Take Two سورپرایز بزرگی در E3 خواهد داشت

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
آیا «Rockstar» می‌خواهد از عنوان جدیدی رونمایی کند؟ در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

75dsj2j8pjsoj3jwzuiu.jpg

به نظر می‌رسد «Take Two»، کمپانی مادر دو مجموعه «Rockstar» و «2K»، درحال آماده سازی برای «E3» است، البته این کمپانی مانند «Ubisoft» و «EA»، کنفرانسی نخواهد داشت ولی به گفته «Strauss Zelnick»، مدیرعامل Take Two، مراسم E3 سال 2016 برای آنها بزرگ خواهد بود: «ما به شکل وسیعی در E3 حضور خواهیم داشت.»

Take Two امسال دو عنوان «Battleborn» و «Mafia 3» از استدیوهای «Gearbox» و «Hanger 13» را خواهد داشت. Battleborn در 13 ماه می عرضه خواهد شد ولی هنوز تاریخ انتشار Mafia 3 معلوم نیست. همچنین باید منتظر عناوین سالیانه 2K مانند «WWE» و «NBA» نیز باشیم، پس به نظر می‌رسد معرفی یک IP جدید یا ادامه‌ای از عنواین موفق Take Two در E3 دور از ذهن نخواهد بود.

منبع

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,151
نام
بهزاد
امیدوارم یکیش حداقل مال *R باشه، اون هم Red Dead جدید. واقعا دلم یک وسترن درست حسابی و نسل جدید میخواد :(

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
QUOTE=Scαrface;3968518]جون مادرشون Bioshock باشه , تو این سبک قطحی اومده ...[/QUOTE]

یه بایوشاک با گیم پلی و گان پلی متنوع و قوی در حد یک و دو ... تو اینفنیتی هر چقدر همه چیز تو حالت فرا رویایی بود تو این دو تا مورد تو اوت بود

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,687
احتمالآ 2 تا بازی باشه
یا red dead با midnight club یا gta با midnight club
ولی هیچ وقت یه هفته به E3 مونده رو یادم نمیره اصلآ اینقدر دیر میگذره که انگار نمیگذره

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
ریمستر RDR واسه چیته وقتی داره واسه بکواردِ وان میاد :D

:dمیدونم امکانش خیلی خیلی کمه ولی ریمستر کجا و بکواردز کجا؟؟
تازه اگه ریمستر بشه به احتمال 85% :d روی PC هم میاد که خب عالی میشه برای من و خیلیای دیگه :bighug:

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
من دوتا ارزوی ظاهرا دست نیافتنی از rockstar و 2k دارم.
اولی red dead روی pc دوم هم بایوشاک جدید (کن لوین کجایی که یادت بخیر:( )

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Wishlist ه اینجانب: :d

1- GTA V Story DLC :x
2- RDR 2 ;;)
3- RDR:Remastered :bighug:

فقط یکی از اینها هم باشه کفایت میکنه برای من :bighug::x:d

دقیقا نظر منم همین هست reddead remaster برای ps4 xone pc با 2 تای دیگه حقیقتا بزرگ هستن که باعث انفجار e3 می شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر