System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
آخه مگه شما نمیگی ایراد سخت افزاریه؟
من که به سخت افزارش دست نزدم
فقط ورژن رو آپدیت کردم

سلام دوست عزیز با توحجه ب اطلاععاتی که دارم
بله نرم افزار اپ کردی اما دیگه نمیشه نرم افزاری ورژن قدیمی کرد ..از تریق سخت افزار میشه که که میگن دانگیرید ...که بچه ها گفتن....باید کنسول بدین تعمییر کار براتون دانکیرید کنه ...

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
آخه مگه شما نمیگی ایراد سخت افزاریه؟
من که به سخت افزارش دست نزدم
فقط ورژن رو آپدیت کردم

عزیزم نگاه کن تا بهت بگم
دستگاه ی که به FW اورجینال آپدیت بشه دیگه نمیشه به حالت اول در بیارین و برای اینکه که شما بتونید اونو به حالت قبلش در بیارین باید دانگرد کنید و دانگرد این دستگاه ها اور جینال به این حالت هستش که دستگاه رو باز میکنند و با استفاده از یه نوع دستگاه و همچینین لحیم کردن یه نوع کیتی به برد و جایی که به هارد نزدیک است اون حافظه ایی که داخل خود دستگاه هستش و فرمور اورجینال هستش رو در میارن و به اصطلاح دامپش میکنن و CFW رو داخلش میزارن ........

و قابل توجه ی کاربرای عزیز اینجا تایپک فرمور اورجینال هستش و اشتباه نکنن که اپدیت رو از اینجا دانلود میکنند

حتما تمام پست رو بخوانن مخصوصا اون تایپ هایی که نوشته**** پست اول خوانده شود ****و نوشتن ****به غیر از مسائل کپی خور****

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان کسی از این امکانات جدید ابدیت خبر داره چه چیزهای اضافه شده یا اینم همین جوری برای امینت بوده این اخرین ابدیت

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
باسلام....دوستان من یه کم ناشیم و گیج شدم،،اینجا تاپیک مخصوص آپدیت 4.60 مگه نیست؟پس این ورژن 2.40 که بچه ها میگن چیه؟بعد از کجا باید بفهمیم که رجیون دستگاهمون چیه؟ممنون میشم :)

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
باسلام....دوستان من یه کم ناشیم و گیج شدم،،اینجا تاپیک مخصوص آپدیت 4.60 مگه نیست؟پس این ورژن 2.40 که بچه ها میگن چیه؟بعد از کجا باید بفهمیم که رجیون دستگاهمون چیه؟ممنون میشم :)

درود
اگر دستگاه شما کپی خور هست که باید برید اینجا .....
و اگر هم نیست بله اینجا هست ...

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
درود
اگر دستگاه شما کپی خور هست که باید برید اینجا .....
و اگر هم نیست بله اینجا هست ...
دوست عزیز فکر کنم شما تا آخر سوال منو نخوندین یه بار دیگه سوالمو تا آخر بخونین ممنون میشم.........ممنظورم اینه چرا یه دفه ورژن 4.60 که بالاتره میپره 2.40؟؟اینو ارتباطشو من نمیفهمم چیه مگه ورژنا به ترتیب بالاتر نمیره؟؟؟ باتشکر:)

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوست عزیز فکر کنم شما تا آخر سوال منو نخوندین یه بار دیگه سوالمو تا آخر بخونین ممنون میشم.........ممنظورم اینه چرا یه دفه ورژن 4.60 که بالاتره میپره 2.40؟؟اینو ارتباطشو من نمیفهمم چیه مگه ورژنا به ترتیب بالاتر نمیره؟؟؟ باتشکر:)

اینو بگید .....

نه ترتیب خاصی ندارن این ورژن ها .... و اینطوریه ...
روی کارتون دستگاهت نگاه کن ... عکس یه کره زمینه ... مربعی ... کوچیک هست ... اگر 1 بود یعنی آمریکا هستش ... و اگر 2 بود اروپا و اگر 3 بود آسیا .... 4 هم استرالیا هست ....

N.P PRINCE

کاربر سایت
Jan 7, 2010
54
من تو تاپیک مشکلات ، دانلود فيكس و ايبوت بازي ها (+3.56) صفحه 179
از بچه ها سوال کردم که.

نقل قول نوشته شده توسط N.P PRINCE مشاهده نوشته
سلام من ميخواستم از طريق ftp به دستگاه بازي انتقال بدم كه بعد از اجراي برنامه Iris Manager-4.xx - v2.51 يك صفحه اومد كه يك مقدار نوشته توش بود وفكر كنم يك جايي نوشته بود x.y يا يه همچين چيزي دقيق يادم نيس جلوشم چند تا عدد داشت كه من عددا رو كم كردم و وقتي به يك رسيد يا شماره ي پايين تري دقيق يادم نيست دستگاه خاموش شد و ديگه روشن نميشه موقعي كه دكمه روشن و خاموش رو فشار ميدم يك صداي بوغي مياد بعد چراغ سبزميشه بعد هم آبي ميشه و سفيد و چراغ قرمز و خاموش مشه چند بارم صداي بوغ ميده بايد چيكارش كنم.
نقل قول نوشته شده توسط salar_dariush مشاهده نوشته
سلام
کنسول تویه منویه ریکاوری میره؟؟
اصلا بالا نمياد تا روشن ميشه خاموش ميشه (منوي ريكاوري رو هم بلد نيستم بيارم)نقل قول نوشته شده توسط vampirekain مشاهده نوشته

حال باید وارد ریکاوری مد شوید.
کنسول را در حالت استندبای یا حالت انتظار (Standby) بگذارید.یعنی شما کنسولتون رو خاموش کنید(فقط سیم برق به برق باشه و چراغ قرمز روشن باشه)دکمه پاور را نگه دارید.
کنسول روشن شده و صدای بوقی می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای بوقی دیگر می شنوید سپس کنسول خاموش شده و در این زمان انگشت خود را از روی دکمه بردارید.
دوباره دکمه پاور را فشار داده و بعد از روشن شدن کنسول و شنیدن صدای بوق و گذشتن چند ثانیه صدای بوق دوم را می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای دو بوق پشت سر هم را می شنوبد.
انگشت خود را از روی پاور بردارید.
دسته خود را با کابل USB به کنسول متصل کنید.
اینک در بخش Recovery Mode کنسول خود قرار دارید

نوشته شده توسط N.P PRINCE مشاهده نوشته
سلام تو صفحه ریکاوری نمیره دکمه پاور رو که نگه میدارم به محض اینکه روشن میشه خاموش میشه.(تو همین سه چهار سانیه که روشنه این اتفاقات میوفته اول که چراغ قرمزه دکمه پاور رو که میگیرم چراغ سبز میشه بعدش چراغ آبی بعدش هم چراغ سفیده یازرد رنگش دقیق مشخص نیست و بعد از چراغ سفید چراغ چشمک زن قرمز میشه کل اینا تو سه چهار سانیه انجام میشه و دو ستا صدای بیب هم میده)
نقل قول نوشته شده توسط vampirekain مشاهده نوشته
ببین بدون هارد هم همینطوری میشه یا نه...
سلام هارد رو هم جدا کردم باز هم همونجوری هست اگه بریک شده چطوری باید درستش کنم.(در ضمن کنسول من فت هست و با آپدیت 4.46 بدون دانگرید)
نوشته شده توسط salar_dariush مشاهده نوشته
با این کاربر صحبت کن(8030)

الانم که دیگه مجبور شدم اینجا مترح کنم خاهشا کمکم کنید

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
من تو تاپیک مشکلات ، دانلود فيكس و ايبوت بازي ها (+3.56) صفحه 179
از بچه ها سوال کردم که.

سلام من ميخواستم از طريق ftp به دستگاه بازي انتقال بدم كه بعد از اجراي برنامه Iris Manager-4.xx - v2.51 يك صفحه اومد كه يك مقدار نوشته توش بود وفكر كنم يك جايي نوشته بود x.y يا يه همچين چيزي دقيق يادم نيس جلوشم چند تا عدد داشت كه من عددا رو كم كردم و وقتي به يك رسيد يا شماره ي پايين تري دقيق يادم نيست دستگاه خاموش شد و ديگه روشن نميشه موقعي كه دكمه روشن و خاموش رو فشار ميدم يك صداي بوغي مياد بعد چراغ سبزميشه بعد هم آبي ميشه و سفيد و چراغ قرمز و خاموش مشه چند بارم صداي بوغ ميده بايد چيكارش كنم.
نقل قول نوشته شده توسط salar_dariush مشاهده نوشته
سلام
کنسول تویه منویه ریکاوری میره؟؟
اصلا بالا نمياد تا روشن ميشه خاموش ميشه (منوي ريكاوري رو هم بلد نيستم بيارم)نقل قول نوشته شده توسط vampirekain مشاهده نوشته

حال باید وارد ریکاوری مد شوید.
کنسول را در حالت استندبای یا حالت انتظار (Standby) بگذارید.یعنی شما کنسولتون رو خاموش کنید(فقط سیم برق به برق باشه و چراغ قرمز روشن باشه)دکمه پاور را نگه دارید.
کنسول روشن شده و صدای بوقی می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای بوقی دیگر می شنوید سپس کنسول خاموش شده و در این زمان انگشت خود را از روی دکمه بردارید.
دوباره دکمه پاور را فشار داده و بعد از روشن شدن کنسول و شنیدن صدای بوق و گذشتن چند ثانیه صدای بوق دوم را می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای دو بوق پشت سر هم را می شنوبد.
انگشت خود را از روی پاور بردارید.
دسته خود را با کابل USB به کنسول متصل کنید.
اینک در بخش Recovery Mode کنسول خود قرار دارید

نوشته شده توسط N.P PRINCE مشاهده نوشته
سلام تو صفحه ریکاوری نمیره دکمه پاور رو که نگه میدارم به محض اینکه روشن میشه خاموش میشه.(تو همین سه چهار سانیه که روشنه این اتفاقات میوفته اول که چراغ قرمزه دکمه پاور رو که میگیرم چراغ سبز میشه بعدش چراغ آبی بعدش هم چراغ سفیده یازرد رنگش دقیق مشخص نیست و بعد از چراغ سفید چراغ چشمک زن قرمز میشه کل اینا تو سه چهار سانیه انجام میشه و دو ستا صدای بیب هم میده)
نقل قول نوشته شده توسط vampirekain مشاهده نوشته
ببین بدون هارد هم همینطوری میشه یا نه...
سلام هارد رو هم جدا کردم باز هم همونجوری هست اگه بریک شده چطوری باید درستش کنم.(در ضمن کنسول من فت هست و با آپدیت 4.46 بدون دانگرید)
نوشته شده توسط salar_dariush مشاهده نوشته
با این کاربر صحبت کن(8030)

الانم که دیگه مجبور شدم اینجا مترح کنم خاهشا کمکم کنید

شما هاردت رو عوض کن ببین درست میشه یا نه .... یعنی ببین دوباره چراغ ها اینطوری میشن؟
و اگر اینطوری نشد یه هارد جایگزینش کن که بعیده از هارد باشه .... اما یاید برک شده باشه ...
اگر بتونی ریکاوری رو بیاری راحتر میشه بهت بگم چکار کنی .... بدون هارد هم این حالت رو امتحان کن و اگر نشد ببرش پیش تعمیکار چون به احتمال ززیاد سخت هست یا اینکه بهت بگه ناند یا نورش پریده که اون چیزه دیگه ایی ...
ببرش پیش تعمیر کار جواب رو هم بده ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر