Super Mario Galaxy 2

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بی ربط نگو...
میگم کی گفته super Mario galaxy بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی تبلیغ کنسول کرد؟گفتم 3DS کنسول خوبیه تبلیغ کنسول خودم رو کردم؟
بزرگ شو.....

کسی که بی ربط گفته مطمعنا تو بودی من پستشو گذاشتم نظرمم گفتم مشکل داری داشته باش نمیتونی موفقیت و بازیا بینظیر wii منکر بشی

اصلا wii اشغال خوبه؟ برو با 3ds خودت بازی کن لذتشو ببر با ما چیکار داری تاپیک به این زیبایی Mario galaxy به گند کشیده شد

اصلا یه خدا یه Mario 3d land بقیه نخاله خوب ما چیکاره ایم؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
شما به خیال خودت من 3DS دارم WII ندارم ؟ لول
اون موقع که ما WII خریدیم کی میدونست تو ایران WII چیه بازی هاش گیر نمی اومد دستگاه تازه میخواست کپی خور بشه ببین کیا دارن ادعای WII بازی میکنن

شما خود بیل گیتس میلیاردر بزرگ بقیه خیابون خواب

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
این پست منه

اونجا که قرمز کردم تازه گفتم نظر شخصیمه شاید اشتباه کنم

حالا که باید بزرگ شه تویی یه چیز خریدی مثل بچه ها میزنن تو سر هم مال من بهتره

برو دنبال بازیت برو
اولشم بری در بیاری میبینی من به پست احسان جواب دادم نه تو ولی اومدی خودت رو انداختی وسط....
بعدشم من به نظر شخصیت کار ندارم.من میگم چیزی رو که بازی نکردی چطور از روی دوتا تریلر میگی بده؟
منم wii دارم.DS Lite هم داشتم و دادم به خواهرزادم.این چه ربطی اره که کسی وقتی چیزی خرید بیاد بگه خوبه.من ویتا هم داشتم ولی چرا نمیگم خوبه؟
چون واقعا 3DS کنسول خوبیه.DS هم خوبه.wii هم خوبه.اصلا کی گفت اینا آشغالن و فقط 3DS خوبه؟
من یه سوال کردم که کی گفته super maro galaxy بده که هنوز نشونم ندادیش...
از احسان هم که در پاسخ یکی از دوستان گفت پس super mario galaxy آشغاله و super mario 3dland علیه هم این سوال رو دارم که کی گفت super mario galaxy آشغاله؟
چون ما گفتیم Super mario 3dland بازی خویه یعنی از super mario galaxy بدمون میاد؟یعنی تو جهان نمیشه دو بازی خوب پیدا کرد؟
بازم میگم بحث من نظر شخصیت نبود بلکه در مورد بازیهای کنسول بود که هم معتقدم به اندازه کافی بازی داره و هم اینکه بازیهاش کیفیت بالایی دارن...

- - -ویرایش - - -

کسی که بی ربط گفته مطمعنا تو بودی من پستشو گذاشتم نظرمم گفتم مشکل داری داشته باش نمیتونی موفقیت و بازیا بینظیر wii منکر بشی

اصلا wii اشغال خوبه؟ برو با 3ds خودت بازی کن لذتشو ببر با ما چیکار داری تاپیک به این زیبایی Mario galaxy به گند کشیده شد

اصلا یه خدا یه Mario 3d land بقیه نخاله خوب ما چیکاره ایم؟
100 سالت هم که باشه هنوز بچه ای چون هیچ کس نگفت wii بده...
با این حرفهات که اصلا wii آشغاله بحث رو نپیچون...
چند ساعت پیش تو پخ چی رد و بدل میکردیم؟سوالاتی که ازت کردم معنایی از بد بودن wii داشت؟
تو فقط نشون بده کی گفته super Mario galaxy بازی بدیه؟
اینکه کسی میگه 3DS خوبه یعنی بقیه کنسولا آشغاله؟
تو برو حرفهای خودت رو بخون اومدی گفتی گفتن کنسول بخر بعد خریدم گفتن بازیهاش گرون شده.حالا این میتونه دلیلی بر بد بودن 3DS بشه؟
مثل این میمونه کسی بگه FIFA 14 آشغاله چون نمیتونم روی PC راحت کرکش کنم...

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
چه خبر شد یدفعه اینجا!:d

خب شما نظرتونو گفتید ما هم نظرمونو و دیگه چرا دعوا میکنید!:|

احسان جان هر بازی که فقط واسه یک پلتفرم منتشر بشه میشه انحصاری اون کنسول و 3ds هم انحصاری زیاد داره و حالا میخواد IP نینتندو باشه یا نباشه!

من بحث ادامه نمیدم که دوباره جنگ راه نیفته و ما همه فن های نینتندو رو دوست داریم و چه 3ds دوست داشته باشن چه دوست نداشته باشن!:x

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل

احسان جان هر بازی که فقط واسه یک پلتفرم منتشر بشه میشه انحصاری اون کنسول و 3ds هم انحصاری زیاد داره و حالا میخواد IP نینتندو باشه یا نباشه!

من بحث ادامه نمیدم که دوباره جنگ راه نیفته و ما همه فن های نینتندو رو دوست داریم و چه 3ds دوست داشته باشن چه دوست نداشته باشن!:x

شما به فکر خرید xbox one باش چه به نینتندو
آرزوهات توی E3 رو هم دیدم nfs جدید

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

چه ربطی داره!:|
من همه کنسولا رو تجربه میکنم ولی طرفدار نینتندو هستم!;)
هم عاشق God Of War هستم و هم عاشق Mario:bighug:
NFS هم ریسینگ مورد علاقمه و همه شماره هاشو تجربه کردم!

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421

کجا بودی داداش که مارو دو آیدی در یک روح کردن فقط به خاطر اینکه حرفهامون همسو هست.
خیلی با مزه است که احسان و اون یکی دوستمون که اسمش رو نمیدونم در حالی که 3DS نداشتند میان میگن بازی نداره و فلان بازی به درد نمیخوره و بعد هم میپیچونن که wii آشغاله و شما درست میگی در حالی که من معتقدم حتی GAMECUBE و WIIU(که فعلا زیاد موفق نبوده)هم بازی عالی کم ندارن...
و همه میدونن که wii و DS عالی هستند اما دلیلی نمیبینم کسی که مثلا SUPER MARIO 3DLAND بازی نکرده با 4 تا کلیپ بیاد بگه بازی به درد نمیخوره...
یعنی شمایی که این بازی رو بازی نکردید از اونایی که بازی کردن بیشتر در مورد این بازی میدونید؟

- - -ویرایش - - -

داداشی با این حرفت مخالفم چون همه ما قبل از اینکه طرفدار جناح خاصی باشیم طرفدار گیم هستیم و هر کسی سلایقی داره...
من میخوام برای SUPER MARIO 3DWORLD برم WIIU بخرم و از طرفی برای GOW4 و UNCHARTED4 میخوام PS4 بگیرم.همه اینها بازی های خوبی هستند ولی من محکوم به انتخابم چون شرایط خرید هر دو رو ندارم.پس اگر رفتم PS4 خریدم ذره ای از میلم نسبت به WIIU کم نمیشه...
پس به سلامتی همه گیمرا به خاطر اینکه گیم رو به عنوان سرگرمی اصلیشون انتخاب کردن.............

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
کجا بودی داداش که مارو دو آیدی در یک روح کردن فقط به خاطر اینکه حرفهامون همسو هست.
خیلی با مزه است که احسان و اون یکی دوستمون که اسمش رو نمیدونم در حالی که 3DS نداشتند میان میگن بازی نداره و فلان بازی به درد نمیخوره و بعد هم میپیچونن که wii آشغاله و شما درست میگی در حالی که من معتقدم حتی GAMECUBE و WIIU(که فعلا زیاد موفق نبوده)هم بازی عالی کم ندارن...
و همه میدونن که wii و DS عالی هستند اما دلیلی نمیبینم کسی که مثلا SUPER MARIO 3DLAND بازی نکرده با 4 تا کلیپ بیاد بگه بازی به درد نمیخوره...
یعنی شمایی که این بازی رو بازی نکردید از اونایی که بازی کردن بیشتر در مورد این بازی میدونید؟

پست ها رو خوندم و این بحث ها پیش میاد و من نمیدونم چرا احسان و nintendo_3ds عزیز اینقدر با 3ds مشکل پیدا کردن!
بحث wii u رو بیاریم وسط دوباره این داستان ادامه پیدا میکنه!

من میگم 3ds عالیه و اگه فکر میکنید به اندازه DS خوب نیست خب اشکالی نداره و به همون اندازه که خوبه ازش لذت ببرید!

اینم بگم که خوب بودن یه کنسول دلیلی بر بد بودن بقیه کنسول ها نیست!

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
پست ها رو خوندم و این بحث ها پیش میاد و من نمیدونم چرا احسان و nintendo_3ds عزیز اینقدر با 3ds مشکل پیدا کردن!
بحث wii u رو بیاریم وسط دوباره این داستان ادامه پیدا میکنه!

من میگم 3ds عالیه و اگه فکر میکنید به اندازه DS خوب نیست خب اشکالی نداره و به همون اندازه که خوبه ازش لذت ببرید!

اینم بگم که خوب بودن یه کنسول دلیلی بر بد بودن بقیه کنسول ها نیست!
منم گلوم جر خورد از بس گفتم خوب بودن 3DS دلیلی بر بودن سایر کنسولها نیست ولی اینا وقتی میگی 3DS خوبه بهشون بر میخوره فکر میکنن در فرای این جمله سخنی پنهان است که میگوید Wiiو DS آشغال هستند:d
ادامه اش ندیم بهتره..............

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
منم گلوم جر خورد از بس گفتم خوب بودن 3DS دلیلی بر بودن سایر کنسولها نیست ولی اینا وقتی میگی 3DS خوبه بهشون بر میخوره فکر میکنن در فرای این جمله سخنی پنهان است که میگوید Wiiو DS آشغال هستند:d
ادامه اش ندیم بهتره..............
=))
موافقم فعلا بریم بازی فولادو ببینیم بهتره

_viper_

کاربر سایت
Jan 11, 2014
84
من که 3ds خریدم عاشقش شدم :excited:
کافیه luigi.s mansion dark moon بازی کنی
با ماریو کارت و کلی بازی دیگه
حوصله ندارم همشو بنویسم :smile:

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
عالیه ادامه بدید تبلیغ کنسولا دیگه تو تاپیک wi آخرش موفق میشید تاپیک wii از بین ببرید
عالیه ادامه بده چرت و پرت بگو یه چیز شروع کن بعد حرف عوض کن.خوبه آفرین...
برو ببین اول کی حرف از 3DS آورد وسط میرسی به رفیق شفیقت...
آقای فن نینتندو که نمیدونی کنسولهای یک شرکت از هم جدا نیستند و وقتی کسی میگه 3DS خوبه این یه سرفرازی برای نینتندو محسوب میشه که همینطور هم هست نه اینکه منظور کسی خراب کردن سایر کنسول های این شرکت باشه...
مگه ما سهام دار نینتندو هستیم که تبلیغ کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از رفیقت که پرسیدیم کی گفته super mario galaxy بده کلا تاپیک رو گم کرد(شایدم داره پست ها رو بالا و پایین میکنه یکی رو گیر بیاره...)
شما هم که صحبت های کسانی که کنسول 3DS رو تهیه کردن میشنوی بهت بر میخوره میزنی به چرت و پرت گفتن که تبلیغ میکنید...
همه اونایی که کنسول رو دارند و میگن super mario 3Dland عالیه دارن دروغ میگن و تبلیغ میکنن؟؟؟؟؟
یعنی شما میگی از new super mario bros روی DS بهت بیشتر از wii بهت حال داده یا kirbys mass attack روی DS شاهکار بود داری تبلیغ DS رو میکنی؟؟؟(من اینطور فکر نمیکنم و فکر میکنم داری نظر شخصیت رو میگی و داری به اونهایی که کنسول رو ندارن میفهمونی که این بازی ها چقدر عالی هستند ولی طبق المان های خودت بخواهیم قضاوت کنیم ظاهرا داری تبلیغ DS رو میکنی...)
انتقاد تو و دوستت بی پایه هست و هیچ منطقی توش نیست چون حتی یک بازی از این کنسول رو تجربه نکردید و دارید بر اساس شنیده و دیده ها قضاوت میکنید در حالی که یک بازی در دو دقیقه خلاصه نمیشه و لذتی که در بازی هست در تریلرش نیست وگرنه هیچ آدم عاقلی نمیرفت یکی دو میلیون پول بده کنسول بخره و میرفت خیلی راحت از youtube ویدئوی تمام مراحل رو میگرفت میدید...........

_viper_

کاربر سایت
Jan 11, 2014
84
ااااآ عاقا چون ehsanservat میگه 3ds بازی نداره حتما نداره دیگه باهاش مخالفت نکنید هر چی ایشون بگن درسته :hide:
سهام دارانه نینتندو به فرموده ehsanservat دیگه تبلیغ نکنید :razz:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر