TearAway

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان زودتر بازی کن بیا عکسو نقدت رو قرار بده داریم میمیریم از اعتیاد:d
من که بخاطر همون مشکل فعلا تو مود خداحاقفطی از گیمم!

لول
احتمالا برای فردا میزام D: امروز اصلا نشد ! :)
تو کفش
اما همون حس U رو دارم لول ! همش Pc زدم امروز ×_×

آخه چرا ویتام خرابه....:((

اگه دو سه تا سایت شاد زیر 8 نمیدادن الان متا +90 بود8-|

دقیقا ... اون چندتا که امتیازات پایین دادن اصلا نمیدونم میدونن نقد کردن یعنی چه یا نه

به نظره من دیگه meta رو نمیشه ملاک کلی گزاشت . خیلی بازیهای دیگه هم الکی بعضی از نقدها یک چیزهایی مینویسن شاخ در میارم ×_× مخصوصا برای بازیهای بزگری مثل infinite !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من خیلی وقت پیش گفتم هرگز به نمرات بازیا اهمیت نمیدم :D ( مثلا میگم اگه همین نک متاش 85 به بالا هم میشد بازم نمیگرفتمش چون از بازیش بدم میاد :D )
ولی TA فوق العاده ـست ! خلاقیت توش موج میزنه !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من خیلی وقت پیش گفتم هرگز به نمرات بازیا اهمیت نمیدم :D ( مثلا میگم اگه همین نک متاش 85 به بالا هم میشد بازم نمیگرفتمش چون از بازیش بدم میاد :D )
ولی TA فوق العاده ـست ! خلاقیت توش موج میزنه !
کلا
MM = innovation
میخوام بدونم microsoft چقدر حرس خورد این همه ادم حسابی از lionhead studio رفتن MM رو تشکیل دادن و سونی خریدشون D:

ترس از اون روزی که از بازی PS4 اینا پرده برداری بشه !!!! D:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب من امروز 1 ساعتی بازی کردم کلا در یک کلام به نظره من Game Of The year ویتا هست و بس D:
بازی فوق القعاده ناز هست و تا به حال ندیده بودم از قابلیتهای ویتا به این زیبایی و با مفهومی استفاده بشه.
داستان بازی طوری هست که خوده ما هم به عنوان یک شخصیت توی داستان بازی وجود داریم و در واقع داریم از خورشید به دنیای کاغذی TearAway نگاه میکنیم . در واقع خورشید مثل یک Portal از دنیای ما به دنیای Tearaway هست D: و شخصیت اصلی بازی lola هم سعی داره پیغامی رو به ما برسونه و این دو دنیای واقعی و کاغذی رو به هم وصل کنه ! اما این سفر خالی از مشکلات نیست D:

اول اینکه Day One Patch موجود هست اما حجمش کلا 13 مگ هست خیالتون تخت D:

بازی از نظر گرافیکی شاید یکی از بهترین کاریهایی هست که توی عمرم دیدم. یکی از چیزهایی که واقعا قابل ستایش هست نوع طراحی انمیشنهای همه object ها و شخصیتهای توی محیط بازی هست که اون حس کاغذی بودن رو میدن. در کنارش دنیای بازی واقعا رنگ و وارنگ شاد هست و مدتها بود دنیای به این شادی توی یک بازی ندیده بودم حتی Rayman Legends . شخصیت اصلی بازی که قربونش برم انقدر نازه فقط 5 دقیقه زوم کرده بودم روش نگاش میکردم لول ... بگزریم. از نظر تنوع توی دنیای بازی تغریبا هر قسمت با هم فرق داره و در طوله بازی قسمتهای دیدنی زیادی وجود داره.

از نظر gameplay میشه گقت تغریبا توی هر قسمت از بازی چیزه جدید به شما نمایش داده میشه حتی تا اخره بازی حدودا چیزهای جدیدتری هم دیده میشن. اولین مکانیزمی که توی بازی مطرح میشه امکان استفاده از touchpad هست که میتونه به lola توی بازی کمک کنه و در واقع بخش نبرد و پلتفرمینگ رو نشون میده . در ادامه همونطور که از MM انتظار میرفت کلی Costumization برای lola در نظر گرفته شده که میتونید در واقع شخصیت رو هر طوری که دوست دارید طراحی کنید D: ... دنیای بازی و gameplay به صورت کاملا خطی هست و حتی در محیطهای متختلف کارهای دیگه ای هم برای انجام دادن هست مثل side quest ها . مثلا توی قسمت اولی بازی باید توی محیط میگشتیم و توپهای رنگین رو پیدا میکردیم و توی جای درست قرار میدادیم تا هدیه بگیریم D: و یا باید سنجابها رو مینداختیم توی سبد basketball که جایزه بگیریم !!!! همه قسمتهای بازی در واقع از سخت افزار ویتا به خوبی انجام شده و یکی از بهترین بازیهایی هست که توانایی های ویتا رو به نمایش میزاره.
نمیدونم سره جمع gameplay بازی چقدر زمان میبره اما انقدر تنوع و جذابیت داره که واقعا فکر کنم ارزش تکرار چند باره رو برای جمع اوری همه collectible ها و هدیه ها داشته باشه. همجنین دوربین تو طوله بازی فعال هست و شما میتونید خودتور رو از خورشید توی اسمون ببینید. توی داستان با ما هم صحبت میشه و در واقع روایت میشه داستان ....

از نظر صداگزاری بازی واقعا عالی هست و دنیای بازی باز هم اون حسه کاغذی بودنش رو داره. تنها نکته نه چندان جالبی که تا اینجا زیاد برام جالب نبود نحوه مبارزت هست که فقط با touchpad انجام شد. حالا در ادامه قضایا تغییر کنه یا نه هنوز نمیدونم D:

اما امتیازه من :
9.5

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
mm بازی بده و بد بشه ؟ :D کم نمره میدادی تعجب میکردم :D
راستی میدونستید لولا ( آرمان اسمشم مناسب خودته :| لول + آ :| ) یه پاکت نامه ـست :D ؟
نها نکته نه چندان جالبی که تا اینجا زیاد برام جالب نبود نحوه مبارزت هست که فقط با touchpad انجام شد.
همون حالت که رو زمین غلت میزنه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
mm بازی بده و بد بشه ؟ :D کم نمره میدادی تعجب میکردم :D
راستی میدونستید لولا ( آرمان اسمشم مناسب خودته :| لول + آ :| ) یه پاکت نامه ـست :D ؟

همون حالت که رو زمین غلت میزنه ؟
نه میشه D:
کلا MM که همیشه کارش درسته ×_× یادمه اوله ign یه مقدار بدبین بود بیخوری من رو هم بدبین کرده بودن !!!! D:

اما این بازی دیگه نشون میده اینا واقعا مخ دارن برای خلاقیت و نواوری توی تیمشون

لول اره D: رفیقه خودمه D: شخصیتش رو دختر هم میشه انتخاب کرد. فکر کنم اسمش lota هست یا همچین چیزی. اره یه پاکت نامس که دسته و پا داره D: خیلی طرف Cute ! لول

اره ... به touchpad که دست میزنی انگشتت از توی بازی میاد بیرون بعد میشه خیلی راحت همه دشمنها رو جمع کرد. توی review ماله ign زده بود تا اخر بازی هم کلی مکانیزمهای جدید به gameplay اضافه میشه شاید بعدا تغییر کنه اما مشکل خیلی بزرگی نیست D: اصلا به چشم نمیاد!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ارمان من دیشب حدود 1 ساعت و نیم بازی کردم و اول Chapter 3 هستم. کلا بازی بسیار بسیار عالی هستش و تو هر مرحله کلی خرت و پرت هست که میتونی پیدا کنی. مکانیزم مبارزات هم فقط اون نیست جلوتر بری بازم چیزی پیدا میشه و حتی قدرت پریدن هم پیدا می کنی. به شدت راضیم :D

راستی این سیستم عکس گرفتنش هم عالی هست و به شدت چسبیدش با لنزها و پس زمینه های مختلف :D خدایا این MM رو از ما نگیر :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان من دیشب حدود 1 ساعت و نیم بازی کردم و اول Chapter 3 هستم. کلا بازی بسیار بسیار عالی هستش و تو هر مرحله کلی خرت و پرت هست که میتونی پیدا کنی. مکانیزم مبارزات هم فقط اون نیست جلوتر بری بازم چیزی پیدا میشه و حتی قدرت پریدن هم پیدا می کنی. به شدت راضیم :D

راستی این سیستم عکس گرفتنش هم عالی هست و به شدت چسبیدش با لنزها و پس زمینه های مختلف :D خدایا این MM رو از ما نگیر :D
بی برو برگشت فکر کنم GOTY ویتا باشه D: از اون دسته بازیهایی هست که خیلی ارزش داره ویتا خریدن براش D:
WOW چقدر سریع رفتی D: من کلی توی اون مرحله اول میگشتم اون سنجابها رو مینداختم اینور اونور لول ! خیلی باحالن

جالب ! پس هنوز خیلی چیزا مونده که ندیدم D: حدسمم همین بود چون review ها که خونده بودم میگفت حتی اخرهای بازی هم حتی مکانیزمهای جدید به رونده بازی اضافه میشه D:

اره سیستم عکاسیش عالیه !
اصلا خیلی جالبه بازیباز رو توی دنیای بازی درگیر میکنه ! اون اولش که میگه ویتا رو تکون بده بعد یه tear باز میشه تو دنیاشون واقعا فوق العاده بود برام !!!!!!

MM رو که نمیگیره که هیچ ! خدا میدونه چی دارن برای ps4 میسازن اینا D:

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
آرمان قبل از امتیازا به بازی شک داشتیا!امیدوارم مورد بخشش MM قرار گرفته باشی!(انصافا کی به MM شک میکنه!:|:d)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان قبل از امتیازا به بازی شک داشتیا!امیدوارم مورد بخشش MM قرار گرفته باشی!(انصافا کی به MM شک میکنه!:|:d)
به جونه خودم تقصیر این IGN بود که من رو بدبین کرده بود. یه سری نوشته توی Preview که این مشکل داره و اون مشکل و خوشبین نیستم شاید MM از پسش بر نیاد ! اما اعماقه وجودم میدونست که میاد ! =))
الان به اشتباه خودم پی بردم کامل !
I PRAISE THE MM
lolz

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
همین الان حمله می کنم به استور آمریکا....لامصب نذاشتن بازی رو هنوز...پس کی میزارن...من که حتی بهم بگن مفتی دیگه نمی خرم..

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اینطوری که نقدها و میانگین امتیازها میگه این بازی گویا خوب هست یا بهتره بگم عالی

من که ویتا ندارم

راستی برام جالبه که بدونم بهترین handheld رو به این بازی میدهند در vgx یا به سه بازی دیگر نینتندو که اخیرا زلدای آخری که اومده متای 90 گرفته (قبلا 91 بود ولی به خاطر چند نقد جدید شد 90)

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینطوری که نقدها و میانگین امتیازها میگه این بازی گویا خوب هست یا بهتره بگم عالی

من که ویتا ندارم

راستی برام جالبه که بدونم بهترین handheld رو به این بازی میدهند در vgx یا به سه بازی دیگر نینتندو که اخیرا زلدای آخری که اومده متای 90 گرفته (قبلا 91 بود ولی به خاطر چند نقد جدید شد 90)

من یه مدتی هست دیگه به این متا زیاد اعتنا ندارم D: اصلا یک سری میان یه مشت نقدر بی معنا و بی مفهوم مینویسن و از ارزشه بازی کم میکنن . به نظره من حقه بازی متای 90 هستش D: به نسبت دیگر بازیهای platform که امسال اومدن هم خیلی به نظر نواوریهای بهتر و جدیدتری داره و کلا چیزه تازه ای هست و به نظره من حقش هست که بهترین handheld بشه ( اگه بتونه لول ) بهترینه ویتا که میشه D: .... لول
GOTY هم سایتها اصولا برا اساسه review های خودشون انتخاب میکنن و این بازی هم رقیب های نافرم مثل zelda - fire emblem اینا زیاد داره D: ....

من تا اینجایی که رفتم ثانیه به ثاینه بازی دلنشینه و شاهکار هست :)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
منم امروز یکم بازی کردم عالی بود. آرمان یجا گفت بازی خیلی حال خوب کنه دقیقا همینجوریه فضا خیلی شاد و ارومی داره با موسیقی دلنشینش. گیم پلی هم عالی بود تا اینجا. برای من که تا الان بهترین تجربه رو ویتا بوده

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
من یه مدتی هست دیگه به این متا زیاد اعتنا ندارم D: اصلا یک سری میان یه مشت نقدر بی معنا و بی مفهوم مینویسن و از ارزشه بازی کم میکنن . به نظره من حقه بازی متای 90 هستش D: به نسبت دیگر بازیهای platform که امسال اومدن هم خیلی به نظر نواوریهای بهتر و جدیدتری داره و کلا چیزه تازه ای هست و به نظره من حقش هست که بهترین handheld بشه ( اگه بتونه لول ) بهترینه ویتا که میشه D: .... لول
GOTY هم سایتها اصولا برا اساسه review های خودشون انتخاب میکنن و این بازی هم رقیب های نافرم مثل zelda - fire emblem اینا زیاد داره D: ....

من تا اینجایی که رفتم ثانیه به ثاینه بازی دلنشینه و شاهکار هست :)

آرمان هیچ وقت اعتنا نکن. هر چی خودت لذت میبری همونو بازی کن. هر کی هر چی بگه که نباید ما گوش کنیم. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر