System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
سلام.چرا واسه من آپدیت 3 نمیاد?رو 2.57 ام میگه اخرین اپدیت رو داری.
ریجن 2 ژاپنم.
پست اول رو خوندم ولی متوجه نشدم از طریق usb چه جوری باید اپدیت نصب کنم?
ویرایش...........
فهمیدم.;)

آخرین ویرایش:

babak4you

کاربر سایت
Dec 24, 2008
15
نام
S.Babak Mirmoeini
سلام، من دیشب لینک شما رو دانلود کردم ریختم روی فلش (طبق پروسیجر)، ولی متاسفانه میگفت نمیتونم فایل آپدیت پیدا کنم، توی همون منو آپدیت از طریق اینترنت رو انتخاب کردم، با کمال تعجب میگفت آپدیت 2.57 در دسترسه، منم همونو زدم، خلاصه سرتون رو درد نیارم، هرکاری میکنم سیستمم آپدیت ن می شه.
اگه دوستان صاحب نظر میتونن کمکم کنن، دارم غصه میخورم خدایی!!

آخرین ویرایش:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سلام، من دیشب لینک شما رو دانلود کردم ریختم روی فلش (طبق پروسیجر)، ولی متاسفانه میگفت نمیتونم فایل آپدیت پیدا کنم، توی همون منو آپدیت از طریق اینترنت رو انتخاب کردم، با کمال تعجب میگفت آپدیت 2.57 در دسترسه، منم همونو زدم، خلاصه سرتون رو درد نیارم، هرکاری میکنم سیستمم آپدیت ن می شه.
اگه دوستان صاحب نظر میتونن کمکم کنن، دارم غصه میخورم خدایی!!

بهتره یک بار اپديت را از خود سایت سونی مستقیم دانلود کنی و با فلش بریزی رو دستگاه

ممکنه اون اپديتي که دانلود کردی درست دانلود نشده باشه:)

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
بهتره یک بار اپديت را از خود سایت سونی مستقیم دانلود کنی و با فلش بریزی رو دستگاه

ممکنه اون اپديتي که دانلود کردی درست دانلود نشده باشه:)

سلام
اپدیت هایی که تو پست دوم اینجا هستن همشون لینک مستقیم از خود سایت سونی هستش:d

• Like
Reactions: rezagoli

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,333
نام
مهدی
بچه ها یه سوال:
ایکس باکس وان یه خوبی داره هر وقت توی حالت استندبای میزاریش روی دانلود اگر نت قطع بشه و چند دقیقه بعد مجدد وصل بشه خودش ادامه دانلود رو میره اما ps4 اینطور نیست اگر نت قطع بشه باید واسه ادامه دانلود کنسول رو روشن کنی خودتت دستی بزنی روی ادامه دانلود.
حالا خواستم بدونم با اپدیت 3 این مشکل برطرف شده یا اگر نشده کسی از شماها راه حلی داره واسه من؟؟؟؟

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
سلام
من دستگاه رو تازه خریدم. الان میخواستم psn بسازم که زد اول باید اپدیت کنی به ورژن 2.57 که زدم داره دانلود میشه در حالی که شنیدم آپدیت ورژن 3 هم براش اومده!
عادیه به نظرتون؟ چرا؟
پیشاپیش مرسی از جوابتون

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,547
نام
امین
سلام
من دستگاه رو تازه خریدم. الان میخواستم psn بسازم که زد اول باید اپدیت کنی به ورژن 2.57 که زدم داره دانلود میشه در حالی که شنیدم آپدیت ورژن 3 هم براش اومده!
عادیه به نظرتون؟ چرا؟
پیشاپیش مرسی از جوابتون

حجمو داری هدر میدی.

با فلش اپدیت کن.

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
بچه ها یه سوال:
ایکس باکس وان یه خوبی داره هر وقت توی حالت استندبای میزاریش روی دانلود اگر نت قطع بشه و چند دقیقه بعد مجدد وصل بشه خودش ادامه دانلود رو میره اما ps4 اینطور نیست اگر نت قطع بشه باید واسه ادامه دانلود کنسول رو روشن کنی خودتت دستی بزنی روی ادامه دانلود.
حالا خواستم بدونم با اپدیت 3 این مشکل برطرف شده یا اگر نشده کسی از شماها راه حلی داره واسه من؟؟؟؟
راه حلش برنامه psx هست

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
بچه ها یه سوال:
والا از نسخه های قبلی فریمورا هم تا حالا من همچین مشکلی نداشتم همیشه اتوماتیک خودش به نت وصل میشه حتی بوده مواقعی که مثلامن بعد یه هفته دستگاهو از rest mode در میووردم کلی اپدیت دانلود و نصب کرده بوده خودش ... توی یه هفته هم که آدم شونصد بار نت ریست می کنه...

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,333
نام
مهدی
والا از نسخه های قبلی فریمورا هم تا حالا من همچین مشکلی نداشتم همیشه اتوماتیک خودش به نت وصل میشه حتی بوده مواقعی که مثلامن بعد یه هفته دستگاهو از rest mode در میووردم کلی اپدیت دانلود و نصب کرده بوده خودش ... توی یه هفته هم که آدم شونصد بار نت ریست می کنه...
مرسی از پاسخت ولی داداش واسه من که اینجور نیست و باید خودم دستی بزنم رو ادامه دانلود مگر اینکه شما از توی ستینگ تنظیمش کرده باشی و من خبر نداشته باشم !

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
مرسی از پاسخت ولی داداش واسه من که اینجور نیست و باید خودم دستی بزنم رو ادامه دانلود مگر اینکه شما از توی ستینگ تنظیمش کرده باشی و من خبر نداشته باشم !
والا دستگاه من همیشه رو rest mode هست همه چیزم گزاشتم اتوماتیک آپدیت کنه خلی نرم بدون دوشواری دانلود می کنه جالب اینه حتی اگر من یه دانلودیو pause کنم بعد دستگاهو بزارم rest mode خودش به صورت نا محسوسb-) دانلودو تموم می کنه طوری که نشده تا حالا تو کارای دیگه ی اینترنتیم تداخل اجاد بکنه...(دانلود فیلم دیدن و ا آنلاین بازی کردن با pc یا دستگاه های دیگه....

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
منم از وقتی آپدیت اومده اصلا به PSN وصل نمیشم و نمیتونم آپدیت رو دانلود کنم

دست سونی درد نکنه که هر دفعه آپدیت میده اعصاب یه سریا رو خورد میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر