TEKKEN 6 | PS3

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
کمک

سلام دوستان.من تو قسمت SCENARIO CAMPAIGN تو مرحله ی night mare train اول با درجه سختی medium مرحله رو تموم کردم بعد یه ترافی به اسم what a nightmare بهم داد ولی هیچ فیلم یا endingی از lars و alisa یا مرحله ی جدیدی ازاد نکرد بعد ایندفعه با درجه سختی hard رفتم و مرحله رو تموم کردم،ولی بازم هیچی ازاد نکرد.میشه کمک کنید:-/:d

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
سلام دوستان.من تو قسمت SCENARIO CAMPAIGN تو مرحله ی night mare train اول با درجه سختی medium مرحله رو تموم کردم بعد یه ترافی به اسم what a nightmare بهم داد ولی هیچ فیلم یا endingی از lars و alisa یا مرحله ی جدیدی ازاد نکرد بعد ایندفعه با درجه سختی hard رفتم و مرحله رو تموم کردم،ولی بازم هیچی ازاد نکرد.میشه کمک کنید:-/:d

نه بايد ترافي ديگه اي بده

فيلمم آزاد نميكنه ، فقط شخصيت دويل جين رو باز ميكنه .

شما بايد مرحله استيو ، خواهر اددي و مرحله لئو رو رويه هارد تموم كنيد تا 3 مرحله جديد باز بشه .

نكته : تو مرحله خواهره اددي مهم نيست كه رو هارد بري يا نرمال فقط وقتي اول مرحله ميرسي به اون خيابونه از طرف راست برو ، ميرسي به يه سري خانم كه bikini تنشونه :d رد ميشن ، همرو بكش !!!

نكته 2 :‌ تو مرحله لئو ؛ اول مرحله يه سامورايي مياد ، رو هارد كه بكشيش يه نقشه ميده ، نقشه رو كه داد خودتو بكش و از مرحله بيا بيرون ، يه مرحله جديد برات باز ميشه (‌لزومي نداره تمومش كني )

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سلام دوستان می خواستم بدونم devil jin چجوری لیزر حلقوی میزنه؟بعد دوستان جریان این فیلمه چیه؟tekken blood vengeance قرار سری جدید بازی بیاد؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان می خواستم بدونم devil jin چجوری لیزر حلقوی میزنه؟بعد دوستان جریان این فیلمه چیه؟tekken blood vengeance قرار سری جدید بازی بیاد؟

منظور از حلقه ای نه فهمیدیم ولی اگر میخواهی یاد بگیر کاری نداره برو توی تمریناتش و یاد بگیر
اون یک انیمشینش هست که قراره بیاد>:)

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
منظور از حلقه ای نه فهمیدیم ولی اگر میخواهی یاد بگیر کاری نداره برو توی تمریناتش و یاد بگیر
اون یک انیمشینش هست که قراره بیاد>:)

لیزرش که خوراکمه اخه یه عکس دیدم که لیزرش حلقه ای بود اگه بعدا شد عکس میزارم

zerti

کاربر سایت
Aug 29, 2012
119
نام
طاها
سلام
منم علاقه زيادي به بازي تيکن دارم 15 سالي هست تيکن از تيکن 3 تا به الان دارم باري ميکنم حسرت تيکن 6 به دلم موند چنديد ساله به همين دليل قصد دارم دستگاه پلي 3 بخرم فقط به خاطره تيکن .
خوشحال ميشم با هم ارتباط داشته باشيم بحث و نقدي بکنيم در مورد کاراکتر هاي تيکن به چالش بکشيم کلا بحث کنيم که کدوک کاراکتر قوي تر پيشت کدوم کاراکتر کامل تره پيشت
کاراکتر اول من در تيکن 6 که ديوانشم 1 . کينگ است 2. استيو
نظره من اينه که قوي ترين کاراکتره تيکن 6 کينگ
به اين دليل که سخت ترين کاراکتر تيکنه اگر بتوني بر سخت بودنش غلبه کني قوي ترين کاراکتر هم ميشه
اينمخ شماره تلفنمه اگه مايل بودي با هم ارتباطي و بحثي داشته باشيم 09178447038 نام :حسين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر