Multi Platform Street Fighter 6

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox Series X|S

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
دوستان یه موضوعی من بازیم روی پی اس فایو ریجن 2 هست و اکانتم ریجن 1. یه اکانت ریجن 2 هم دارم که دی ال سی بازی های ریجن دو رو با اون میخرم رو اکانت اصلیم بازی میکنم ولی برای دی ال سی های استریت فایتر نمیشه این کارو کرد نه؟!
گویا فقط یه اکانت میتونه از دی ال سی استفاده کنه (اکانتی که باهاش میشه دی ال سی خرید)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
سلام اگر یک نفر آپدیتی در مورد اتصال بازی به اینترنت بده ممنون میشم ؟
تغییر خاصی نکرده اگه شکن استفاده میکنی بگیر نگیر داره اگر گیر آپ بوستر هستی بهتره.

من ک مشکلی ندارم اگه وصل بشه آنلاین میرم اگه نشه با cpu.

بنظرم هرکی‌تو ایرانه باید همین ذهنیت ر داشته باشه اگه وسواس باشی حریفت حتما آدم باشه اذیت میشی.

Maziar1378

کاربر سایت
Jun 30, 2023
76
نام
مازیار خشنودی
تغییر خاصی نکرده اگه شکن استفاده میکنی بگیر نگیر داره اگر گیر آپ بوستر هستی بهتره.

من ک مشکلی ندارم اگه وصل بشه آنلاین میرم اگه نشه با cpu.

بنظرم هرکی‌تو ایرانه باید همین ذهنیت ر داشته باشه اگه وسواس باشی حریفت حتما آدم باشه اذیت میشی.
ببخشید یک موردی شما میدونید بخش آنلاین کدوم یکی از بازی های فایتینگ تحریم نشده و میشه راحت بازی کرد ؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
ببخشید یک موردی شما میدونید بخش آنلاین کدوم یکی از بازی های فایتینگ تحریم نشده و میشه راحت بازی کرد ؟
من هیچ فایتینگی ندیدم که آنلاینش بدون مشکل باشه تو ایران. شاید بقیه دیده باشن نمیدونم.

و اینکه مشکلات بسته به اپراتور شما و گیم مورد نظر هم متفاوته، برا همه یکسان نیست.

پ.ن: البته اگه یه شرکت ایرانی زحمت بکشه بازی فایتینگ بسازه با مجوز وزارت ارشاد و بنیاد ملی بازی های رایانه ای با سرور های ایرانی بعد شاید بدون مشکل باشه :D 💩

• Like
Reactions: Maziar1378

Maziar1378

کاربر سایت
Jun 30, 2023
76
نام
مازیار خشنودی
من هیچ فایتینگی ندیدم که آنلاینش بدون مشکل باشه تو ایران. شاید بقیه دیده باشن نمیدونم.

و اینکه مشکلات بسته به اپراتور شما و گیم مورد نظر هم متفاوته، برا همه یکسان نیست.

پ.ن: البته اگه یه شرکت ایرانی زحمت بکشه بازی فایتینگ بسازه با مجوز وزارت ارشاد و بنیاد ملی بازی های رایانه ای با سرور های ایرانی بعد شاید بدون مشکل باشه ج
خدارو شکر🤮🤮🤮در حال حاظر می‌خوام UFC5 بگیرم امیدوارم که بخش آنلاینش بیاد بالا

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
اگه میدونستم تعریفتون از «مشکلی نداشتن» انقد سادست خودمم چندتا بازی میگفتم از جمله استریت فایتر :-"
اسکال گرلز هم مشکلی نداشت یبار تست کردم. همون گیلتی گیر استرایو هم خیلی ایرانیا بازی میکنن.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
ی کرمی گرفتم با اینکه همش میبازم هی میرم تو این بازی 😁
از وقتی اومده ب هیچ بازی دیگه ای نرسیدم

تازه اینترنت افتضاحه اگه مث خارجیا بود که هر بیست ثانیه مچ 4-5 خط پیدا میکرد رسما از کار و زندگی می افتادم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,987
نام
نـــــــویـــــــــد
نچسب‌ترین کرکتر تاریخ SF رو هم بیارن تو این نسخه، اونم خفن میشه اینقدر ساختار این بازی قوی و خفنه. واقعا کیفیت و زیبایی از تمام سوراخ‌های بازی میزنه بیرون. چه تورنومنت‌هایی دیدیم تو همین مدت. ایووی امسال برای من بهترین ایوو بود حتی بهتر و جذابتر از ۲۰۱۷. حتی آدمی مثل Mena RD هم تو این بازی به بلوغ شخصیتی رسیده. بعدشم Gamer8 توی عربستان که کاکرو همه رو ترکوند با JP و اول شد. چند سال خیلی خوشگل در انتظار این بازی و طرفداراش هستش. واقعا نمیتونم صبر کنم تا آکوما رو ببینم. حتی برای ED هم هایپم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر