PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
چرت میگه پیرمرد مسخره. همش عکس از سفرهاش به کشورهای مختلف و عشق و حالش میذاره. من خودم متنفرم یه رمان این شکلی نصفه کاره ولش بشه چون این وسط کلی رمان دیگه میان و تموم میشن و سطح نویسندگی میره بالا و عوض میشه و تو میمونی و چیزی که قرار نبوده اینقدر طول بکشه پایانش و سریالی که گند زده به کارت و ارزشش رو آورده پایین و مردمی که بعد از این همه انتظار دیگه علاقه ای ندارن و سرد شدن به کارت. اون رابرت جردن مرحوم توی 13 سال، 15 تا کتاب حجیم Wheel of Time رو نوشت (البته 3تای آخر رو چون مرد، یکی دیگه نوشت). خودت خنده-ت نمیگیره واقعا طرف 9 سال چه غلطی داره میکنه؟ یه سریال 8 فصلی ازش ساخته شد. کلی کتاب دیگه هم این وسط نوشت توی دنیای ASoIAF و الانم که داره به میازاکی کمک میکنه توی ER. من هیچ سناریوی دیگه ای به ذهنم نمیرسه جز اینکه مارتین میترسه از اینکه چطوری داستان رو به اتمام برسونه و فقط داره لقمه رو دور سرش میچرخونه و مقصرش هم فقط و فقط خودشه.
فقط ترس نیست,وقتی به آخرای عمر می رسی و پول و شهرت داری,واقعا انگیزه کم می شه
یک مصاحبه با وودی آلن بود,بهش می گفت اگر یک فرشته ایی ۱۰۰ سال عمر عالی بهت بده,ولی فقط ۲ سالش را ازت بگیره و به جاش بهت قابلیت ساختن فیلمی را که همیشه می خواستی بده,اون ۲ سال را فدا می کنی یا نگه اش می داری,گفت ۲ سال که هیچی,۲ ماه هم فدای فیلم نمی کنم
انسان ها وقتی پیر می شن,بیشتر دوست دارن از زندگی لذت ببرن,خصوصا اگر به اکثر آرزوهای کاریشون رسیده باشن

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,519
نام
محمد
من الان یه حس دوگانگای توی وجودم هست، میخونم بعضی دوستان مینویسن "شگفت انگیز ترین داستان نویسی در بازی ها که با بهترین های دنیای سینما رقابت میکنه" و یا "من تا حالا همچین داستان پیچیده ای ندیده بودم" :|، موندم اینا ترول زیر پوستیه یا دوستان جدی میگن؟ :-"
این نقد در مورد داستان خیلی خوب بود، گفت: "توی نقدا ها میگفتن این شیندلر لیسته، بعد تمام کردن بازی فقط فکر میکردم، این جنس نابی که منتقدا کشیدن چی بوده؟:))
فکر میکنم، بخاطر بازی های فوق العاده بازیگرا و اینکه از لحاظ بصری مثل یک سریال خوش ساخته اون ها رو گمراه کرده، فقط همین!
آیا برای جدی گرفته شدن، به کلی خشونت و صحنه های جن*سی احتیاجه؟
آیا ملت نفهم هستن و نمیدونن خشونت اخر خودت رو سرویس میکنه؟
مخاطب این کیا هستن؟ کودکان؟ آیا واقعا فکر میکنن این از اون داستان های دیوانه وار و عمیقه که مثلا صنعت رو به جلو میبرن؟
واقعا فکر نمیکنم."
یک جای دیگه اشم، میگه کل بازی که در همون جان ویک بودن خلاصه میشه:)):-"=))=))

خلاصه منتقدا خیلی سر گیر ندادن به داستان این خراب کردن، الانم که کوچیک و بزرگ تک تک اشون یا دارن فحش کش میکنن یا مسخره میشن:D

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
فقط ترس نیست,وقتی به آخرای عمر می رسی و پول و شهرت داری,واقعا انگیزه کم می شه
یک مصاحبه با وودی آلن بود,بهش می گفت اگر یک فرشته ایی ۱۰۰ سال عمر عالی بهت بده,ولی فقط ۲ سالش را ازت بگیره و به جاش بهت قابلیت ساختن فیلمی را که همیشه می خواستی بده,اون ۲ سال را فدا می کنی یا نگه اش می داری,گفت ۲ سال که هیچی,۲ ماه هم فدای فیلم نمی کنم
انسان ها وقتی پیر می شن,بیشتر دوست دارن از زندگی لذت ببرن,خصوصا اگر به اکثر آرزوهای کاریشون رسیده باشن
به هرحال من دلمو صابون زدم که دو فصل(حتی ۳ فصل!) اخر گات رو فراموش میکنم و پایان حقیقی داستانو از کتاب میخونم.

ولی خب رفتارش مسخره شده.
انگار به هیچ جاش نیست.
نمیدونم کتاب هارم میخوندی یا نه، واقعیت اینه بدجوری داستان کتاب گسترده شده. ینی خطوط سریال عددی نیستن جلو کتاب الان.
سخته جمع کردنش.
طبیعیه طول بکشه.
ولی کتاب قبلی از ۳ سال پیش داره میگه که میاد.
مسخره شده دیگه.

من نمیفهمم کتاب های دیگه ای که کار میکنه، یا این همکاری با فرام سافتور و ... چه مسخره بازی ایه؟

• Like
Reactions: Z-fan and EAST2WEST

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
به هرحال من دلمو صابون زدم که دو فصل(حتی ۳ فصل!) اخر گات رو فراموش میکنم و پایان حقیقی داستانو از کتاب میخونم.

ولی خب رفتارش مسخره شده.
انگار به هیچ جاش نیست.
نمیدونم کتاب هارم میخوندی یا نه، واقعیت اینه بدجوری داستان کتاب گسترده شده. ینی خطوط سریال عددی نیستن جلو کتاب الان.
سخته جمع کردنش.
طبیعیه طول بکشه.
ولی کتاب قبلی از ۳ سال پیش داره میگه که میاد.
مسخره شده دیگه.

من نمیفهمم کتاب های دیگه ای که کار میکنه، یا این همکاری با فرام سافتور و ... چه مسخره بازی ایه؟

وقتی Jon Snow را زنده کرد دیگه فهمیدم کلاً داستان از دست رفته ، البته الان که GOT دیگه trend نمیشه تمام نگاه ها به Dune هست ، امیدوارم به کتاب وفادار بمونن

• Like
Reactions: mobin.hb96

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خلاصه منتقدا خیلی سر گیر ندادن به داستان این خراب کردن، الانم که کوچیک و بزرگ تک تک اشون یا دارن فحش کش میکنن یا مسخره میشن:D
میگم بخاطر همینه که کلا ژورنالیسم و صنعت گیم یه چیزی شبیه جوکه :-" و جدی گرفته نمیشه....
همون یارو که گفته بود این بازی شیندلر لیست دنیای بازی ها هست :-" اگه داستان tlou 2 بازی بخواد شیندلر لیست بازی ها باشه، واقعا وای به حال صنعت بازی ها...

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,633
نام
Alireza
این نقد در مورد داستان خیلی خوب بود، گفت: "توی نقدا ها میگفتن این شیندلر لیسته، بعد تمام کردن بازی فقط فکر میکردم، این جنس نابی که منتقدا کشیدن چی بوده؟:))
فکر میکنم، بخاطر بازی های فوق العاده بازیگرا و اینکه از لحاظ بصری مثل یک سریال خوش ساخته اون ها رو گمراه کرده، فقط همین!
آیا برای جدی گرفته شدن، به کلی خشونت و صحنه های جن*سی احتیاجه؟
آیا ملت نفهم هستن و نمیدونن خشونت اخر خودت رو سرویس میکنه؟
مخاطب این کیا هستن؟ کودکان؟
آیا واقعا فکر میکنن این از اون داستان های دیوانه وار و عمیقه که مثلا صنعت رو به جلو میبرن؟
واقعا فکر نمیکنم."
یک جای دیگه اشم، میگه کل بازی که در همون جان ویک بودن خلاصه میشه:)):-"=))=))

واقعا. همونطور که Critikal تو نقدش گفت، بازی همونطور که ابی سر جول رو با چوب گلف له کرد، سر پلیر رو با چوب "خشونت و انتقام بده" له میکنه.

• Like
Reactions: Arima Kishou

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
میگم بخاطر همینه که کلا ژورنالیسم و صنعت گیم یه چیزی شبیه جوکه :-" و جدی گرفته نمیشه....
همون یارو که گفته بود این بازی شیندلر لیست دنیای بازی ها هست :-" اگه داستان tlou 2 بازی بخواد شیندلر لیست بازی ها باشه، واقعا وای به حال بقیه بازی ها...

آدم را سگ گاز بگیره جو نگیره ؛ البته از این بدتر هم دیدم البته نه روی Twitter

Uncharted 4 is the Citizens Kane of Gaming - System Wars - GameSpot

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر