PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
بازی واقعا عالی هست. انتظار داشتم که داستان و روایتش و شخصیت پردازی ها تو دیوار باشه با توجه به نقد ها ولی تا اینجا که من بازی کردم واقعا خوب هست نمی گه عالی و شاهکار ولی خوب بهترین توصیف هست براش نه بیشتر و نه کم تر.
گیم پلی بازی هم که واقعا فوقالعاده هست هیچی کم نداره فقط کافی که عادت کنی بهش اون وقت که ضربان قلب بالا و پایین می کنه. گرافیک فنی خیلی خوبه ولی خب گرافیک هنری متوسط البته بازی کلا یه تم خاکستری داره که کمی هم به داستان می اد ولی خب بی روح هست. من با نیمه op بودن بازی بر خلاف بقیه اصلا مشکلی ندارم بنظرم اگه کاملا خطی بشه ممکنه بود به گیم پلی آسیب بزنه و ببرتش به سمت خسته کننده شدن.

هرچی دارم جلوتر می رم بازی بهتر می شه :D تا اینجا امتیاز واقعیش برام حدود ۸۸ بود.

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
464
منم 5 ساعتی هست تقریبا بازی کردم و خیلی لذت بخشه
اوایل بازی لول دیزاین توی ذوق میزد یه خورده که الان خیلی بهتر شده
کامبت و موزیک و گرافیک بازی فوق العادست
شخصیت پردازی و داستان تا اینجا معمولی
یه خورده هم مشکل حرکتی داره بازی movement

منم تا اینجا 85 امتیازم هست تا ببینیم آخرش چی میشه
کسی به بازی دسترسی نداشت میتونه با زیرنویس فارسی از چنلم ببینه بعد دوست داشت خرید کنه

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,262
نام
Mansour
منم یه 2.5 ساعتی بازی کردم
البته یه دستی بازی کردن یه کم سخت بود ولی خوب :D
از شوخی که بگذریم تا اینجای ماجرا که خیلی از بازی خوشم اومده
کامبت بازی فوق العاده ست
داستان معمولیه
موسیقی عالیه
تنها چیزی که تو ذوقم میزه فضای شهرشه که یه جوریه، منو یاد CODE VEIN میندازه نمیدونم چجوری توضیح بدم انگار یه چیزی کمه یه حس کم کاری بهم ازش میگیرم
تا اینجای بازی 86 میگیره و اونجور که دوستان گفتن جلوتر بهتر میشه فکر کنم 88 برازنده اش باشه

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,533
سازنده بازی یعنی shift up گفته:

موضوعی که برخی بازیکنان به آن اعتراض داشتند سانسور شدن خشونت و نپاشیدن خون هیولاها روی بدن EVE است. با این حال، دلیل این مشکل سانسور شدن Stellar Blade نیست، بلکه حالت اجرایی بازی است زمانی که بازی را روی حالت پرفورمنس قرار دهید، خون پاشیده شده از بدن هیولاها روی بدن EVE نمیماند. این یعنی برای دیدن این افکت بخصوص باید از حالت کوالیتی استفاده کنید بنابراین مقایسه های انجام شده اشتباه هستند

کسی میتونه اینو تست کنه؟

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,533
در مورد تغییرات در مورد کاستوم ها هم گفته:

مدیر عامل Shift Up در زمان عرضه گفت چیزی که آنها میخواهند به بازیکنان نشان‌ دهند همان چیزی است که بعد از پچ روز عرضه در بازی قرار گرفته این یعنی تغییر لباس EVE به تصمیم سازندگان بوده و حتی نسخه‌ ارسال شده به منتقدین که بدون پچ روز اول بود هم شامل این تغییرات است. علاوه بر این اگر ناشر بازی یعنی پلی استیشن قصد سانسور آن را داشت بدون شک نسخه دیسک و دیگر لباس‌ های EVE هم شامل این تصمیم میشدند.

اگر این حرفها درست باشه پس سانسور خشونت بازی که رو مخ من بود اصلا انجام نشده و طبق گفته مدیرعامل shift up سونی تو سانسور کاستوم ها نقشی نداشته.
تنها نقشی که ظاهرا سونی داشته همون آرت نوشته رو دیوار بوده تا الان

Avada

کاربر سایت
Nov 9, 2022
174
wasteland واقعا تو مخ بود بی دلیل بزرگ و و وقت گیر
بازی وقتی تو حالت خطی پیش میره عالیه محیطاشم خیلی بهتره
علت این که همتون مینالین wasteland عه که همون اول بازیه محیطشم خیلی تومخه
بنظرم یه مشکل دیگشم موزیک زوریه تو محیطا با هدفون نمیشه رفت دیوونه میکنه اهنگاش لاقل بانو dua lipa ای چیزی پخش کنین:D
:Dالبته اگه خدا بخواد ما با با هالیدی ربیت رفتیم قابل تحمل تر کرد ویستلند را برایمان حقیقت دیگه دلم نمیاد کاستومی غیر این بردارم:D
کاستوم های حق lily رو هم باز کنین دیگه کلا از بخش شاپ بیرون نمیرید :D
یه اسکین خفن تر از اینم داره ولی باید 49 تا can پیدا کنید که عملا میشه برای نیو گیم پلاس
تو تریلرای بازی یه کاستون دامن کوتاه کالباسی مثل nier هم داشت یا من توهم زدم؟:D:D خدا لعنت کنهshift up کور شدم تریلرارو اشتباه میبینم:D

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
464
منم 5 ساعتی هست تقریبا بازی کردم و خیلی لذت بخشه
اوایل بازی لول دیزاین توی ذوق میزد یه خورده که الان خیلی بهتر شده
کامبت و موزیک و گرافیک بازی فوق العادست
شخصیت پردازی و داستان تا اینجا معمولی
یه خورده هم مشکل حرکتی داره بازی movement

منم تا اینجا 85 امتیازم هست تا ببینیم آخرش چی میشه
کسی به بازی دسترسی نداشت میتونه با زیرنویس فارسی از چنلم ببینه بعد دوست داشت خرید کنه
من بعد از 12 ساعت بازی :

بازی بی نهایت لذت بخش و خفن شده و هر چی میری جلوتر بهتر میشه
تنوع دشمن ها و باسی فایت ها بی نظیره و سلاخی کردنشون خیلی لذت بخشه
اپگرید کردن کاربردیه و معتادی داره

بازی از کلی عناوین الهام گرفته
یعنی حتی انچارتد و الن ویک توش پیدا میکنی :D ولی خیلی خوب و حرفه ای این کارو انجام داده و حس تکراری بهت دست نمیده

در کل خیلی از بازی راضیم و پیشنهاد میکنم اگه به این سبک علاقه دارید توی خریدش شک نکنید

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,687
واقعا بعد westland بازی خیلی بهتر میشه.چقدر بازی با کلاسیه انصافا.فقط حیف این قضیه خشونت بازی...خیلی لذت بخشتر میکرد.خوش بحال کسایی که فیزیکی بازی رو گرفتن.

• Like
Reactions: reza8

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
464
واقعا بعد westland بازی خیلی بهتر میشه.چقدر بازی با کلاسیه انصافا.فقط حیف این قضیه خشونت بازی...خیلی لذت بخشتر میکرد.خوش بحال کسایی که فیزیکی بازی رو گرفتن.
خشونت بازی میگن شایعه هست سانسورش

اون خونها توی حالت کوایلیتی مُد هنوزم میپاشه روی سر و سروت ایو اما روی حالت پرفورمنس نه

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,173
نام
Amir

بازی تو کامبت و موسیقی سنگ تمومه. خیلی پالیش و تمیزه از نظر گرافیکی و فقط تکسچر های سنگ گاهی توی ویست لند تو ذوق میزنن. لول دیزاین یکمی حس کهنگی داره تا ویست لند ولی بعضی وقتا میبینین که یه سری کارای جالبی کردن. یکسری حرکات تو بعضی ماموریت‌های بازی زدن که جدیده و فقط همون یکبار هم تکرار میشه و تو کل بازی نمیبینین. عین بازی‌های نسل 6​

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,687
خشونت بازی میگن شایعه هست سانسورش

اون خونها توی حالت کوایلیتی مُد هنوزم میپاشه روی سر و سروت ایو اما روی حالت پرفورمنس نه
کلا رو کوالیتی بازی میکنم.خونی نمیپاشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر