Sunset Overdrive

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
مبارک:d
نه اون داشت Sunset Overdrive بازی می کرد با موبایلش:d

اینفیمس نبود؟ سریع رد شد حالا خوب ندیدم ولی رنگ بندیش به اینفیمس میخورد:d
نه
yahoo_4.gif

پستمو ویرایش کردم، عکسشو گذاشتم
yahoo_4.gif
یعنی غرق اون سرعت عملتم
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من بالاخره سانست رو خریدم خیلی دو به شک بودم ولی دل رو زدم به دریا و خریدم .میتوم بگم واقعا فوق العاده هستش داستانش واقعا عالی هست نمیدونم چرا ملت میگفتن داستان نداره کسایی که بازی کردن حرف من رو درک میکنن به جرات میتونم بگم یکی از قشنگ ترین داستان های کمدی ده سال اخیر رو بین بازی های رایانه ای داره شخصیت هایی که داره bossfight هایی که داره واقعا خنده دار هستند.
گیمپلی بازی هم وحشتناک خوبه اصلا فکرشم نمیکردم کلا چون new ip هست تم حال و هوای بازی هم جدید هست از کوچک ترین چیزا تو بازی لذت میبرم و برام تازگی داره . بالانس خیلی خوبی داره بین تنوع اپگرید شدن ما و سختی تر شدن دشمان هامون تنوع سلاح ها بهترین سلاح هاش رو تا الان کلتش و همون بمب انداز تدی میدونم با این سلاحه که اسید میپاشه :D .حرکات پارکور هم خیلی عالی در امده تو نقشه خیلی بزرگ بازی. روی اب سر خوردنش و پرواز کردنش از همه بهتره خیلی قشنگ تر کرده بازی رو در کل فوق العاده بوده تا الان بخوام sunset overdrive رو تو یک کلمه خلاصه کنم میگم "تنوع" همه چیه بازی تنوعش خیلی بالا هستش به شدت منتظره نسخه دوم و عرضه این نسخه برای Pc هستم.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
به شدت منتظره نسخه دوم و عرضه این نسخه برای Pc هستم.
نه دیگه این یه مورد رو نیستم. :d
بهتره انحصار کنسول بمونه تا هم برگ برنده باشه واسه مایکرو هم سیستم سلر بشه. مخصوصا که نسخه ی اول هم خیلی خوب از آب دراومده و اونایی هم که آشنا نبودن یا امید نداشتن فهمیدن چه چیزه خوبیه. (همون Ryse و DR3 که روی PC اومدن کافی بود. :d)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نه دیگه این یه مورد رو نیستم. :d
بهتره انحصار کنسول بمونه تا هم برگ برنده باشه واسه مایکرو هم سیستم سلر بشه. مخصوصا که نسخه ی اول هم خیلی خوب از آب دراومده و اونایی هم که آشنا نبودن یا امید نداشتن فهمیدن چه چیزه خوبیه. (همون Ryse و DR3 که روی PC اومدن کافی بود. :d)

خب داداش من به کلی از رفیقام که پی سی باز هستند نگاه میکنن خداییش حیف لذت همچین بازی رو از دست بدن در کل حرفه شما هم درسته :D

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
خب داداش من به کلی از رفیقام که پی سی باز هستند نگاه میکنن خداییش حیف لذت همچین بازی رو از دست بدن در کل حرفه شما هم درسته :D
خوب دیگه فلسفه ی انحصاری هم همینه. :d
اگه بخوان از این لذت محروم نشن باید کنسول رو تهیه کنن. :d
البته از مایکرو بعید نیست مثلا 1 سال دیگه بازی رو برای PC عرضه کنه ولی به نظر من انحصاری بمونه در آینده موفق تر میشه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوب دیگه فلسفه ی انحصاری هم همینه. :d
اگه بخوان از این لذت محروم نشن باید کنسول رو تهیه کنن. :d
البته از مایکرو بعید نیست مثلا 1 سال دیگه بازی رو برای PC عرضه کنه ولی به نظر من انحصاری بمونه در آینده موفق تر میشه.

خوب ویندوزم مال مایکرو هست و اتفاقا بازم انحصاری حساب میشه ، چون متعلق به مایکروسافت هست ویندوز.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
خوب ویندوزم مال مایکرو هست و اتفاقا بازم انحصاری حساب میشه ، چون متعلق به مایکروسافت هست ویندوز.
بله ویندوز متعلق به مایکرو هست و اگه بازی بیاد همچنان در انحصار مایکرو هست، ولی در انحصار کنسولش نیست و دیگه نمیتونه سیستم سلر و یه مهره ی مهم تو رقابت کنسول ها باشه.
پ.ن. البته ماشالا یه عده از دوستان تو این سایت هستند که فکر میکنن وقتی بازی های انحصاری X1 روی PC میاد دیگه انحصاری نیست و واسه PS4 هم حساب میشه. :d
بماند. دیگه بیشتر از این از موضوع تاپیک که بحث در مورد خود بازی هست منحرف نشیم. ;)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بله ویندوز متعلق به مایکرو هست و اگه بازی بیاد همچنان در انحصار مایکرو هست، ولی در انحصار کنسولش نیست و دیگه نمیتونه سیستم سلر و یه مهره ی مهم تو رقابت کنسول ها باشه.
پ.ن. البته ماشالا یه عده از دوستان تو این سایت هستند که فکر میکنن وقتی بازی های انحصاری X1 روی PC میاد دیگه انحصاری نیست و واسه PS4 هم حساب میشه. :d
بماند. دیگه بیشتر از این از موضوع تاپیک که بحث در مورد خود بازی هست منحرف نشیم. ;)
فقط یک موضوع از نظر منه اینه که این بازی سیستم سلر انچنان نیست حالا باندلش خیلی بیشتر به فروش خودش و x1 کمک کرده
ولی سیستم سلر واقعی بازی هایی مثل Geow و Halo 5 باید دونست که خودم انتظار Geow 4 میکشم.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
ميون اين همه مگاتن :d و اخبار ريبوت هاى فراوان و ... 2 روزى هست دارم اين شاهكار رو تجربه ميكنم ، واقعا متاى 82 در حقش ظلم هست !
اصلا فكر نميكردم تا اين حد باشه بازى ، هم از لحاظ Open word و هم از لحاظ گيم پلى .
من تا حالا ساخته هاى Insomniac رو تجربه نكردم ، حقيقتش اصلا انتظار يه همچين گيم پلى رو نداشتم ، فوق العاده درگير كنندست .
بازى از لحاظ level design هم عاليه . گرافيك و موسيقى بازى هم خيلى خوب كار شدن .
اما طنزى كه تو بازى هست من تو كمتر بازى اى ديدم ، پر از ترول بازى :))
اشاره به اون دوست جانبازمون :))
خلاصه كه بازى واقعا شاهكاره و 100% بازى بايد ادامه پيدا كنه و همكاريه مايكروسافت با Inso هم بيشتر از قبل بشه ;)
يه نكته ى ديگه كه از نكات مثبت بازى هست كشتن دشمن هاى بازيه ، هر چقدر بيشتر ميكشى بيشتر لذت ميبرى :d
اخرين بار تو Batman و Saint Row انقدر Enemy كشته بودم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر