System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
مشکلی نداشت همون اولش دانلود کردم من :d

کم پیش میاد سونی تو این چیزا اشتباه کنه پس بهتره اول به اینترنتتون شک کنید :d

کم پیش میاد داداش ؟؟
آقا بخاطر همین آپدیتای سونی من کلی بدبختی کشیدم
اولی زد یه پورت hdmi مانیتورمو سوزوند رو آپدیت قبلی ..کار ندارم مشکل از کجا بود ولی بخاطر آپدیت سونی بود این مشکل و برای خیلیای دیگه هم پیش اومده بود
اینم که الان میبینید خیلیا مشکل دارن یعنی نمیشه از کنسول دانلود کرد ...
اتفاقا سونی خیلی از این مشکلا پیش میاره
رو آپدیتای موبایلاشم همینطوره
الان باز خیلی بهتر شده نسبت به گذشته ....

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اینه موقع تست فیلد میده بخاطر عدم آپدیت بودن

بعضی وقتا اینجوری میشه که کنسول نمیتونه آپدیت رو دانلود کنه ! فایل آپدیت رو پاک کن یبار دیگه بزن دانلود ببین میشه یا نه

اگر نشد با PC دانلود و نصب کن بهتره

پاک کردم بعد از چند بار به زحمت شروع کرد الان به دانلود اما سرعت دانلود افتضاح 245mbرا میخواد سه چهار ساعت دانلود کنه :|
همون بهتره با pc دانلود کردش که شما گفتی :)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
کم پیش میاد داداش ؟؟
آقا بخاطر همین آپدیتای سونی من کلی بدبختی کشیدم
اولی زد یه پورت hdmi مانیتورمو سوزوند رو آپدیت قبلی ..کار ندارم مشکل از کجا بود ولی بخاطر آپدیت سونی بود این مشکل و برای خیلیای دیگه هم پیش اومده بود
اینم که الان میبینید خیلیا مشکل دارن یعنی نمیشه از کنسول دانلود کرد ...
اتفاقا سونی خیلی از این مشکلا پیش میاره
رو آپدیتای موبایلاشم همینطوره
الان باز خیلی بهتر شده نسبت به گذشته ....

آپدیت که نمیزنه پورت HDMI بسوزونه که :d

کلا منظورم از محتوای آپدیت نبود منظورم تو درست منتشر کردنش بود چون اولش که یه سریا گفتن مشکوکه چون تو سایت خودش نزده اینو باید بگم که همیشه اینجوری بوده که تو سایت خودش با تاخیر میزده حالا هم میان میگن دانلود نمیشه و احتمالا از طرف خود سونیه این حرفارو گفتم وگرنه محتویاتش که دستشون درد نکنه یه آپدیت میدن 2 تا چیزو خوب میکنه 3 تا چیزو گند میزنه توش :d

من هم PS3 رو از آپدیتای نزدیک نسخه 3.0 (دوران دایناسور ها) با کنسول دانلود کردم تا همین الان که با PS4 هم با کنسول دانلود میکنم هیچ مشکلی تو زمینه دانلودش نداشتم

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
پاک کردم بعد از چند بار به زحمت شروع کرد الان به دانلود اما سرعت دانلود افتضاح 245mbرا میخواد سه چهار ساعت دانلود کنه :|
همون بهتره با pc دانلود کردش که شما گفتی :)
دقیقا واسه منم 3 ساعت طول کشید !! انقدر سرعت پایین بود من آپدیت بازی رو هم زدم دان شه اون با سرعت خوب دانلود می شد!! هم زمان دو تا دانلود گذاشتم به نظرم هیچ تاثیری رو دانلود آپدیتت کنسول نداشت

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
2.55 خوبه اپدیت کنم؟

من که فرقی احساس نکردم :D
ولی اگه آپدیت نکنی نه میشه رفت تو استور، نه میشه دوستان آنلاین رو دید، نه میشه بازی آپدیت کرد، نه میشه آنلاین زد (طبیعتاً) و ... . کلاً میشه کنسولِ آفلاین :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,816
نام
وحید
من که فرقی احساس نکردم :D
ولی اگه آپدیت نکنی نه میشه رفت تو استور، نه میشه دوستان آنلاین رو دید، نه میشه بازی آپدیت کرد، نه میشه آنلاین زد (طبیعتاً) و ... . کلاً میشه کنسولِ آفلاین :D
اپ کردم
سرعت سرور سونی هم در کمال ناباوری خوب شده بود تو 14 دقیقه این سری اپدیت شد

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
میخواستم فریمور بازی رو دوباره بریزم ولی هرکاری میکنم فایل اپدیت رو روو فلش پیدا نمیکنه...فایل رو توی این مسیر ریختم PS4-UPDATE مشکل کجاست؟

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
سلام من وارد استور نمیتونم بشم چون میگه باید اپدیت کنی (ورژن 2.51 هست)
وقتی میزنم روی اپدیت میگه اخرین ورژن روی سیستم نصب هست
باید به صورت دستی بریزم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر