SWTOR بازی برای نسل ها

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
swtor.jpg

bioware بر این باورست که Star Wars: The Old Republic اخرین محصول استودیو بازی ای برای دهه ها خواهد بود!

کارگردان هنری بازی اقای James Ohlen در خلال Comic-Con توضیح داد: "بازی شامل 19 دنیای اصلی و تعداد خیلی بیشتری دنیا های کوچک تر خواهد بود. هدف اصلی ما مشخصا با توجه به این مثاله که با یک بازی online سرو کار داریم ماندگاری در دهه های اینده است.
ما میخواهیم 10 ها دنیا و در نهایت صدها دنیا به بازی اضافه کنیم و به طور دقیق در نظر داریم تا پایان سال 2025 پانصد دنیا در بازی داشته باشیم."

بدون در نظر گرفتن مشاغل و زمانی که صرف پیمودن مسافت ها میشود و همین طور بخش مولتی پلیر به پایان رساندن هریک از 6 کلاس مختلف در بازی به "200" ساعت گیمپلی نیاز خواهد داشت.

منتظر بازی در تعطیلات کریسمس امسال باشید

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
منتظرشم بس عجیب :D اما در کل عنوانی که برای WoW بخواد شاخ شه باید عنوانی باشه ها :D خیلی ها زیر پای WoW له شدن .

بقیشون چرتو پرت بودن از نظرم:biggrin1:

شما که عقلت به میانگینه برو Old Republic ـشون رو هم نگاه کن .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شرط میبندم همه دنیا ها و ماموریتا کم کم شبیه به هم میشه! من که از این سری فقط لگویی هاش با فورس آنلیشد رو زدم:D بقیشون چرتو پرت بودن از نظرم:D( همونطور که LORD OF THE RINGS رو کلا قبول ندارم:D)
ممنون بابت خبر:| منبع رو هم باید حدس بزنیم؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
توضیح: این بازی همون گیم شاخیه که در E3 توی کنفرانس EA نشونش دادند! یه وقت با Kinect Star Wars که گیم ضایعی به نظر می رسید و تو کنفرانس مایکرو نشون دادن اشتباه نگیرید! :mrgreen:

به نظر من که خیلی گیم تمیزی اومد و کاملا استقبال میشه از خبر. : دی

فقط ای کاش یه IP جالب تر استفاده می شد واسش، من از Star Wars زیاد خوشم نمیاد... :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر