PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,687
واقعا دارم از بازی لذت میبرم و درگیر رسانه و مسائل حاشیه ای نیستم.هرچی میرم جلوتر با شخصیت های بهتری روبرو میشم واقعا بازیه تمیزیه.جزئیات و گرافیک بازی هرچی میرم جلوتر بهتر میشه.بیخیال حاشیه ها بشید و لذت ببرید.

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
واقعا دارم از بازی لذت میبرم و درگیر رسانه و مسائل حاشیه ای نیستم.هرچی میرم جلوتر با شخصیت های بهتری روبرو میشم واقعا بازیه تمیزیه.جزئیات و گرافیک بازی هرچی میرم جلوتر بهتر میشه.بیخیال حاشیه ها بشید و لذت ببرید.
یه سوال خشونت بازی بعد آپدیت کم شده،دیگه نمیشه موجودات توی بازی تکه پاره کرد؟!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,465
نام
مسلم
View attachment 335597
خونی که رو eve بود رو تو عکس دقت کنی دیگه رو بدنش نمیپاشه
معمولا برای اینجور موارد یه گزینه داخل آپشن های بازی باید بزارن که هر کس خواست غیرفعالش کنه یا اینکه ابتدای بازی از بازیکن سوال کنه.

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
276
این همه هیاهو برای خشونت بازی بوده؟؟؟
هی گفتن سانسور سانسور...جنجال جنجال...

من یه لحظه طراحی بدن و لباس کاراکتر رو دیدم فکر میکردم طرف لزبینه و یه رابطه عاشقانه ی بسیار بی پروا! بین شخصیت بازی با اون دو تا دختر دیگه داریم و با سکانسهایی در حد Blue is the warmest color روبروییم توی این بازی.

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
بله دوستان خشونت بازی و برخی لباس ها در حد خیلی کمی س""سور داشته و کاملا این همه هیاهو هم به حق است. مسئله اصلا کم و زیادش نیست. تجربه نشون داده فقط کافی یک قدم عقب نشینی کنی تا این جماعت وک دور بردارن وضعیت دنیا گیم الان هم بخاطر همین یکم اشکال نداره ها به اینجا رسیده .همین الان تو مجازی یکسریشون سر همچین س""سور کم دارن جشن پیروزی می گیرن.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,896
نام
شیخ صدرا
تا اینجا که من بازی کردم :

کامبت فوق‌العاده
گرافیک و پرفورمنس عالی
انمی‌ها و باس‌فایت‌های خفن

لول‌دیزاین بد
اتمسفر و فضاسازی ناگیرا

از همون موقع دمو من نگران فضاسازيش بودم.
نچسب ميزد محيط بازى.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,416
نام
محمد
این همه هیاهو برای خشونت بازی بوده؟؟؟
هی گفتن سانسور سانسور...جنجال جنجال...

من یه لحظه طراحی بدن و لباس کاراکتر رو دیدم فکر میکردم طرف لزبینه و یه رابطه عاشقانه ی بسیار بی پروا! بین شخصیت بازی با اون دو تا دختر دیگه داریم و با سکانسهایی در حد Blue is the warmest color روبروییم توی این بازی.
Bait GIF

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر