Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,288
نام
علیرضا
اونورم هستن، در کل یوزر اسکور مدتهاست ارزشی نداره.

============

آقا یه چیزی الان برام سوال شده اونم اینکه به منتقدا که میدن بازیا رو نقد کنن واکترویی چیزیم میدن که سریع بتونن کارو تموم کنن؟
کسایی که می‌دونن جواب بدن به دوستمون ولی نکته ای بنظرم اومد و من میدونستم این بود که گاهی میان یه سری نکات رو گوشزد میکنن مثلا میگن فلان مرحله فلان باگ رو داره قرار تا لانچ رفع بشه یا فلان چیز قرار جور دیگه ای باشه تا منتقدین موقع برخورد به اونا توجه داشته باشند. اینکه از کجا فهمیدم هم سر نقد بوردرلندز۳ بود یا که مشکلاتی بازی داشت موقع لانچ که یکی از منتقدان گفته بود به ما گفته بودن این تا موقع لانچ برطرف میشه.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
اونورم هستن، در کل یوزر اسکور مدتهاست ارزشی نداره.

============

آقا یه چیزی الان برام سوال شده اونم اینکه به منتقدا که میدن بازیا رو نقد کنن واکترویی چیزیم میدن که سریع بتونن کارو تموم کنن؟
رفیق معمولا چنین چیزی مرسوم نیست و تا جایی که بنده اطلاع دارم صرفا یک سری نکات خاص رو مشخص می کنند،صرفا در همین حد.
کسایی که می‌دونن جواب بدن به دوستمون ولی نکته ای بنظرم اومد و من میدونستم این بود که گاهی میان یه سری نکات رو گوشزد میکنن مثلا میگن فلان مرحله فلان باگ رو داره قرار تا لانچ رفع بشه یا فلان چیز قرار جور دیگه ای باشه تا منتقدین موقع برخورد به اونا توجه داشته باشند. اینکه از کجا فهمیدم هم سر نقد بوردرلندز۳ بود یا که مشکلاتی بازی داشت موقع لانچ که یکی از منتقدان گفته بود به ما گفته بودن این تا موقع لانچ برطرف میشه.
رفیق حرف شما درست هست و بنده قبلا در یک سایتی چند نقد انجام دادم،اگر اشتباه نکنم در مورد بازی Far Cry 5 که قبل از عرضه در اختیار بنده قرار داده بودند در یک ایمیل اعلام کردند که فلان مرحله یک مشکلی دارد و با آپدیتی که فردای اون روز قرار بود عرضه بشود،رفع می شد.ولی در مورد روش های سریع تر تمام کردن بازی و مسائلی از این دست بعید می دانم صحبت یا توضیحی ارائه بدهند.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,813

Starfield might be lacking DLSS and XeSS support at launch, preload data indicates

متاسفانه همانطور که حدس زده میشد، طبق فایلهای preload از dlss و XeSS برای pc پشتیبانی نمیکنه

پ.ن : توی خبر اشاره میکنه شاید با پچ روز اول یا بعدا به بازی اضافه بشن
پ.ن2 : خدا مادسازها را حفظ کند

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,403
نام
Majid
اینکه به Content Creator ها هم همزمان کد دادن خیلی نشونه خوبیه، به شکل عجیبی انگار اطمینان دارن از کیفیت بازی :D

حالا در این صورت دو حالت پیش میاد بنظرم.
یا بازی در حد انتظارات نیست و به ارلی اکسس نرسیده کلی فضای منفی دورش شکل میگیره و لانچشو خراب میکنه (که بعید میدونم)
یا هم بازی واقعا خوبه که در اون صورت چون زودتر کد دست Content Creator ها رسیده روز امبارگو شونصد تا ویدیو ادیت شده میاد تو فید میلیون ها نفر رو یوتوب! که شدیدا رو فروشش تاثیر مثبت میزاره.

ادیت:
حتی واسه این چنلای کوچک هم فرستادن جالبه:D
این Starfield Signal که تازه چندماه پیش چنلشو زده و 31k بیشتر ساب نداره هم ویدیو گذاشت میگه ناراحت بودم یه دفعه ایمیل باز کردم دیدم دیروقت کد اومده الان رو دانلودم :D
1692387590834.png

آخرین ویرایش:

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
ادیت: این مطالب توسط یه اکانت فیک نوشته شده.

اینم یه سری تجارب دیگه‌ای از ابتدای بازی:

البته توجه کنید که ایشون کلا یخورده به ایکس‌باکس «ارادت» دارن. واسه همین خیلی تعاریف تمجید ایشون رو نباید جدی گرفت.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
اینم یه سری تجارب دیگه‌ای از ابتدای بازی:

البته توجه کنید که ایشون کلا یخورده به ایکس‌باکس «ارادت» دارن. واسه همین خیلی تعاریف تمجید ایشون رو نباید جدی گرفت.

اکانتی که اینارو نوشته فیک بوده.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,813

Starfield might be lacking DLSS and XeSS support at launch, preload data indicates

متاسفانه همانطور که حدس زده میشد، طبق فایلهای preload از dlss و XeSS برای pc پشتیبانی نمیکنه

پ.ن : توی خبر اشاره میکنه شاید با پچ روز اول یا بعدا به بازی اضافه بشن
پ.ن2 : خدا مادسازها را حفظ کند
خبر خوب اینکه pure dark مادساز معروف خبر داده که ریویو کد دریافت کرده و ۱ سپتامبر ماد dlss3 و 2 رو همزمان با انتشار جهانی بازی ، منتشر میکنه

Starfield To Get NVIDIA DLSS 3 & DLSS 2 Mod Support On PC At Launch, Confirms PureDark

پ.ن : کارشون عجیبه ، از یه طرف تو بازی dlss نذاشته و از طرف دیگه ریویو کد میده به مادساز متخصص افزودن dlss

آخرین ویرایش:

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
اینکه به Content Creator ها هم همزمان کد دادن خیلی نشونه خوبیه، به شکل عجیبی انگار اطمینان دارن از کیفیت بازی :D

حالا در این صورت دو حالت پیش میاد بنظرم.
یا بازی در حد انتظارات نیست و به ارلی اکسس نرسیده کلی فضای منفی دورش شکل میگیره و لانچشو خراب میکنه (که بعید میدونم)
یا هم بازی واقعا خوبه که در اون صورت چون زودتر کد دست Content Creator ها رسیده روز امبارگو شونصد تا ویدیو ادیت شده میاد تو فید میلیون ها نفر رو یوتوب! که شدیدا رو فروشش تاثیر مثبت میزاره.

ادیت:
حتی واسه این چنلای کوچک هم فرستادن جالبه:D
این Starfield Signal که تازه چندماه پیش چنلشو زده و 31k بیشتر ساب نداره هم ویدیو گذاشت میگه ناراحت بودم یه دفعه ایمیل باز کردم دیدم دیروقت کد اومده الان رو دانلودم :D
View attachment 304812
یوتوب دقیقا فروش یک بازی را تضمین میکند در دوام فروش یک بازی یوتوب مهمترین عامل هست
من یادم میاد در تمام چنلای گمینگ در شش ماه پس از عرصه ی الدن رینگ یوتوب پر بود از ویدئو ها البته من گفتم اگر جای مایکروسافت باشم با این بازی مثل GTA 5 رفتار میکنم دقیقا این بازی خوراک لایو سرویس هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر