Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام دوستان
ببخشید اگه سوال تکراریه
این آپدیت آخری فکر کنم 1.7.36 باشه، برای نسخه کرکی pc جایی هست دانلود کنم؟
من کارتم 6600xt هست بازی خوب اجرا نمیشه و روون نیست امیدم به همین آپدیتهاست.
ممنون

• Like
Reactions: Amorfin

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,564
نام
مــاکــان

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
یک گلیچ از فالات 4 به این بازی منتقل شده احتمالا عمدی ...

وقتی روی هوا هستید لحظه ای که بوست پک (جت پک) میزنید ... سریع دوربین را سوییچ کنید (از اول شخص به سوم شخص یا بر عکس) ...
در این حالت دو بار بوست میکنید ! در صورتی که بابت دومین بوست کم نمیشه از شارژ ...

البته من دقیق حساب نکردم هنوز ولی احتمالا مثل فالات میتونید فاصله ی بیشتری را طی کنید .

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
دوست عزیز با این ایراد ها فقط یه نمره از بازی شما کم کردید و بازی ۹ از ۱۰ هست برای شما؟
نمره دادن به بازی مثل تصحیح املا نیست که به ازای هر ایراد یه بخشی از نمره کم شه‌.
خصوصا برا بازی های با این اسکوپ و ساختار و این همه سیستم گیم‌پلی در هم تنیده، که مشخصه ایرادات اینور اونور هم میره بالا قرار نیست با هر ایراد یه بخشی از نمره کم شه.

افراد بازی رو میرن و نظرشون رو می‌نويسن و نکات مثبت و منفی رو میگن، نهایتا نمره ای که میدن، حسیه که بازی دارن.

مثلا از ویچر۳ من میتونم ۲۰ تا ایراد کاملا وارد لیست کنم. تهش یه تجربه 10/10 عه برام.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
منم دارم سایبر رو تموم میکنم.
بعدش برمیگردم سر این. رو ۸۰ ساعت ولش کردم چند هفته.
فقط یه سوال،
کسی درباره سیستم ساخت و ساز سفینه اطلاعات بیشتری گرفته؟ من میخوام اول سفینه رو بسازم بعد ادامه بازی رو برم.
پول به قدر کافی دارم. فقط نمیدونم با این لولی که هستم، تقریبا ۳۵ فک کنم، قطعات درست حسابی پیش vender ها باز شده برام؟
چه لولی برسیم میتونیم دیگه اون التیمیت سفینه مورد نظرتون رو بسازیم؟

• Like
Reactions: Natural Killer

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,802
فقط یه سوال،
کسی درباره سیستم ساخت و ساز سفینه اطلاعات بیشتری گرفته؟ من میخوام اول سفینه رو بسازم بعد ادامه بازی رو برم.
پول به قدر کافی دارم. فقط نمیدونم با این لولی که هستم، تقریبا ۳۵ فک کنم، قطعات درست حسابی پیش vender ها باز شده برام؟
بستگی به اسکیلهای مرتبط داره

Screenshot (1929).png
، 40 تا کشتی باید بزنی تا رنک 4 باز بشه و بتونید کلاس c برونید .

اکثر قطعات در رنک 4 piloting باز میشه

Screenshot (1928).png

Ship Building and Customization Guide | Starfield|Game8

اسکیل های مربوط به کشتی کامل آنلاک شده‌. مربوط به ساخت کشتی یعنی. رنکشون هم max شده.

ولی خب شنیدم قطعاتی که میتونی بخری هم به لولت بستگی داره.
درسته
خودم تا بحال توجه نکرده بودم ، همین الان که تو لول 48ام اونقدر کشتیم op هست که نیاز به ارتقا ندیدم :-"

لول60 همه چی باز میشه

All Ship Part Level Unlocks | Starfield|Game8

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بستگی به اسکیلهای مرتبط داره

View attachment 315038
، 40 تا کشتی باید بزنی تا رنک 4 باز بشه و بتونید کلاس c برونید .

اکثر قطعات در رنک 4 piloting باز میشه

View attachment 315039

Ship Building and Customization Guide | Starfield|Game8

اسکیل های مربوط به کشتی کامل آنلاک شده‌. مربوط به ساخت کشتی یعنی. رنکشون هم max شده.

ولی خب شنیدم قطعاتی که میتونی بخری هم به لولت بستگی داره.

• Like
Reactions: Natural Killer

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
فقط یه سوال،

انصافا لذت بخش ترین جایه بازی باسه من تا الان همین کشتی سازی بوده ! و بعد از اون فایت ها بازی که خیلی خوب در آمدن.
منم نزدیک 230-40 ساعت زدم ، ولی هنوز کوئست های 7-8 بودم (اصلیا) و خیلی کوئست های اصلی رو نرفتم ، کلی کشتی ساختم ، از کشتی 100 هزار چوقی تا کشتی 1 میلیونی !
بهترین کار اینکه یک طرح یا ایده توی اینترنت یا عکسی چیزی پیدا کنی (اگر میشناسی قطعات رو) و بر اساس اون بری جلو و چیزی که می خوای رو بسازی.با لول آپ کردن ، قطعات بیشتری باز میشه ، ولی توی لول 35-40 میشه یک کشتی عالی کلس A یا یک کشتی خیلی خوب کلس B ساخت ، سمت کلس C نرو ، باسه کلس C حداقل لول 50-55 لازمه ! و اینکه حتما یک کشتی هم توی لول 60 بساز که همه چیز باز شده.بهترین جا برای کشتی سازی یا خوده شیپ یارد اصلی اون برند هست ، مثل Deimos که یا اینکه بری و یک شیپیارد خودت بسازی توی سیاره ای که بیس زدی و اینطوری به قطعات مختلفی از برند های مختلف کشتی دسترسی داری ، ولی همه قطعات نه ! (یک سری قطعات اختصاصی هستن و فقط شیپ یارد مخصوص اون برند میفروشه)
مثلا این یکی از آخرین کشتی های بود که ساختم

به جایه اینکه کلس C بذاری ، B یا A قوی بذار Reactor ـتو ، بقیه چیزاشم احتملا اکثرا بازه برات ، ولی 2-3 تا پارتشو باید از خوده شیپ یارد برندی که توی کامنت اول گفته بخری.ویپن هم ، هر چیزی که برات باز بود بهترین مدلی که به ریاکتورت میخورد بذار ، بهترین ویپین ها اون هایی هستن که رنج بالایی دارن ! یعنی Beam و Laser Beam و بعد از اونا Missle ها که رنج +3000 دارن.اگر می خوای کشتی رو کپچر کنی ، یا روی اسکیل تارگتینگ کار کن (یک پوینت بسه) و انجین رو نابود کن ، و یا اینکه یک سلاح Electronic هم بذار که دمیجی که میده به Hull خیلی کمه و فقط از کار میندازه.
اینم یه کشتی ساده تر ، آپگرید فانتیر که خیلی قشنگ در آورده.

نکته بعد اینکه ، اگر میخواین کشتی رو اپگرید کنین ، به غیر از اونایی که کپچر می کنین یا می دزدین ، ساخت یک کشتی از اول خیلی بهتره ! چون خرج اصلی کشتی ویپن ، ریکاتور ، انجین ، شیلد و گرو درایوشه ، و شما معمولا وقتی ریکتاورتو آپگرید می کنی ، بقیه اینارو هم میاری بالاتر (اگر نه که چرا اصلا اپگرید کنی ؟!) پس در نتیجه برین کلا یک کشتی دیگه بسازین ، نهایت 50-100 کا به پولی که باید بدین اضافه میشه ، ولی یک کشته دیگه هم دارین و فقط یک کشتی نیست.

مورد آخر اینکه کپچر کردن کشتی ها ، یک باگ گیم بریکینگ داره که باعث شد من 5-6 ساعت از سیوم بره و ریج کنم و بازی رو دراپ کنم و الان سایبرپانک بزنم :D (البته سایبر تمام بشه برمیگردم) اونم اینکه وقتی یک کشتی رو کپچر می کنین ، اگر همون لحظه ثبتش نکنین و کشتی Home نکنینش ، امکان داره کشتی قبلی که داشتین (اگر اونم کپچر شده باشه و نه خریدنی) به حالت اولش برگرده !!! حالا حساب کنین که من یک کشتی کپچر کرده بودم ، نزدیک 900 کا هم خرجش کرده بودم ، بعد از چند ساعت رفتم یک کشتی دیگه کپچر کردم ، و این قضیه رو نمی دونستم ، یه 5-6 ساعتی که بازی کردم یهو دیدم کشتی قبلیم به اسم قبلیش و شکل قبلیش برگشته :( و همینطوری در حال رقص بودم ! این قضیه رو هم متوجه نمیشین تا چند باری برین شیپ یارد و هردفعه یه جاش تغییر میکنه :D

خلاصه کلام اینکه ، چندتا گاید ببینین ، چندتام خودتون الکی بسازین ، دستتون میاد !

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
انصافا لذت بخش ترین جایه بازی باسه من تا الان همین کشتی سازی بوده ! و بعد از اون فایت ها بازی که خیلی خوب در آمدن.
منم نزدیک 230-40 ساعت زدم ، ولی هنوز کوئست های 7-8 بودم (اصلیا) و خیلی کوئست های اصلی رو نرفتم ، کلی کشتی ساختم ، از کشتی 100 هزار چوقی تا کشتی 1 میلیونی !
بهترین کار اینکه یک طرح یا ایده توی اینترنت یا عکسی چیزی پیدا کنی (اگر میشناسی قطعات رو) و بر اساس اون بری جلو و چیزی که می خوای رو بسازی.با لول آپ کردن ، قطعات بیشتری باز میشه ، ولی توی لول 35-40 میشه یک کشتی عالی کلس A یا یک کشتی خیلی خوب کلس B ساخت ، سمت کلس C نرو ، باسه کلس C حداقل لول 50-55 لازمه ! و اینکه حتما یک کشتی هم توی لول 60 بساز که همه چیز باز شده.بهترین جا برای کشتی سازی یا خوده شیپ یارد اصلی اون برند هست ، مثل Deimos که یا اینکه بری و یک شیپیارد خودت بسازی توی سیاره ای که بیس زدی و اینطوری به قطعات مختلفی از برند های مختلف کشتی دسترسی داری ، ولی همه قطعات نه ! (یک سری قطعات اختصاصی هستن و فقط شیپ یارد مخصوص اون برند میفروشه)
مثلا این یکی از آخرین کشتی های بود که ساختم
به جایه اینکه کلس C بذاری ، B یا A قوی بذار Reactor ـتو ، بقیه چیزاشم احتملا اکثرا بازه برات ، ولی 2-3 تا پارتشو باید از خوده شیپ یارد برندی که توی کامنت اول گفته بخری.ویپن هم ، هر چیزی که برات باز بود بهترین مدلی که به ریاکتورت میخورد بذار ، بهترین ویپین ها اون هایی هستن که رنج بالایی دارن ! یعنی Beam و Laser Beam و بعد از اونا Missle ها که رنج +3000 دارن.اگر می خوای کشتی رو کپچر کنی ، یا روی اسکیل تارگتینگ کار کن (یک پوینت بسه) و انجین رو نابود کن ، و یا اینکه یک سلاح Electronic هم بذار که دمیجی که میده به Hull خیلی کمه و فقط از کار میندازه.
اینم یه کشتی ساده تر ، آپگرید فانتیر که خیلی قشنگ در آورده.

نکته بعد اینکه ، اگر میخواین کشتی رو اپگرید کنین ، به غیر از اونایی که کپچر می کنین یا می دزدین ، ساخت یک کشتی از اول خیلی بهتره ! چون خرج اصلی کشتی ویپن ، ریکاتور ، انجین ، شیلد و گرو درایوشه ، و شما معمولا وقتی ریکتاورتو آپگرید می کنی ، بقیه اینارو هم میاری بالاتر (اگر نه که چرا اصلا اپگرید کنی ؟!) پس در نتیجه برین کلا یک کشتی دیگه بسازین ، نهایت 50-100 کا به پولی که باید بدین اضافه میشه ، ولی یک کشته دیگه هم دارین و فقط یک کشتی نیست.

مورد آخر اینکه کپچر کردن کشتی ها ، یک باگ گیم بریکینگ داره که باعث شد من 5-6 ساعت از سیوم بره و ریج کنم و بازی رو دراپ کنم و الان سایبرپانک بزنم :D (البته سایبر تمام بشه برمیگردم) اونم اینکه وقتی یک کشتی رو کپچر می کنین ، اگر همون لحظه ثبتش نکنین و کشتی Home نکنینش ، امکان داره کشتی قبلی که داشتین (اگر اونم کپچر شده باشه و نه خریدنی) به حالت اولش برگرده !!! حالا حساب کنین که من یک کشتی کپچر کرده بودم ، نزدیک 900 کا هم خرجش کرده بودم ، بعد از چند ساعت رفتم یک کشتی دیگه کپچر کردم ، و این قضیه رو نمی دونستم ، یه 5-6 ساعتی که بازی کردم یهو دیدم کشتی قبلیم به اسم قبلیش و شکل قبلیش برگشته :( و همینطوری در حال رقص بودم ! این قضیه رو هم متوجه نمیشین تا چند باری برین شیپ یارد و هردفعه یه جاش تغییر میکنه :D

خلاصه کلام اینکه ، چندتا گاید ببینین ، چندتام خودتون الکی بسازین ، دستتون میاد !
خب من یه بار سعی کردم بسازم. متاسفانه به شدت بی قواره و زشت دراومد. بعد من میخوام یه کشتی بزرگ بسازم. با کلی عرشه و دو سه طبقه و ...

لولم نزدیک ۵۰ عه فک کنم کلاس B آخرین مدل بتونم بسازم.
فقط یه سری مشکل دارم:
اول اینکه همونطور که گفتن خیلی هیجان داشتم که خودم معماری کشتی رو با ایده خودم بسازم ولی خب خیلی چیز بی قواره ای دراومد. تو از گاید های یوتیوبی و ... دیدی ظاهر کشتی رو ساختی یا از اول خودت همینجوری رفتی جلو؟

دوم اینکه همونطور که گفتی یه سری از قطعات تو فروشگاه های خاصی هستن فقط.
و کشتی رو هم نمیشه نیمه کاره رها کرد تا بری و قطعه رو بخری و بیاری.
و قطعه ای که میخری باید عمون لحظه وصل کنی. مثلا نمیشه تو اینونتوری ساخت کشتی همینجوری بمونه تا بعدا وصل کنه به چیزی که داری میسازی.

خب من یه کشتی می‌سازم و قطعاتی که براش میخوام پیش فروشنده های مختلفیه. اینجا مجبورم برم سراغ یه چیزی که نمیخوام، بخرم، الکی هزینه کنم براش، فقط برا اینکه کشتی رو تموم کنم ساختشو و تازه بتونم برم پیش یه وندر دیگه و مثلا انجینی که میخوام رو بگیرم(و انجین قبلی که موفق خریدم رو بندازم کنار)
راهی برای این مشکل نیست؟ شنیده بودم تو اوت‌پست خودت اگه سکو بزنی، به همه قطعات به جز قطعات خاص یه سری وندر ها دسترسی داری. برا اون قطعات خاص دیگه روش راحت تری نیست برا دسترسی بهشون؟ حقیقتا بتزدا تو این بخش یه کم زیادی اذیت داره میکنه.

و اینکه قطعات مختلف رو همینجوری نمیشناسم من. چند تا برند مختلف هست برا قطعات سفینه. هرکدوم شرایط خاص خودشون رو دارن. لینکی چیزی داری یا آموزشی داده باشه برند های مختلف رو؟

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خب من یه بار سعی کردم بسازم. متاسفانه به شدت بی قواره و زشت دراومد. بعد من میخوام یه کشتی بزرگ بسازم. با کلی عرشه و دو سه طبقه و ...

لولم نزدیک ۵۰ عه فک کنم کلاس B آخرین مدل بتونم بسازم.
فقط یه سری مشکل دارم:
اول اینکه همونطور که گفتن خیلی هیجان داشتم که خودم معماری کشتی رو با ایده خودم بسازم ولی خب خیلی چیز بی قواره ای دراومد. تو از گاید های یوتیوبی و ... دیدی ظاهر کشتی رو ساختی یا از اول خودت همینجوری رفتی جلو؟

دوم اینکه همونطور که گفتی یه سری از قطعات تو فروشگاه های خاصی هستن فقط.
و کشتی رو هم نمیشه نیمه کاره رها کرد تا بری و قطعه رو بخری و بیاری.
و قطعه ای که میخری باید عمون لحظه وصل کنی. مثلا نمیشه تو اینونتوری ساخت کشتی همینجوری بمونه تا بعدا وصل کنه به چیزی که داری میسازی.

خب من یه کشتی می‌سازم و قطعاتی که براش میخوام پیش فروشنده های مختلفیه. اینجا مجبورم برم سراغ یه چیزی که نمیخوام، بخرم، الکی هزینه کنم براش، فقط برا اینکه کشتی رو تموم کنم ساختشو و تازه بتونم برم پیش یه وندر دیگه و مثلا انجینی که میخوام رو بگیرم(و انجین قبلی که موفق خریدم رو بندازم کنار)
راهی برای این مشکل نیست؟ شنیده بودم تو اوت‌پست خودت اگه سکو بزنی، به همه قطعات به جز قطعات خاص یه سری وندر ها دسترسی داری. برا اون قطعات خاص دیگه روش راحت تری نیست برا دسترسی بهشون؟ حقیقتا بتزدا تو این بخش یه کم زیادی اذیت داره میکنه.

و اینکه قطعات مختلف رو همینجوری نمیشناسم من. چند تا برند مختلف هست برا قطعات سفینه. هرکدوم شرایط خاص خودشون رو دارن. لینکی چیزی داری یا آموزشی داده باشه برند های مختلف رو؟

خوب اینم راه حل داره ، اول از همه اینکه من اوایل فقط به صورت Brain-Less از روی گایدها کپی پیست میکردم ، کم کم ، به اسم و نوع قطعات هم دقت میکردم ، جلوتر هم به جایی رسیدم که از روی عکس و فقط دیدن خوده عکس ، میتونستم طرح شبیه یا نزدیک در بیارم ، مثل این پست که فقط با دیدن عکس کشتی رو ساختم (با تغییراتی که دوست داشتم) و حالام که کلا خودم میسازم :D در نتیجه خیلی طبیعیه که اولش گیج بشی و طرح هایی که میزنی زشت یا عجیب غریب در بیاد ، اصلا ناراحت نشو :D کم کم راه میوفتی.
در مورد این قضیه ، یک سری پارت ها فقط توی شیپ یارد مخصوص خودشون به فروش میرسن که تعدادشون توی ساخت هر کشی شاید بیشتر از 4-5 تا نباشه ! در نتیجه کاری که شما می کنی اینکه یک کشتی کپچر می کنی ، میدزدی ، دستش نمی زنی ، میری توی شیپ یارد ها تیکه های مخلتف که می خوای میخری میذاری روش (اون تیکه های اختصاصی) بعدش میری توی شیپ یارد اصلی یا خودت و اونجا صفر تا صدشو میسازی :D
برند Deimos و برند Stroud رو من از همه برند ها بیشتر دوست دارم و به نظرم از همشون قشنگترن و شیک تر ، Nova و Hope حس کشتی بادجت میدن ، برند Taiyo هم حالت انتلکچوالی داره :D توی اینترنت پر مقایسه هست می تونی ببینی.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
خوب اینم راه حل داره ، اول از همه اینکه من اوایل فقط به صورت Brain-Less از روی گایدها کپی پیست میکردم ، کم کم ، به اسم و نوع قطعات هم دقت میکردم ، جلوتر هم به جایی رسیدم که از روی عکس و فقط دیدن خوده عکس ، میتونستم طرح شبیه یا نزدیک در بیارم ، مثل این پست که فقط با دیدن عکس کشتی رو ساختم (با تغییراتی که دوست داشتم) و حالام که کلا خودم میسازم :D در نتیجه خیلی طبیعیه که اولش گیج بشی و طرح هایی که میزنی زشت یا عجیب غریب در بیاد ، اصلا ناراحت نشو :D کم کم راه میوفتی.
در مورد این قضیه ، یک سری پارت ها فقط توی شیپ یارد مخصوص خودشون به فروش میرسن که تعدادشون توی ساخت هر کشی شاید بیشتر از 4-5 تا نباشه ! در نتیجه کاری که شما می کنی اینکه یک کشتی کپچر می کنی ، میدزدی ، دستش نمی زنی ، میری توی شیپ یارد ها تیکه های مخلتف که می خوای میخری میذاری روش (اون تیکه های اختصاصی) بعدش میری توی شیپ یارد اصلی یا خودت و اونجا صفر تا صدشو میسازی :D
برند Deimos و برند Stroud رو من از همه برند ها بیشتر دوست دارم و به نظرم از همشون قشنگترن و شیک تر ، Nova و Hope حس کشتی بادجت میدن ، برند Taiyo هم حالت انتلکچوالی داره :D توی اینترنت پر مقایسه هست می تونی ببینی.
پیرو بحثی که شد، یه بزرگواری در ردیت اومده لیست کرده همه قطعات unique ساخت کشتی رو و اینکه هرکدوم رو از کدوم فروشنده باید بگیریم.
همه موارد دیگه از داخل اوت‌پست خودتون قابل دسترسی هستش:
Reddit - Dive into anything

البته سلاح ها، شیلد ها و grav drive هارو انجام نداده. اقلا فعلا.

این سایت هم خوبه. بر اساس برند و کلاس و نوع قطعه ای که میخواید میتونید فیلتر کنید لیست رو و سریع تر ببینید چی به چیه:
لیست تمام قطعات ساخت سفینه

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
پیرو بحثی که شد، یه بزرگواری در ردیت اومده لیست کرده همه قطعات unique ساخت کشتی رو و اینکه هرکدوم رو از کدوم فروشنده باید بگیریم.
همه موارد دیگه از داخل اوت‌پست خودتون قابل دسترسی هستش:
Reddit - Dive into anything

البته سلاح ها، شیلد ها و grav drive هارو انجام نداده. اقلا فعلا.

این سایت هم خوبه. بر اساس برند و کلاس و نوع قطعه ای که میخواید میتونید فیلتر کنید لیست رو و سریع تر ببینید چی به چیه:
لیست تمام قطعات ساخت سفینه

سلاح ها رندوم و یکی هستن همه جا ، فقط آتلانتیس یک سری سلاح Vanguard رو داره که بقیه جاها همیشه ندارن.(اگر تغییر نداده باشن)

• Like
Reactions: mobin.hb96

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
حقیقتش این بحث ساخت کشتی و اوت‌پست رو شدیدا عمیق کار کردن. یه مقداری اورولم میشه آدم.
ینی یا باید واقعا وقت بزاری چند ساعت یا کلا بیخیال شی. یه ور رفتن کوچیک با این بخش ها معنا نداره تو بازی.
منم میخوام حتما تجربه ام از بازی یه چیز کامل باشه، ینی هر چیزی هست تو بازی رو درست حسابی تجربه کنم. فک کنم یه ۱۵ ساعتی باید وقت بزارم کنار برا کشتی سازی و ساخت اوت‌پست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر