PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,162
چهره پشیمان ؟

من هنوز 100% مطمئن نیستم Joel مرده ؟ احتمالش خیلی کمه زنده باشه ولی شاید شانس بیاره و بیهوش شده باشه ، شاید Abby وقتی کل ماجرا را درباره پدرش بفهمه از دید Elli نظرش عوض بشه به قول معروف دچار یه epiphany بشه یا فرض دوم اینکه Joel مرده و Abby

جایگزینی ضد قهرمان محبوب ما Joel هست ولی در انتها یا قسمت بعدی (اگر قسمت بعدی باشه که بعیده با این وضع) داستان دچار عذاب وجدان بشه

To kill a monster your should become a monster

این الان جدی یا نظر خودتون بود؟ :D

همچین با اون چوب گلف زد توی سر جول بیچاره که خون فوران کرد.

ابی نصف جول هم نمیشه چه برسه به اینکه بخواد جایگزین جول بشه :)) اگر جول جای ابی بود همون موقع که داشت جول رو میکشت بدون هیچ تردیدی کلک الی رو هم میکند، یا اینکه دفعه بعد دینا و الی رو با هم سلاخی میکرد. :D

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
این الان جدی یا نظر خودتون بود؟ :D

همچین با اون چوب گلف زد توی سر جول بیچاره که خون فوران کرد.

ابی نصف جول هم نمیشه چه برسه به اینکه بخواد جایگزین جول بشه :)) اگر جول جای ابی بود همون موقع که داشت جول رو میکشت بدون هیچ تردیدی کلک الی رو هم میکند، یا اینکه دفعه بعد دینا و الی رو با هم سلاخی میکرد. :D

این را گفتم چون ویدیوها همه لیک هست و هنوز نباید 100% رای صادر کنیم ، بعد در فرضی که مطرح کردم این را هم گفتم که احتمالش خیلی ضعیفه ، بیشتر تاکیید من بر فرض دوم هست و معرفی یه Anti hero جدید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: benjohn

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
شاهکار داستان نویسی و اجرا :Shocked:

نیل دارکمن دهنت سرویس همین :D

گرافیک بازی . کیفیت انیمیشن ها یه چیز عجیب و غریبه ، این بازی واقعا از نسل هشتم جلوتره .

در آخر بگم که توف تو شرف و اول و اخر لیکر محترم :D واژه لجن برای این اشغال کمه ، خیلی باید بی وجدان و کثیف باشی که بازی که این همه سال سازند هاش براش خون و دل خوردن اینقدر راحت بیایی لیک کنی . امیدوارم یه جوری دستگیرش کنن فقط و چنان بلایی سرش بیارن که درس عبرتی بشه برای تاریخ .
این موجود کثیف اگه دستگیر نشه و قسر در بره . این دل و جرات به اشغالای بعدی میده که بازی های دیگه هم قربانی کنن .
به طرف حقوقش را ندادن,کجاش بی شرفه؟ یک آدم و خانواده اش بی پول بمونن سر داستان یک بازی؟ استاندارد های بچه ۵ ساله؟ Naughty Dog باید یاد می گرفت که یک جا تقاص بیگاری کشیدن را می ده

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,396
نام
رامین
به طرف حقوقش را ندادن,کجاش بی شرفه؟ یک آدم و خانواده اش بی پول بمونن سر داستان یک بازی؟ استاندارد های بچه ۵ ساله؟ Naughty Dog باید یاد می گرفت که یک جا تقاص بیگاری کشیدن را می ده
کی گفته حقوقشونو ندادن ؟ اون خبر فیک بود .
در ضمن هیچوقت ارزوی شکست یه شرکتو نکن ، از اب گلالود هم ماهی نگیر .
چطور میتونی بگی حقشون بوده ؟ خودتو بذار جای اونا. اگه بازی که چند سال شب و روز روش کار میکردی یه شبه لیک میشد الان چه حالی داشتی ؟
الان میایی از لیکر طرفداری میکنی جدا لوووول :))
راستی این قضیه که بهش میگی بیگاری تو اکثر شرکت های بازی سازی هست از راکستار بگیر تا سی دی پراجکت و ....

139626
هیچ کسی در دنیا نیست که خودش را بی دلیل در همچین خطر قضایی سنگینی مقابل یکی از بزرگترین استدیو های دنیا بگذاره,بعد جیسون شرایر هم خودش بارها به خاطر leak بازی های دیگه از جمله fallout 4 از طرف bethesda محروم شده,دو رو تر از این بشر کسی نیست,من خودم مخالف leak هستم و اگر واقعا ثابت بشه که طرف فقط از سر آزار خواسته این کار را بکنه,محکومش می کنم,ولی خیلی بعید می دونم کسی در دنیا وجود داشته باشه که زندگیش را سر داستان یک بازی,بدون هیچ دلیل موجه ایی,به خطر بندازه
امیدوارم به زودی حقیقت مشخص بشه ولی اگه دارکمن بابای طرفم کشته بود دلیل نمیشد بازی که چند ده نفر روش کار کردنو به خاطر مشکلات شخصی لیک کنه . این کار به شدت غیر اخلاقیه . اصلا توجیح پذیر نیست
شرایر هم یه خبرنگاره که پیگیر این قضیست

آخرین ویرایش:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
کی گفته حقوقشونو ندادن ؟ اون خبر فیک بود .
در ضمن هیچوقت ارزوی شکست یه شرکتو نکن ، از اب گلالود هم ماهی نگیر .
چطور میتونی بگی حقشون بوده ؟ خودتو بذار جای اونا. اگه بازی که چند سال شب و روز روش کار میکردی یه شبه لیک میشد الان چه حالی داشتی ؟
الان میایی از لیکر طرفداری میکنی جدا لوووول :))
راستی این قضیه که بهش میگی بیگاری تو اکثر شرکت های بازی سازی هست از راکستار بگیر تا سی دی پراجکت و ....
هیچ کسی در دنیا نیست که خودش را بی دلیل در همچین خطر قضایی سنگینی مقابل یکی از بزرگترین استدیو های دنیا بگذاره,بعد جیسون شرایر هم خودش بارها به خاطر leak بازی های دیگه از جمله fallout 4 از طرف bethesda محروم شده,دو رو تر از این بشر کسی نیست,من خودم مخالف leak هستم و اگر واقعا ثابت بشه که طرف فقط از سر آزار خواسته این کار را بکنه,محکومش می کنم,ولی خیلی بعید می دونم کسی در دنیا وجود داشته باشه که زندگیش را سر داستان یک بازی,بدون هیچ دلیل موجه ایی,به خطر بندازه

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
هنوز با داستان بازی مشکل دارم ولی حقیقتا کارگردانی بازی و مخصوصا سکانس مرگ joel فوق العادست.
گیم پلی هم پیشرفت خوبی بنظر میرسه داشته باشه.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,162
این را گفتم چون ویدیوها همه لیک هست و هنوز نباید 100% رای صادر کنیم ، بعد در فرضی که مطرح کردم این را هم گفتم که احتمالش خیلی ضعیفه ، بیشتر تاکیید من بر فرض دوم هست و معرفی یه Anti hero جدید
درست متوجه نمیشم ، یعنی میگید این ویدئو ها فیک هست یا اینکه مثلا توی بازی نهایی ممکنه تغییر کنه و اینجوری نباشه؟ چون یک درصد هم احتمال نداره جول بعد از اون ضربه زنده مونده باشه.
در مورد انتی هیرو هم بنظرم این بازی میخواد الی رو جایگزین جول توی نسخه اول کنه و نوع روایت داستان هم طوری پیش میره که این رو به مخاطب القا کنه. حتی اگر ابی رو یه انتی هیرو در نظر بگیریم هیچ شباهتی به جول نداره و کلا مقایسه اش با جول اشتباه هست.
با اینکه هنوز کانتکست بازی رو کاملا نمیدونم و خبر نداریم ابی دقیقا با چه چیزهایی توی داستان روبرو میشه، از همین چیزهایی هم که تابحال دیدیم میتونیم بفهمیم ابی مثل جول یه شخصیت کاملا دارک با یه گذشته سیاه نیست. اون دو بار از جون الی میگذره،در صورتی که بار اول خیلی راحت میتونست الی و حتی تامی رو بکشه. حتی همراهاش هم به یه سری اصول اخلاقی پایبند هستند و دوست ندارند الی و تامی که بیگناه هستند و تقصیری ندارند کشته بشن. از اون طرف الی بعد از کشته شدن جول برای انتقام احتمالا تمام اطرافیان و کمپ ابی رو میکشه تا بخواد از یه نفر یعنی ابی انتقام بگیره. دقیقا مثل جول توی نسخه اول که برای رسیدن به هدفش یا نجات دادن الی به هیچ کسی حتی اون دکتر رحم نکرد.

فرستاده شده از BKK-LX2ِ من با Tapatalk

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
درست متوجه نمیشم ، یعنی میگید این ویدئو ها فیک هست یا اینکه مثلا توی بازی نهایی ممکنه تغییر کنه و اینجوری نباشه؟ چون یک درصد هم احتمال نداره جول بعد از اون ضربه زنده مونده باشه.
در مورد انتی هیرو هم بنظرم این بازی میخواد الی رو جایگزین جول توی نسخه اول کنه و نوع روایت داستان هم طوری پیش میره که این رو به مخاطب القا کنه. حتی اگر ابی رو یه انتی هیرو در نظر بگیریم هیچ شباهتی به جول نداره و کلا مقایسه اش با جول اشتباه هست.
با اینکه هنوز کانتکست بازی رو کاملا نمیدونم و خبر نداریم ابی دقیقا با چه چیزهایی توی داستان روبرو میشه، از همین چیزهایی هم که تابحال دیدیم میتونیم بفهمیم ابی مثل جول یه شخصیت کاملا دارک با یه گذشته سیاه نیست. اون دو بار از جون الی میگذره،در صورتی که بار اول خیلی راحت میتونست الی و حتی تامی رو بکشه. حتی همراهاش هم به یه سری اصول اخلاقی پایبند هستند و دوست ندارند الی و تامی که بیگناه هستند و تقصیری ندارند کشته بشن. از اون طرف الی بعد از کشته شدن جول برای انتقام احتمالا تمام اطرافیان و کمپ ابی رو میکشه تا بخواد از یه نفر یعنی ابی انتقام بگیره. دقیقا مثل جول توی نسخه اول که برای رسیدن به هدفش یا نجات دادن الی به هیچ کسی حتی اون دکتر رحم نکرد.

فرستاده شده از BKK-LX2ِ من با Tapatalk

نمیگم fake هست ، منظورم اینه که ما فقط یه تیکه از داستان را دیدیم و در بازی می فهمیم کل قضیه از چه قراره ، اما در مورد پرداخت شخصیت ها، محور اصلی داستان TLOU از همون اول حول نفرت میچرخید ولی غم Joel و تلاشش برای فرار از گذشته نمیذاره که ما کاملاً خشمش

را بینیم تا اینکه می رسیم به Fireflies جایی که Joel فکر می کرد داره کاره درست را انجام میده و کشتن اون دکتر برای نجات Ellie یک necessary evil هست و اون فقط داره یک عضو فاسد از اون گروه را از بین می بره و همون جاست که خشمی که از زمان کشته شدن سارا

دخترش در خودش سرکوب کرده فوران میکنه، حالا همین اتقاق داره برای Abby میفته ، اون هم فکر با کشتن قاتل پدرش و انتقام از هر کسی که در ریختن خون پدرش دست داشته به آرامش میرسه ، در نهایت این برداشت من بود از اولین بازی و Spoiler هایی که تا الان دیدم.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,396
نام
رامین
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: benjohn

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,403
نام
امین
لول
تاییده شده اینا همش چرتو پرته و‌کسایی که بازی رو لیک کردن هیچ ربطی به SIE هم ندارن چه برسه Naughty Dog!
دقیقا مثل اون جریان طراح ارشد خیالی Edgar Newman و پیوستنش به Double fine :)))))

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
حالا اینقدر به بدن ایشون گیر ندید... من چون اسپویل ها رو تا الان کامل نخونده بودم بچه های اینجا میگفتن ترنس و اینا چیزی نگفتم ولی اینطور بدنی بین بانوان که بدنساز هستن بشدت رایجه...
حتی این خانم عزیز روسی یکی از بدنسازان معروف زن توی روسیه هستن:D
View attachment 139550

فک کنم هنوزم 17 سالشم هست هنوز به سن قانونی نرسیده:D
اسم بانو رو هم میگفتی توی اینستا همراهیش میکردیم :D=))=))=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر