Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما ها چقدر قوی هستید که زود تمومش میکنید
icon_lol.gif

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که هنوز بازی رو تموم نکردم ولی از روی داستان بازی میدونم آخراش هستم. به نظر من که اصلا تا این حدی که می گفتن کوتاه نبود. قشنگ دارم از بازی لذت میبرم و اکثر قسمت هایی هم که میشد رو به صورت مخفیانه رفتم. واقعا اگر بحث گرافیک بازی رو کنار بزاریم با یک بازی فوق العاده زیبا و خوش ساخت مواجه هستیم. قسمت co'op هم مطمئن هستم از قسمت Story mode بازی جذابیت بیشتری داره. در کل به نظرم امتیاز 8.5 تا 9 برای بازی عالی باشه.

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
اون اتاقLaser trap داره.اگه بهش بخوری اسلحه بهت شلیک میکنه.شما با زدن جهت بالای D_pad به حالت Sonar Vision برید اونوقت لیزر ها به خوبی مشخص هست.طوری اونجا رو رد کنین که به لیزر ها نخورین.آخرش به یک در میرسین که بسته باید از بالاش برید و...
aga damet garm merc

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
منم بازی رو تموم کردم عالی بود.فقط 1چیزی گرافیک بازی توی CO-OP بیشتر از حالت داستانی بازی هستش.گیم پلی بازی هم که عالیه

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
بازی خوب بود ولی یه خورده از گرافیک انتظار بیشتری داشتم و نکته منفی دویدن مسخره سم هستش که یخورده غیر طبیعیه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
پس جریانه این سارا چی شد نفهمیدم !!
پس مگه ماشین بهش نزد و مرده بود؟؟ بعدش باهاش صحبت کردیم و پیداش کردیم
درود
اون مرحله ای که به Third Echelon نفوذ میکنی,بعد از اینکه از کوبین اعتراف گرفتی میری وارد دفتر "آنا" میشی!اونجا که با هم صحبت میکنن مشخص میشه که "لمبرت" از عمد به سم گفته که دخترت مرده که TE بتونه به اهدافش برسه.ولی لمبرت این کار رو نه برای TE, بلکه برای این انجام داد که از سارا و سم محافظت کنه!

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
من یک مشکلی دارم بازی تا حالا سر دوقسمت فریز کرده و مجبور شدم یک حرکات مخوف انجام بدم اما حالا سر این قسمت دیگه درست نمیشه
اون قسمتی که بعد از Washington Monument رو رد می کنی و به ماشین پارک شده می رسی بازی میره تو یک حالت لود مانند و آنا گریم اسلحه رو گرفته رو سر شما وقی صفحه سفید میشه کنسول فریز می کنه و بازی دیگه بالا نمی یاد

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
توی مراحل اول که یه دختره سم رو نجات میده ، آیا به غیر از hit کار دیگه ای هم میشه انجام داد ؟( خیلی بد کتکش میزنه !! ) اگر میشه تو سرنوشت بازی تاثیر داره ؟

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
توی مراحل اول که یه دختره سم رو نجات میده ، آیا به غیر از hit کار دیگه ای هم میشه انجام داد ؟( خیلی بد کتکش میزنه !! ) اگر میشه تو سرنوشت بازی تاثیر داره ؟

نه نمیشه کاری کرد ! ، هیچ تاثیری هم تو داستان نداره !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان این قسمت Hunter عجب چیز باحالی هست:biggrin1: یک Map رو رفتم کلی طول کشید تا تموم بشه. چند تا Wave بود و تو هر کدوم باید همه رو به صورت مخفیانه میکشتی. روی Realistic عجب فازی داد:biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
درود
اون مرحله ای که به Third Echelon نفوذ میکنی,بعد از اینکه از کوبین اعتراف گرفتی میری وارد دفتر "آنا" میشی!اونجا که با هم صحبت میکنن مشخص میشه که "لمبرت" از عمد به سم گفته که دخترت مرده که TE بتونه به اهدافش برسه.ولی لمبرت این کار رو نه برای TE, بلکه برای این انجام داد که از سارا و سم محافظت کنه!

البته همون کوبین هم میگه که یه جسد دیگه رو فقط شبیه سارا در آورده، و این کار رو قبلا هم برای TE انجام داده بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر