل بچه هارو حل میکردن و بهشون به درستی گوش زد میکردن ولی الان برعکس شده

موضوع اصلا این نیست Doghri :D اتفاقا یکی از خوش برخوردترین اعضای تحریریه همین فردین هست !
ببین ما اصلا فکر نمیکنیم سطحمون از شماها بالاتره یا اطلاعات شما کمتر هست ! (اگر خود من اینجوری بودم این همه از کاربران سایت رفیق جون جونی من نبودن :biggrin1: مثل خودت :biggrin1:) احترام ـه که احترام میاره وقتی دوست عزیز من ar22 میاد مگه این عکس ها = افتضاح خوب منم میتونم برگردم و بگم ... ;)
ما نه از کسی ایراد میگیریم نه اون رو به تمسخر میگیریم ! ولی بعضی ها خودشون باعث میشن همچین کاری ما بکنیم. اگه توجه کنی میبینی به غیر از فردین خیلی از دوستان جواب ایشون رو دادند!
کلا هر کسی نظری داره و به نظر من نباید شخصیت کسی رو زیر سوال ببریم ! اگر ایشون میومدن میگفتن به نظر من این عکس ها ناامیدکننده است یا میگفت به نظر من باید رو بازی بیشتر کار کنن فکر میکنی کسی بهش گیر میداد ؟ لحن صحبته که طرز فکر رو تغییر میده

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
موضوع اصلا این نیست Doghri :D اتفاقا یکی از خوش برخوردترین اعضای تحریریه همین فردین هست !
ببین ما اصلا فکر نمیکنیم سطحمون از شماها بالاتره یا اطلاعات شما کمتر هست ! (اگر خود من اینجوری بودم این همه از کاربران سایت رفیق جون جونی من نبودن :biggrin1: مثل خودت :biggrin1:) احترام ـه که احترام میاره وقتی دوست عزیز من ar22 میاد مگه این عکس ها = افتضاح خوب منم میتونم برگردم و بگم ... ;)
ما نه از کسی ایراد میگیریم نه اون رو به تمسخر میگیریم ! ولی بعضی ها خودشون باعث میشن همچین کاری ما بکنیم. اگه توجه کنی میبینی به غیر از فردین خیلی از دوستان جواب ایشون رو دادند!
کلا هر کسی نظری داره و به نظر من نباید شخصیت کسی رو زیر سوال ببریم ! اگر ایشون میومدن میگفتن به نظر من این عکس ها ناامیدکننده است یا میگفت به نظر من باید رو بازی بیشتر کار کنن فکر میکنی کسی بهش گیر میداد ؟ لحن صحبته که طرز فکر رو تغییر میده

ببین من میدونم فردین دوستته و کلآ اعصای تحریریه با هم دوستین پس نمیتونی ازش چیزی بگی ولی خودم چند بار دیدم که خیلی با عصبانیت برخورد میکنه و قبول ندارم که میگی اخلاقش خوبه بجای اینکه شخصیت افرادو خورد کنه میتونه بهتر صحب کنه

بعضی دوستان احتمال میدم از ایشون ناراحت باشن ولی به خاطر ترس از بن نمیان انتقادشونو بگن

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
هنوز بازی نیومده و اینا هم عکسای رسمی از محیط بازی نیستن پس نمیتونی نظر بدی:evil:

لطفا با نظر های بی اساس تاپیک رو منحرق نکنین
این عکس ها دیگه تقریبا عکس های نهایی هستن و بازی اصلی از این خیلی بهتر نخواهد بود.

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
این عکس ها دیگه تقریبا عکس های نهایی هستن و بازی اصلی از این خیلی بهتر نخواهد بود.

همونطور که گفتم تا بازی نیاد نمیشه نظر داد مطمئنا بازی اصلی خیلی بهتر خواهد بود

از رو این عکسها نمیشه نظر داد :-"

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
.Rock. عزیز دوست من. اصلا مسئله دوستی منو سام نیست. من حتی سام رو از نزدیک هم ندیدم.

همونطور که سام گفت به غیر ازمن کسان دیگه ای هم مثل من از اون آقا انتقاد کردن اما از شانس من چون من بنفشم بیشتر به چشم میام.
در ضمن همونطور که گفتم اون دوستمون این باز چندمیه که میاد این حرفشو تکرار میکنه و اینطوری جنجال میندازی توی تاپیک (پست های گذشته به درخواست من پاک شدند.) اما نظر شخصی هم تا حدی دخیل هستش دوست من. نظر شخصی تا زمانی درسته که غیر معقول نباشه. اما این دوستمون انتظار گرافیک کنسول های نکست جن دارن از PSP.

الان دیگه اینو به بچه هم بگی حالیش میشه که گرافیک نسخه 6 نسبت به 5 پسرفت نخواهد داشت و حتی بیشتر هم نخواهد شد چون سخت افزار PSP محدوده و خیلی پایینه، مثل کنسول های نسل جدید هم نیست که بگیم هنوز بلد نیستن از توانش استفاده کنن پس این نظر شخصی کاملا اشتباهه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
اصلا موضوع این نیست که طرف اشتباه میگه یا درست میگه. قرار نیست همه اطلاعات یکسانی داشته باشن که. خوب درسته شاید حرف ایشون اشتباهه ولی منظور Rock این بود که یه مقدار دوستانه تر برخورد بشه خیلی تاثیر و وجهه ی بهتری داره، مثل همین پستی که الان دادید.*
جناب Rock هم همینو میخواست بگه که یه مقدار ایشون هم تو گفتنش زیاده روی کرد.:biggrin1:

به نظر من هم این نوع رفتار در شان بچه های تحریریه نیست.
خواهشا دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه.:love:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
امروز خبری مبنی بر وجود Online Versus و Co-op در Tekken 6 برای PSP عرضه شد بطوری که در این نسخه از Tekken میتونید با دوستانتان از طریق PSN دو مد Versus و Co-op را بازی کنید. در مد Co-op شما و یکی از دوستانتان در مراحلی باید دشمنان را شکست داده و راه رو ادامه بدید.
همچنین بازی دارای Leaderboards و Data Upload and Download است که میتونید کاراکتر ساخته شده توسط خودتون رو Upload کرده تا دیگران از سرار دنیا Character شما را بصورت Ghost دانلود کرده و بازی کنند.
لازم به ذکر است که قابلیت Co-op بعد از عرضه ی بازی بصورت DLC عرضه خواهد شد.
موفق باشید...

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
امروز خبری مبنی بر وجود Online Versus و Co-op در Tekken 6 برای PSP عرضه شد بطوری که در این نسخه از Tekken میتونید با دوستانتان از طریق PSN دو مد Versus و Co-op را بازی کنید. در مد Co-op شما و یکی از دوستانتان در مراحلی باید دشمنان را شکست داده و راه رو ادامه بدید.
همچنین بازی دارای Leaderboards و Data Upload and Download است که میتونید کاراکتر ساخته شده توسط خودتون رو Upload کرده تا دیگران از سرار دنیا Character شما را بصورت Ghost دانلود کرده و بازی کنند.
لازم به ذکر است که قابلیت Co-op بعد از عرضه ی بازی بصورت DLC عرضه خواهد شد.
موفق باشید...
البته این خبر به یه صورت دیگه قبلا تایید شده بود.
گفته بودند هر چیزی و هر قسمتی که در نسخه های ps3 یا 360 وجود داره در psp هم خواهد بود.
و این یعنی اینکه همون نسخه ps3 و 360 رو با گرافیک کمتر و portable بازی می کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر