Spoiler: قدم به قدم با بازی POP:T2T

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

سيو هاي كامل بازي رو تو تاپيك پرنس گذاشتم....اگه حوصله اش رو نداريد رد كنيد مي تونيد از سيو ها استفاده كنيد

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
من اين روشو امتحان كردم نشد...
مگه تو دشماناتو به صورت speed kill یا همون مخفیانه نمیکشی؟
خب اینم همون جوره برای باره اول و دوم باید از دیواره ها بری بالا و از نرده بپری روش و سه تا ضربه سریع بهش بزنی ولی در راند! سوم باید بری زیر پاش و هی بزنی تو پاش میتونی از زمان هم استفاده کنی! و وقتی یک پاش رفت بالا بری اون پاش که رو زمین هست بزنی و وقتی نشست رو زمین بپریروش و دوباره با سه حرکت سریع اونو شن کنی!
یکی می گه اینو باید چجوری کشت!؟
به نظر من قول کستنهاش یه جوری مزحک بود حالا این وزیره یکم قابل تحملتر بود!
راند 1: همینجوری عادی اونو میزنی وسه بار میره بالا و سنگ میندازه(سعی کن از زمانت رو هدر ندی)
داند2: از لای اون دیوارهای محرک باید بگزری و وقتی وزیر بقل دیوار استاده از رو دیوار بری بالا و e رو بزنی و سه حرکت speed kill انجام بدی این کارو سه بار انجام میدی!
راند3: دیوارها برات طوری چیده شدند که میتونی ازشون بری بالا حالا چون اون از خودش نور در وکنه باید زمان رو بزنی و دونه دونه دیوراها رو بری بالا اگه جلوی حول شدنت رو بگیری خیلی راحت میریسی به لبه اخر و میپری و میزنیش بقیشم هم دمو هست! ;)
فعلا

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام دوسته عزیز ساده هست کشتنش ببین دوره میدانی که به غوله می رسی بچرخ تا برسی یه جا که می تونی رو دیوار راه بری یا یه جا دیگه که می تونی با شمشیر رویه دیوار اویزون شی بعد که بری بالا می رسی جایی که می تونی به طرف غوله با شمشیر در حالت اهسته حمله کنی که باید سریع به محزی که صفحه سایه سفید شد و حالت اهسته شدضربه رو بزنی تا و پشت سره هم این کارو بکن فقط دقت کن زودتر از حالت اهسته و صفحه سیاه و سفید می شه ضربه نزنی و زمانی که صفحه سیاه سفید شد ضربه بزن تا 3 بار این کارو می کنی بعد می ندازت پایین و باید حتما ضربه اخر هم تو یکی از چشاش و کلا صورتش باشه و وقتی هم می فتی پایین از خط انرژی کم نشه بعد یه بار دیگه هم اینکارارو تکرار کن تا 2 تا چشاش کور شه فقط اگه موقعی می ندازت پایین بخوری زمین و از نیروت کم شه یعنی یه جا اشتباه کردی بعد که چشاش کور شد بور طرفش به پاهاش ضربه بزن واسه اینکه بفهی 2 تا چشماش کور شده راهنمایی که می تونم بکنم اینه که جهت دوربین فرق می کنه و می ره پشت پرنس به جایه اینه بالا سرش باشه بعد به طرف پاهاش بورو ضربه بزن تا یه پاشو بگیره بالا بعد سریع به اون پاش که پایین هست ظربه بزنی می خوره زمین و به پشت می افته رو زمین که باز می تونی بری پشتش و ضربه اخر رو تویه صحنه اهسته و صفحه سیاه و سفید بزنی بعد هم دیگه می میره و دمو می شه اینم یه راهنمایی کامل و مفید :) ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من تمومش کردم ولی یکی یجور دیگه تمومش کرده...مگه اینم مثل قبلیش دوجور تموم میشه؟؟؟

در صورتي كه همه لايف ها رو بگيري مي توني در انتهاي بازي با دارك پرنس هم مبارزه كني

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
يعني شماها با دارك پرنس مبارزه نكرديد!!!!!!

اي بابا...تمام لايف ها رو بگيريد تا بتونيد مبارزه كنيد....

اگه مي خوايد تا سيو اون قسمت رو بذرام

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
يعني شماها با دارك پرنس مبارزه نكرديد!!!!!!

اي بابا...تمام لايف ها رو بگيريد تا بتونيد مبارزه كنيد....

اگه مي خوايد تا سيو اون قسمت رو بذرام

منم با دارك مبارزه نكردم ! با پرنس دخل وزيرو اوردم !

اگه ميشه بجاي سيو محل اپگريد ها رو بگيد كجاست. يا اينكه از هركدوم يه عكس بذاريد !
redface.gif

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اگه ميشه بجاي سيو محل اپگريد ها رو بگيد كجاست. يا اينكه از هركدوم يه عكس بذاريد !
redface.gif

من بازي رو پاك كردم...ولي نصبش مي كنم و مي گم

راستي مگه اوني كه ماني گذاشته بود رو متوجه نشدي....يعني نام و محل لايف ها

PC

کاربر سایت
Sep 24, 2005
126
نام
حسين
سلام
من اون جايي كه تو آبخوري طلايي دوم ( آخر بازي ) گير كردم .
اولش تيغ هاي روي زمين بعد تيغ هاي روي ديوار رو رد مي كنم بعد اون 2 تا تيغي كه رو ديوارم گير كردم ! از اونا رد مي شم مي افتم زمين يعني به چوب نمي رسم كه بگيرمشون !

اميدوارم متوجه شده باشيد .

چه كاركنم ؟؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اولش تيغ هاي روي زمين بعد تيغ هاي روي ديوار رو رد مي كنم بعد اون 2 تا تيغي كه رو ديوارم گير كردم ! از اونا رد مي شم مي افتم زمين يعني به چوب نمي رسم كه بگيرمشون !

اين جوري من كه گيج شدم...مي توني عكسي از اون قسمت بگيري و بذاري

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر