Super Mario Galaxy 2

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
احسان جان ولله من بی طرف ولی اول خودتون شروع کردید
منم دیگه پست نمیدم ولی خداییش این دوستمون داره درست میگه که اول خودتون شروع کردید.
نظر همگان محترمه.احسان جان شما هم اگر نمیتونی تحمل کنی و میخوای جواب پیام قبلی منو بدی تو پخ بده با هم صحبت کنیم که تاپیک دیگه از این بیشتر به بیراهه نره...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ماریو گلگسی با هیچ بازی تو دنیا عوض نمیکنم

بازی فوق العادیه

دوستان بهم گفتن 3ds خیلی خوبه انقدر قویه بازیا wii هم روش پورت شده دیدم راست میگن تریلر ماریو 3d لند دیدم خیلی خوشم اومد بنظرم تلفیق ماریو 64 و ماریو گلگسی بود اما وقتی گیم پلی دیدم به کل نظرم عوض شد دوربین ثابت بیشتر شبیه new super Mario جدید شده اس

بعد بازیش وقتیه این خیلی مسخره اس به نظر من مثل این میمونه بگی ماریو گلگسی زمانی کنی کل مراحل یعنی از بازی و محیطش نمیتونی لذت ببری تو گیم پلی که دیدم کسی که بازی میکرد تو 1 دقیقه مراحل تموم میکردم حالا ما بگیم وقط بزاریم سکه ها بگیرم فوقش بشه 4 دقیقه بنظر من خیلی کمه

من تو ماریو گلگسی 1 همون مرحله آب که دریا بود پنگون ها بودن کلی میگشتم از طراحی خارق العاده نینتندو لذت میبردم

اول میخواستم wii بفروشم 3ds بگیرم اما ماریو گلگسی 1 و 2 کجا ماریو 3d لند کجا

تریلر new super Mario 2 دیده بودم قشنگ بود وقتی گیم پلیشو دیدم چیزی جز بارون سکه ندیدم هر چیزی افراطش بده حتی ویتامین a که برای سلامت چشم خوبه و لازم اگه زیاد بخوری کور میکنه همین ویتامین ث تو بدن ذخیره نمیشه بدن بهش احتیاج داره اما زیاد خورده بشه سرطان میگیره آدم تو هر چیزی نباید افراط کرد

new super Mario نسخه wii و ds خیلی قشنگتر از این new super Mario 2 نسخه 3ds بودن

دانکی کونگ کانتری ریترن wii برداشتن پورت کردن رو 3ds خوب منی که روی wii با این بازی زندگی کردم لذت بردم با ویموت و نانچاک بازی بازی کردم چرا بخوام روی 3ds که قابلیتا ویموت و نانچاک نداره بازیش کنم؟

10 تا بازی دیدم بازیا wii بودن که روی 3ds پورت شدن خوب رو wii بازیشون میکنم اونم به تلویزیون وصل میشه همگی میتونن ببینن و با ویموت و نانچاک گروهی بازی کرد

Kirby برای 3ds قشنگه هم تریلرشو دیدم هم گیم پلیشو بازی خیلی خوبیه اما بخاطر یه بازی ارزش نداره آدم یه دستگاهی بخره که اک معمولیش 650 هزاره xl اکش 900 هزار در کنارش 250 هزار پول فلش کارت هک بده که اینم باید در نظر گرفت یه گروهی تونستن بدون فلش کارت برنامه رو 3ds اجرا کنن با همون رم داخلی اگه این هک کامل شه ه میشه فلش کارتی که 250 هزار پولشو دادی دیگه ارزشی نداره کسی ازت نمیخره

خب wii دست دوم در حد آک میشه 300 هزار خرید کپی خورشم کامله بازیاشم که پره تازه کلی شبیه ساز روی wii نصب میشه میتونی بازیاشونو رو wii بازی کنی مثل ps1 . Nintendo 64 . gba و ....................

wii این همه بازی خوب داره من چند ساله wii دارم کلی بازی قشنگ هست هنوز نتونستم بازی کنم

بنظر من همون wii و ds کنار هم خیلی عالیه نظر شخصی من اینه شایدم اشتباه باشه اما خرید 3ds اشتباهه حتی عناوینی مثل دانکی کونگ انحصاری و متروید برای 3ds نیومده که بشه روش فکر کرد بعد از 3 سال عرضه

من که همون ds و wii گه میدارم

موفق باشید

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
162
بچه ها ما همه دوستدارای نینتندو هستیم
خود من wii دارم براش کلی وسیله گرفتم ازش کلی لذت بردم . هنوز میبرم
هنوز میکروی بچگیم رو دارم
از خدام هست بازی اورجینال بخرم از شرکت محبوبم حمایت کنم اما متاسفانه شرایط مالی اجازه نمیده
تازه میخوام یک ds بگیرم بخاطر عناوین فوق العادش
اگر شرایط مالی اجازه میداد تا الان هم wii u و هم 3ds گرفته بودم
حتی اگر بد باشن چون دوستدار سبک بازیهای نینتندو هستم میدونم همتون هم این حس رو دارید
از یک سری کارهای شرکت نینتندو ناراحت هستم اما اونها هم باید به فکر حفظ منافع شرکتشون باشن تا مثل سگا نشن
خوشبختانه کنسول دستی شرکت فروش خیلی خوبی داشت و مایکروسافت هم یک جورایی کم آورد وامیدواریم شرکت برای نسل بعد هم کنسول میده
همیشه از چیزهای که هست لذت برید از این همه آثار موفق نینتندو
ببینید نینتندو چقدر آثار قبلیش براش مهم هست که تمام کنسولهاش بازیهای نسل قبلش رو اجرا میکنه
یعنی انقدر به گیم پلی بازیهاش مطمین هست
اما دو شرکت رقیب رغبت نمیکنی 2 سال دیگه به نسل قبلش.ن به غیر از 3 یا 4 عنوان نگاه کنی
امیدوارم شرکت نینتندو بتونه دل هوادارانش رو شاد نگه داره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دنیا ماریو گلگسی :x

20.jpg

cover_large.jpg

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
بالاخره بعد از 2 سال حوصله کردم بازی رو تا ته تهش رفتم ... الان 241 یی ستاره دارم و 1 دونه دیگه مونده توی Grand Master Galaxy که اونم Perfect Run ه و باید بگم بییییییییششششش از حد سخته :D :| سخت ترین مرحله گلکسی 2 تا الان همین مرحله آخرش بوده برام که باز این Perfect Run فوق العاده سختش میکنه... اشالله این یکی هم میگیرم و بازی 100% میشه :D
اولین بازیه عمرمه که 100% میکنم... کاملا هم ارزشش رو داشت :D

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بالاخره بعد از 2 سال حوصله کردم بازی رو تا ته تهش رفتم ... الان 241 یی ستاره دارم و 1 دونه دیگه مونده توی Grand Master Galaxy که اونم Perfect Run ه و باید بگم بییییییییششششش از حد سخته :D :| سخت ترین مرحله گلکسی 2 تا الان همین مرحله آخرش بوده برام که باز این Perfect Run فوق العاده سختش میکنه... اشالله این یکی هم میگیرم و بازی 100% میشه :D
اولین بازیه عمرمه که 100% میکنم... کاملا هم ارزشش رو داشت :D

بلاخره تمومش کردی :d یه دو هزار سالی بود که میگفتی میخوام تمومش کنم :p آفرین دمت گرم به این پشت کار :bighug: من که خوره ماریو گلگسی ام نتونستم تمومش کنم انقدر سخت میشد بخصوص run هاش که گذاشتم کنار

من که هر چی تمومش میکنم سیر نمیشم باز دوست دارم بازیش کنم الکی که نیست ماریو گلگسی بهترین بازی نسل هفت از دیدگاه تمام مراجع رسمی گیم شد :x

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
بلاخره تمومش کردی :d یه دو هزار سالی بود که میگفتی میخوام تمومش کنم :p آفرین دمت گرم به این پشت کار :bighug: من که خوره ماریو گلگسی ام نتونستم تمومش کنم انقدر سخت میشد بخصوص run هاش که گذاشتم کنار

من که هر چی تمومش میکنم سیر نمیشم باز دوست دارم بازیش کنم الکی که نیست ماریو گلگسی بهترین بازی نسل هفت از دیدگاه تمام مراجع رسمی گیم شد :x
آره ولی چیکار کنم همش کار برام پیش میومد بازی رو میزاشتم کنار :D
این آخریه خیلی سخته :|

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره ولی چیکار کنم همش کار برام پیش میومد بازی رو میزاشتم کنار :D
این آخریه خیلی سخته :|

خوب مشکل همینجاست دیگه امضا منو بخون منم همین مشکل دارم هم سر کار میرم هم سرم شلوغه هم تازه دوباره تحصیل برای گرفتن مدرک دانشگاهی بالاتر شروع کردم و ....... وقت گیم ندارم گیم میزارم کنار بعد یه مدت میبینم نمیشه اصل زندگیم شده گیم

کلا سری اول تموم میشه از سری دوم خیلی سخت میشه

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
بالاخره Master of the Galaxies شدم !!! 242 تا ستاره فیکس !! :D
39 ساعت و 47 دقیقه طول کشید !
وفتی که 242 تارو میگیرین Rosalina میاد توی Mario Space Ship و اونجا موندگار میشه :D
بعدشم از طرف نینتندو توی قسمت پیام های خود وی یک پیام میاد که بهت تبریک میگه که بازی رو 100% کردی و یک عکس هم بهش وصله که تمام ستاره هارو نشون داده :D
روی پروفایلت هم مینویسه Master of Galaxies و یک عکس تاج خوشگل میزاره ... یک عدد هم گوشه سمت راست اضافه میشه که تعداد مردن هات توی طول کل بازیه
من 644 بار مردم... اگه فکر میکنین کمتر از من مردین بهتره بازی رو 100% کنین بعدش بیاین تعداد مردن خودتون رو بگین :D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بالاخره Master of the Galaxies شدم !!! 242 تا ستاره فیکس !! :D
39 ساعت و 47 دقیقه طول کشید !
وفتی که 242 تارو میگیرین Rosalina میاد توی Mario Space Ship و اونجا موندگار میشه :D
بعدشم از طرف نینتندو توی قسمت پیام های خود وی یک پیام میاد که بهت تبریک میگه که بازی رو 100% کردی و یک عکس هم بهش وصله که تمام ستاره هارو نشون داده :D
روی پروفایلت هم مینویسه Master of Galaxies و یک عکس تاج خوشگل میزاره ... یک عدد هم گوشه سمت راست اضافه میشه که تعداد مردن هات توی طول کل بازیه
من 644 بار مردم... اگه فکر میکنین کمتر از من مردین بهتره بازی رو 100% کنین بعدش بیاین تعداد مردن خودتون رو بگین :D

دمت گرم ایول

چه جالب نمیدونستم خودم نتونستم تمومش کنم

:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر