Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چنین چیزی رو نگفتن ها:-? فک کنم خود تاد گفت هم میتونین اون جایی هایی که point of interest هست فرود بیاین هم هر جایی که روی مپ سیاره خواستین. محدودیتی از این بابت نیست بنظر
بله درسته :-"

من فکر میکردم منظورشون از نشون دادن و فرود روی همون point of interest توی نقشه تایید کردن اینه که گشت و گذار محدود میشه به همونجا و محیط اطرافش، ولی مثل اینکه کل سیاره ازاده و قابل گشتن هست. :-"

الان سوال دیگه ای پیش اومد، عاقا پیاده دهن ادم سرویس میشه کل سیاره رو بگرده! از وسایل نقلیه زمینی چیزی گفتن/نشون دادن؟

• Like
Reactions: mahyarxbox

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
بازی خوبی به مظر میاد
اما داستان نداشته باشه و فقط بری ایتم جدا کنی و الکی با این و اون درگیر بشی و
بری بشینی و تو ماه و بقیه سیاره ها زل بزنی
برای من یکی کافی نیست
خنده داره دیروز گیرز ۴ رو که بازی نکرده بودم رو سریز اکس تا اکت اخر رسوندم
با این که بازی برای جند سال پیشه
با این که کلا گیرز و استار فیلد هر دو تو ۲ ژانر متفاوت هستن ولی دوس داشتم
این بازی هم داستان خوبی داشته باشه
نمیدونم شاید من زیادی حساس شدم اما باد عمری بازی کردن و داشتن انواع کنسولها دلم تنگ شده برای روزایی که اپن ورد و اینا نبود و همه چیز خیلی ساده و زیباتر بود

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,425
نام
مهیار
به جز مریخ و زمین بعضی دیگه از سیارات و قمر های منظومه شمسی هم تو نمایش نشون داده شدن:
این مپ کلی منظومه شمسی:
Screenshot_20230615_163916_YouTube.jpg

سطح پلوتو(تو این تصویر قمرش شارون هم دیده میشه.توجه به جزئیات فوق العاده هست تو واقعیت هم این دو جرم اینقد به هم نزدیک هستن! به نور کم خورشید هم با توجه به فاصله پلوتو توجه کنید):
Screenshot_20230615_163745_YouTube.jpg
اینم سطح ماه:
Screenshot_20230615_164325_YouTube.jpg

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
939
نام
کیوان
به جز مریخ و زمین بعضی دیگه از سیارات و قمر های منظومه شمسی هم تو نمایش نشون داده شدن:
این مپ کلی منظومه شمسی:
View attachment 297501

سطح پلوتو(تو این تصویر قمرش شارون هم دیده میشه.توجه به جزئیات فوق العاده هست تو واقعیت هم این دو جرم اینقد به هم نزدیک هستن! به نور کم خورشید هم با توجه به فاصله پلوتو توجه کنید):
View attachment 297502
اینم سطح ماه:
View attachment 297503
به غیر از اینها عطارد (Mercury) و آیو (IO) قمر مشتری هم توی تریلر بود.
1.jpg 2.jpg

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,248
نام
یونس
در مورد سیاره های قابل کاوش فکر می کنم 3 دسته باشن، دسته اول اونایی که در داستان هستن و جزئیاتشون کامله دسته دوم اونایی که صرفا برای ساید میشن و جمع آوری منابع میشه بهشون سفر کرد و دسته سوم اونایی که خالی از سکنه و بایر هستن :D

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا یک نکته در مورد تعداد سیارات و نگرانی بابت خالی بودن تعداد زیادی از آن ها وجود دارد.تجربیات بازی های قبلی Bethesda نشان داده که کنکاش در محیط به دلیل طراحی هوشمندانه آن بسیار سرگرم کننده هست و ساعت های زیادی گیمر رو درگیر خود می کند.به همین دلیل به نظرم Starfield حداقل ۱۰۰ ساعت محتوای از پیش مشخص شده و چند برابر این محیط قابل کنکاش دارد.بنابراین اینکه یک سری سیاره هم بدون هیچ جذابیتی وجود داشته باشند صرفا نکته منفی خاصی نیست.این برای برخی open world های کسل کننده صدق می کند که بعد از ۳۰-۲۰ ساعت نه جذابیتی دارند و نه محیطی که ارزش گشت و گذار داشته باشد.بنده به صورت معمول بازی های open world رو بعد از تموم شدن ماموریت های اصلی کنار می گذارم ولی Fallout 4 رو با وجود ایراداتی که داشت ده ها ساعت بعد از تموم شدن مراحل اصلی بازی کردم چون عناوین Bethesda یک دنیای جذاب دارند که کمتر عنوانی مشابه با آن هاست.در نهایت فکر می کنم Starfield در بدترین حالت ۱۰۰ ساعت محتوای جذاب داشته باشد که این زمان فوق العاده هست و خودم هم احتمالا بالای ۵۰۰ ساعت برای این بازی وقت بگذارم.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,248
نام
یونس
رفقا یک نکته در مورد تعداد سیارات و نگرانی بابت خالی بودن تعداد زیادی از آن ها وجود دارد.تجربیات بازی های قبلی Bethesda نشان داده که کنکاش در محیط به دلیل طراحی هوشمندانه آن بسیار سرگرم کننده هست و ساعت های زیادی گیمر رو درگیر خود می کند.به همین دلیل به نظرم Starfield حداقل ۱۰۰ ساعت محتوای از پیش مشخص شده و چند برابر این محیط قابل کنکاش دارد.بنابراین اینکه یک سری سیاره هم بدون هیچ جذابیتی وجود داشته باشند صرفا نکته منفی خاصی نیست.این برای برخی open world های کسل کننده صدق می کند که بعد از ۳۰-۲۰ ساعت نه جذابیتی دارند و نه محیطی که ارزش گشت و گذار داشته باشد.بنده به صورت معمول بازی های open world رو بعد از تموم شدن ماموریت های اصلی کنار می گذارم ولی Fallout 4 رو با وجود ایراداتی که داشت ده ها ساعت بعد از تموم شدن مراحل اصلی بازی کردم چون عناوین Bethesda یک دنیای جذاب دارند که کمتر عنوانی مشابه با آن هاست.در نهایت فکر می کنم Starfield در بدترین حالت ۱۰۰ ساعت محتوای جذاب داشته باشد که این زمان فوق العاده هست و خودم هم احتمالا بالای ۵۰۰ ساعت برای این بازی وقت بگذارم.
اتفاقا من عاشق همون سیاره های بکر و خالی از سکنه ام :D به نظر من نکته منفی نیست :D
قطعا نباید انتظار داشت 1000 تا سیاره پر از جزئیات و حیات ببینیم :D بعید می دونم بیشتر از 5/6 تا باشن

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
اتفاقا من عاشق همون سیاره های بکر و خالی از سکنه ام :D به نظر من نکته منفی نیست :D
قطعا نباید انتظار داشت 1000 تا سیاره پر از جزئیات و حیات ببینیم :D بعید می دونم بیشتر از 5/6 تا باشن
رفیق چون Bethesda تیم بی نهایت خلاقی هست به نظرم حتی مابین همین سیارات خالی هم ممکن است چیزهای جالبی مخفی کرده باشد!یعنی مثلاً ۳ سال دیگر خبر می آید فلان آیتم خاص برای اولین بار توسط یک گیمر کشف شد.در نهایت این بازی فارغ از کیفیتی که دارد با پشتیبانی از ماد می تواند به یک پلتفرم تبدیل شود و تا سال ها جذابیت و تازگی داشته باشد.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,435
نام
aliakbar
ای کاش این ۱۰۰۰ تا رو اعلام نمیکردن
یه سری مثلا منتقد قراره موی دماغ شن که دوتاش کمه ۳تاش خالیه تو ۶ تاش خونه خالی نبود و یه سری ایراد واسه کوبیدن بازی بگیرن.

البته فن بیس بتزدا با منتقد و استریمر اصلا شوخی ندارن و اگه بازی مشکل اساسی نداشته باشه طوری ساپورت میکنن که کسی وجود نمیکنه بازیرو الکی بکوبه

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
این مپ کلی منظومه شمسی:
View attachment 297501

View attachment 297502
اینم سطح ماه:
View attachment 297503
ژانر وحشت ساب ژانری داره به اسم cosmic horror یا وحشت کیهانی، نمونه‌ی محشرش در ادبیات رمان سولاریس هست از استانیسلاو لم و البته تفسیر اعلای طنزگونه‌ی این وحشت میشه کمدی کیهانی از ایتالو کالوینو. اگر هر کدوم از این کتاب‌ها رو خونده باشید به راحتی می تونید تصور کنید که همچین نمایی و این فریم چه قدر می تونه پرمهابت و رعب انگیز باشه. به خصوص وقتی که حداقل در ظاهر خبری از موجودات به ظاهر ترسناک نباشه و شما دقیقا در مرز void قرار بگیرید در آستانه‌ی مغاک تاریک هستی.
و البته یه رفرنس سینمایی دیگه که خیلی دوست دارم بشه در استارفیلد تجربه‌ش کرد فیلم Ad astraس، به خصوص اون بخش dark side of the moon و اتفاقات غیر منتظره‌ای که میشه توی سطح یک سیاره دید.
این تصاویر واقعا نوید یه تجربه‌ی sci-fi گنگ و عظیم از مواجهه با هستی رو می‌ده، قبل از این به نظرم فقط مس افکت یک به این حس نزدیک شده بود و شماره‌های بعدی بیشتر رفتن سمت اپرای فضایی تا ترس کیهانی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر