Star Trek | XBOX 360

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
star-trek-video-game.jpg

بازی جدید Star Trek که توسط Digital Extremes ( سازنده سری The Darkness 2 ) امروز برای کنسول XBOX360 عرضه خواهد بود. داستان بازی ادامه داستان ( Star Trek (2009 است و تلاش دارد تا خلاء های داستانی موجود در نسخه قبلی بازی را پر کند . همچنین طیق گفته برخی ازمنتقدین بازی جدید Star Trek پیشرفت های بسیاری داشته است.

تصاویری از بازی:

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
چه جالب تاپیک بازی تو روز ریلیز رسمی بازی زده شده!
خبر لیک شدن بازی رو هم من بدم تاپیک حسابی حال بیاد

470dce917e7c.jpg
بازی لیک شد
XGD3 هست

آخرین ویرایش:

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
متاسفانه star trek زیاد تو ایران طرفدار نداره.
من خودم از بچگی سریال هاشو نگاه میکردم واسه همینم خیلی منتظر این بازی بودم.الان هم گذاشتم واسه دانلود. حجم بعد از نسب بازی هم 3 گیگه.
داستان بازی بعد از فیلم سال 2009 اتفاق میفته و دشمن اصلی کرک و رفقا:d Ghorn ها هستن که طرفدار ها میشناسنشون.

اگه تا حالا اسم Star Trek رو نشنیدین به احتمال زیاد از بازی خوشتون نخواهد امد.

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
دانلود بازیالان تموم شد. حدود دو مرحله بازی کردم.
خیلی از حد انتظارات من بهتره.
صدا گذاری ها همشون توسط بازیگرای فیلم انجام شده و کاملا مشخصه رو بازی سرمایه گذاری شده و الکی یه چیزی سر هم بندی نکردن.
اگه کلا از داستان mass effect , star wars , .... خوشتون میاد باید این بازی رو تجربه کنید.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بازی اکشن خطی هست یا توی سبک مس افکته ؟ آخه بالا گفتن سبک جنگ ستارگان ، جنگ ستارگان عناوین خطی هم زیاد داره .

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دانلود بازیالان تموم شد. حدود دو مرحله بازی کردم.
خیلی از حد انتظارات من بهتره.
صدا گذاری ها همشون توسط بازیگرای فیلم انجام شده و کاملا مشخصه رو بازی سرمایه گذاری شده و الکی یه چیزی سر هم بندی نکردن.
اگه کلا از داستان mass effect , star wars , .... خوشتون میاد باید این بازی رو تجربه کنید.

اقا گرافیک چطوره گیم چطوره .

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
اقا گرافیک چطوره گیم چطوره .
گرافیک متوسطه بعضی جاها خوبه بعضی جاها بد.
گیم پلی هم مثل mass effect 3 همون فرمول همیشگی کاور گرفتن و شلیک کردن اما خسته کننده نیست .
مثلا مخفی کاری هم میشه کرد یا میشه با سفینه فضایی(Enterprise) با سفینه های دیگه جنگید.
co-op دو نفره هم داره و حتی میشه دشمن ها رو نکشت و فقط بیهوششون کرد(وسط سکانس های تیراندازی)
اگه میخواید از بازی لذت ببرید اول فیلمش رو ببینید بعد بازی رو شروع کنید.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بازیرو خریدم.با توجه به این که فعلا بازی درست حسابی تو این چند روز نمیاد.این بازیرو خریدم تا یکبار تمومش کنم.بازی هم متوسطه فکر کنم 12 تا مرحله هم داره.co-op بازی هم به صورت آنلاین و split screen قابل بازیه

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
منم بازیرو خریدم.با توجه به این که فعلا بازی درست حسابی تو این چند روز نمیاد.این بازیرو خریدم تا یکبار تمومش کنم.بازی هم متوسطه فکر کنم 12 تا مرحله هم داره.co-op بازی هم به صورت آنلاین و split screen قابل بازیه
میشه بگید این بازی شبیه کدو م بازیه؟ سوم شخصه دیگه؟ تنوع اسلحه و مراحل چطوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر