Steel Battalion: Heavy Armor

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
گیم اسپات بازی رو نقد کرد و امتیاز فوق العاده 3.5 رو بهش داد .
فکر کنم باید بیخیال این عنوان هم بشیم ، خداوکیلی یک سال و نیمه کینکت گرفتیم کلا دو سه تا بازی خوب بیشتر براش نیومده .

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,501
نام
Nightwing
از کنترل کینکت در داخل روبات یا همون نمای CockPit به عنوان نکته ی مثبت یاد کرده کلا کارلای جالبی میشد انجام داد با کینکت . ولی خُب وسط مبارزه یه جورایی خیلی قاطی پاطی میشه هی بخوای بیای داخل بری بیرون .
بازیش در حد همون دمو خوبه بگیرید بازی کنید تا خاطره ی خوبی از بازی و کنترل کینکتش در ذهتون باقی بمونه :d
بازی های خوب کینکت Gun stringer بود و Rise of nightmare
بقیه اش فاجعه اس

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوب بازیو تهیه کردم HUD بازی فاجعه ـست
اما بقیه موارد عالیه . کنترل درون تانک با استفاده از کینکته و حس خوبی رو القا میکنه حرکت تانک با دسته کنسول انجام میشه و برای تیر اندازی هم از RT و LT استفاده میشه.
بعضی موارد افرادتون درون تانک شرایط روانیشون بهم میریزه و کارهای خاصی میکنن مثلا دریچه بالایی رو باز میکنن و میخوان ک فرار کنند شما میتونید اونها رو بگیرید و پرت کنید تو کابین تانک و با مشت بزنیدشون:D! خیلی جالبه ولی بینهایت سخته :|

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
خوب بازیو تهیه کردم HUD بازی فاجعه ـست اما بقیه موارد عالیه . کنترل درون تانک با استفاده از کینکته و حس خوبی رو القا میکنه حرکت تانک با دسته کنسول انجام میشه و برای تیر اندازی هم از RT و LT استفاده میشه. بعضی موارد افرادتون درون تانک شرایط روانیشون بهم میریزه و کارهای خاصی میکنن مثلا دریچه بالایی رو باز میکنن و میخوان ک فرار کنند شما میتونید اونها رو بگیرید و پرت کنید تو کابین تانک و با مشت بزنیدشون:D! خیلی جالبه ولی بینهایت سخته :|
پس بازی رو تهیه کنیم؟؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نکته اول اینه که باید تمرین کنید تا دهنتو سرو*یس نشه:D وحشتناک سخته و هوش دشمنا عالیه! حد اقل تو مرحله 1 اینطور بود!
نوع شلیک خمپاره رو میتونید تایین کنید ولی هنوز نفهمیدم زمان reload خمپاره ها چقدره:D
بخرید خیلی جالبه من که خوشم اومد
و نکته دیگر اینکه برای بازی حتما روی صندلی بشینید( توجه * صندلی نه مبل:| ) چون بعضی مواقع مجبور میشید که وایسید. چرا؟چون باید در بالای تانکو باز کنید و با دوربینتون ( ک با دست چپ رو چشمتون میذارید) دور دستها رو نگاه کنید تا ببینید دقیقا کجا میخواید برید یا چیو میخواید داغون کنید و مواظب باشید چون اگه دشمن نزدیکتون باشه سریع میکشتتون!
+گرافیک بازی واقعا قشنگه! میتونید تانکتونو شخصی سازی هم بکنید!!
اگه اشتباه نکنم قطعاتشم میشد تعویض کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر